New kerikland minoxidil foam 6 months

angellll

New Member
Γειας παιδια αγορασα την μινοξιδιλι kirkland foam 6μηνη απο ebay αλλα δυστηχως εχω παρενεργιες εγω και δεν θελω να την χρησιμοποιησω οποιος ενδιαφερεται να την αγορασει απο εμενα να μ στειλει μνμ ειναι ολοκαινουργιο στο πακετο δεν την εχω ανοιξει και εχω και αποδειξη και τα παντα οτι θελετε θα την στειλω με κουριερ αντικαταβολη αμα θελετε η απο κοντα στην θεσσαλονικη οποιαδηποτε πληροφορια εχετε στειλτε μ μνμ να σας δωσω στοιχεια
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Επρεπε να το λεγες νωριτερα ...εγω πριν 3 μερες ξεκινησα ...αλλα δεν μπορω να κτλ γιατι οκοι εχετε παρενέργειες κ εγω ακομα τπτ ;καμια ενόχληση....
 

hippys

New Member
Γειας παιδια αγορασα την μινοξιδιλι kirkland foam 6μηνη απο ebay αλλα δυστηχως εχω παρενεργιες εγω και δεν θελω να την χρησιμοποιησω οποιος ενδιαφερεται να την αγορασει απο εμενα να μ στειλει μνμ ειναι ολοκαινουργιο στο πακετο δεν την εχω ανοιξει και εχω και αποδειξη και τα παντα οτι θελετε θα την στειλω με κουριερ αντικαταβολη αμα θελετε η απο κοντα στην θεσσαλονικη οποιαδηποτε πληροφορια εχετε στειλτε μ μνμ να σας δωσω στοιχεια

Μπορείς να μας πεις από ποιον πωλητή στο ebay την αγόρασες?
 

MANET

New Member
Γειας παιδια αγορασα την μινοξιδιλι kirkland foam 6μηνη απο ebay αλλα δυστηχως εχω παρενεργιες εγω και δεν θελω να την χρησιμοποιησω οποιος ενδιαφερεται να την αγορασει απο εμενα να μ στειλει μνμ ειναι ολοκαινουργιο στο πακετο δεν την εχω ανοιξει και εχω και αποδειξη και τα παντα οτι θελετε θα την στειλω με κουριερ αντικαταβολη αμα θελετε η απο κοντα στην θεσσαλονικη οποιαδηποτε πληροφορια εχετε στειλτε μ μνμ να σας δωσω στοιχεια
Εχω στειλει μνμ.
 

angellll

New Member
παιδια σορρυ εχω εξεταστικη και ξεχαστικα λιγο οποιος ενδιαφερεται αν μ στειλει μνμ θα τ στειλω ολα τα στοιχεια και πληροφριες
 
Μπλουζα