Paulo,dr.erdogan fue 4033grafts 31/1-1/2 2018

Zob

Active Member
Όλα ομορφα, Hairline tembles φυσικοτητα, ακόμα και η πυκνότητα για πενταμηνο πολύ καλή και έχεις ακόμα εξέλιξη μπροστά σου.
Νομιζω πως ειναι εξαμηνο.
Πολυ καλο φαινεται το αποτελεσμα μεχρι στιγμης.Καλο θα ηταν να χαμε και φωτογραφιες σε εξωτερικο χωρο για να δουμε και τις λεπτομέρειες.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Veron

Well-Known Member
Καλησπερα @paulo ,μια απλη ερωτηση αν κ νομιζω την ξερω ηδη την απαντηση.Ο ερντογαν χρεωνει σε ευρω ή τουρκικες λιρες?
 

paulo

Active Member
Σε εξωτερικό περιβάλλον με ηλιοφάνεια .
6 Μηνες και 20 μέρες
9FDF8952-D722-4F74-A549-ED9F193D468F.jpeg
78A8A08C-CB1B-4924-81EB-3534156518E1.jpeg
3A01BD0A-B670-4C51-ACF4-CE4CEDD243C0.jpeg
F9175875-8BE8-4C5D-9BBE-1745F97BAD70.jpeg
B6AE4B22-1F7B-47DB-803F-DC813C5A9224.jpeg
B6AE4B22-1F7B-47DB-803F-DC813C5A9224.jpeg
BF3EABA9-EC02-4E3C-9878-C1140281EA1C.jpeg
 

Συνημμένα

  • F2A0D0B4-0ADF-4298-A6FC-20DAC5B527A3.jpeg
    F2A0D0B4-0ADF-4298-A6FC-20DAC5B527A3.jpeg
    2.2 MB · Προβολές: 275

tol

Well-Known Member
Μέχρι εδώ όλα όμορφα, τα καλύτερα έρχονται.

Φιλε Τασο, μια ερωτηση.......

Εσυ που εισαι "τοπικομαστορας", μηπως υπαρχει υπονοια τοπικ στο μαλλι του φιλου μας; Σε αρκετες φωτογραφιες " μπλεδιζει" το μαλλι. Μπορει να ειναι η ιδεα μου.......μπορει να ειναι παιχνιδι του φακου......ωστοσο δειχνουν καπως αφυσικες.

Ποια ειναι η αποψη/γνωμη σου;
 

kk20

Member
Παιδιά τα αποτελέσματα του τύπου είναι απίστευτα... Είχα χρόνια να δω τόσο απότομη πρόοδο στις μεταμοσχεύσεις και χαίρομαι. Θέλω να δώσω έμφαση στο γεγονός ότι φτιάχνει τα πλαϊνά τριγωνάκια, και τελευταία με τα αποτελέσματά του αντιλαμβάνομαι πόσο σημαντικό είναι.. Όποιος είναι υψηλό norwood συνήθως έχει κάποια αραίωση και εκεί. Και εμένα μου έχουν αραιώσει αρκετά. Θεωρώ πως και οι υπόλοιπες καλές κλινικές (HDC και Γεωργίου κυρίως) πρέπει να δώσουν έμφαση στα τριγωνάκια αυτά. Νομίζω και ο Cvial είχε καλό αποτέλεσμα σε αυτά. Ειδικά ο φίλος μας εδώ έγινε σαν διαφήμιση προϊόντων μαλλιών, σαν 20χρονος είναι απίστευτο.
 

tasos33

Well-Known Member
Ευχαριστώ για την προσφώνηση καταρχάς, στην διάθεση σου για οποιαδήποτε συμβουλη:cool::D

Βλέποντας τις φωτογραφίες απο το κινητό δεν παρατηρώ τίποτα να μπλεδιζει, πέραν τούτου αν εστιασεις θα δεις ότι υπάρχουν και μικροκενα τα οποια λογικα με τοπικ δε θα φαίνονταν.

Επίσης δε μου φαίνεται αφύσικο, κάθε άλλο μάλιστα.


Φιλε Τασο, μια ερωτηση.......

Εσυ που εισαι "τοπικομαστορας", μηπως υπαρχει υπονοια τοπικ στο μαλλι του φιλου μας; Σε αρκετες φωτογραφιες " μπλεδιζει" το μαλλι. Μπορει να ειναι η ιδεα μου.......μπορει να ειναι παιχνιδι του φακου......ωστοσο δειχνουν καπως αφυσικες.

Ποια ειναι η αποψη/γνωμη σου;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tol

Well-Known Member
Ευχαριστώ για την προσφώνηση καταρχάς, στην διάθεση σου για οποιαδήποτε συμβουλη:cool::D

Βλέποντας τις φωτογραφίες απο το κινητό δεν παρατηρώ τίποτα να μπλεδιζει, πέραν τούτου αν εστιασεις θα δεις ότι υπάρχουν και μικροκενα τα οποια λογικα με τοπικ δε θα φαίνονταν.

Επίσης δε μου φαίνεται αφύσικο, κάθε άλλο μάλιστα.

Ζουμαρισε τη δευτερη και τεταρτη φωτογραφια "σε εξωτερικο περιβαλλον με ηλιοφανεια".

Προσωπικα παρατηρω οτι στο κεντρο της Α ζωνης (λιγο πιο πισω απο τη hairline) υπαρχει μπλε χρωμα.

Επαναλαμβανω οτι μπορει να κανω λαθος εκτιμηση. Γι' αυτο ζητω τη δικη σου αποψη.
 

Tsek

Well-Known Member
Ζουμαρισε τη δευτερη και τεταρτη φωτογραφια "σε εξωτερικο περιβαλλον με ηλιοφανεια".

Προσωπικα παρατηρω οτι στο κεντρο της Α ζωνης (λιγο πιο πισω απο τη hairline) υπαρχει μπλε χρωμα.

Επαναλαμβανω οτι μπορει να κανω λαθος εκτιμηση. Γι' αυτο ζητω τη δικη σου αποψη.
Tol δεν ειναι τοπίκ κάνει παιχνίδι ο φακός. Το εχω πάθει και εγώ και μάλιστα πολύ πιο έντονο!!
 

paulo

Active Member
Ζουμαρισε τη δευτερη και τεταρτη φωτογραφια "σε εξωτερικο περιβαλλον με ηλιοφανεια".

Προσωπικα παρατηρω οτι στο κεντρο της Α ζωνης (λιγο πιο πισω απο τη hairline) υπαρχει μπλε χρωμα.

Επαναλαμβανω οτι μπορει να κανω λαθος εκτιμηση. Γι' αυτο ζητω τη δικη σου αποψη.

Tol δεν θα το έκανα σε καμία περίπτωση αυτό ώστε να κοροϊδέψω το forum και δε έχω λόγο ,εδώ ο άλλος είναι σχεδόν φαλακρός και με τοπικ έχει μαλλιά αν έβαζα τοπίκ σε αυτό το στάδιο θα έκλειναν όλα τα κενά .
Πάντως καλά κανείς που εξετάζεις όλα τα ενδεχόμενα και από μεριάς μου δεν υπάρχει θέμα παρεξήγησης είμαι ανοιχτός σε όλα τα σχόλια θετικά η αρνητικά !
 
  • Like
Reactions: tol

paulo

Active Member
Παιδιά τα αποτελέσματα του τύπου είναι απίστευτα... Είχα χρόνια να δω τόσο απότομη πρόοδο στις μεταμοσχεύσεις και χαίρομαι. Θέλω να δώσω έμφαση στο γεγονός ότι φτιάχνει τα πλαϊνά τριγωνάκια, και τελευταία με τα αποτελέσματά του αντιλαμβάνομαι πόσο σημαντικό είναι.. Όποιος είναι υψηλό norwood συνήθως έχει κάποια αραίωση και εκεί. Και εμένα μου έχουν αραιώσει αρκετά. Θεωρώ πως και οι υπόλοιπες καλές κλινικές (HDC και Γεωργίου κυρίως) πρέπει να δώσουν έμφαση στα τριγωνάκια αυτά. Νομίζω και ο Cvial είχε καλό αποτέλεσμα σε αυτά. Ειδικά ο φίλος μας εδώ έγινε σαν διαφήμιση προϊόντων μαλλιών, σαν 20χρονος είναι απίστευτο.


Φιλαράκι αυτό για το 20 χρόνος μου άρεσε !!!!Κερναω ότι θέλεις !!
 

paulo

Active Member
18 χρόνος 18 χρόνος

Επίσης!!!! Ευχαριστώ εύχομαι τα καλύτερα σε όλους σας είναι ωραία να έχεις μαλλιά τελικά δεν το περίμενα γιατί πολλοί φίλοι μου κάπως κορόιδευαν τι πας να κανείς και πολλά αλλά τέτοια σχόλια αλλά μόλις είδαν το αποτέλεσμα σάστισαν
 

tol

Well-Known Member
18 χρόνος 18 χρόνος

Επίσης!!!! Ευχαριστώ εύχομαι τα καλύτερα

Φιλε Paulo, προσπαθεις να ξεφυγεις με ενα απλο "ευχαριστω"!!!!!!

Ο Τασος εγραψε ολοκληρο μηνυμα προσδοκωντας " διπλο κερασμα", αφου σε εκανε 18χρονο (αντι για 20χρονο), και εσυ του απαντας με ενα απλο "ευχαριστω".

Δεν εισαι δικαιος. Πρεπει να επανορθωσεις.

ΥΓ Σου ευχομαι καλη συνεχεια, εχεις ακομη δυο μηνες κατα τους οποιους θα δεις περαιτερω βελτιωση, να χαιρεσαι τα νεα σου μαλλια και να απολαμβανεις τη ζωη σου απαλλαγμενος πλεον απο το αγχος και την καταθλιψη που επιφερει η
"αρρωστεια" της φαλακρας.
 

paulo

Active Member
18 χρόνος 18 χρόνος[
Φιλε Paulo, προσπαθεις να ξεφυγεις με ενα απλο "ευχαριστω"!!!!!!

Ο Τασος εγραψε ολοκληρο μηνυμα προσδοκωντας " διπλο κερασμα", αφου σε εκανε 18χρονο (αντι για 20χρονο), και εσυ του απαντας με ενα απλο "ευχαριστω".

Δεν εισαι δικαιος. Πρεπει να επανορθωσεις.

ΥΓ Σου ευχομαι καλη συνεχεια, εχεις ακομη δυο μηνες κατα τους οποιους θα δεις περαιτερω βελτιωση, να χαιρεσαι τα νεα σου μαλλια και να απολαμβανεις τη ζωη σου απαλλαγμενος πλεον απο το αγχος και την καταθλιψη που επιφερει η
"αρρωστεια" της φαλακρας.

Το επίσης κολουσε στο κέρασμα ! Ότι και αυτός δικαιούται !
Περιμένω το τελικό αποτέλεσμα και θα βγάλω όπως ύποσχεθηκα με επαγγελματική φωτογραφική μηχανή φωτογραφίες .
 
Μπλουζα