PSI... Η απόλυτη επανέκφυση;;;;;;

sito

Active Member
φίλε ευχαριστώ για την απάντηση σου!παίζει οργανωμενη παραγγελία απο το φορουμ μας??

ευχαριστώ φίλε για την απάντηση αλλά και το ότι μοιράστηκες μαζί μας τα αποτελέσματα σου!Παίζει καμιά οργανωμένη παραγγελία από το φόρουμ μας αν γνωρίζεις πωσ γίνεταί??

λίγο δύσκολο και γω απορώ από που θα ξαναβρώ. Επειδή είναι δύσκολο στην παραγωγή δεν το παράγουν κινέζικα εργαστήρια και μπορείς να το βρεις μόνο από σοβαρά εργαστήρια τα οποία δεν πωλούν σε ιδιώτες και πόσο μάλλον σε ιδιώτες που θέλουν να το χρησιμοποιήσουν στο κεφάλι τους. όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει ενα ΠΜ ώστε αν μάθω κάτι να ειδοποιήσω
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Οτι μάθεις αναφερετο εδώ, τι τιμή παιζει αυτό και ποσο κραταει
λίγο δύσκολο και γω απορώ από που θα ξαναβρώ. Επειδή είναι δύσκολο στην παραγωγή δεν το παράγουν κινέζικα εργαστήρια και μπορείς να το βρεις μόνο από σοβαρά εργαστήρια τα οποία δεν πωλούν σε ιδιώτες και πόσο μάλλον σε ιδιώτες που θέλουν να το χρησιμοποιήσουν στο κεφάλι τους. όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει ενα ΠΜ ώστε αν μάθω κάτι να ειδοποιήσω
 

Manos21

Member
ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΕΛΕΟΣ!!!

Φιλε @sito

1) Αρχισες την αναφορα σου πλασάροντας το ιστορικό αυτου του σκευασματος ωσ ενα θαυμα που αγοράστηκε απο όλο και ποιο μεγάλες εταιρίες αλλα τελικά θάφτηκε στην τελική. Εδω κατα την γνωμη μου πλασαρεις εναν μεταφορικό μύθο που ως αποτέλεσμα λόγο συμφερόντων και καλα ηταν η συγκαλυψη αυτου του θαυματουργικου σκευάσματος.

2) Στην συνέχεια αναφέρεις ενα αμερικάνικο φορουμ που τα μελη του εκαναν ομαδικες παραγγελίες του σκευάσματος αλλα εσυ προσωπικά δεν ξέρεις απο που το παράγγειλαν αλλα στην τελικη μασ δειχνεις ενα site και λες οτι "πολυ πιθανον να ειναι συντομα διαθεσιμο στο www.mpbtreatments.com" καταρχάς που το ξερεις εσυ? και κατα δευτερον ειναι γελοίο αυτο το site που μασ δείχνεις, τυγχάνει να γνωριζω αρκετα καλα ιαπωνικα και το συγκεκριμένο site δίνει ιδεες στους ιαπωνες στο πως να κανουν προτασεις γαμου στης αγαπημενες τους και ουδεμια σχεσει εχει με εμποριο, δεν πουλαει τίποτα.

3) Μετα λες οτι το ειχες τελικα το προιον που το προμηθευτηκες από ΟΜΑΔΙΚΗ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ σε ιδιωτικό φόρουμ! και έκανες δύο κύκλους psi πέρυσι και από τις πρώτες εφαρμογές σου τέρματιστηκε η φαγούρα, το λάδωμα,η τριχόπτωση και όλο το σκάλπ σου ένιωθε χαλαρό όπως ποτέ αλλα το σταμάτησες για καποιο λογο και το εβαλες στην κατάψυξη. Εδω με λιγα λογια μας λες ποσο μαματο ειναι το προιον και πλασαρης παλι την ομαδικη παραγγελια.

4) Sides effects μας λες οτι δεν έχει καθόλου! αλλα μετα θυμήθηκες καποιον που ειχε καποια sides που δεν ηταν τιποτα το σοβαρό κλπ.

Και εδω ερχόμαστε στο ζουμί γιατι παρεμβαίνει καποιος εντελώς τυχαια ο @thanasis1001 και προτείνει ΟΜΑΔΙΚΗ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ! "Παίζει καμιά οργανωμένη παραγγελία από το φόρουμ μας αν γνωρίζεις πωσ γίνεταί??"

και εδω επανερχεται ο @sito που παιζει να ειναι και πράκτορας του FBI kai CIA μαζι γραφοντας ιστορια =) και λεει επι λεξεις ¨είναι δύσκολο στην παραγωγή δεν το παράγουν κινέζικα εργαστήρια και μπορείς να το βρεις μόνο από σοβαρά εργαστήρια τα οποία δεν πωλούν σε ιδιώτες και πόσο μάλλον σε ιδιώτες που θέλουν να το χρησιμοποιήσουν στο κεφάλι τους. όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει ενα ΠΜ ώστε αν μάθω κάτι να ειδοποιήσω.

ΚΑΙ στο τελος τελικα ο @sito εχει και της τιμες του προιοντος λεει €200 με €250 ο κυκλος!

ΓΙΑ ΚΟΡΟΙΔΑ ΨΑΧΝΕΤΑΙ ΡΕ? ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΠΟΙΟΣ MODERATOR ΝΑ ΠΑΡΕΜΒΕΙ.

@kapa @Άκης @GOMI @John_John1 @Σπύρος
 
Τελευταία επεξεργασία:

sito

Active Member
ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΕΛΕΟΣ!!!

Φιλε @sito

1) Αρχισες την αναφορα σου πλασάροντας το ιστορικό αυτου του σκευασματος ωσ ενα θαυμα που αγοράστηκε απο όλο και ποιο μεγάλες εταιρίες αλλα τελικά θάφτηκε στην τελική. Εδω κατα την γνωμη μου πλασαρεις εναν μεταφορικό μύθο που ως αποτέλεσμα λόγο συμφερόντων και καλα ηταν η συγκαλυψη αυτου του θαυματουργικου σκευάσματος.

2) Στην συνέχεια αναφέρεις ενα αμερικάνικο φορουμ που τα μελη του εκαναν ομαδικες παραγγελίες του σκευάσματος αλλα εσυ προσωπικά δεν ξέρεις απο που το παράγγειλαν αλλα στην τελικη μασ δειχνεις ενα site και λες οτι "πολυ πιθανον να ειναι συντομα διαθεσιμο στο www.mpbtreatments.com" καταρχάς που το ξερεις εσυ? και κατα δευτερον ειναι γελοίο αυτο το site που μασ δείχνεις, τυγχάνει να γνωριζω αρκετα καλα ιαπωνικα και το συγκεκριμένο site δίνει ιδεες στους ιαπωνες στο πως να κανουν προτασεις γαμου στης αγαπημενες τους και ουδεμια σχεσει εχει με εμποριο, δεν πουλαει τίποτα.

3) Μετα λες οτι το ειχες τελικα το προιον που το προμηθευτηκες από ΟΜΑΔΙΚΗ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ σε ιδιωτικό φόρουμ! και έκανες δύο κύκλους psi πέρυσι και από τις πρώτες εφαρμογές σου τέρματιστηκε η φαγούρα, το λάδωμα,η τριχόπτωση και όλο το σκάλπ σου ένιωθε χαλαρό όπως ποτέ αλλα το σταμάτησες για καποιο λογο και το εβαλες στην κατάψυξη. Εδω με λιγα λογια μας λες ποσο μαματο ειναι το προιον και πλασαρης παλι την ομαδικη παραγγελια.

4) Sides effects μας λες οτι δεν έχει καθόλου! αλλα μετα θυμήθηκες καποιον που ειχε καποια sides που δεν ηταν τιποτα το σοβαρό κλπ.

Και εδω ερχόμαστε στο ζουμί γιατι παρεμβαίνει καποιος εντελώς τυχαια ο @thanasis1001 και προτείνει ΟΜΑΔΙΚΗ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ! "Παίζει καμιά οργανωμένη παραγγελία από το φόρουμ μας αν γνωρίζεις πωσ γίνεταί??"

και εδω επανερχεται ο @sito που παιζει να ειναι και πράκτορας του FBI kai CIA μαζι γραφοντας ιστορια =) και λεει επι λεξεις ¨είναι δύσκολο στην παραγωγή δεν το παράγουν κινέζικα εργαστήρια και μπορείς να το βρεις μόνο από σοβαρά εργαστήρια τα οποία δεν πωλούν σε ιδιώτες και πόσο μάλλον σε ιδιώτες που θέλουν να το χρησιμοποιήσουν στο κεφάλι τους. όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει ενα ΠΜ ώστε αν μάθω κάτι να ειδοποιήσω.

ΚΑΙ στο τελος τελικα ο @sito εχει και της τιμες του προιοντος λεει €200 με €250 ο κυκλος!

ΓΙΑ ΚΟΡΟΙΔΑ ΨΑΧΝΕΤΑΙ ΡΕ? ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΠΟΙΟΣ MODERATOR ΝΑ ΠΑΡΕΜΒΕΙ.

@kapa @Άκης @GOMI @John_John1 @Σπύρος
Λοιπόν εξυπνακια, είμαι μέλος σε αυτό το φόρουμ από το 2008.

Τι σου φαίνεται περίεργο και καλεί τους mod? Το θέμα το ξεκίνησα το 2012 και το αναναεωσα αφού πρώτα δοκίμασα το psi.

Η καράφλα εκτός από επίμονη θέλει και λεφτά.

Δεν φτάνει που προσπαθώ να κάνω εξυπηρέτηση για δυσεύρετα χημικά μου την λες κιόλας;

Γκουγκλαρε να δεις πόσο πάει το psi και μετά ξεκινά να κράζεις
 

Manos21

Member
ε και? εγω ειμαι απο το 2009 τι σχέσει εχει. Δεν πα να είσαι και μέλος από το 2000 εγώ ανελυσα μια μια την προπαγανδα σου να πιασεις ψάρια με ακυρα Links οπως αυτο www.mpbtreatments.com και με ανηποστατα σχολεια γι ιδιωτικά forums κλπ μαλλον ειδες οτι το forum exei 17782 μέλη και λες οι 100 να τσιμπήσουν 100 Χ 250 = 25000 χιλιαρικακια ζεστα με κανα προιον απο alibaba.

Αλλού της εξυπνάδες σου.
 

sito

Active Member
ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΕΛΕΟΣ!!!

Φιλε @sito

1) Αρχισες την αναφορα σου πλασάροντας το ιστορικό αυτου του σκευασματος ωσ ενα θαυμα που αγοράστηκε απο όλο και ποιο μεγάλες εταιρίες αλλα τελικά θάφτηκε στην τελική. Εδω κατα την γνωμη μου πλασαρεις εναν μεταφορικό μύθο που ως αποτέλεσμα λόγο συμφερόντων και καλα ηταν η συγκαλυψη αυτου του θαυματουργικου σκευάσματος.

2) Στην συνέχεια αναφέρεις ενα αμερικάνικο φορουμ που τα μελη του εκαναν ομαδικες παραγγελίες του σκευάσματος αλλα εσυ προσωπικά δεν ξέρεις απο που το παράγγειλαν αλλα στην τελικη μασ δειχνεις ενα site και λες οτι "πολυ πιθανον να ειναι συντομα διαθεσιμο στο www.mpbtreatments.com" καταρχάς που το ξερεις εσυ? και κατα δευτερον ειναι γελοίο αυτο το site που μασ δείχνεις, τυγχάνει να γνωριζω αρκετα καλα ιαπωνικα και το συγκεκριμένο site δίνει ιδεες στους ιαπωνες στο πως να κανουν προτασεις γαμου στης αγαπημενες τους και ουδεμια σχεσει εχει με εμποριο, δεν πουλαει τίποτα.

3) Μετα λες οτι το ειχες τελικα το προιον που το προμηθευτηκες από ΟΜΑΔΙΚΗ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ σε ιδιωτικό φόρουμ! και έκανες δύο κύκλους psi πέρυσι και από τις πρώτες εφαρμογές σου τέρματιστηκε η φαγούρα, το λάδωμα,η τριχόπτωση και όλο το σκάλπ σου ένιωθε χαλαρό όπως ποτέ αλλα το σταμάτησες για καποιο λογο και το εβαλες στην κατάψυξη. Εδω με λιγα λογια μας λες ποσο μαματο ειναι το προιον και πλασαρης παλι την ομαδικη παραγγελια.

4) Sides effects μας λες οτι δεν έχει καθόλου! αλλα μετα θυμήθηκες καποιον που ειχε καποια sides που δεν ηταν τιποτα το σοβαρό κλπ.

Και εδω ερχόμαστε στο ζουμί γιατι παρεμβαίνει καποιος εντελώς τυχαια ο @thanasis1001 και προτείνει ΟΜΑΔΙΚΗ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ! "Παίζει καμιά οργανωμένη παραγγελία από το φόρουμ μας αν γνωρίζεις πωσ γίνεταί??"

και εδω επανερχεται ο @sito που παιζει να ειναι και πράκτορας του FBI kai CIA μαζι γραφοντας ιστορια =) και λεει επι λεξεις ¨είναι δύσκολο στην παραγωγή δεν το παράγουν κινέζικα εργαστήρια και μπορείς να το βρεις μόνο από σοβαρά εργαστήρια τα οποία δεν πωλούν σε ιδιώτες και πόσο μάλλον σε ιδιώτες που θέλουν να το χρησιμοποιήσουν στο κεφάλι τους. όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει ενα ΠΜ ώστε αν μάθω κάτι να ειδοποιήσω.

ΚΑΙ στο τελος τελικα ο @sito εχει και της τιμες του προιοντος λεει €200 με €250 ο κυκλος!

ΓΙΑ ΚΟΡΟΙΔΑ ΨΑΧΝΕΤΑΙ ΡΕ? ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΠΟΙΟΣ MODERATOR ΝΑ ΠΑΡΕΜΒΕΙ.

@kapa @Άκης @GOMI @John_John1 @Σπύρος

1) Δεν πιστεύω σε συνομοσιολογίες και δεν ξέρω γιατί δεν προχώρησε η εμπορική εκμετάλλευση. Δεν είναι το πρώτο προϊόν ούτε το τελευταίο το οποίο δεν προχωράει εμπορικά ενώ κάνει δουλειά

2) αναφέρω συνέχεια το ίδιο ιδιωτικό φόρουμ. ΤΟΤΕ η συγκεκριμένη παραγγελία την οποία ανέφερα στα ποστ μου είχε γίνει από την LabPe και ήταν αποτυχία. Το σιτε που σας έδειξα ΤΟΤΕ, το είχαν ξεκινήσει μέλη του ιδιωτικού φόρουμ, ο finfighter και ο crotchetg. Τώρα που μπήκα, κάμια σχέση με αυτό που υπήρχε τότε. Είχα παραγγείλει RU-M και δεν έμεινα ευχαριστημενος

3) το 2015 κατάφερα να προμηθευτώ psi από το ΙΔΙΟ ιδιωτικό φόρουμ. Ανέφερα την εμπειρία μου. Το 2016 ξανακατάφερα να προμηθευτώ (πάλι από το ίδιο εργαστήριο). Γι'αυτό το μεγάλο gap. Δεν το χρησιμοποίησα γιατί έφυγα εξωτερικό για δουλειά. Αυτές τις μέρες θα ξαναξεκινήσω τον πρώτο μου κύκλο.

Δεν πλασάρω τίποτα και ούτε έχω ανάγκη να πλασάρω. Προσπαθώ να βοηθήσω όποιον θέλει να αποκτήσει πρόσβαση στο συγκεκριμένο προϊόν. Όπως είχα κάνει και με το RU το 2012 και νομίζω κανένας δεν είχε παράπονο

4) Για τα sides ό,τι ανέφερα, πόσταρα και το safety profile.


Δεν ξέρω αν αυτό που έχω πάρει είναι καθαρό/σωστό κτλ αλλά πιστεύω στο psi. Η πρώτη μου παραγγελία έγινε εν μέσω καπιταλ κοντρολ και για να το παραγγείλω άνοιξα λογαριασμό σε γειτονική χώρα για να κάνω το έμβασμα. Έχω ξοδέψει πάνω από 2Κ γι'αυτό χωρίς να ξέρω καν αν παίρνω όντως psi ή ψυρόσκονη και σας ενημερώνω αναλόγως. Αν δεν θες να μάθεις μην ασχολείσαι αλλά όχι να υπονοήσεις οτι είμαι απατεώνας.

Εγώ παρακαλώ να επέμβουν οι mods @Άκης @kapa γιατί ήρθες εσυ από το πουθενά να με πεις οτι πάω να δουλέψω κόσμο
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Dim10

Active Member
Ρε αδερφε @sito και συ 2 χιλιαρικα για ενα προιον αναμφιβολο;; με αλλα δυο κανεις μμ που φαινεται κ το αποτελεσμα πανω στον χρονο

Παρολλα αυτα ακουγεται ενδιαφερον γενικοτερα και ωραιος που ενημερωνεις και δινεις feedback ,μεσα απο ερευνα και εμπειριες, ειτε αλλων ειτε δικιας σου.

Προσωπικα ειμαι περιεργος να δω την εξελιξη, κρατα μας ενημερους

https://www.hairlosstalk.com/interact/threads/psi.8566/
Μιλαγαν γι αυτο το 2004
 
Τελευταία επεξεργασία:

Manos21

Member
Φιλε @sito εκανα λοιπον και εγω ερευνα για το PSI που προσπαθείς με τετοιο παθος να προωθήσεις και το θεμα αρχισε να βρομάει ακoμα πιo πολυ!

Τι ειναι το "PSI" λοιπον η αλλιος "OSH101". Το PSI είναι αναστολέας πρωτεασώματος και ρυθμίζει αυξητικά την κατενίνη. Η β-κατενίνη είναι δομικó μóριο των ζωνών πρóσφυσης και πιο συγκεκριμένα ενώνει την Ε-καντχερίνη με τα ινίδια της ακτίνης του κυτταροσκελετού. Συνεπώς θεωρητικά μπορεί να προκαλέσει την ανάπτυξη των νέων θυλάκων αλλα οχι regrowth (επανεκφυση) με αυτην την θεωρία πηρε την αδεια η Osteoscreen να κανει έρευνες πανω στην ουσια και οχι κλινικούς έλεγχους πάνω σε ανθρώπους. Σαν ουσια δεν ηταν ποτε κλινικά ελεγμένη και ποτε δεν βγήκε στην αγορά.

Απο εκει και περα το 2004 σε διαφορα φορουμ που ασχολουνταν με το PSI αρχισαν να εμφανίζονται μελη που υποστήριζαν οτι προμηθεύουν το προϊον. Συνιστούσαν χρηση για 21 ημέρες και μετα διακοπη για ένα μήνα και συντήρηση του προιοντος στην κατάψυξη στους -21 βαθμους. Επισης συνιστουσαν την χρηση DHT blocker , ΤΒ4 derma roler και OC. Το group alopezie.de ηtan η πρώτη ιδιωτική ομάδα που προσπαθησε να το προμηθευτή. Αυτοι που πιαστηκαν απεστειλαν τα χρηματα μεσο Western Union το ποσο τον 300-500 δολαριον σε εναν χρηστη απο αμερικη και εναν αλλο απο την Κινα Οι περισσότερη δεν πηραν το προϊον ποτε στα χερια τους. Αυτοι που ισχυρίστηκα οτι το πηραν στα χερια τους, ειπαν οτι ειχαν φοβερα αποτελεσμα, αλλα ποτε δεν υπηρξαν φωτογραφίες η επίσημα εγραφα που να αποδεικνυουν κατι. Το alopezie.de χαρακτηρησε το ολο θεμα ως Scum.

Το 2010 ενας χρηστης με εγραφα απο ιατρους υποστήριξε οτι η χημική ουσία του προκάλεσε απόπτωση του υποδοχέα ντοπαμίνης. (κυτταρικό θάνατο) και προσπαθούσε να βγαλει ακρη ωστε να κινηθεί νομικα.

Γενικα δημιουργήθηκε ενας μυθος γυρω απο το PSI μονο στα foroums και παντα οι συζητήσεις ηταν σε φαση οτι καποιος ακουσε απο καποιον που και αυτος ακουσε απο καποιον αλλον οτι ειχε φοβερο αποτέλεσμα αλλα ποτε δεν δημοσιοποιηθηκαν φωτογραφιες Before - After.

Τα τελευταία 7 χρονια δεν υπαρχει κανενα επίσημο νεο για το PSI. Αυτα για την ερευνα και δεν θα ασχοληθώ παρα περα γιατι ολο το θεμα βρωμαει απο παντου και ο νοών νοείτω.

Και τωρα πισω σε σενα @sito που το ψαχνεις τοσο το θεμα. Λες¨

1) Δεν πιστεύω σε συνομοσιολογίες και δεν ξέρω γιατί δεν προχώρησε η εμπορική εκμετάλλευση. Δεν είναι το πρώτο προϊόν ούτε το τελευταίο το οποίο δεν προχωράει εμπορικά ενώ κάνει δουλειά.

2) Δεν ξέρω αν αυτό που έχω πάρει είναι καθαρό/σωστό κτλ αλλά πιστεύω στο psi.

3) Η πρώτη μου παραγγελία έγινε εν μέσω καπιταλ κοντρολ και για να το παραγγείλω άνοιξα λογαριασμό σε γειτονική χώρα για να κάνω το έμβασμα. Έχω ξοδέψει πάνω από 2Κ γι'αυτό χωρίς να ξέρω καν αν παίρνω όντως psi

Αφού οπως λες δεν ξερεις και δηλώνεις σωστα οτι ουτε εμπορικη εκμετάλλευση υπαρχει, ρε φιλε πως παρακινείς τα παδια να το προμηθευτούν και μαλιστα με ποσα 200-250 ευρο. Δεν θα σχολιάσω τα ταξιδια σου σε αλλες χωρες ωστε να καταφερεις να παρεις το προϊών χωρίς καν να γνωρίζεις την γνησιότητα του και την αποτελεσματικοτητα του. Πως δηλωνεις οτι το πιστευεις το προιον χωρις στοιχεια?

Επισης δήλωσες οτι το www.mpbtreatments.com θα το εχει συντομα το προιον και με ενα συντομο τσεκ που εκανα σου ειπα οτι αυτο το site εχει να κανει με γαμους, ερχεσαι τωρα πισω και λες οτι "Τώρα που μπήκα, κάμια σχέση με αυτό που υπήρχε τότε" πως τοτε δήλωνες οτι θα το εχουν το προιον συντομα. Η μας δουλευεις η δεν εχεις τιποτα αλλο να κανεις και μας λες σαχλαμαρες η οπως υποστηρίζω θελεις να πιασεις ψαρια και να οικονομισης. Οπως και να εχει εισαι αναξιοπιστος.

Εγώ
το χρέος μου στο να προβληματίσω και ίσος να σώσω τους ευκολοπιστους το εκανα και δεν ξανασχολουμαι.

Δεν καταλαβαίνω γιατι δεν παρεμβαίνουν οι moderators.

References:

http://www.lookgood.se/forum/viewtopic.php?id=4235

http://www.hairlosshelp.com/forums/...=102185&STARTPAGE=1&FTVAR_FORUMVIEWTMP=Linear

https://www.baldtruthtalk.com/threads/9667-PSI-aka-Neosh101-thread/page2

https://www.hairlosstalk.com/interact/threads/psi.8566/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3627065/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1170003/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2831222/
http://hairlosshelp.com/forums/messageview.cfm?catid=10&threadid=45010

http://www.regrowth.com/hair-loss-f...se-2a-results-increased-hair-growth-signific/

 

sito

Active Member
Αφού οπως λες δεν ξερεις και δηλώνεις σωστα οτι ουτε εμπορικη εκμετάλλευση υπαρχει, ρε φιλε πως παρακινείς τα παδια να το προμηθευτούν και μαλιστα με ποσα 200-250 ευρο. Δεν θα σχολιάσω τα ταξιδια σου σε αλλες χωρες ωστε να καταφερεις να παρεις το προϊών χωρίς καν να γνωρίζεις την γνησιότητα του και την αποτελεσματικοτητα του. Πως δηλωνεις οτι το πιστευεις το προιον χωρις στοιχεια?

Δεν παρακινώ κανέναν αναφέρω την εμπειρία και ο καθένας παίρνει τις αποφάσεις του, μεγάλα παιδιά είμαστε. Εξάλλου το αναφέρω ξεκάθαρα στην υπογραφή μου.

