P70, fue, 2021 grafts, 13/7/2016

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giodion

Member
Τουλαχιστον ας μπαινεις 1 φορα τον μηνα και χωρις να δειχνεις φωτο. Απλα για ενημερωση της καταστασης και για ψυχολογικη εκτονωση περισσοτερο...
 

P70

Active Member
Ακριβως αυτος ειναι ο λογος, οτι δεν θελω να αρχισουν σχολια για την καθε λεπτομερεια, θελω χωρις αγχος να παρει το δρομο του. Αποδειξη οτι θρεντ 5μηνου ειναι 50 σελιδες...
 

andy.k

Active member
P70 να σου πω τη γνωμη μου...Εγω προσωπικα που ειμαι σχετικα ευχαριστημενος με το αππτελεσμα ποσταρω ακομα εξελιξη επειδη μοθ το θυμισανε καποια παιδια...ο τασος αν δε κανω λαθος...αλλιως θα ειχα ψιλοξεχαστει...αν εχεις καλο αποτελεσμα πιθανοτατα θα πεις " δε γαμ...ται τι να ποσταρω τωρα...βγηκαν μαλλια αρκει". Ασε που πολυ πιθανο να χιλιοαμφισβητηθεις κιολας κ λογικο θα ειναι αφου θα παρουσιασεις ετοιμο αποτελεσμα...αν παλι δε σου παει καλα, που το απευχομαι, θα πεις" τι να ποσταρω τωρα, για να ακουω τη μαλ...ια του καθενος?". Απλα εννοω οτι αν δεν εχεις μια συνεχεια στην παρουσιαση ειναι το ιδιο επικερδες για οσους διαβαζουν στο φορουμ με ενα "πριν- μετα" φωτο που βαζουν οι κλινικες στα sites τους κ τιποτα περισσοτερο. Οk δικο σου θεμα, οτι θες κανεις, απλα μη θεωρεις οτι θα βοηθησει κ πολυ κοσμο αυτο που εχεις σκοπο να κανεις...
 

P70

Active Member
P70 να σου πω τη γνωμη μου...Εγω προσωπικα που ειμαι σχετικα ευχαριστημενος με το αππτελεσμα ποσταρω ακομα εξελιξη επειδη μοθ το θυμισανε καποια παιδια...ο τασος αν δε κανω λαθος...αλλιως θα ειχα ψιλοξεχαστει...αν εχεις καλο αποτελεσμα πιθανοτατα θα πεις " δε γαμ...ται τι να ποσταρω τωρα...βγηκαν μαλλια αρκει". Ασε που πολυ πιθανο να χιλιοαμφισβητηθεις κιολας κ λογικο θα ειναι αφου θα παρουσιασεις ετοιμο αποτελεσμα...αν παλι δε σου παει καλα, που το απευχομαι, θα πεις" τι να ποσταρω τωρα, για να ακουω τη μαλ...ια του καθενος?". Απλα εννοω οτι αν δεν εχεις μια συνεχεια στην παρουσιαση ειναι το ιδιο επικερδες για οσους διαβαζουν στο φορουμ με ενα "πριν- μετα" φωτο που βαζουν οι κλινικες στα sites τους κ τιποτα περισσοτερο. Οk δικο σου θεμα, οτι θες κανεις, απλα μη θεωρεις οτι θα βοηθησει κ πολυ κοσμο αυτο που εχεις σκοπο να κανεις...

Δηλαδη αν βαζω φωτο κανονικα απο ολες τις χρονικες στιγμες τι αλλαζει; καθε τρεις και λιγο βγαζω φωτο και η παρουσιαση θα ειναι πληρεστατη, ανεξαρτητως πως θα βγει το αποτελεσμα. Αν δεν κανω λαθος ο λογος που τα ανεβαζουμε ειναι να δει ο κοσμος τις δουλειες των κλινικων ωστε να παρει μια αποφαση, σε σχεση με τα απροσωπα «πριν και μετα τους».
Αυτο ακριβως θα κανω και εγω. Φωτο απο πριν, μετα, 1η μερα, 5η μερα, 10η μερα, ενα μηνα κτλ. ωστε να μπορει να κρινει καποιος την δουλεια. Το να μπω σε μια διαδικασια που εχω το οποιο αγχος μου για το αποτελεσμα και να πεφτουν σχολια «αυτο ειναι στραβο, εδω εκανε λαθος, μακαρι να βγω ψευτης αλλα εκει εχεις σοκ λος» οχι φιλε μου δεν θα παρω.
Χιλιοευχαριστω το φορουμ επειδη απο εδω πηρα τις πληροφοριες για να κανω μεταμοσχευση και οπως ηθικα οφειλω, θα παρουσιασω το αποτελεσμα μου αντι να εξαφανιστω οπως κανουν αλλοι. Το να μπορω να διαλεξω, πως θα το κανω, νομιζω οτι ειναι επιλογη μου.

Κατα τ αλλα καλη επιτυχια να εχεις φιλε.

Σε ευχαριστω πολυ!
 

aeratos28

Just aeratos
αν ανεβάσεις με αυτό τον τρόπο τις φωτό ,με τα διαστήματα που λες να το κάνεις τότε θα έχεις κάνει ότι καλύτερο.αρκεί βέβαια οι φωτό σου να είναι ΚΑΘΑΡΕΣ.σου προτείνω να δεις τα νήματα του cvial,ώστε να καταλάβεις πως πρέπει να βγάζεις φωτό ,σε τι συνθήκες,τι αναλυσης φωτό.!η ανάλυση δεν είναι κάτι δύσκολο.από ένα τηλέφωνο πλεον με τις κάμερες που έχουν μπορείς να τις βγαλεις..αν γίνει έτσι,μην ασχολείθεις με ότι και αν σου πουν.βάζω και εμένα μέσα σε αυτό..άν τα κάνεις έτσι κανεις δεν θα πει τίποτα και έτσι ισως θα βοηθήσεις κάποιον που το έχει ανάγκη να δει τι γίνεται με την μεταμόσχευση μαλλιών στον συγκεκριμένο γιατρό..feedback δικο του εισαι..αυτά που σου αναφέρω νομίζω δεν είναι επιλογή σου αν θα τα κανεις η όχι,είναι υποχρέωση σου προς το φόρουμ αφού οπως ειπες πήρες τις πληροφορίες από εδώ και οι πληροφορίες αυτές ήταν λεπτομερής,έτσι πρέπει να είναι και η παρουσίαση σου..γιατί έτσι θα βοηθησεις και εσύ και αυτό είναι και το ηθικό..καλή επιτυχία εύχομαι στην επέμβαση σου.!αλλά δυστυχώς για εμένα ,ισως και για αλλα παλια μελη δεν είναι σωστό αυτό που κάνεις φίλε.ας έκανες νήμα τότε,στο τελικό αποτέλεσμα..με όλες τις φωτό που λες και όχι τώρα.επειδή πολλά έχουμε δει εδώ,δύσκολα θα πιστεύει κάποιος το παραμικρό.εύκολα μπορεί να σου πει ότι είναι ήδη αποτέλεσμα παλιό και έχεις επέμβει ξανα σε αυτό το σημείο..ότι και αν λες θα (βρωμαει η δουλειά)..καταλάβες?δημιουργεις ίντριγκες αμέσως.οσο για τις 50 σελίδες του ακη,ο ακης φταίει..είχαμε πόσες σελίδες και λέγαμε να πάρει τα φάρμακα που του έδωσαν (κορτιζονη+αλλα)γιατί τα φοβόταν,έβαζε συνέχεια κάθε 15-μερες φωτό και ζηταγε την γνώμη μας,αγχονοταν πολύ και ζηταγε συμβουλές,έλεγε μόνος του ότι κάτι δεν πάει καλά..αυτός το έφτασε εκεί το νήμα του και όχι εμείς..διάβασε το πάλι να το δεις αυτό που λέω.γενικά αυτό που έχω ξαναπει ισχύει και εδώ,πώς πολλοί μπαίνουν,παίρνουν λεπτομερής βοήθεια(ανοίγονται μάτια) και μετά στα @ρχιδι@ τους.!ισχύει και εδώ όπως είπα..το νήμα σου νομίζω πλέον οτι ειναι αδιάφορο εντελως,ανουσιο και δεν θα βοηθήσει κανέναν απολύτως.νομίζω δεν αξίζει καν να δώσει σημασια σε καμία φωτό σου,κάνε ότι θες ,φερθηκες εντελώς εγωιστικά και μόνο,παρτακιας που λέμε και τέτοιοι τύποι δεν μου αρέσουν..ξέρω δεν σε ενδιαφέρει καν η άποψη μου..αλλά ούτε και η δική σου πλέον με ενδιαφέρει,οπότε δεν ασχολούμε πάλι καν..κάνε ότι νομίζεις
 
Τελευταία επεξεργασία:

dimitris50423

Well-Known Member
εγω προσωπικα δεν πιστευω οτι καποιος εχει υποχρεωση να γραψει επειδη πηρε καποιες πληροφοριες. οποιος θελει το κανει. υπαρχουν και πολλοι φανταζομαι που εκαναν και δεν ειπαν τιποτα.
με το ζορι δεν γινεται να κανεις καποιον να γραψει για τη μμ του.
αυτο για μενα ισχυει για οποιον και να κανει σε οποιαδηποτε κλινικη. απλα αν αποφασισει να ανεβασει φωτο πρεπει να ειναι καθαρες και να μπορεις να καταλαβεις τι εχει γινει.
επισης το να μπουν φωτο μετα απο ενα χρονο ολων των μηνων εχει λιγοτερη αξια σιγουρα απο το να βλεπεις την πορεια καθε μηνα και να ζητας και καποιες φωτο για να καταλαβεις λεπτομερειες. παρ ολα αυτα αν καποιος αγχωνεται με αυτη τη διαδικασια ειναι επιλογη του.
 
Τελευταία επεξεργασία:

P70

Active Member
αν ανεβάσεις με αυτό τον τρόπο τις φωτό ,με τα διαστήματα που λες να το κάνεις τότε θα έχεις κάνει ότι καλύτερο.αρκεί βέβαια οι φωτό σου να είναι ΚΑΘΑΡΕΣ.σου προτείνω να δεις τα νήματα του cvial,ώστε να καταλάβεις πως πρέπει να βγάζεις φωτό ,σε τι συνθήκες,τι αναλυσης φωτό.!η ανάλυση δεν είναι κάτι δύσκολο.από ένα τηλέφωνο πλεον με τις κάμερες που έχουν μπορείς να τις βγαλεις..αν γίνει έτσι,μην ασχολείθεις με ότι και αν σου πουν.βάζω και εμένα μέσα σε αυτό..άν τα κάνεις έτσι κανεις δεν θα πει τίποτα και έτσι ισως θα βοηθήσεις κάποιον που το έχει ανάγκη να δει τι γίνεται με την μεταμόσχευση μαλλιών στον συγκεκριμένο γιατρό..feedback δικο του εισαι..αυτά που σου αναφέρω νομίζω δεν είναι επιλογή σου αν θα τα κανεις η όχι,είναι υποχρέωση σου προς το φόρουμ αφού οπως ειπες πήρες τις πληροφορίες από εδώ και οι πληροφορίες αυτές ήταν λεπτομερής,έτσι πρέπει να είναι και η παρουσίαση σου..γιατί έτσι θα βοηθησεις και εσύ και αυτό είναι και το ηθικό..καλή επιτυχία εύχομαι στην επέμβαση σου.!αλλά δυστυχώς για εμένα ,ισως και για αλλα παλια μελη δεν είναι σωστό αυτό που κάνεις φίλε.ας έκανες νήμα τότε,στο τελικό αποτέλεσμα..με όλες τις φωτό που λες και όχι τώρα.επειδή πολλά έχουμε δει εδώ,δύσκολα θα πιστεύει κάποιος το παραμικρό.εύκολα μπορεί να σου πει ότι είναι ήδη αποτέλεσμα παλιό και έχεις επέμβει ξανα σε αυτό το σημείο..ότι και αν λες θα (βρωμαει η δουλειά)..καταλάβες?δημιουργεις ίντριγκες αμέσως.οσο για τις 50 σελίδες του ακη,ο ακης φταίει..είχαμε πόσες σελίδες και λέγαμε να πάρει τα φάρμακα που του έδωσαν (κορτιζονη+αλλα)γιατί τα φοβόταν,έβαζε συνέχεια κάθε 15-μερες φωτό και ζηταγε την γνώμη μας,αγχονοταν πολύ και ζηταγε συμβουλές,έλεγε μόνος του ότι κάτι δεν πάει καλά..αυτός το έφτασε εκεί το νήμα του και όχι εμείς..διάβασε το πάλι να το δεις αυτό που λέω.γενικά αυτό που έχω ξαναπει ισχύει και εδώ,πώς πολλοί μπαίνουν,παίρνουν λεπτομερής βοήθεια(ανοίγονται μάτια) και μετά στα @ρχιδι@ τους.!ισχύει και εδώ όπως είπα..το νήμα σου νομίζω πλέον οτι ειναι αδιάφορο εντελως,ανουσιο και δεν θα βοηθήσει κανέναν απολύτως.νομίζω δεν αξίζει καν να δώσει σημασια σε καμία φωτό σου,κάνε ότι θες ,φερθηκες εντελώς εγωιστικά και μόνο,παρτακιας που λέμε και τέτοιοι τύποι δεν μου αρέσουν..ξέρω δεν σε ενδιαφέρει καν η άποψη μου..αλλά ούτε και η δική σου πλέον με ενδιαφέρει,οπότε δεν ασχολούμε πάλι καν..κάνε ότι νομίζεις

Παρτακιας επειδη δεν θελω να ακουω ολα αυτα τα σχολια; Δηλαδη για να καταλαβω, ο Δημητρης πχ που ανεβαζει φωτο 1 χρονο τωρα και παροτι το αποτελεσμα του ειναι εμφανως καλο, καθεσαι και του ζητας ακομα καθε λογης φωτο, μιας και αυτες δεν σε καλυπτουν, ειναι κατι που υποχρεουμαι να κανω και εγω; ο cvial ειναι moderator εδω και ασχολειται με αλλο μερακι. Οι περισσοτεροι εδω (και εγω μεσα σε αυτους) θελω να κανω μια αισθητικη επεμβαση, οχι να το αναγω σε επιστημη. Με απλα λογια, ειτε πχ ο Δημητρης, ειτε ο andy εβαλαν 1000 5τριχα μπροστα, ειτε 1000 μονοτριχα, ΔΕΝ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ. Βλεπω καλο αποτελεσμα και παω στους ανθρωπους που το καναν και ελπιζω σε κατι αντιστοιχο. Εμενα σκοπος των φωτο που λεω να ανεβασω,ειναι ενας υποψηφιος, να δει αποτελεσματα, οχι να τραβαω φωτο κατω απο προβολεα γηπεδου επειδη μου το ζητησε ενα μελος. Οποιον βοηθησει, βοηθησε λοιπον. Σε οποιον δεν κανει (οπως εσενα) unsubscribe απ το θεμα και αντιο. Απλα και φιλικα!
Αυτος ειναι και ο λογος που οι φωτο θα ειναι ανα τακτα χρονικα διαστηματα και οχι μπαπ, φυτευτος ο 8ος μηνας πχ μονος του.
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
ότι νομίζεις εσύ κανε..στο φινάλε δικό σου νήμα είναι..όσο για αυτά που είπα για δημητρη, cvial είσαι λάθος και θα σου το εξηγήσω.όσον αφορά τον cvial εγώ μιλησα για τις φωτό του και μόνο..αυτό δεν έχει να κάνει αν είναι mod η όχι..δεν σου είπε κανένας να μπεις κατω από προβολέα γηπέδου..ούτε και όλες οι φωτό του cvial είναι κάτω από προβολέα.έχει φωτο σε εξωτερικές συνθήκες με ήλιο πεντακάθαρες.έτσι όπως δηλαδή φαίνεται κάποιος στο δρόμο.αυτό σου λέω και εσένα να κάνεις.τώρα για τον δημητρη επειδή είσαι στο φόρουμ λίγο αρπακολας ,δεν έχεις ιδέα τι έχω γράψει για τον δημητρη..δεν του ζήτησα ποτέ καμιά φωτό από αρχή..εμένα οι φωτό του με κάλυπταν πάντα και το έλεγα δημοσίως..κάποιος του έγραψε σε άλλο νήμα,δεν θυμάμαι ποιος,να βάλει τέτοια φωτο όπως ο cvial και του το έγραψα στο νήμα του ,να βάλει και μία τέτοια για να τελειωνουμε..ειρωνικά πλέον γι αυτούς που ζητάνε ακόμα φωτό από τον δημητρη..ο δημητρης έχει βάλει τα πάντα από φωτό και είναι κύριος,αλλά λογικό ήταν να του ζητανε τοσες φωτο μιας και ήταν το πρώτο περιστατικό στο φόρουμ από τον Βεκρή..οπότε είναι λίγο άκυρο αυτό που λες ότι δεν με καλύπτει με τις φωτό του ο δημητρης και ζητάω και άλλες..και δεν έχεις διαβάσει καν το φόρουμ και έχεις και γνώμη ρε μαν..και όπως είναι λογικό ,είναι λάθος.anyway ανούσια κουβέντα κάνουμε,μακάρι να πάρεις ότι καλύτερο από αποτέλεσμα.! peace..:);)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

P70

Active Member
δεν έχεις ιδέα τι έχω γράψει για τον δημητρη..δεν του ζήτησα ποτέ καμιά φωτό από αρχή............και του το έγραψα στο νήμα του ,να βάλει και μία τέτοια για να τελειωνουμε..ειρωνικά πλέον γι αυτούς που ζητάνε ακόμα φωτό από τον δημητρη.................και δεν έχεις διαβάσει καν το φόρουμ και έχεις και γνώμη ρε μαν...
Εκτος απο το οτι το κειμενο ειναι σαν την συνεντευξη του αντιπροεδρου του Εδεσσαϊκου και δυσκολευτηκα να βγαλω ακρη, δες τι γραφεις σε αυτα που κρατησα στο quote. Του το ζητησες οντως του Δημητρη. Εγω οπως και ο καθενας, ειτε εχουμε διαβασει 1 σελιδα απο το φορουμ, ειτε 100 δεν γινεται να καταλαβουμε τι λες ειρωνικα και τι οχι γιατι ειναι ΓΡΑΠΤΟΣ λογος και δεν μεταδιδεται υφος.
Το φορουμ το εχω διαβασει οσο χρειαζεται μην ανησυχεις. Νο1 λογος που κανω αυτο που κανω, ειναι ποστ σαν αυτα, απλα για να το γνωριζεις. Σε παρακαλω ασε και αυτο το θρεντ μην γινει 50 σελιδες και οταν ανεβασω φωτο αν θες κοιτα, δεν ξαναπανταω σε τετοια ποστ.
 

andy.k

Active member
Φιλος, αν ανεβασεις στο τελος φωτος απο ολη την πορεια της μμ αποκαλυπτικες κ σωστες ειναι οτι καλυτερο, δε το συζητω. Απλα εγω θα βαριομουν να το κανω εκ των υστερων, γι αυτο το ειπα. Αν το κανεις μαγκια σου.
 

P70

Active Member
Φιλος, αν ανεβασεις στο τελος φωτος απο ολη την πορεια της μμ αποκαλυπτικες κ σωστες ειναι οτι καλυτερο, δε το συζητω. Απλα εγω θα βαριομουν να το κανω εκ των υστερων, γι αυτο το ειπα. Αν το κανεις μαγκια σου.

Θα το κανω φίλε μου γιατι θελω να βοηθησω κοσμο να δει ειτε καλο ειτε κακο αποτελεσμα για να παρει μια αποφαση για τον εαυτο του. Ξαναλεω φωτο τραβαω καθε τρεις και λιγο και δοτρια και ληπτρια και θα τα ανεβασω εκτενως!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ρε συ P70 απο τις μιας δεν θελει να φτασει 50 σελιδες το νημα σου απο την αλλη και συ ψωφιος για αντιπαραθεσεις εισαι με τον αερατο.Αν ηταν ετσι οπως θες το νημα σου δεν θα του απαντουσες καν και αντι να βλεπουμε φωτογραφιες και ενημερωση της μεταμοσχευσης σου αρχιζουν παλι οι ιντριγκες.
 

aeratos28

Just aeratos
ή είσαι βλακας,η κάνεις τον βλακα.!πετυχημενα κιολας.!σου παει.σου γραφω τι είχε παιχτεί σε άλλο νήμα που το είχε δει και ο δημητρης τότε και απλά του το έγραψα στο νήμα του σαν ειρωνία ότι ακόμα ζητάνε φωτό..βάλε και εσύ μία φώτο σου τέτοια ώστε να τελειώνει το θέμα του έγραψα..νομίζω ο zotrix αν δεν κάνω λάθος το είχε ζητήσει η ο sven ήταν..δεν θυμάμαι καλά.!κρατησες το μισό της απάντησης για το λόγο που έγραψα στο δημητρη τότε να βάλει φωτό..είσαι για να είσαι και εσύ.!άντε κάνε ότι θες ρε κακομοιρογλου,τι κάθομαι και ασχολούμε,παρτακιας είσαι λέμε,αδιαφορώ εντελώς με το τι θα κάνεις και δεν ασχολούμαι πάλι.επειδή δεν θα ασχοληθω οντως,μην μου απαντήσεις καν και αν θέλουν οι mods ας σβήσουν και τα μηνύματα μου στο νήμα σου
 

P70

Active Member
Μην το κουραζουμε. Δεν γουσταρω αντιπαραθεση, γι αυτο δεν τα ανεβαζω τωρα. Δεν εγραψα την ενημερωση για να ξεκινησει αυτο το πραγμα, αλλα για να γνωστοποιησω το πως θα τα ποσταρω. Καποιους θα τους βοηθησει εστω και ετσι. Οποιος θεωρει οτι δεν του προσφερει κατι, ειπαμε: unsubscribe και τελος. Δεν θελω αλλο ποστ εμπρηστικο, πως το λενε! Δεν νομιζω οτι μπορω να γινω πιο ξεκαθαρος φιλε john.
 

P70

Active Member
ή είσαι βλακας,η κάνεις τον βλακα.!πετυχημενα κιολας.!σου παει.

Μετα απορεις γιατι δεν ανεβαζω φωτο, τους μισους απο εδω μεσα εσυ πρεπει να τους εχεις διωξει. Δεν ξεκιναω χαρακτηρισμους, αν εισαι πανω απο 15 και μορφωμενος ανθρωπος θα ξερες πως να μιλας.
 

aeratos28

Just aeratos
εσύ ο μορφωμένος να διαβάζεις τις προτάσεις ολόκληρες για να βγαζουν σωστο νοημα και όχι μισές, όπως αυτη που έκανες quote πριν..δεν απορω καθόλου και δεν με νοιάζει αν θα βάλεις η όχι φωτό.ο τρόπος που θα τις βάλεις δεν είναι σωστός..αν δεν θες να το καταλαβεις δικο σου θεμα..που στο φινάλε πάλι δεν με ενδιαφέρει.το ειπα πριν..αν έχω διώξει όπως λες τους μισους,αν ηταν παρτακιδες ,εγωκεντρικοι σαν εσένα χαίρομαι να ξέρεις.!κουβεντες τύπου αντιπροέδρου του Εδεσσαικου είναι οι χαρακτηρισμοί επιπέδου ??μάθε να διαβάζ
Μετα απορεις γιατι δεν ανεβαζω φωτο, τους μισους απο εδω μεσα εσυ πρεπει να τους εχεις διωξει. Δεν ξεκιναω χαρακτηρισμους, αν εισαι πανω απο 15 και μορφωμενος ανθρωπος θα ξερες πως να μιλας.
εις πρώτα και άσε τα γλυκαναλατα περι μορφωσεων..είπα πριν αδιαφορω, δεν ξαναμπαινω καν στο νήμα σου,ας σβήσουν τα εδώ μηνύματα μου
 
Μπλουζα