Nikos chif, fue, 1800 grafts, 11/10/2016

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nikos chif

Active Member
Καλησπέρα στην ομάδα και συγνώμη που χάθηκα και δεν ενημέρωσα την εξέλιξη της Μεταμόσχευσης.. Ο λόγος που χάθηκα ήταν καθαρά για ψυχολογικούς λόγους... δεν ήθελα να έχω το μυαλό μου ολο στην μεταμόσχευση για να είμαι πιο χαλαρός.
Σήμερα και μετα απο 8 μήνες μόλις τελειώσει η δουλειά θα ενημερώσω με φωτογραφίες τήν εξέλιξη. Μια ερώτηση...πως θα γίνει να μην χάνονται οι φωτογραφίες που ανεβάζω???
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nikos chif

Active Member
Νομίζω πως παω καλά... Η αλήθεια είναι ότι δεν περιμένω να γίνω όπως στα 20μου. Θέλω να είμαι ρεαλιστής.
Περιμένω να ακούσω γνώμες
 

athenian

Well-Known Member
Οι περισσοτερες φωτογραφιες ειναι κουνημενες και γενικα δεν μπορουν να βγουν συμπερασματα.Παντως απο οσο μπορω να δω φαινεται να πηγαινεις καλα!
 

Adriano

Well-Known Member
Εμένα μου ανοίγουν απο το υπολογιστή...

Μου έφτιαξες την μέρα πραγματικά. Θα σε βοηθήσω γιατί φαίνεσαι οκ τύπος.
Κανόνας : Μην ποστάρεις ποτέ φώτο από facebook με direct link.

Κοίτα πως θα ποστάρεις φωτογραφίες στην εικόνα που θα σηκώσω στο σχόλιό μου. Προσπάθησε να αποφεύγεις τα direct links.
Όσο για τις φωτογραφίες είναι κακής ποιότητας και δεν αναδεικνύουν το αποτέλεσμα.

παρε_κοσμε.png


Τα παιδιά στο forum έχουν δώσει την παραπάνω διεπαφή για να ανεβάζεις φωτογραφίες και είναι καλή. Δοκίμασέ την αν θες.

@admins

Συμβουλή μου. Σβήστε τα links που έχουν μέσα την λέξη google. Μάλλον είναι από gdrive.
 

nikos chif

Active Member
Μου έφτιαξες την μέρα πραγματικά. Θα σε βοηθήσω γιατί φαίνεσαι οκ τύπος.
Κανόνας : Μην ποστάρεις ποτέ φώτο από facebook με direct link.

Κοίτα πως θα ποστάρεις φωτογραφίες στην εικόνα που θα σηκώσω στο σχόλιό μου. Προσπάθησε να αποφεύγεις τα direct links.
Όσο για τις φωτογραφίες είναι κακής ποιότητας και δεν αναδεικνύουν το αποτέλεσμα.

Προβολή συνημμένου 14814

Τα παιδιά στο forum έχουν δώσει την παραπάνω διεπαφή για να ανεβάζεις φωτογραφίες και είναι καλή. Δοκίμασέ την αν θες.

@admins

Συμβουλή μου. Σβήστε τα links που έχουν μέσα την λέξη google. Μάλλον είναι από gdrive.

Απο το drive της πήρα και της ανέβασα απο το postimage. Δεν γνώριζα άλλον τρόπο...
Όσον αφορά της φώτο της τράβηξα μόνος από το κινητό. Δεν έχω άλλον τρόπο να βγάλω φωτογραφίες δυστυχώς. Ελπίζω την επόμενη φορά να βγάλω καλύτερες. Ευχαριστώ αδερφέ
 

Συνημμένα

  • IMG_20170620_125749.jpg
    IMG_20170620_125749.jpg
    363 KB · Προβολές: 301

nikos chif

Active Member
Απο το drive της πήρα και της ανέβασα απο το postimage. Δεν γνώριζα άλλον τρόπο...
Όσον αφορά της φώτο της τράβηξα μόνος από το κινητό. Δεν έχω άλλον τρόπο να βγάλω φωτογραφίες δυστυχώς. Ελπίζω την επόμενη φορά να βγάλω καλύτερες. Σου έφτιαξα την μέρα γιατί???
Ευχαριστώ αδερφέ
 

nikos chif

Active Member
Μου έφτιαξες την μέρα πραγματικά. Θα σε βοηθήσω γιατί φαίνεσαι οκ τύπος.
Κανόνας : Μην ποστάρεις ποτέ φώτο από facebook με direct link.

Κοίτα πως θα ποστάρεις φωτογραφίες στην εικόνα που θα σηκώσω στο σχόλιό μου. Προσπάθησε να αποφεύγεις τα direct links.
Όσο για τις φωτογραφίες είναι κακής ποιότητας και δεν αναδεικνύουν το αποτέλεσμα.

Προβολή συνημμένου 14814

Τα παιδιά στο forum έχουν δώσει την παραπάνω διεπαφή για να ανεβάζεις φωτογραφίες και είναι καλή. Δοκίμασέ την αν θες.

@admins

Συμβουλή μου. Σβήστε τα links που έχουν μέσα την λέξη google. Μάλλον είναι από gdrive.



Σου έφτιαξα την μέρα γιατί??
 
Μπλουζα