Mic6, fue, 5036 grafts, 4-5/7/2018

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mic6

Well-Known Member
7 μήνες
Δεν έχω λόγια...
Η πρώτη φωτό είναι από το 2016, κάκιστο κινητό και πολύ θολή γιατί τη ζούμαρα, αλλά δίνει μια ιδέα για το πώς ήμουν.
b7a05b97decd854178a51a5babfcbf75.jpg
399d9750b0ea117383ecec45e26c154f.jpg
2de185f5fa548e94e6649fae9ebfe4c3.jpg
36ee83df26b0de41224e15a88f4dd990.jpg
aa3dd0a71bc819785364a00ead954508.jpg
c56399cd6ff65af88a9efc355c078256.jpg
ee1ebfe5580170db2f102c73776b2835.jpg
 

mic6

Well-Known Member
Ευχαριστώ αδελφέ. Ειλικρινά και χωρίς να θελω να υποτιμήσω την κλινική, θεωρώ ότι το regain που για πρώτη φορά έβαλα στο παρθένο από φάρμακα κεφάλι μου στα 45, έπαιξε και αυτό τον ρόλο του και μου επανέφερε κάποιο χαμένο μαλλί. Διότι το αποτέλεσμα είναι καλύτερο από ότι θα περίμενε κανείς με λόγο μονάχα 1.74.
 

giannis1991

Well-Known Member
Μιχαλη εισαι απο τα αποτελεσματα που οταν τα εβλεπε καποιος θα ελεγε αποκλειεται να ειναι ελληνικο!!!Ευχομαι για αναλογη συνεχεια απο τις κλινικες και σε σενα να χαιρεσαι το αποτελεσμα σου!
 

mic6

Well-Known Member
Μιχαλη εισαι απο τα αποτελεσματα που οταν τα εβλεπε καποιος θα ελεγε αποκλειεται να ειναι ελληνικο!!!Ευχομαι για αναλογη συνεχεια απο τις κλινικες και σε σενα να χαιρεσαι το αποτελεσμα σου!
Είναι αυτό που έλεγε κάποτε ο Ζούγας με τον αείμνηστο Μπουλά, "Απίστευτα κι όμως Ελληνικά" [emoji3]
 

thatcher

Active Member
Το αποτελεσμα ξεπερναει καθε προσδοκια! Δινεις κουραγιο και σε νεοτερους που παμε προς Nw6 απο τα 25 αδερφε! Να χαιρεσαι το αποτελεσμα!
 

dimitris50423

Well-Known Member
Αψογος και φυσικο το αποτελεσμα και στη hairline. Αυτο ειναι ενα αποτελεσμα για διαφημιση.
Δεν εχει να ζηλεψει τιποτα απολυτως αποτελεσματα ξενων κλινικων.
τα σημαντικοτερα στοιχεια για εμενα ειναι οτι ξεμπερδεψες σε μια φορα και τα μοσχευματα που βγηκαν απο τη δοτρια σου αξιοποιηθηκαν ολα.
Ειμαστε τυχεροι που οι μεταμοσχευσεις εχουν προχωρησει σε τετοιο βαθμο γιατι απο τα φαρμακα δεν περιμενω τιποτα και ουτε ρισκαρω τον οργανισμο μου.
Να το χαρεις και να το χτενιζεις καθε μερα :p
 

piros75

Well-Known Member
Ευχαριστώ αδελφέ. Ειλικρινά και χωρίς να θελω να υποτιμήσω την κλινική, θεωρώ ότι το regain που για πρώτη φορά έβαλα στο παρθένο από φάρμακα κεφάλι μου στα 45, έπαιξε και αυτό τον ρόλο του και μου επανέφερε κάποιο χαμένο μαλλί. Διότι το αποτέλεσμα είναι καλύτερο από ότι θα περίμενε κανείς με λόγο μονάχα 1.74.

Σίγουρα έπαιξε ρόλο η θεραπεία, αλλά και το πάχος και το κατσαρό του μαλλιού σου. Μιλάμε πάντως για ένα πολύ ωραίο και φυσικό αποτέλεσμα. Μπράβο!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Πολύ δυνατό αποτέλεσμα πράγματι.
Με τέτοιο χείριστο λόγο και είχε αυτό το αποτέλεσμα,φαντάζομαι τι θα γινότανε άμα ο λόγος του έστω ήταν 2,00.
 

minoxidilis

Active Member
Το αποτελεσμα σου ειναι φοβερο,αν εχεις βαλει πρωτη φορα regain στην ζωη σου σιγουρα εχει παιξει ρολο.Ευχομαι να μην χασει την δυναμη του το regain.Μακαρι να εχω το ιδιο αποτελεσμα με σενα,εχω κλεισει 24 μερες μετα την μμ που εκανα σε κλινικη γιατρο.
 

minoxidilis

Active Member
Ευχαριστώ αδελφέ. Ειλικρινά και χωρίς να θελω να υποτιμήσω την κλινική, θεωρώ ότι το regain που για πρώτη φορά έβαλα στο παρθένο από φάρμακα κεφάλι μου στα 45, έπαιξε και αυτό τον ρόλο του και μου επανέφερε κάποιο χαμένο μαλλί. Διότι το αποτέλεσμα είναι καλύτερο από ότι θα περίμενε κανείς με λόγο μονάχα 1.74.
Να περιμενεις σε λιγα χρονια να ξεφουσκωσει το regain.Υπαρχουν αλλες τοπικες ακομα καλυτερες,οποτε δεν θα εχεις προβλημα.Μην ξεχνας σε μεγαλες κλινικες γιατρους τα καλα αποτελεσματα τους ειναι με φινα οποτε δεν παιζει ρολο πως βαζεις minox.Αμα εκανες και χρηση φινα θα ησουν ακομα καλυτερος,απλα θα ηθελες και ενα σουτιεν για τα βυζια.
 
Τελευταία επεξεργασία:

mic6

Well-Known Member
Να περιμενεις σε λιγα χρονια να ξεφουσκωσει το regain.Υπαρχουν αλλες τοπικες ακομα καλυτερες,οποτε δεν θα εχεις προβλημα.Μην ξεχνας σε μεγαλες κλινικες γιατρους τα καλα αποτελεσματα τους ειναι με φινα οποτε δεν παιζει ρολο πως βαζεις minox.Αμα εκανες και χρηση φινα θα ησουν ακομα καλυτερος,απλα θα ηθελες και ενα σουτιεν για τα βυζια.
Ποιες τοπικές είναι καλύτερες. Τι εννοείς
 

tol

Well-Known Member
Αμα εκανες και χρηση φινα θα ησουν ακομα καλυτερος,απλα θα ηθελες και ενα σουτιεν για τα βυζια

Ελεος, φιλε μου......πότε θα σταματησετε, επιτελους, να γραφετε ασυναρτησιες και αερολογιες;

Για ποια βυζια και "σαχλαμαρες" γραφεις;

Ειπαμε....μπορει η φινα να εχει καποιες παρενεργειες (κυριως πτωση ερωτικης διαθεσης), αλλά να ισχυριζεστε......οτι βγαζει βυζια!!!!!

Αν ηταν ετσι, φιλε μου, οσοι θελησουν να κανουν αλλαγη φυλου, δε χρειαζεται να πληρωσουν ενα καρο λεφτα για εγχειρησεις.....παιρνουν 5mg proscar (ολοκληρο χαπι) και γινονται Παμελα Αντερσον σε ενα μηνα!!!

Μηπως τα "βυζια" που ισως εσυ διαθετεις, δεν ειναι απορροια της φιναστεριδης, αλλά του τροπου ζωης και διατροφης σου;

Προσωπικα καθημερινα βλεπω ανδρες, ακομη και σε ηλικιες 30-40 ετων, να διαθετουν "βυζια". Δηλαδη αυτοι κανουν χρηση φιναστεριδης ή ο τροπος ζωης (ελλειψη γυμναστικης/αθλησης) και η κακη διατροφη ειναι οι αιτιες της γυναικομαστιας;

Ειστε νεα παιδια και αντι να ενταξετε στην καθημερινοτητα σας την αθληση/εκγυμναση, αντι να τρεφεστε υγιεινα, το μονο που κανετε ειναι να ψαχνετε για αποδιοπομπαιους τραγους και να αποδιδετε ευθυνες σε ολους τους αλλους εκτος απο τον εαυτο σας.

Ειμαι 50 χρονων και κανω χρηση φινας 2,5 χρονια (1,25 mg).....σε πληροφορω οτι το σωμα μου βρισκεται σε εξαιρετικη κατασταση, πολυ καλυτερο απο νεαρους 20χρονους......και αυτο, επειδη απλουστατα εδω και 30 χρονια ασκουμαι ανελλιπως, ειτε με ομαδικα αθληματα παλιοτερα (ποδοσφαιρο, μπασκετ), ειτε με το bodybuilding την τελευταια δεκαετια.

Επομενως, μη γραφεις πραγματα υπερβολικα πανικοβαλλοντας τους αναγνωστες του forum. Αναζητησε αλλου τις αιτιες της δικης σου (και αρκετων αλλων) γυναικομαστιας.

Φιλικες συμβουλες....με σκοπο την αλλαγη τροπου σκεψης, νοοτροπιας και στασης ζωης.
 
Τελευταία επεξεργασία:

felaini

Active Member
Νταξ ελεος! Ολα εχουν κ ενα οριο!! Τετοια ρατσιστικα φτωχα σχολια περι βυζιον κ σαχλαμαρες να λειπουν.. σοβαρευτειτε ρεεεεεε
 

minoxidilis

Active Member
Ελεος, φιλε μου......πότε θα σταματησετε, επιτελους, να γραφετε ασυναρτησιες και αερολογιες;

Για ποια βυζια και "σαχλαμαρες" γραφεις;

Ειπαμε....μπορει η φινα να εχει καποιες παρενεργειες (κυριως πτωση ερωτικης διαθεσης), αλλά να ισχυριζεστε......οτι βγαζει βυζια!!!!!

