1. Αυτό το site χρησιμοποιεί cookies. Learn More.

Piros75, fue, γκαρτσονίκα, 1419 grafts, 3/2/16

Συζήτηση στο φόρουμ 'DHI' που ξεκίνησε από το μέλος piros75, στις 3 Φεβρουαρίου 2016.

1. aeratos28

aeratos28 Just aeratos

Εγώ συμφωνω και επαυξανω cvial..ας μιλανε καθαρά με grafts καταρχήν και όχι με τρίχες γιατί είναι μεγάλη κοροϊδία όλο αυτό,ας βγάλουν αποτελέσματα με τουλάχιστον 50-55 grafts σε πυκνότητα σε μία συνέδρια ας εχουν ενα στανταρ κοστολογιο στους πελατες γιατι παει ο ενας αλλα του λενε,παει ο αλλος, παλι αλλα του λενε και μετά ας το παιξουν επιστήμονες η ότι άλλο θέλουν..σε εμένα δεν χρειάζεται να το πεις ,τα λέω και μόνος μου αυτά αλλά και πάλι τσιρακι με λένε ορισμένοι..

platanos έχει κάνει like σε συτό.
  2. Avatar

Google AdSense Guest Advertisement

για να απενεργοποιήσεις τις διαφημίσεις.
  3. piros75

piros75 Active Member

Update 18ος μήνας και μερικούς μήνες πριν μπω για να φτιάξω την κορυφή και να αυξήσω λίγο την πυκνότητα μπροστά (Ανυπομονώ!!! αλλά θα ακούσω την πλειοψηφία και θα μπω προς Οκτώβριο μεριά).
    side.jpg f sk.jpg f.jpg back.jpg

Attached Files:

• f.jpg
      f.jpg
      File size:
      475.6 KB
      Προβολές:
      142
    armandomvb και anargiros88 έχουν κάνει like σε αυτό.
  4. makis25

makis25 Member

τι ποσοστο απο τα μοσχευματα που μπηκαν αισθανεσαι πως μεγαλωσαν ; απο υφη οι τριχες φαινονται πως πλεον εχουν ωριμάσει πληρως .

5. koumparos

koumparos Well-Known Member

Χτενισετα προς τα πισω εαν θες να δουμε πυκνοτητα hairline

6. aeratos28

aeratos28 Just aeratos

Piros75 είσαι στους 18 μήνες και βλέπω ότι hairline ακόμα φαίνονται τριχακια να πετάγονται...και αρκετα νομιζω.εγω δεν μπορώ να δώσω καμία εξήγηση σε αυτό..πραγματικά μου κάνει εντύπωση και δεν έχω πειστεί ότι έχεις μείνει σε μια επέμβαση ..δεν το λέω ούτε για να σου την πω,ούτε για κανένα άλλο λόγο πραγματικά..μετά από 18 μήνες και να έχεις σχετικά αρκετή φυτρωση από ότι φαίνεται ακομα,δεν παίζει με τίποτα να είναι απο την επεμβαση με τα 1400grafts

dimitris50423 έχει κάνει like σε συτό.
  7. dimitris50423

dimitris50423 Well-Known Member

Συμφωνω. Απο μονος μου δεν θα εμπαινα στη διαδικασια να θιξω ξανα το θεμα αλλα πιστευω οτι ο piros ξαναμπηκε για διορθωτικη λογω πολυ αδυναμου αποτελεσματoς της πρωτης. Ουτε στο 10μηνο γινεται απο τα 1400 μοσχευματα να εχουν σκασει ταυτοχρονα τα 350 στη hairline οπως φαινοταν απο τη φωτο που εβαλε τοτε.
    Ηταν αρκετα ξεκαθαρο και τοτε. Δυσκολα μπορει να επιβεβαιωθει αυτο αλλα αν ισχυει υπαρχει παραπλανηση.
    Και εγω διακρινω και τωρα μετα απο 18 μηνες grafts στις φωτο.

8. Tsek

Tsek Active Member

Piros 75 είδα προσεκτικά τις φωτογραφίες απο πριν και τώρα. Φαίνεται πως σε κάποια φάση πήγες ξανά στην κλινική (το τι υπόθηκε απο άποψη χρέωσης το ξέρεις εσύ) και έκανες μιά μικρή συμπληρωματική μπροστά. Και πάλι όμως δυστυχώς το αποτέλεσμα δεν είναι καλό. Η μιά πλευρά είναι αραιή και το όλο σύνολο δεν φαίνεται φυσικό. Δεν έχει νόημα ούτε να δουλεύεις εμάς ούτε τον εαυτό σου γιατί τα γκραφς που σπατάλησαν μπροστά και δεν βγήκαν τα έχασες και τώρα που χρειάζεσαι πίσω θα το καταλάβεις.

9. dimitris50423

dimitris50423 Well-Known Member

Ολη η hairline ειναι αραιη αλλα με το μεγαλο μηκος του μαλλιου και το χτενισμα ολα δεξια κρυβεται ολη η hairline εκτος απο εκει που ξεκιναει.
    Δεν ειναι κακο να σου εκαναν διορθωτικη κακο ειναι που υποστηριζεις οτι ειναι αποτελεσμα μιας μμ.
    Οσοι εχουμε εμπειρια στις μμ μαλλιων ξερουμε οτι δεν γινεται στο 10μηνο να σκασουν ταυτοχρονα 300-350 μοσχευματα απο τα 1400 ολα στη hairline και να εχουν το ιδιο μηκος ολα.
    Παρα ολα αυτα η πυκνοτητα παραμενει χαμηλη και θα πρεπει να ασχοληθουν παλι μπροστα εκτος αν εσενα σε καλυπτει.
    Βαλε καμια φωτο χτενισμενα πισω χωρις να τα πατας με το χερι ωστε να φανει η hairline.

10. koumparos

koumparos Well-Known Member

Εαν δεν βαλει μια με χτενισμενα τα μαλια ολλα προς τα πισω δεν μπορουμε με σιγουρια να πουμε τιποτα.Παντως πισω θελει πολλααααααααα grafts για να αποκτησει μια αξιοπρεπη πυκνοτητα ωστε να μην βγαινει στον ηλιο και να φωτιζει ολλο το κραουν.
    Το διχιλιαρο πιστευω το θελει για πλακα.

11. piros75

piros75 Active Member

Δεν θα επανέλθω στο θέμα δεύτερη φορά, το ξετινάξαμε πριν από κάποιο διάστημα και δεν μπορώ να πείσω κανέναν που δεν πείθεται, στο μόνο που θα σταθώ είναι ότι όντως πίσω η περιοχή έχει ανοίξει επικίνδυνα και σύμφωνα με την κλινική και μπροστά έχασα όλο αυτό το διάστημα και άλλα μαμά μαλλιά. Δηλαδή, ό,τι έχω πλέον μπροστά είναι τα μεταμοσχευμένα. Ο στόχος μου παραμένει ίδιος, άλλη μία προς τα τέλη Οκτωβρίου για να βάλω όσα περισσότερα γίνεται πίσω (δεν το βλέπω για διχίλιαρο πάντως αν και ίσως να χρειαζόταν) και να πετάξω και και περί τα 600-800 μπροστά. Όσο για το χτένισμα προς τα πίσω, επειδή είναι μακριές οι τρίχες δεν δείχνει χειρότερο, μάλλον καλύτερο δείχνει, θα προσπαθήσω να βγάλω και άλλες φωτογραφίες και να τις ποστάρω.

Μοιραστείτε τη σελίδα