Όταν αγοράζεις τέτοιες ουσίες πάντα υπάρχει το ρίσκο, από το να μην είναι καθαρό μέχρι να είναι εντελώς μούφα. Έχω προσωπική εμπειρία από παραγγελία ru μαζί με τον @nikosgf7 όπου την πατήσαμε και πήραμε σκάρτο πράγμα. Βέβαια ήμασταν τυχεροί και μας επέστρεψαν τα χρήματα. (ήταν ομαδική παραγγελία μέσω του ιδιωτικού φόρουμ από κινέζικο εργαστήριο - όχι από Κανε)

Συγκεκριμένα για το psi, από το 2012 όταν πρωτοέμαθα για την ουσία, έγιναν διάφορες απόπειρες αποτυχημένες για προμήθεια μέσω ομαδικών παραγγελιών από το ιδιωτικό φόρουμ όπου συμμετέχω. Έχει υπάρξει και περίπτωση όπου χημικό εργαστήριο στην Ινδία επέστρεψε τα χρήματα γιατί τελικά δεν μπόρεσε να κατασκευάσει psi. Σε άλλες προσπάθειες απλά δεν έκανε τίποτα. Στις τελευταίες δύο όπου συμμετείχα και η αγορά έγινε από ευρωπαικό εργαστήριο, όλοι αναφέραμε πάνω κάτω τα ίδια, κανείς μας δεν είχε επανέκφυση (ή τουλάχιστον τρελή επανέκφυση).

Προσωπικά θα κάνω μια ακόμα προσπάθεια όταν θα γίνει ομαδική πάλι (από άλλο εργαστήριο αυτήν την φορά).

Επισης δήλωσες οτι το www.mpbtreatments.com θα το εχει συντομα το προιον και με ενα συντομο τσεκ που εκανα σου ειπα οτι αυτο το site εχει να κανει με γαμους, ερχεσαι τωρα πισω και λες οτι "Τώρα που μπήκα, κάμια σχέση με αυτό που υπήρχε τότε" πως τοτε δήλωνες οτι θα το εχουν το προιον συντομα. Η μας δουλευεις η δεν εχεις τιποτα αλλο να κανεις και μας λες σαχλαμαρες η οπως υποστηρίζω θελεις να πιασεις ψαρια και να οικονομισης. Οπως και να εχει εισαι αναξιοπιστος.

το συγκεκριμένο σιτε το ανέφερα τον Σεπτέμβριο του 2012. σχεδόν 5 χρόνια ΠΡΙΝ! Τότε δηλαδή που άνοιξα και αυτό το thread.Και Τελικά ποτέ δεν είχαν psi προς πώληση. Απ'όσο θυμάμαι είχε RU, RU-M και AHK-Cu. Δεν ξέρω πότε έκλεισε γιατί δεν είχα ξαναασχοληθεί με το συγκεκριμένο σιτε. Αν γκουγκλάρεις σίγουρα θα υπάρχουν αναφορές σε καραφλοφόρουμ για εκείνο το σιτε σε πόστ του 2011-2012.

Σχετικά με την αξιοπιστία μου, νομίζω το φόρουμ μπορεί να αποδείξει πόσο αξιόπιστος/αναξιόπιστος είμαι, δεν περιμένω εσένα να με κρίνεις
 

yugi

Member
για παρενεργειες,γνωριζούμε ή στο κεφάλι θα μπαίνει κάτι που δεν γνωρίζουμε την φαρμακοδυναμική του, την δυνατή δόση που θα φέρει αποτελέσματα,αλλα το κυριότερο επανέρχομαι δεν γνωρίζουμε για παρενέργειες , που έχει αφού δεν πέρασε στο τελευταίο στάδιο των κλινικών μελετών που είναι η εφαρμογή πάνω σε ανθρώπους και η ΦΑΡΜΑΚΟΕΠΑΓΡΥΠΝΙΣΗ επειδή μπορεί στην αρχή πρώτο χρόνο να μην έκανε τίποτα αρνητικό το φάρμακο αλλά σε 5 χρόνια το φάρμακο να σε έχει καταστρέψει, Είναι ρίσκος, αυτό cito και δεν ξέρω πως το παίρνεις φίλε και δεν φοβάσαι,Όταν κάτι δεν έχει εγκριθεί απτό φαρμακοβιομηχανία για κάποιο λόγο δεν εγκρίθηκε ,δεν είναι μόνο εμπορικό ,επειδή αν είχε τόσο τέλεια αποτελέσματα δεν είναι χάζοι οι φαρμακοποιοί να το πουλήσουν ,ούτε όχι να το εγκρίνουν ,επίσης δεν μπορώ να αποδεχτώ σαν δικαιολογία οτί δεν κατασκευάζεται οτι αγοράστηκε η μικρή εταιρία απο άλλη, ΣΕ ενα φάρμακο ΠΟΤΕ δεν κοιτάς την ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΗ ΠΛΕΥΡΑ και μόνο κοιτάς και άλλα πράγματα . Κάλη τύχη φίλε πάντος με αυτό που κάνεις ,ελπίζω να μην υπάρξουν σπουδαίες παρενέργειες απο την χρήση του και όλα να είναι έτσι...:)
 

yugi

Member
Έγω δεν θα το ρίσκαρα ,θα κράταγα τα χρήματα για μεταμόσχευση 250 ευρώ επί 8 φορές μια μεταμόσχευση βγαίνει
 

Tsek

Well-Known Member
Αχχαχααχα Γιατί μου θυμίζει λίγο απο την πολιτική κοροιδία που μας πουλάνε τόσο καιρό αυτό το νήμα;;;
 

sito

Active Member
για παρενεργειες,γνωριζούμε ή στο κεφάλι θα μπαίνει κάτι που δεν γνωρίζουμε την φαρμακοδυναμική του, την δυνατή δόση που θα φέρει αποτελέσματα,αλλα το κυριότερο επανέρχομαι δεν γνωρίζουμε για παρενέργειες , που έχει αφού δεν πέρασε στο τελευταίο στάδιο των κλινικών μελετών που είναι η εφαρμογή πάνω σε ανθρώπους και η ΦΑΡΜΑΚΟΕΠΑΓΡΥΠΝΙΣΗ επειδή μπορεί στην αρχή πρώτο χρόνο να μην έκανε τίποτα αρνητικό το φάρμακο αλλά σε 5 χρόνια το φάρμακο να σε έχει καταστρέψει, Είναι ρίσκος, αυτό cito και δεν ξέρω πως το παίρνεις φίλε και δεν φοβάσαι,Όταν κάτι δεν έχει εγκριθεί απτό φαρμακοβιομηχανία για κάποιο λόγο δεν εγκρίθηκε ,δεν είναι μόνο εμπορικό ,επειδή αν είχε τόσο τέλεια αποτελέσματα δεν είναι χάζοι οι φαρμακοποιοί να το πουλήσουν ,ούτε όχι να το εγκρίνουν ,επίσης δεν μπορώ να αποδεχτώ σαν δικαιολογία οτί δεν κατασκευάζεται οτι αγοράστηκε η μικρή εταιρία απο άλλη, ΣΕ ενα φάρμακο ΠΟΤΕ δεν κοιτάς την ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΗ ΠΛΕΥΡΑ και μόνο κοιτάς και άλλα πράγματα . Κάλη τύχη φίλε πάντος με αυτό που κάνεις ,ελπίζω να μην υπάρξουν σπουδαίες παρενέργειες απο την χρήση του και όλα να είναι έτσι...:)

όπως ανέφερα και πιο πάνω μεγάλα παιδιά είμαστε, παίρνουμε τις αποφάσεις μας και τα ρίσκα μας. Οι πλειοψηφία εδώ μέσα έχουμε αλείψει πράγματα στο κεφάλι μας χωρίς να γνωρίζουμε μαρκοπρόθεσμες παρενέργειες.Ο καθένας είναι υπεύθυνος για τις πράξεις του.
 

sito

Active Member
Τελείωσα τον 1ο κύκλο. Μέχρι τώρα δεν είδα τίποτα. Ατίθετα μάλιστα συνεχίζω αραιώνω. Πριν 21 μέρες σίγουρα ήμουν σε καλύτερη κατάσταση.

shedding? δεν νομίζω, από παλιους χρήστες με καλά αποτελέσματα κανείς δεν ανέφερε σεντιγκ. Έχω για άλλους 3 κύκλους. Για να δούμε... αν και δεν ειμαι αισιόδοξος.
 
Μπλουζα