Mic6, fue, 5036 grafts, 4-5/7/2018

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Εγώ παλι ειμαι της αποψης για να σουν νυχτερινό μπάνιο μαλλον θα σουν με γκομενα οποτε πολυ καλα εκανες!!! Απλα προσεχε μην κολλήσετε μεσα στο νερό κ σας μαζεύουν με το ΕΚΑΒ μετα!!!!!χαχαχαχα :p
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

spass

Active Member
τώρα αυτό με την καθαρή θάλασσα μου ακούγεται λίγο κάπως....και που ξέρεις εσύ και ο καθένας αν η θάλασσα που βουταμε είναι καθαρή έκανες καμια ανάλυση;το οτι φαίνεται καθαρη είναι άλλο από το αν είναι όντως.παντως μην στεναχωριεσαι δεν έγινε κάτι απλά η άποψή μου είναι να άφησεις το κεφαλι σου για αυτό το καλοκαίρι μακριά απο βουτιές
 

mic6

Well-Known Member
Για φαντάσου να κολλήσεις με σεξ στο νερό και να πας στο νοσοκομείο κολλημένος, με τα κόκκινα μπιμπίκια στο κεφάλι και τη hairline αλά star trek.. θα σε περάσουν για εξωγήινο
 
Τελευταία επεξεργασία:

dimitris50423

Well-Known Member
οπως ειπαν οι υπολοιποι δεν νομιζω να εγινε τιποτα αλλα η μμ ειναι οντως μια επενδυση και θελεις να παει οσο καλυτερα γινεται τηρωντας απο τη μερια σου ολες τις οδηγιες ωστε απο τη μερια σου να εισαι ησυχος οτι εκανες το καλυτερο.
ουτε εγω ειχα βουτηξει κεφαλι το πρωτο καλοκαιρι αν και το ηθελα πολυ..
 

mic6

Well-Known Member
Μόλις ενημερώθηκα από την κλινική για τον ακριβή αριθμό grafts και τριχών

5036 grafts
8763 τρίχες
Λόγος 1.74

Χαλια λόγος ε;
 
Τελευταία επεξεργασία:

mic6

Well-Known Member
Δεν ξέρω τι σημαίνουν αυτά καθότι πρωτάρης.. Το επίσημο έγγραφο με την υπογραφή του κύριου Βεκρή λέει κατά λέξη "εξήχθησαν 5036 μοσχεύματα, 8763 τρίχες κατά τη διάρκεια των δύο συνεδριών"
 
Τελευταία επεξεργασία:

Adriano

Well-Known Member
Δεν ξέρω τι σημαίνουν αυτά καθότι πρωτάρης.. Το επίσημο έγγραφο με την υπογραφή του κύριου Βεκρή λέει κατά λέξη "εξήχθησαν 5036 μοσχεύματα, 8763 τρίχες κατάτη διάρκεια των δύο συνεδριών"

Ok. Μπορείς να κάνεις ερώτηση αν εννοεί όντως εξαγωγή ή grafts κατόπιν διαχωρισμού;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

karampalikis

Active Member
Να έκαναν ακριβώς την εξαγωγή που λένε. Γιατί θα σου έβαλαν πολύ περισσότερα grafts. Εάν το έχω καταλάβει σωστά.
Εννοείς θα του έβαλαν περισσότερες τρίχες.
π.χ:
Έστω ότι ο λόγος τριχών ανα graft είναι 2
  • αν του έβγαλαν 3500 grafts και με to split έγιναν 5000 grafts τότε του έβαλαν 7000 τρίχες
  • αν του έβγαλαν εξαρχής 5000 grafts τότε του έβαλαν 10000 τρίχες
Και στις δύο παραπάνω περιπτώσεις τοποθετήθηκαν 5000 grafts στην λήπτρια αλλά στην δεύτερη περίπτωση μπήκαν περισσότερες τρίχες (άσε που με το split πολύ πιθανό να γίνει ζημιά κατά τον διαχωρισμό)
 

mic6

Well-Known Member
Το split γίνεται στο διάλειμμα μεταξύ εξαγωγής και τοποθέτησης; Αν ναι τότε δεν έκαναν γιατί οι δύο κοπέλες έκαναν διάλειμμα και τις έβλεπα
 

mic6

Well-Known Member
Διαβάζω εδώ λόγους από 2.3-2.7 (με την ίδια κοπέλα στην ίδια κλινική) το οποίο θα μου έκανε τρελη διαφορά στις τρίχες..

Αν είχα λόγο 2.5 πχ θα μιλούσαμε για 12.600 τριχες !

Τέλος παντων δεν μπορώ να κάνω κάτι γι αυτο.
 

karampalikis

Active Member
Ο λόγος αυτός δεν θεωρείται καλός, αν δεν κάνω λάθος ο μέσος όρος είναι κοντά στο 2,2....αλλά για το τελικό αποτέλεσμα παίζει ρόλο και το πόσο χοντρή είναι η τρίχα και το ταλέντο του γιατρού
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα