Omar77, dr. hasson, fut, 6903 grafts, 5/11/09

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

omar77

New Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

giannis13 είπε:
χμμμμ....μαλλον χρειαζομαστε λιγο update εδω...!!!

σορρυ παιδια αλλα ειχα παρα πολυ καιρο να μπω και τωρα ειδα τα μυνηματα
Φωτο δεν εχω βγαλει, αλλα υποσχομαι να ποσταρω μολις βρω χρονο.
Αν ειναι κανενας που βιαζεται γιατι θελει να κανει σχετικα νωρις στον χασσον και θελει να με δει μπορει να ερθει να με δει απο κοντα,οπως εχουν ερθει καποιοι και με εχουν δει.
Εγω προσωπικα ειμαι πολυ ευχαριστημενος και οσοι με εχουν δει κλεισαν χασσον κατευθειαν :grandpa:
 

Vangelis Vagos

New Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

Φίλε Omar ενδιαφέρομαι εγώ για Hasson. Πρέπει να σου στείλω μνμ προσωπικό? έχω καιρό που διαβάζω γνώμες κλπ σαυτό το φόρουμ και μου φαίνεται πολύ αξιόλογη η προσπάθεια που γίνεται. Δεν προσπάθησα να επικοινωνήσω με κανένα όμως ακόμη. Ήρθε η ώρα μου όμως. Έχω κάνει ήδη μια FUE με τραγικά αποτελέσματα στην Ελλάδα και αποτι έχω καταλάβει η δότρια περιοχή μου είναι χάλια. Χρειάζομαι κάτι μαγικό. Ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σου. Το σαιτ αυτό μέχει εμψυχώσει πραγματικά.
 

cinder1979

New Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

γεια σας παιδια νεος στο σαιτ.ειχα την αναγκη να απαντησω στον φιλο σκεφτομαι τον νοεμβρη να ταξιδεψω για hasson,οσο για τα λεφτα δανειο και με μαλλια παρα καραφλας και καθαρος αν και δεν ειμαι καραφλας thanks god,ειναι θεμα ψυχολογιας για μενα οταν δεν νιωθεις καλα με τον εαυτο σου ειναι το χειροτερο.σε περιπτωση που καποιος δεν εχει καποιο ατομο δικο του να παει μαζι του καναδα γινετε μεσα απο εδω να παω με καποιο ατομο αν ενδιαφερετε.ευχαριστω.
 

max_os

New Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

ομαρ
γιατι μας κρατας σε αγωνία, αδελφέ.
ΒΑΛΕ καμια φώτο !!! δύο (2) λεπτά υπόθεση είναι........
 
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

Παιδια απο οτι καταλαβα δηλαδη η κλινικη αυτη του Hasson στον Καναδα ψηφιστηκε ως η 1η στη λιστα μεσα σαυτο το forum?
Υπαρχουν μηπως και καποιες αλλες στην ιδια κατηγορια η οχι?
 

dim74

Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

ο comb σταματησε να συνεργαζεται με τον hasson?τον περνω μερες τηλ αλλα ειναι παντα κλειστο!
 
Μπλουζα