Mm στην τουρκια

Jo.v

Member
Καλημέρα σε όλους!!
It's all gone Κ εγώ του έστειλα μέιλ, Κ το επιβεβαίωσα αυτό π λέει ο thiva.
3000ε κάνει μόνο τις τομές, όλα τα άλλα(εξαγωγή-εισαγωγή) τα κάνουν οι βοηθοί, από 5000 Κ πάνω τα κάνει αυτός
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ItsAllGone

Active Member
Ωχ δυσκολα τα πραγματα μεγαλη αυξηση στην τιμη να δουμε πως θα ξαναπαμε :( τωρα,παλι καλα που προλαβα μια, παντως ηταν too good to be true με 3000 να τα αναλαμβανει ολα ο γιατρος σχεδον πουθενα δεν γινοταν αυτο, κανει πολυ καλη δουλεια και ειχε ειδη πολυ κοσμο οποτε αναμενομενο ηταν να ανεβασει το κοστος.
Πολυ μπερδεμενος εγινε ο καταλογος τωρα μπορει καποιος να τα ξεκαθαρισει.Αρα
2000 τα κανουν ολα οι βοηθοι
3000 ο δρ.Κ κανει τις οπες
5000 τα κανει ολα ο δρ.Κ
Με τα στριπ τι αλλαξε?Μπορει καποιος που επικοινωνισε προσφατα να τα γραψει αναλυτικα και για το διπλο σεασον και να τον επιβεβαιωσουν και οι αλλοι.
 

thiva7

Member
Τι συνεβει γιατι 5000?Care to explain?Δεν ειχες πει σε αλλο νημα οτι εκλεισες με τον γιατρο στα 2100 επειδη εδωσες και προκαταβολη, και το αλλο παιδι που ενδιαφεροταν 2500 του ειπε, μηπως μπερδευεσαι με το διπλο σεασον?Πως γινεται να διπλασιαστει η τιμη σε 1 εβδομαδα δεν τους ρωτησες?Μηπως ακυρωσες και θυμωσανε?Παντως και εγω σε ξενο φορουμ πριν λιγους μηνες ειχα δει μερικους μιλουσαν για 5000 το σεασον αλλα σε δολαρια.

Όχι δεν ακύρωσα,έχω στείλει ήδη προκαταβολή και εγώ παίρνω το παλιό κόστος , δλδ 2300 την δεύτερη επιλογή..
Επειδη είχα απορίες μίλησα μαζί τους χτες και με ενημέρωσαν για την αλλαγή στις τιμές . 5000ε είναι η 3 επιλογή .
Φιλε @thiva7 !Στην θεση σου θα πηγαινα στον Βεκρη.Σε πολυ μεγαλα nwd εχει δειξει πολυ καλη φυτρωση κ με τιμη κοντα στο 1ευρω/graft.Εισαι αναλογη περιπτωση με τον @mic6 .Πες τους οτι θα κανεις παρουσιαση στο φορουμ κλπ κλπ ,πιστευω θα παρεις μια καλη τιμη.Αν πρωταρχικο κριτιριο για σενα ειναι η τιμη τοτε πηγαινε προς τα εκει.

Μου έχουν πει ότι σε αυτήβ τη περίπτωση στο βεκρη τα κάνουν όλα οι βοηθοί του . Και δεν έχει σημασία τώρα γιατί έχω κλείσει ημερομηνία στον δρ Κ. Το θέμα είναι ποια επιλογή θα πάω? 1500 και όλα οι βοηθοί η 2000 και θα κάνει ο γιατρός τα κανάλια
 

Jo.v

Member
θέλεις να ρωτήσω για τα στρίπ;
Απλά πες μου συγκεκριμένα τι θέλεις να ρωτήςω,Γτ οι γνώσεις μου είναι αρκετά ημιτελείς!
Να σε ρωτήσω κάτι;
Είναι τόσο σημαίνουσας σημασίας η διάνοιξη οπών;
Γτ στην πραγματικότητα αυτά τα 1000ε, που είναι η διαφορά, αν σε μία κλινική τόσο σοβαρή( όλα τα στελέχη θεωρητικά επιλέγονται με κάποια αυξημένα κριτήρια) μπορούν να καλυφθούν Κ από τους βοηθούς, τότε ίσως αρκετά παιδιά να μπορούν να βοηθηθούν που το κριτήριο τους είναι Κ το οικονομικό.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ποτέ δεν ξέρεις σε μια κλινική ποιός είναι εκπαιδευόμενος, ποιός άπειρος, ποιός έμπειρος. Είναι ρουλέτα. Για τον μόνο που είσαι σίγουρος είναι για τον γιατρό.
 

ItsAllGone

Active Member
Jo.v ρωτα αν μπορεις για στριπ μονη συνεδρια ποσο κοστιζει και για διπλο σεασον στριπ+fue.Μην ρωτησεις για εξαγωγη στο στριπ γιατι δεν μπορει να γινει απο νοσοκομα μονο απο γιατρο, οποτε στο στριπ εχεις σιγουρο τον δρ.Κ.Οι Οι οπες ειναι πολυ σημαντικες αυτες θα δωσουν την φορα των τριχων, αν ειναι πολυ μικρη η γωνια τα μαλλια δεν θα εχουν ογκο θα ειναι σαν να ειναι κολημενα στο κρανιο.
Εννοειται ο δρ.Καραντενιζ ειναι πολυ σοβαρος ανθρωπος και ενσυνειδητος επαγγελματιας, δεν προκειτε να ρισκαρει την φημη του και να βαλει ασχετες κοπελες, αλλα εμεις κοιταμε παντα το καλυτερο και το value for money.
Thiva7 καλη επιτυχια, μην χαθεις μετα την μεταμοσχευση θα κρατας στα χερια σου πολυ σημαντικο feedback αναμενουμε παρουσιαση.Για μενα αξιζει να δωσεις 500ε παραπανω να κανει τις οπες ο δρ.Κ.
Για τον μόνο που είσαι σίγουρος είναι για τον γιατρό.
Αναλογα τον γιατρο cvial, πχ αν εγω πηγαινα στον Βεκρη θα προτειμουσα να μου την κανει νοσοκομα παρα ο ιδιος που δεν εχει καθημερινη τριβη με το αντικειμενο.Ο γιατρος για να ειναι γιατρος πρεπει να κανει και τις επεμβασεις η τουλαχιστον να κανει ερευνα οπως ο ερντο αλλιως τι να το κανεις.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
[QUOTE="ItsAllGone, post: 210905, member: 20224"Αναλογα τον γιατρο cvial, πχ αν εγω πηγαινα στον Βεκρη θα προτειμουσα να μου την κανει νοσοκομα παρα ο ιδιος που δεν εχει καθημερινη τριβη με το αντικειμενο.Ο γιατρος για να ειναι γιατρος πρεπει να κανει και τις επεμβασεις η τουλαχιστον να κανει ερευνα οπως ο ερντο αλλιως τι να το κανεις.[/QUOTE]

Αυτό είναι αυτονόητο. Μιλάμε για γιατρούς που κάνουν επεμβάσεις σε καθημερινή βάση, ο Β. δεν παίζει σε αυτή την κατηγορία. Οι νοσοκόμες είναι σχεδόν "ανώνυμες" για ευνόητους λόγους, οπότε δεν μπορείς να ξέρεις τι θα σου τύχει. Όλες αυτές οι νέες κοπέλες του Β. (και άλλες που θα έρθουν) που νομίζεις ότι έμαθαν? Προφανώς σε κάποια κεφάλια...
 

tasos33

Well-Known Member
Καλά μην ορκιζεσαι κιόλας, να σου θυμίσω ποτέ και ποια κλινικη έκανες sticky όταν ο γιατρός της ανέλαβε εξ ολοκλήρου την μμ με τραγικά αποτελέσματα για την δοτρια?

[QUOTE="CVIAL, post: 210902, member: 19454". Για τον μόνο που είσαι σίγουρος είναι για τον γιατρό.[/QUOTE]
 

thiva7

Member
Καλησπέρα σε όλους.

Σήμερα ήταν η μεγάλη μέρα ... Μόλις τελείωσα την ΜΜ ... Πονάω αρκετά η αλήθεια είναι . Απαντάω στο νήμα επειδή ο itsallgone το είχε ζητήσει και ίσως υπάρχει τώρα η στο μέλλον κάποιος άλλος φίλος που μπορεί να θέλει να κάνει ΜΜ στο δρ. Κ.

Θα ανεβάσω φώτο με πριν και το μετά πιο μετά γιατί είμαι κομμάτια τώρα να δείτε και εσείς να μου πείτε τις απόψεις σας
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

thiva7

Member
Σας ανεβάζω τις φωτογραφίες τώρα που βρήκα χρόνο.

Γενικά νομίζω πήγε καλά .. Αλλά πόνος ρε παιδιά . Ακόμα πονάω πίσω και στους κρόταφους . Όχι κάτι μη ανεχτώ αλλά είναι ενοχλητικό .
Με το γιατρό όλα οκ γενικά .. Εντάξει δεν πολύ ακούει .... Μιλάει μόνος του Αυτό με χάλασε λίγο . Οκ ναι αυτός είναι ο γιατρός και η γνώμη του έχει άλλη βαρύτητα .. Αλλά δεν σε αφήνει να πεις μια κουβέντα στο πως θες κάτι... Ακόμα και που σε ακούει ... Κάνει μπαμ ότι ξενερώνει χαχαχα.. Και αυτό δεν έγινε με εμένα φυσικά ... Αλλά με το άλλο παιδί που ήρθε μαζί μου.

Για τα της συνεδρίας . Η διαδικασία και το όλο κλίμα με τις κοπέλες μια χαρά . Αλλά για εμένα που ξέρω τουρκικά . Τα κορίτσια ξερός τα βασικα και χειρότερα αγγλικά ... Όχι ότι έχει σημασία για την διαδικασία ... Αλλά ίσως κάποιους τους νοιάζει .

Τις οπές της έκανε ο δρ Κ .. Και όλα τα υπόλοιπα τα κορίτσια .

Έχω ανεβάσει τις φώτο... Θα ήθελα την γνώμη σας . Μου είπε ότι εβαλε 4500+ τρίχες.
 

Συνημμένα

  • IMG_20181017_221422.jpg
    IMG_20181017_221422.jpg
    1.4 MB · Προβολές: 66
  • IMG_20181017_115043.jpg
    IMG_20181017_115043.jpg
    2 MB · Προβολές: 77
Μπλουζα