Αν ηταν ετσι, φιλε μου, οσοι θελησουν να κανουν αλλαγη φυλου, δε χρειαζεται να πληρωσουν ενα καρο λεφτα για εγχειρησεις.....παιρνουν 5mg proscar (ολοκληρο χαπι) και γινονται Παμελα Αντερσον σε ενα μηνα!!!

Μηπως τα "βυζια" που ισως εσυ διαθετεις, δεν ειναι απορροια της φιναστεριδης, αλλά του τροπου ζωης και διατροφης σου;

Προσωπικα καθημερινα βλεπω ανδρες, ακομη και σε ηλικιες 30-40 ετων, να διαθετουν "βυζια". Δηλαδη αυτοι κανουν χρηση φιναστεριδης ή ο τροπος ζωης (ελλειψη γυμναστικης/αθλησης) και η κακη διατροφη ειναι οι αιτιες της γυναικομαστιας;

Ειστε νεα παιδια και αντι να ενταξετε στην καθημερινοτητα σας την αθληση/εκγυμναση, αντι να τρεφεστε υγιεινα, το μονο που κανετε ειναι να ψαχνετε για αποδιοπομπαιους τραγους και να αποδιδετε ευθυνες σε ολους τους αλλους εκτος απο τον εαυτο σας.

Ειμαι 50 χρονων και κανω χρηση φινας 2,5 χρονια (1,25 mg).....σε πληροφορω οτι το σωμα μου βρισκεται σε εξαιρετικη κατασταση, πολυ καλυτερο απο νεαρους 20χρονους......και αυτο, επειδη απλουστατα εδω και 30 χρονια ασκουμαι ανελλιπως, ειτε με ομαδικα αθληματα παλιοτερα (ποδοσφαιρο, μπασκετ), ειτε με το bodybuilding την τελευταια δεκαετια.

Επομενως, μη γραφεις πραγματα υπερβολικα πανικοβαλλοντας τους αναγνωστες του forum. Αναζητησε αλλου τις αιτιες της δικης σου (και αρκετων αλλων) γυναικομαστιας.

Φιλικες συμβουλες....με σκοπο την αλλαγη τροπου σκεψης, νοοτροπιας και στασης ζωης.
Διαβασε ερευνες που εχουν γινει,αν ηξερες τι εστι γυναικομαστια δεν θα μιλαγες,δεν θα κατσω να αναλυσω σε ατομα ασχετα τι διαφορα των βυζιων με τα βυζια της γυναικομαστιας.Στο θεμα της αλλαγης φυλλου το λενε hormone replacment therapy.Ο γιατρος χρειαζεται οταν ο ασθενης θελησει να κανει προσθετικη η αφαιρεση,ασχετο με το χαπι που λες,δεν ειπα πως βγαζει μουνι η φινα.Το τι βλεπεις δεν με απασχολει γιατι τα βυζια του χοντρου ανθρωπου δεν εχουν σχεση με τα βυζια της γυναικομαστιας.Ειμαι 40 ετων και γυμναζομαι απο 20 αεροβιο και αναεροβιο κ body building,μπορω να ανεβασω photo το πως ειμαι οποτε θελεις ,να εισαι σιγουρος πως ειμαι σε καλυτερη κατασταση απο σενα.Εισαι ασχετος δυστυχως οπως ειπα γιατι μιλας για κακη διατροφη και γυναικομαστια,δεν καταλαβαινεις πως το ενα ειναι παραγωγο του λιπους και το αλλο κατακρατηση τοπικου λιπους λογο αλλαγης στα επιπεδα των οιστρογονων.Ο χοντρος ο ανθρωπος παχαινει παντου,οχι τοπικα.Φιλικες συμβουλες μην τρως ζαχαρη ανεβαζει την οιστραδιολη κ ριχνει την τεστο,ειμαι 1,85, 88 κιλα με εισοδημα 1600 ευρο το μηνα.θα κρατησω το σκεπτικο.Και φυσικα δεν εχω αγχος στο σεξ καθολου,λογο γυμναστικης και ορμονης.Τελευταια φιλικη συμβουλη μην αγαπας μεγαλες εταιριες σαν την Merck εκτος αν εχεις λογους.
 
Τελευταία επεξεργασία:

minoxidilis

Active Member
Νταξ ελεος! Ολα εχουν κ ενα οριο!! Τετοια ρατσιστικα φτωχα σχολια περι βυζιον κ σαχλαμαρες να λειπουν.. σοβαρευτειτε ρεεεεεε
Δεν ειναι ρατσιστικο ειναι σεξιστικο,Political correct btw,καλο ειναι να ξερεις για την σημασια των λεξεων οταν γραφεις.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα