Physio40, fue, παπανικολάου, 2.436 grafts, 27/9/2013

kapa

Μέλος του προσωπικού
spiros13 είπε:
Καταρχήν χαλάρωσε . Εχω παρατηρήσει σε όλα τα πόστ μόλις κάποιος γράψει οτι δεν τον κοροηδεψαν η δεν ειναι έτοιμος για αυτοκτονία απο το αποτέλεσμα αμέσως ειναι πράκτορας των μεγάλων δυνάμεων . Κατέβασα την hairline συν οτι μπήκαν μέσα στα παλιά Μάλια .Μαλια στην φτέρνα όπως πολυ "έξυπνα"ειπές δεν φτάνει γιατί με ξυριςαν . Εκτός απο φωτό θα σου στείλω και το τιμολόγιο και αν θες δημοσίευσε το όλο η μέρος του σβήνοντας τα σημεία που δεν θες να βγουν . απο οτι μου είπαν χρεαιζονταν 2000 αλλά επειδή όπως μου είπαν ήμουν πελάτης με υψηλές προσδοκίες μου πρότειναν 2600. Αν με κορόιδευαν δεν ξέρω . Μπορεί
Πως σου στέλνω φωτό .
το χαλαρωσε για ποιον ειναι?
υποψιν οτι ειμαι χαλαρος,και ελαστικος μαζι.
ο τροπος που εγραψες πριν δεν ηταν σωστος.
φτιαξε ενα νημα δικο σου,αν εχεις περιορισμους απο το site και δεν μπορεις πες μου να σε βοηθησω
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

sadboy

New Member
RE: Μεταμόσχευση στην D*I (FUE) 2.436 grafts

φιλε spiros13 τι εννοείς ότι δεν είχες πρόβλημα τρχόπτωσης και φύτεψες μαλλιά; Αν είχες αραιό μαλλί και έβαλες ενδιμέσα τότε είχες πρόβλημα τριχόπτωσης, ήσουν 'diffuse' που λένε, όπως εγώ
 

Physio40

Member
RE: Μεταμόσχευση στην D*I (FUE) 2.436 grafts

Δεν θέλω να ανακατευτώ στην συζήτηση θα απαντήσω μόνο στον Σπύρο ότι τα ξυρίζω τέρμα εδώ και 10 χρόνια οπότε δεν θα μπορούσα έτσι κι αλλιώς να ανεβάσω φωτογραφία με μαλλιά. Εδω ακόμη και τώρα τα ξυρίζω. Οπότε ότι βλέπω κι εγω έχει την ίδια προοπτική. Αν μάκραινα το μαλλί μου σίγουρα θα φαινόμουνα πολύ καλύτερος. Ετσι δεν είναι?
 

spiros13

New Member
kapa είπε:
το χαλαρωσε για ποιον ειναι?
υποψιν οτι ειμαι χαλαρος,και ελαστικος μαζι.
ο τροπος που εγραψες πριν δεν ηταν σωστος.

Οχι ησουν ειρωνικός και προσβλητικός. 100% πράκτορα τησ D*I me είπες . 100% αν ήσουν ας το έπαιζες στο στοίχημα . Αδιαφορώ για την D*I παντελώς . Έκανα μια έρευνα αγοράς ήταν μια πολύ οικονομική λύση για Ελλαδα και αφού το πρόβλημα μου ήταν καθαρά αισθητικό είπα 30 χρόνια κάνουν αυτήν την δουλεία όσο μ...ς και να είναι κάτι θα έχουν μάθει .Έξαλλου όπως είπα βασικά ήθελα να κατεβάσω την hairline . Και πήγα.
Απο εκει μεχρι να με λες εγκάθετο πληρωμένο και να απαξιώνεις κάτι που έγραψα με ολη την καλη διαθεση το θεωρω προσβλητικο και ας ειμαστε απλα nickname . Λες δηλαδη οτι και κάποιος που θα διαβάσει μια μ...κια σε ενα Site , θα πάει στα τυφλα να δώσει ενα σκασμό λεφτά σε αυτές τις εποχές και άσε τα λεφτά το οτι θα βάλει το κεφάλι του στο χειρουργείο ΄? Επειδή το έγραψε ο SPIROS13 η ο PSDLL123 στο site ? Ε αυτός αποκλείεται να χρειάζεται μμ γιατί θα είναι χιμπατζής και αυτοι εχουν full τριχα .
Τεσπα. . Αν νομιζεις οτι κανω διαφημηση μπαναρησε με.
Να της ανεβασω μονος μου επειδη τις εχω σε ipad χθες παλεβα 1 ωρα για να ανεβουν αυτες οι δυο .
Έχω όλη την καλή διάθεση αν θέλεις να σου στείλω της Φώτο σε ένα mail .Aλλιώς το κλείνουμε εδώ . Οπότε εγώ ειμαι βαλτος της D*I και εσείς με αποκαλύψατε γλυτώνοντας πολύ κόσμο από την καταστροφή.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
spiros13 είπε:
Οχι ησουν ειρωνικός και προσβλητικός. 100% πράκτορα τησ D*I me είπες . 100% αν ήσουν ας το έπαιζες στο στοίχημα . Αδιαφορώ για την D*I παντελώς . Έκανα μια έρευνα αγοράς ήταν μια πολύ οικονομική λύση για Ελλαδα και αφού το πρόβλημα μου ήταν καθαρά αισθητικό είπα 30 χρόνια κάνουν αυτήν την δουλεία όσο μ...ς και να είναι κάτι θα έχουν μάθει .Έξαλλου όπως είπα βασικά ήθελα να κατεβάσω την hairline . Και πήγα.
Απο εκει μεχρι να με λες εγκάθετο πληρωμένο και να απαξιώνεις κάτι που έγραψα με ολη την καλη διαθεση το θεωρω προσβλητικο και ας ειμαστε απλα nickname . Λες δηλαδη οτι και κάποιος που θα διαβάσει μια μ...κια σε ενα Site , θα πάει στα τυφλα να δώσει ενα σκασμό λεφτά σε αυτές τις εποχές και άσε τα λεφτά το οτι θα βάλει το κεφάλι του στο χειρουργείο ΄? Επειδή το έγραψε ο SPIROS13 η ο PSDLL123 στο site ? Ε αυτός αποκλείεται να χρειάζεται μμ γιατί θα είναι χιμπατζής και αυτοι εχουν full τριχα .
Τεσπα. . Αν νομιζεις οτι κανω διαφημηση μπαναρησε με.
Να της ανεβασω μονος μου επειδη τις εχω σε ipad χθες παλεβα 1 ωρα για να ανεβουν αυτες οι δυο .
Έχω όλη την καλή διάθεση αν θέλεις να σου στείλω της Φώτο σε ένα mail .Aλλιώς το κλείνουμε εδώ . Οπότε εγώ ειμαι βαλτος της D*I και εσείς με αποκαλύψατε γλυτώνοντας πολύ κόσμο από την καταστροφή.

το οτι ειμαι καχυποπτος υπαρχει λογος,καθως στο φορουμ υπηρχαν συνεταιροι,και δεν ξερω εγω τι αλλο απο την συγκεκριμενη εταιρεια.
δεν ειναι θεμα στοιχηματος,ειναι θεμα αποδειξεων και της ιστοριας που εχει αφησει η καθε εταιρεια.
το 30 χρονια εμενα δεν μου λεει κατι,εμενα εκει με χειρουργησε 28 χρονος χωρις προυπηρεσια και το αποτελεσμα ειναι ασχημο.
δεν εχει να κανει με κατι προσωπικο μαζι σου.
 

spiros13

New Member
sadboy είπε:
φιλε spiros13 τι εννοείς ότι δεν είχες πρόβλημα τρχόπτωσης και φύτεψες μαλλιά; Αν είχες αραιό μαλλί και έβαλες ενδιμέσα τότε είχες πρόβλημα τριχόπτωσης, ήσουν 'diffuse' που λένε, όπως εγώ

Λόγω σχήματος κρανίου είχα τα λεγόμενα λιμανάκια η σχήμα Μ . Ήθελα μια πιο χαμηλή hairline και πιο γλυκό σβήσιμο στα λιμανάκια ας το πω έτσι απλά . Μου είπαν ότι η hair line θέλει αρκετές τρίχες για να μην είναι παράταιρη όποτε στην αρχή είπαμε για 2000 αλλά μου πρότειναν 2600. Έκανα το 2600. Έβαλαν και μέσα για πιο πύκνωση . Δεν χάνω μαλλιά ήταν καθαρά κόλλημα δικό μου το σχήμα που έχω κληρονομήσει από τον Father. Το σχημα ειναι ιδιο απο οταν ημου παιδακι . Αυτο εννοω .Δεν εχω αραιώσει καθόλου .Έξαλλου μου έκαναν και μια μέτρηση με την κάμερα και μου είπαν οτι δεν χρειάζομαι μμ αλλά για την hairline δεν υπάρχει άλλος τρόπος
 

Bouklas

Well-Known Member
Φιλε Σπύρο, άνοιξε καινούργιο θέμα-thread με την δικη σου περίπτωση, ανέβασε εκεί τις φωτογραφίες για να δούμε όλοι την περίπτωση σου. Είναι κρίμα γιατί εδώ είναι το θέμα του φίλου Physio.
Οι φωτογραφίες σου δεν πρέπει να ξεπερνάνε τα 2.5MB μέγεθος, αν ξεπερνάνε άνοιξε τις με την ζωγραφική και δες εκεί που λέει αλλαγή μεγέθους καντες πιο μικρές να μην έχεις πρόβλημα.
Για να τις ανεβάσεις εδώ πας: new reply->επιλογή αρχείου->προσθήκη συνημμένου. Μόλις ανεβούν δημοσίευση απάντησης και έτοιμος.


Επίσης μέχρι 5 φωτογραφίες σε αφήνει να ανεβάσεις με 1 σου μήνυμα! Ποστάρεις τις 5 και μετά πας νέο μήνυμα για τις άλλες 5 πχ.
 

spiros13

New Member
kapa είπε:

το οτι ειμαι καχυποπτος υπαρχει λογος,καθως στο φορουμ υπηρχαν συνεταιροι,και δεν ξερω εγω τι αλλο απο την συγκεκριμενη εταιρεια.
δεν ειναι θεμα στοιχηματος,ειναι θεμα αποδειξεων και της ιστοριας που εχει αφησει η καθε εταιρεια.
το 30 χρονια εμενα δεν μου λεει κατι,εμενα εκει με χειρουργησε 28 χρονος χωρις προυπηρεσια και το αποτελεσμα ειναι ασχημο.
δεν εχει να κανει με κατι προσωπικο μαζι σου. .

Καταλαβαίνω τι λες . Η μμ δεν είναι ενα προϊόν που το αγοράζεις και κάνει σε ολους το ιδιο όπως ένα αυτοκίνητο .Αν πάρουμε το ίδιο 1600αρι θα περιμένουμε να έχουμε τα ίδια άλογα .
Στον Θεό να πήγαιναν δυο , ένας 30αρης αθλητικός που δεν εχει καπνίσει ποτέ που γυμνάζεται και που κάνει διατροφή και ένας 30 που είναι 150κιλα και καπνίζει 3 πακέτα αποκλείεται να έχουν το ίδιο αποτέλεσμα , συν ότι παίζει και το μέγεθος του προβλήματος συν τις προσδοκίες που έχουμε από το αποτέλεσμα . Εγώ περιμένω τέλειο αποτέλεσμα και δεν είμαι διατεθειμένος με τίποτα λιγότερο . Εχω κρατήσει σχεδόν όλα τα μοσχεύματα . Έχουν μεγαλώσει τουλάχιστον 1 εκατοστο . Τώρα αν πέσουν δεν το ξέρω. Έχω μαλλί αρκετό και είναι δύσκολο να δω τα πιο μέσα αλλά αυτά που βλέπω στην hairline είναι σχεδόν όλα εκεί. Ένα 80% . Στην Φώτο που έχω ψηλοφαίνεται .Αυτο δεν αφορα το που την εκανα αλλα τον οργανισμο μου . Και αυτοι μου ειπαν οτι σε 6 μηνες θα μπορω να ξερω αλλα ως τωρα ειμαι ικανοποιημενος . Αυτο ειπα αυτο λεω .
Και ξανα λεω αυτο οφειλετε καθαρα στον οργανισμο μου οχι σε αυτους
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
spiros13 είπε:
Οχι ησουν ειρωνικός και προσβλητικός. 100% πράκτορα τησ D*I me είπες . 100% αν ήσουν ας το έπαιζες στο στοίχημα . Αδιαφορώ για την D*I παντελώς . Έκανα μια έρευνα αγοράς ήταν μια πολύ οικονομική λύση για Ελλαδα και αφού το πρόβλημα μου ήταν καθαρά αισθητικό είπα 30 χρόνια κάνουν αυτήν την δουλεία όσο μ...ς και να είναι κάτι θα έχουν μάθει .Έξαλλου όπως είπα βασικά ήθελα να κατεβάσω την hairline . Και πήγα.
Απο εκει μεχρι να με λες εγκάθετο πληρωμένο και να απαξιώνεις κάτι που έγραψα με ολη την καλη διαθεση το θεωρω προσβλητικο και ας ειμαστε απλα nickname . Λες δηλαδη οτι και κάποιος που θα διαβάσει μια μ...κια σε ενα Site , θα πάει στα τυφλα να δώσει ενα σκασμό λεφτά σε αυτές τις εποχές και άσε τα λεφτά το οτι θα βάλει το κεφάλι του στο χειρουργείο ΄? Επειδή το έγραψε ο SPIROS13 η ο PSDLL123 στο site ? Ε αυτός αποκλείεται να χρειάζεται μμ γιατί θα είναι χιμπατζής και αυτοι εχουν full τριχα .
Τεσπα. . Αν νομιζεις οτι κανω διαφημηση μπαναρησε με.
Να της ανεβασω μονος μου επειδη τις εχω σε ipad χθες παλεβα 1 ωρα για να ανεβουν αυτες οι δυο .
Έχω όλη την καλή διάθεση αν θέλεις να σου στείλω της Φώτο σε ένα mail .Aλλιώς το κλείνουμε εδώ . Οπότε εγώ ειμαι βαλτος της D*I και εσείς με αποκαλύψατε γλυτώνοντας πολύ κόσμο από την καταστροφή.

Αγαπητέ φίλε Σπύρο, πρέπει να καταλάβεις πως η καχυποψία και η υποψία γενικότερα πρέπει να υπάρχει ειδικά από την ομάδα διαχείρισης σε ένα ανοιχτό forum όπως αυτό, διότι 1ον: Κανείς δεν μας υπογράφει το τι μπορεί να δημιουργηθεί από όποιονδήποτε σε όποιονδήποτε. 2ον: Ότι και να γίνει θα τραβιέται ο Admin με προβλήματα από την κάθε εταιρία για τον α-ψ λόγο. 3ον: Έχουν γίνει τόσα περιστατικά εδώ μέσα που πλέον μόνο απαρατήρητο δεν μπορεί να περάσει το κάθε θέμα για μεταμόσχευση μαλλιών.

Όπως καταλαβαίνεις λοιπόν είναι χρέος και εμάς των Moderator της κοινότητας και του διαχειριστή να ήμαστε καχύποπτοι επάνω σε τέτοια θέματα. :)

Τώρα για το θέμα σου, άνοιξε ένα νέο thread όπως είπε και ο φίλος μπούκλας επάνω στην ενότητα μεταμόσχευση μαλλιών, να συζητείται εκεί και να μην μπερδεύεται το νήμα αυτό.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
spiros13 είπε:
kapa είπε:

το οτι ειμαι καχυποπτος υπαρχει λογος,καθως στο φορουμ υπηρχαν συνεταιροι,και δεν ξερω εγω τι αλλο απο την συγκεκριμενη εταιρεια.
δεν ειναι θεμα στοιχηματος,ειναι θεμα αποδειξεων και της ιστοριας που εχει αφησει η καθε εταιρεια.
το 30 χρονια εμενα δεν μου λεει κατι,εμενα εκει με χειρουργησε 28 χρονος χωρις προυπηρεσια και το αποτελεσμα ειναι ασχημο.
δεν εχει να κανει με κατι προσωπικο μαζι σου.

Καταλαβαίνω τι λες . Η μμ δεν είναι ενα προϊόν που το αγοράζεις και κάνει σε ολους το ιδιο όπως ένα αυτοκίνητο .Αν πάρουμε το ίδιο 1600αρι θα περιμένουμε να έχουμε τα ίδια άλογα .
Στον Θεό να πήγαιναν δυο , ένας 30αρης αθλητικός που δεν εχει καπνίσει ποτέ που γυμνάζεται και που κάνει διατροφή και ένας 30 που είναι 150κιλα και καπνίζει 3 πακέτα αποκλείεται να έχουν το ίδιο αποτέλεσμα , συν ότι παίζει και το μέγεθος του προβλήματος συν τις προσδοκίες που έχουμε από το αποτέλεσμα . Εγώ περιμένω τέλειο αποτέλεσμα και δεν είμαι διατεθειμένος με τίποτα λιγότερο . Εχω κρατήσει σχεδόν όλα τα μοσχεύματα . Έχουν μεγαλώσει τουλάχιστον 1 εκατοστο . Τώρα αν πέσουν δεν το ξέρω. Έχω μαλλί αρκετό και είναι δύσκολο να δω τα πιο μέσα αλλά αυτά που βλέπω στην hairline είναι σχεδόν όλα εκεί. Ένα 80% . Στην Φώτο που έχω ψηλοφαίνεται .

το φορουμ αν δεις,εχει τιτλους.
το θεμα που γραφεις τωρα ειναι η μεταμοσχευση ενος αλλου μελλους. που αφορα την μεταμοσχευση του.ξερεις να κανεις καινουρια ενοτητα?
πας εδω http://www.hairlossgr.com/forum/forum-15.html
πατας new thread
στην πρωτη γραμμη που ειναι κενη,βαζεις τον τιτλο του θεματος.
απο κατω στο κενο γραφεις το μηνυμα σου.
εδω που γραφουμε τωρα το θεμα δεν αφορα εσενα,εχει εναν τιτλο πανω,το ζηταω για πολλοστη φορα
 

spiros13

New Member
Bouklas είπε:
Φιλε Σπύρο, άνοιξε καινούργιο θέμα-thread με την δικη σου περίπτωση, ανέβασε εκεί τις φωτογραφίες για να δούμε όλοι την περίπτωση σου. Είναι κρίμα γιατί εδώ είναι το θέμα του φίλου Physio.
Οι φωτογραφίες σου δεν πρέπει να ξεπερνάνε τα 2.5MB μέγεθος, αν ξεπερνάνε άνοιξε τις με την ζωγραφική και δες εκεί που λέει αλλαγή μεγέθους καντες πιο μικρές να μην έχεις πρόβλημα.
Για να τις ανεβάσεις εδώ πας: new reply->επιλογή αρχείου->προσθήκη συνημμένου. Μόλις ανεβούν δημοσίευση απάντησης και έτοιμος.


Επίσης μέχρι 5 φωτογραφίες σε αφήνει να ανεβάσεις με 1 σου μήνυμα! Ποστάρεις τις 5 και μετά πας νέο μήνυμα για τις άλλες 5 πχ.



Φιλε Bouklas το βραδυ που θα εχω προσβαση σε laptop θα δοκιμασω
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Adriano

Well-Known Member
RE: Μεταμόσχευση στην D*I (FUE) 2.436 grafts

Ρε mods αφήστε τον να ανεβάσει ότι θέλει και βλέπουμε και εμείς και κρίνουμε.
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Adriano είπε:
Ρε mods αφήστε τον να ανεβάσει ότι θέλει και βλέπουμε και εμείς και κρίνουμε.

Ανέβασε φίλε Adriano, εδώ http://www.hairlossgr.com/forum/thread-9253-post-123283.html#pid123283

όμως μετά από κάποιοες ερωτήσεις που έγιναν αντέδρασε κάπως και μετά τις έσβησε.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
RE: Μεταμόσχευση στην D*I (FUE) 2.436 grafts

παιδια περα απο την πλακα,εγω βλεπω εθελοτυφλια και τυφλη υπερασπιση προς μια κλινικη.
οχι προς το αποτελεσμα του,αλλα προς την κλινικη.
για το μελος spiros λεω.
ασχετο το οτι φρασεις του στιλ 30 χρονια προυπηρεσια και λασπολογια δεν μου αρεσουν καθολου.
το να κρινουμε τα αποτελεσματα πανω μας,πριν ακομα δουμε ουτε το 1% απο αυτα, μονο παραπληροφορηση ειναι.
ασχετο αν το εκανε σκοπιμα η εσκεμενα.
επισης εμενα η ολη σταση του μου δειχνει καποιον ο οποιος θελει με το ζορι να δειξει τα αποτελεσματα του,και ταυτοχρονα καποιον που δεν τον νοιαζει αν μεινει στο φορουμ.
δεν ξερω ποσο αδικα εκρινα.
μπορει να ειμαι και λαθος.
αντικειμενικα ομως δεν ειμαι


να συμπληρωσω οτι και απο αλλες κλινικες στο παρελθον ειχαμε τετοια,δεν αναφερομαι αποκλειστικα σε αυτην
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
athenian είπε:
Από ποίες άλλες κλινικές?

αυτο το αφηνω γιατι αφορα μακρινο παρελθον και φυσικα ελειψη αποδειξεων
απλα θα σας πω οτι δεν εχω χασει ουτε τελεία στο φορουμ.
αρκετες εκατονταδες μελη τα αναγνωριζω απο τα γραφομενα τους ειτε ηταν με τον δευτερο ειτε με τον τριτο λογαριασμο τους.
δεν το παιζω εξυπνος.
απλα το παρακολουθω συστηματικα και καθημερινα απο την εναρξη του.
πριν ακομα γινω μελος
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
RE: Μεταμόσχευση στην D*I (FUE) 2.436 grafts

τελος παντων,να το λιγουμε το θεμα γιατι χαλαμε και το νημα.
αν προσεξετε εδω http://www.hairlossgr.com/forum/thread-9253-post-123259.html#pid123259
υπερασπιζεται την κλινικη.τελος.
οχι την μεταμοσχευση του αλλα την κλινικη.
το κλειδωνω εκεινο το θεμα γιατι ετσι και αλλιως δεν βγαζει πουθενα.
συνεχιστε επι του παροντος θεματος μονο που ειναι η μεταμοσχευση του physio40
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
RE: Μεταμόσχευση στην D*I (FUE) 2.436 grafts

Για τα ενεργα μελοι και αυτους που παρακολουθουν το φορουμ συστηματικα γνωριζουν ποιοι ειναι οι παπαδες και ποιοι οχι ασχετα αν δεν μιλαμε,απο οποιαδηποτε κλινικη και αν ειναι.
Παντως οποιος ειναι τσιρακι οποιας και κλινικης να ειναι και δεν το κανει καλα και χανει η εταιρια περισσοτερα. Δηλαδη παει για μαλλι και βγαινει κουρεμενη.
 

gkast

Active Member
John_John1 είπε:
Για τα ενεργα μελοι και αυτους που παρακολουθουν το φορουμ συστηματικα γνωριζουν ποιοι ειναι οι παπαδες και ποιοι οχι ασχετα αν δεν μιλαμε,απο οποιαδηποτε κλινικη και αν ειναι.
Παντως οποιος ειναι τσιρακι οποιας και κλινικης να ειναι και δεν το κανει καλα και χανει η εταιρια περισσοτερα. Δηλαδη παει για μαλλι και βγαινει κουρεμενη.

Σωστός :18m:
 

Physio40

Member
RE: Μεταμόσχευση στην D*I (FUE) 2.436 grafts

Πολλά μέλη μου στέλνουνε πμ και με ρωτάνε αν είμαι ευχαριστημένος.. Παιδιά αν δε δω τελικό αποτέλεσμα δεν μπορώ να πω πολλά. Σε 3 με 5 μηνες θα μπορώ να έχω μια άποψη. Προς το παρόν αναμένω..
 
Μπλουζα