Mic6, fue, 5036 grafts, 4-5/7/2018

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

mic6

Well-Known Member
Η τρίχα μου γενικά και λόγω κληρονομικότητας είναι λεπτή. Ταλέντο γιατρού δεν γνωρίζω αλλά σε τρεις περιπτώσεις του φόρουμ διαβάσαμε πολύ καλά αποτελέσματα από την κοπέλα αυτή και μέχρι τώρα κανένα κακό.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tsek

Well-Known Member
Ποια κλινική στην Ελλάδα κάνει σπλιτινγκ?
Πως σας ήρθαν αυτά που λέτε?

Γκραφ του έβγαλαν,-γκραφ του έβαλαν.

Ο λόγος του είναι χάλια, ίσως για αυτό ανεβηκαν πολύ σε αριθμό γκραφς για να μπορέσει να πάρει μια αξιοπρεπή κάλυψη.
 

Akis-multi

Well-Known Member
Απαντουν κάποιοι σε καθε post με άποψη δήθεν εμπεριστατωμένη με γνώσεις και επιχειρήματα αλλά δε ξέρουν τι σημαίνει ο λόγος και τι ρόλο παιζει στη μεταμόσχευση. Θα μας πέσουν και αυτά που βάλαμε.
 

karampalikis

Active Member
Απαντουν κάποιοι σε καθε post με άποψη δήθεν εμπεριστατωμένη με γνώσεις και επιχειρήματα αλλά δε ξέρουν τι σημαίνει ο λόγος και τι ρόλο παιζει στη μεταμόσχευση. Θα μας πέσουν και αυτά που βάλαμε.
Επειδή συμμετείχα στην συζήτηση...αναφέρεσαι σε εμένα;
 

mic6

Well-Known Member
Το μόνο πράγμα που δεν έχω καταλάβει από αυτό το κατά τ' αλλά υπέροχο φόρουμ είναι γιατί υπάρχει μόνιμα μια ένταση ρε παιδιά...

Όλοι είμαστε εδώ και μιλάμε για το πολυτιμότερο αγαθό, την υγεία μας. Είναι δυνατόν να τσακωνόμαστε;

Διάβαζα τις προάλλες το νήμα του Άκη, ρε φίλε με το καλημέρα να βγει η μεταμόσχευση άχρηστη. Και μιλάμε είναι από τις καλύτερες του φόρουμ..

Ηρεμία ρε παιδιά, όλοι ίδιους στόχους έχουμε ..να σώσουμε κάτι από τη γαμημενη καράφλα μας.

Ίσως είμαι πολύ ψαράς και δεν καταλαβαίνω
 

mic6

Well-Known Member
Αγαπημένε μου Tsek, εσύ που τόσο με εχεις βοηθήσει ουσιαστικά και ψυχολογικά από την πρώτη μέρα στα μηνύματά μας, ρε φίλε, το τελευταίο πράγμα που θέλω να διαβάσω είναι το "χάλια είναι ο λόγος του".

Πες μικρός, χαμηλός, όχι καλός. Μη λες χάλια σε αυτή τη φάση που είμαι, αφού το έχεις περάσει και ξέρεις πόσο πονάει ..

Τέλος πάντων, με έπιασε το καλλιτεχνικό μου σήμερα
 

Tsek

Well-Known Member
Mic6 θα απαντήσω και στα 2 σχόλιά σου. Μόλις έβαλες τίτλο " AHC 5.000 γκραφς", έπεσαν όλοι να κάνουν επίθεση.
Γιατί τόση εμπάθεια σε μιά κλινική που αναλαμβάνει άτομα με τόσο χαμηλό λόγο δεν το γνωρίζω.
Εγώ αυτό που λέω για την advance είναι πως αποτελεί σωτηρία για περιπτώσεις όπως εσένα, εμένα και αρκετούς άλλους που χρειάζονται πολλά γκραφς.
Ας τα βρούν με τον εαυτό τους να ησυχάσουμε και εμείς.
Όσον αφορά την επέμβασή σου, ναι έχεις κακό-μικρό-χαμηλό λόγο δυστυχώς για αυτό έβγαλαν 5.000 γκραφς ώστε να έχεις ένα αποδεκτό αποτέλεσμα. Πολύ δύσκολη η περίπτωσή σου πραγματικά , ευχομαι να πας καλά και να βρεις την ηρεμία σου. Μην καταπιάνεσαι με το κάθε τι που γράφει ο κάθε ένας. Το καθρέφτη σου μόνο να κοιτάς.
 

Tsek

Well-Known Member
Επίσης αυτή η εμπάθεια, δυστυχώς με οδήγησε στο να είμαι αρνητικός να δώσω οποιαδήποτε βοήθεια ή πληροφορία σε κάποιον που μου στέλνει πριβέ μύνημα, πράγμα που σου εξήγησα αμέσως. Ότι γράφω είναι εδώ.
 

mic6

Well-Known Member
Ο λόγος είναι κάτι που ο καθένας έχει έτσι κι αλλιώς ή ο γιατρός βλέπει και μπορεί να διαλέξει τριπλά και τετραπλά μοσχεύματα ώστε ο λόγος να ανέβει;;
 

dimitris50423

Well-Known Member
Εχεις χαμηλο λογο σημαινει οτι δεν εχεις πολλα πολυτριχα μοσχευματα. Αυτο δεν ειναι καλο για περιπτωσεις που χρειαζεται καλυψη μεγαλης περιοχης αλλα δεν μπορεις να κανεις και πολλα για αυτο. Σου πηραν μοσχευματα απο ολη τη δοτρια.
Οι 8700 τριχες ειναι σαν να εβαλες 4350 μοσχευματα με λογο 2,0.
Μη σε απασχολει αυτο, το θεμα ειναι να παει καλα η φυτρωση σου κατι στο οποιο εχει δειξει η A*c οτι το εχουν και να παρεις τη μεγιστη δυνατη καλυψη για τα μοσχευματα που μπηκαν.

Αυτο με το splitting δεν υπαρχει για Ελλαδα παιδια για αυτο και στους περισσότερους ο λογος ειναι υψηλος. >2,0
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tsek

Well-Known Member
εγώ για ενα πραγμα απορώ περισσότερο, που οι mod αφήνουν έτσι ανεξελεγκτες τέτοιες καταστάσεις
Αν παρακολουθήσεις τα νήματα όλοι όσοι έχουμε κάνει επέμβαση στην advance έχουμε φάει πέσιμο κυρίως απο άτομα που ΔΕΝ έχουν κάνει επέμβαση.!
Το ωραίο είναι πως περισσότεροι της advance με τα όποια συν και πλην της κλινικής, δηλώνουν ικανοποιμένοι όπως διαβάζω με το συνολικό αποτέλεσμα λαμβάνοντας υπόψην και το οικονομικό πάντα.
Πως αφήνει λοιπόν η διαχείριση κάθε φορά που κάποιος ανοίγει νήμα στην advance να περνάει αυτό το σταύρωμα απο άτομα που ξαναλέω ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΕΠΕΜΒΑΣΗ , ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΟΥΣ και απλά επικρίνουν? Δεν πρέπει να μπει ένα φρένο?
 

spass

Active Member
Αν παρακολουθήσεις τα νήματα όλοι όσοι έχουμε κάνει επέμβαση στην advance έχουμε φάει πέσιμο κυρίως απο άτομα που ΔΕΝ έχουν κάνει επέμβαση.!
Το ωραίο είναι πως περισσότεροι της advance με τα όποια συν και πλην της κλινικής, δηλώνουν ικανοποιμένοι όπως διαβάζω με το συνολικό αποτέλεσμα λαμβάνοντας υπόψην και το οικονομικό πάντα.
Πως αφήνει λοιπόν η διαχείριση κάθε φορά που κάποιος ανοίγει νήμα στην advance να περνάει αυτό το σταύρωμα απο άτομα που ξαναλέω ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΕΠΕΜΒΑΣΗ , ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΟΥΣ και απλά επικρίνουν? Δεν πρέπει να μπει ένα φρένο?
προσωπικά δεν στεκομαι σε αυτό . κριτική πρέπει να υπάρχει για οποιαδήποτε κλινική είτε θετική είτε αρνητική είναι κι αυτό ένα αναπόσπαστο κομμάτι μιας παραγωγικης συζήτησης. δεν θέλω να μπω στην διαδικασία να σχολιάσω και να μετρήσω πόσες περισσότερες αρνητικές κριτικές έχει η μία κλινική από την άλλη,σε αυτό που στεκομαι είναι στο ότι για να κρατηθεί μια σοβαρή συζήτηση πρέπει να υπάρχουν κάποιοι περιορισμοί ως προς τον τρόπο έκφρασης . ενώ πολλοί από εδώ έχουν αρκετές γνώσεις,λόγω της οξυθημιας νομιζω ότι στα περισσότερα νήματα η ουσία χάνεται με αποτέλεσμα να χάνετε και ο αναγνώστης
 

spass

Active Member
Δεν αναφέρομαι στην κριτική που σαφώς και πρέπει να υπάρχει, αναφέρομαι στο πέσιμο.
Ο Αkis-multi π.χ έχει ανεβάσει φωτογραφίες που φαίνεται όλο του το πρόσωπο και δέχεται απειλή για ξύλο.
Είναι επιτρεπτά πράγματα αυτά?
απολύτως όχι... και δίκιο να έχει κάποιος χάνετε με τέτοιου είδους συμπεριφορές
 

spass

Active Member
δε νομίζω πάντως οι γνώσεις κάποιου να περιοριζονται αν δεν έχει κάνει μ/μ. μπορεί κάποιος να μην έχει την εμπειρία της μ/μ αλλά οι γνώσεις του να είναι επαρκείς. πιστεύω ότι κακώς τα συγχέετε αυτά τα δύο.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα