Mic6, fue, 5036 grafts, 4-5/7/2018

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tol

Well-Known Member
Ρε μη σκάσεις έτσι στην εκκλησία έλα να σου βάλουμε καμία τρίχα πριν
Φιλε Μιχαλη, ως παθων (στο γαμο μου με φουλ μαλλι και χτενισμενο μια ολοκληρη ωρα), θα διαφωνησω οριζοντιως και καθετως.

Τα στεφανα καθονται πολυ καλυτερα σε φαλακρο κεφαλι. Δε χαλανε το χτενισμα και δεν εχεις καμια εγνοια για το πως εχει καθησει το μαλλι.

Αρα καλυτερα καραφλος στην εκκλησια τη στιγμη του γαμου σου.

ΥΓ Βεβαια υπαρχουν και αντιθετα επιχειρηματα, οπως το μαλλι προσφερει καλυψη/προστασια απο τον κουφετοπολεμο. Φαντασου τα κουφετα να σκανε σαν οβιδες σε βομβαρδισμενο/γυμνο/καραφλο κεφαλι!!!!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Φιλε Μιχαλη, ως παθων (στο γαμο μου με φουλ μαλλι και χτενισμενο μια ολοκληρη ωρα), θα διαφωνησω οριζοντιως και καθετως.

Τα στεφανα καθονται πολυ καλυτερα σε φαλακρο κεφαλι. Δε χαλανε το χτενισμα και δεν εχεις καμια εγνοια για το πως εχει καθησει το μαλλι.

Αρα καλυτερα καραφλος στην εκκλησια τη στιγμη του γαμου σου.

ΥΓ Βεβαια υπαρχουν και αντιθετα επιχειρηματα, οπως το μαλλι προσφερει καλυψη/προστασια απο τον κουφετοπολεμο. Φαντασου τα κουφετα να σκανε σαν οβιδες σε βομβαρδισμενο/γυμνο/καραφλο κεφαλι!!!!

Έχω φάει ρύζια στο crown με toppik πέντε χρονιά στους γάμους-βαφτίσια που δούλευα...σαν ορυζώνας στην ενδοχώρα του Bali ήμουν.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Όχι,αλλά πήγε πρόσφατα ο κολλητός μου όπως και κάποια ζευγάρια που γνωρίζω και μου έδειξαν φωτογραφίες.
Το Bali το βλέπω για μελλοντικά,πρώτα θέλω να τελειώσω Ν.Ανατολικη Ασία στις τριγύρω χώρες από εκεί που πάω,
 

mic6

Well-Known Member
Το καλυτερο νημα ever, να ξερετε.
Όντως
f4533f8fa8e0ce5f1236612eabc310d0.jpg
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Βασικά αν το κλειδώσω θα πάθουμε όλοι κατάθλιψη
Αστο μεχρι να σκασει το επομενο του βεκρη, μεχρι το πασχα να χουμε να λεμε. Αφου βλεπεις οτι το κλιμα φτιαχνει.
Εγω να φανταστεις κοντευω να συμπαθησω και το akis τον multi
 

Adriano

Well-Known Member
Adriano και συ 8ωρος ετσι;

Έλα Flosk όχι ακριβώς. Δουλεύω για μια τράπεζα ως μηχανικός πληροφορικής αλλά έχω και κάποια project ως remote worker. Λίγο αχταρμάς η ζωή μου ως προς την δουλειά αλλά παλεύω να κάνω κάτι δικό μου. Θα τα καταφέρω αλλά θα τα χαρούν άλλοι! Εγώ θα έχω ψοφήσει.

Ρε μη σκάσεις έτσι στην εκκλησία έλα να σου βάλουμε καμία τρίχα πριν

Είμαι ωραίο παιδί Μιχάλη. Δεν χρειάζομαι τρίχες.

Έλα Βεκρή για τη δεύτερη αν θες να δεις boost [emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]

Θα έρθω αλλά θα μου την κάνουν τα κορίτσια. Όχι ο κύριος Τασάρας.

Βασικά αν το κλειδώσω θα πάθουμε όλοι κατάθλιψη

Εννοείται. Αφήστε το νήμα ανοιχτό.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα