Nigios,fue,λίγδα-santo,1600 grafts 11/09/17

aeratos28

Just aeratos
John για εμένα λέει ο Giorgos-3 ..ότι έλεγε στο νήμα του για τρόπους κτλ για εμενα,λέει και εδώ..ίσως να λέει και για τον stripar ,δεν λέω όχι αλλά..anyway
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Φυσικα κ δεν αναφέρομαι στον στριπαρ.δεν μου χει μιλησει καν ποτε για να παρεξήγησω κατι. εξαλλου δεν ειναι αναγκη να το περνετε προσωπικα.απλα το αναφερω μιας κ το φερε η κουβεντα αυτο σαν νεος, πως μπορει ο καθε νεος που θα μπει μεσα να τρομάξει.να δαγκώσεις και να φας οσα αυτιά θες Τάσο αλλα οπως ειπα κ παραπανω ειναι κ θεμα τρόπου .
 

anargiros88

Well-Known Member
<< Τραμπούκοι >> όπως ο stripar χρειάζονται και για ακόμη ένα σημαντικό λόγο !
Όταν ένα νέο μέλος μπαίνει για να πάρει πληροφορίες σχετικά με το πρόβλημα του και ειδικά όταν έχει σκοπό την μ.μ θα ακούσει από τον << τραμπούκο >> την ωμή αλήθεια και όσο και αν δεν του αρέσει θα κάτσει να σκεφτεί και να αποφασίσει για το δρόμο που θα ακολουθήσει γνωρίζοντας όμως πως έχει η κατάσταση και ενδεχόμενος γλιτώσει από ότι του έχουν πει οι κλινικές , οι σοφοί των σοφόν και οποίον άλλων ρώτησε , ακόμα και από πλασιέ εδώ στο φόρουμ !
Και για να κλείσω το θέμα σχετικά με τον τραμπούκο αγενή stripar και τους ομοίους του είναι απαραίτητο να βρίσκοντε ανάμεσα μας !!! Προσφέρουν γνώση συμβουλές και το κυριότερο ΑΛΗΘΕΙΕΣ !
 

tasos33

Well-Known Member
Ο Ανάργυρος 88 απαντησε όπως πρεπει.

Γιώργο όταν στο νήμα σου, προσωπικα , σου έχω γράψει πολλά και μάλιστα επαναλαμβανομουν για να καταλάβεις , απο ενα σημείο και μετα θα πρεπει να γίνω πιο ώμος για να καταλάβεις. Και αυτό το κάνουμε γιατί κάποιοι παλιοί εδώ μέσα παθαμε πριν πολλά χρόνια και μάθαμε και μαθαίνουμε.

Δε μπορείς να φανταστεί ποσο σημαντικό θα ηταν το 2008 να είχα εναν @Stripar εναν @aeratos28 ενα @John_John1 εναν cvial και να με.κραζανε απο το πρωι ως το βράδυ.
Πίστεψε με.δε μπορείς να το καταλάβεις αυτή την στιγμη.





Φυσικα κ δεν αναφέρομαι στον στριπαρ.δεν μου χει μιλησει καν ποτε για να παρεξήγησω κατι. εξαλλου δεν ειναι αναγκη να το περνετε προσωπικα.απλα το αναφερω μιας κ το φερε η κουβεντα αυτο σαν νεος, πως μπορει ο καθε νεος που θα μπει μεσα να τρομάξει.να δαγκώσεις και να φας οσα αυτιά θες Τάσο αλλα οπως ειπα κ παραπανω ειναι κ θεμα τρόπου .
 

aeratos28

Just aeratos
Επειδή παρακολουθούσα φίλε Τάσο τι και πως του τα έλεγες και δεν ηθελε να τα καταλάβει με τίποτα όμως,ανελαβα εγω αυτό τον άχαρο τρόπο ωμής ομιλίας που άλλωστε δεν έχω και κανένα πρόβλημα να το κάνω γιατί διασκεδάζω κιόλας.!:po_O..και το έκανα διότι αν δεις στο νήμα του στην 9η σελίδα μας λέει κολλημένους και να κρατάμε πισινη κτλ..και να μην είμαστε απόλυτοι..μια χαρά του απάντησα ακριβώς κάτω από αυτό που εγραψε..και ευγενικά νομιζω..παρολο που αυτός δεν ήταν καθόλου ευγενικος..όταν θες ευγένειες ,θα είσαι και εσύ ευγενής..και το λέω όχι για τον φίλο giorgos-3,γενικά μιλάω..με το παιδί δεν έχω κανένα πρόβλημα,όπως και με κανέναν άλλον.αλλα να μπαίνεις σε ένα φόρουμ χωρίς να έχεις καν την παραμικρή γνώση από μεταμοσχεύσεις,να σου λένε άτομα ότι κοίτα φίλε,δεν είναι έτσι τα πράγματα όπως σου τα είπαν εκεί,γιατί μιλάνε οι αριθμοί πολύ απλά,μετρημένα κουκιά είναι ,έχουμε δει τουλάχιστον από 500 περιστατικά από παντού,από κάθε κλινική και εσύ να μας λες κολλημένους κτλ και να κρατάμε πισινη?όχι ρε μαν..εμείς ξέρουμε τι θα γίνει με αυτό που μας λες..εσύ δεν ξέρεις και πιστεύεις τον γιατρό και ακυρώνεις ότι σου λέμε..οπότε κρατά εσύ μια πισινη γιατί θα νιώθεις περίεργα μετά..thats all..
Ο Ανάργυρος 88 απαντησε όπως πρεπει.

Γιώργο όταν στο νήμα σου, προσωπικα , σου έχω γράψει πολλά και μάλιστα επαναλαμβανομουν για να καταλάβεις , απο ενα σημείο και μετα θα πρεπει να γίνω πιο ώμος για να καταλάβεις. Και αυτό το κάνουμε γιατί κάποιοι παλιοί εδώ μέσα παθαμε πριν πολλά χρόνια και μάθαμε και μαθαίνουμε.

Δε μπορείς να φανταστεί ποσο σημαντικό θα ηταν το 2008 να είχα εναν @Stripar εναν @aeratos28 ενα @John_John1 εναν cvial και να με.κραζανε απο το πρωι ως το βράδυ.
Πίστεψε με.δε μπορείς να το καταλάβεις αυτή την στιγμη.
 

bruno1989

Active Member
Σωστός!

Να προσθέσω και εγώ ένα ακόμα λόγο :

Το ότι συνήθως διαμαρτύρονται τα "θύματα" των κλινικών , όπου λόγου του συναισθηματικού δεσίματός τους με τον γιατρό- κλινική είτε αδυνατούν να δούν το λάθος τους , είτε λόγου του αντρικού "εγώ" προσπαθούν βλακωδώς να το υποστηρίξουν!.

Είναι ελάχιστες οι περιπτώσεις που είχαν το ψυχικό σθένος και ωριμότητα να αναγνωρίσουν τα λάθη τους βλέπε @Bruno και αρκετούς άλλους...
Και που πηγα να τα πω πεσαν να με φανε οποτε δεν ξερω αν αξιζει τον κοπο,δυστυχωσ η AHC εχει αποσταθεροποιηθει ! Αναλωνεται σε επεκτατικες στρατιγηκες ,μετακινει τους υπευθυνους ανα βδομαδα και δεν υπαρχει η σχεση γιατρου ασθενη μετα την επεμβαση .
Οταν πηγα στο χρονο που εκλεθσα το μαιο για φωτο που μου ειπαν γιατι παιρνω ετσι και αλλιωσ απο εκει μινοξιδιλη ( απο οσες εχω δοκιμασει πιστευω οτι στο κεφαλι μου κανει την καλυτερη δουλεια σε σχεση με του εμποριου ) ηταν λες και πηγα σε αλλη κλινικη ,αλλη υπευθυνη αλλη managαραιοι και προωθηση prp ενω περσι δεν ηταν αυτου του στυλ , παρατηρω βεβαια οτι επιασαν το μηνυμα με τα παραθυρα στη δοτρια και την απλωνουν πιο πολυ •
Βεβαια η dhi πιστευω οτι υπερτερει σε θεμα εκτιμησεων και αναλυσεων δοτριασ (κατι που η ομαδα του βεκρη κανει με γυμνο ματι ) αλλα υστερει σε αποτελεσματα και πολυ ακριβη .
Κυπροσ ειναι η πιο safe επιλογη και ιδιες τιμεσ με dhi
 

koumparos

Well-Known Member
Ο stripar δεν εχει πιασει κανεναν καινουργιο απο τα μουτρα ουτε εχει προσβαλει καποιον νεο που εκανε το εγκλημα να ρωτησει για μμ η θεραπεια οπως κανουν συστηματικα καποιοι εδω μεσα.Σαφως ειναι αυστηρος οταν καταλαβει αλλους σκοπους και καλα κανει.Δυστυχως πολλες φορες φτανουμε στο αλλο ακρο να μην τολμαει καποιος να πει τη γνωμη του η να ρωτησει κατι και αμεσως δεχεται επιθεση και προσβολες!!Εδω το φορουμ θα επρεπε να ηταν ποιο αυστηρο.Ευτυχως που υπαρχει και το ignore και ησυχαζει καποιος απο τους καφενιακους τυπους.
 

Tsek

Well-Known Member
Ο stripar δεν εχει πιασει κανεναν καινουργιο απο τα μουτρα ουτε εχει προσβαλει καποιον νεο που εκανε το εγκλημα να ρωτησει για μμ η θεραπεια οπως κανουν συστηματικα καποιοι εδω μεσα.Σαφως ειναι αυστηρος οταν καταλαβει αλλους σκοπους και καλα κανει.Δυστυχως πολλες φορες φτανουμε στο αλλο ακρο να μην τολμαει καποιος να πει τη γνωμη του η να ρωτησει κατι και αμεσως δεχεται επιθεση και προσβολες!!Εδω το φορουμ θα επρεπε να ηταν ποιο αυστηρο.Ευτυχως που υπαρχει και το ignore και ησυχαζει καποιος απο τους καφενιακους τυπους.
Like..
 
Μπλουζα