Mogan, dhi fue, ευαγγελάτος, ~2500grafts, 25-26/09/2017

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Stripar

Established Member
Όπως εχουμε πεί πολλάκις ο Erdo κάνει partial splitting.
Ας ξεκολλήσουν κάποιοι από το γρύλο και τα ευφάνταστα νούμερα που αναφέρουν

Ως γνωστό με το partial splitting μπορεί να παρθεί το 5-10% των graft της δότριας και αυτό αν και εφόσον τα graft είναι κατάλληλα για partial.

Δηλ 300-600 grafts ανα δότρια , 150-200 ανα session...
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Μαρεσει το αποτέλεσμα σου.Με στεγνό μαλλί θα είσαι και πολύ καλύτερα.
 

athenian

Well-Known Member
Αυτός ο Ευαγγελάτος φαίνεται καλός, νομίζω ως τώρα έχει καλά αποτελέσματα. Καλή συνέχεια φίλε !
 

dimitris50423

Well-Known Member
Ωραίος Mogan. Πηγαίνεις καλά στο μήνα που βρίσκεσαι. Κάνε ένα ωραίο κούρεμα και θα δείξει ακόμα καλύτερα. Βάλε φωτο και με στεγνό.
Καλή συνέχεια εύχομαι
 

Mogan

Active Member
Ωραίος Mogan. Πηγαίνεις καλά στο μήνα που βρίσκεσαι. Κάνε ένα ωραίο κούρεμα και θα δείξει ακόμα καλύτερα. Βάλε φωτο και με στεγνό.
Καλή συνέχεια εύχομαι


Ωχ! Πονεσε αυτο για το κουρεμα..
Χαχαχα!

Ανεβάζω και με στεγνό μαλλι, αλλα με κακο κουρεμα και χτένισμα.

Πλακα. Πλακα. Εχω να παω για κουρεμα σε κομμωτή, περισσοτερο απο 5 χρονια. Ομως με το νεο μαλλι σκέφτομαι να τον ξαναεπισκεφτω. Θέλω να δω αν θα καταλαβει και κατι. Δε με ειχε προλάβει "γυμνο". Οποτε δε θα δει διαφορά οσον αφορα την ξαφνικη εμφανιση μαλλιών, αρα θα ειναι ενα καλο challenge!
 

Mogan

Active Member
Photos και με στεγνό μαλλι.
 

Συνημμένα

  • 20180328_211144.jpg
    20180328_211144.jpg
    794.8 KB · Προβολές: 860
  • 20180328_210749.jpg
    20180328_210749.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 859
  • 20180328_210527.jpg
    20180328_210527.jpg
    1.3 MB · Προβολές: 875
  • 20180328_210500.jpg
    20180328_210500.jpg
    964.9 KB · Προβολές: 802
  • 20180328_210904.jpg
    20180328_210904.jpg
    792.7 KB · Προβολές: 848

Giorgos-3

Well-Known Member
αμα κανεις και ενα τσαφ πυκνωσης... οντως θα γινεις σαν τον ντειβιντ... θα του δημιουργησεισ κομπλeξ.... p
 

koumparos

Well-Known Member
Οντως πας πολυ καλα.Με αλλη μια μμ θα καθαρισεις στις μπροστινες ζωνες.Ειχες και μεγαλο προβλημα.
 

leas

Well-Known Member
Για αυτα που εβαλες νομιζω ειναι ωραιο αποτελεσμα , ελπιζω να δωσει ακομα..
Να το χαρεις..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Akis-multi

Well-Known Member
Φίλε mogan πολλά μπράβο ρε φιλε, σε εσένα σε όποιον σου την έκανε στη τύχη σου σε ολους.....τι αλλαγή είναι αυτή σε σχέση με πριν..φοβερή θα έχεις τρελάνει κόσμο που σε ήξερε..και είσαι και εξάμηνο και ακόμα περιμένεις..κοιτάζω το πριν σου και δε το πιστεύω...να τα χαίρεσαι φίλε μου πραγματικά αξιξε ότι θυσία οικονομική και ψυχολογική και σωματικη νομίζω τι λες..τεράστια διαφορα
1522503933752_trimmed.png
 

makis25

Well-Known Member
Το «πριν» σου είναι το δικό μου «τώρα» καρμπόν όμως, ολόιδιο. Τεράστια διαφορά το μετά, άξιζε σίγουρα. Καλή φυτρωση πέραν των όσων φύτρωσαν μέχρι στιγμής.
ρε συ turnfiji123 σκεφτεσαι να κανεις κι εσυ στο μελλον μεταμοσχευση ; αν εισαι ετσι και εισαι τιποτα 35αρης τι σε σταματαει? νταξει στο φιλο εδω μεσες ακρες ξαναβγαλε το μισο μπροστα κεφαλι μαλλι. Σε εξι μηνες να σε βλεπει ο περιγυρος να μεταμορφωνεσαι ετσι δεν ειναι και λιγο . Ειναι πολυ πιο εντονο απο καποιον νοργουντ3 να γινεται νοργουντ 2 με μια μεταμοσχευση. Σε γενικες γραμμες στο φορουμ αρκετες φορες οταν μπηκαν 2200-2500 γραφτς και πανω ειχαμε μεταμορφωσεις . Απλα ειχαμε και μερικες τρανταχτες αποτυχιες .
 

Mogan

Active Member
Αρχικά thanks σε ολους για τα καλα σας λογια.
Ελπιζω η φυτρωση να συνεχιστει δυναμικα και τους επομενους μηνες. Εγω θεωρω πως οτι ειναι να δωσει θα το δωσει μεχρι και τον Μαιο, που τότε ολοκληρωνεται το 8μηνο.
Ευελπιστω αυτους τους σχεδόν 2 μηνες να πανε ολα πολυ καλα και τελικα πραγματικά να καταληξω εκεί που εγω φανταζομουν.
Για μένα το σημαντικοτερο είναι να επιτευχθει η υποσχομενη υψηλη φυτρωση ωστε να μην πανε χαμενα τα μοσχευματα.

Αυτο που ηθελα τωρα να αναφερω ειναι πως 3.5 χρονια μετα πηγα για κουρεμα. Ο κομμωτης μου, που δεν ηξερε κατι, με το που λουστηκα και με ειδε με βρεγμενο και αχτενιστο μαλλι κατευθειαν το καταλαβε.

Γενικα μου ειπε πως δεν φαινεται κατι, αλλα εκεινος ως επαγγελματιας ξερει τι βλεπει για αυτο κ το επιασε. Θεωρω κ εγω πως πριν λουστω, με το χτενισμενο μαλλι δεν το ειχε καταλαβει. Το επιασε μολις καθισα για κουρεμα.

Ισως καποια στιγμη δοκιμασω να παω κ αλλου να δω αν θα μου πουν κατι, αλλα υποθετω πως λόγω ελλειψης οικειοτητας σε ενα νεο κομμωτήριο, ισως να μη μου το σχολιασουν.
 

minoxidilis

Active Member
Αρχικά thanks σε ολους για τα καλα σας λογια.
Ελπιζω η φυτρωση να συνεχιστει δυναμικα και τους επομενους μηνες. Εγω θεωρω πως οτι ειναι να δωσει θα το δωσει μεχρι και τον Μαιο, που τότε ολοκληρωνεται το 8μηνο.
Ευελπιστω αυτους τους σχεδόν 2 μηνες να πανε ολα πολυ καλα και τελικα πραγματικά να καταληξω εκεί που εγω φανταζομουν.
Για μένα το σημαντικοτερο είναι να επιτευχθει η υποσχομενη υψηλη φυτρωση ωστε να μην πανε χαμενα τα μοσχευματα.

Αυτο που ηθελα τωρα να αναφερω ειναι πως 3.5 χρονια μετα πηγα για κουρεμα. Ο κομμωτης μου, που δεν ηξερε κατι, με το που λουστηκα και με ειδε με βρεγμενο και αχτενιστο μαλλι κατευθειαν το καταλαβε.

Γενικα μου ειπε πως δεν φαινεται κατι, αλλα εκεινος ως επαγγελματιας ξερει τι βλεπει για αυτο κ το επιασε. Θεωρω κ εγω πως πριν λουστω, με το χτενισμενο μαλλι δεν το ειχε καταλαβει. Το επιασε μολις καθισα για κουρεμα.

Ισως καποια στιγμη δοκιμασω να παω κ αλλου να δω αν θα μου πουν κατι, αλλα υποθετω πως λόγω ελλειψης οικειοτητας σε ενα νεο κομμωτήριο, ισως να μη μου το σχολιασουν.
Φιλε mogan με αφορμη την μμ που εκανες,πατησα την αρχικη σελιδα να δω τον γιατρο,ειδα πως ειναι ο ευαγγελατος,εχω φιλαρακι που εκανε προσφατα 3000 graft,και εχω τις φωτο του,απο τι βλεπω ο γιατρος ειναι πολυ καλος,μολις ο φιλος μου δωσει το ελευθερο θα postarw να δειτε.
 

vlafo

Well-Known Member
Αρχικά thanks σε ολους για τα καλα σας λογια.
Ελπιζω η φυτρωση να συνεχιστει δυναμικα και τους επομενους μηνες. Εγω θεωρω πως οτι ειναι να δωσει θα το δωσει μεχρι και τον Μαιο, που τότε ολοκληρωνεται το 8μηνο.
Ευελπιστω αυτους τους σχεδόν 2 μηνες να πανε ολα πολυ καλα και τελικα πραγματικά να καταληξω εκεί που εγω φανταζομουν.
Για μένα το σημαντικοτερο είναι να επιτευχθει η υποσχομενη υψηλη φυτρωση ωστε να μην πανε χαμενα τα μοσχευματα.

Αυτο που ηθελα τωρα να αναφερω ειναι πως 3.5 χρονια μετα πηγα για κουρεμα. Ο κομμωτης μου, που δεν ηξερε κατι, με το που λουστηκα και με ειδε με βρεγμενο και αχτενιστο μαλλι κατευθειαν το καταλαβε.

Γενικα μου ειπε πως δεν φαινεται κατι, αλλα εκεινος ως επαγγελματιας ξερει τι βλεπει για αυτο κ το επιασε. Θεωρω κ εγω πως πριν λουστω, με το χτενισμενο μαλλι δεν το ειχε καταλαβει. Το επιασε μολις καθισα για κουρεμα.

Ισως καποια στιγμη δοκιμασω να παω κ αλλου να δω αν θα μου πουν κατι, αλλα υποθετω πως λόγω ελλειψης οικειοτητας σε ενα νεο κομμωτήριο, ισως να μη μου το σχολιασουν.
Φίλε Mogan συγχαρητήρια για το αποτέλεσμα σου,αλλά θα ήθελα να κάνω μια παρατήρηση εδώ.
Οι συγκρίσεις στο μαλλί στο πρίν και στο μετά γίνονται πάντα με το ίδιο μήκος τρίχας που σημαίνει ότι στο πρίν με το αντίστοιχο μήκος που έχεις μετά την επιτυχημένη μμ σου οι ατέλειες θα καλυπτόντουσαν τουλάχιστον απο β ζώνη και πίσω.
Όπως και να έχει θα ήθελα να δώ και άλλες φωτό σου και από μπροστά.
Η βελτίωση σαφώς και είναι εμφανής.
 
Μπλουζα