Mic6, fue, 5036 grafts, 4-5/7/2018

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vag25

Well-Known Member
Ahc. Ο mod μας αποκαλεί και "γνωστή ομάδα" σα να είμαστε συμμορία

Eχετε τα ιδια χαρακτηριστικα παντως για καποιο λογο. ''Γηπεδικος διαλογος'' απουσια επιχειρηματων.
''Μπορω να δω μεχρι αυτο που φαινεται και αυτο λεω''.

Οσοι βγαινουν απο DHI (που μπορει να ειναι χειροτερη απο τον Βεκρη) μερια δεν μοιαζουν με αυτην την ομαδα. Συζητουν με επιχειρηματα.
 

Tsek

Well-Known Member
Eχετε τα ιδια χαρακτηριστικα παντως για καποιο λογο. ''Γηπεδικος διαλογος'' απουσια επιχειρηματων.
''Μπορω να δω μεχρι αυτο που φαινεται και αυτο λεω''.

Οσοι βγαινουν απο DHI (που μπορει να ειναι χειροτερη απο τον Βεκρη) μερια δεν μοιαζουν με αυτην την ομαδα. Συζητουν με επιχειρηματα.
Και συνηθως προσπαθούν να μας πείσουν ότι έχουν μαλλιά.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Υπερβάλλεις, απλά έχετε πολλά κοινά χαρακτηριστικά, για αυτό και το «γκρουπαρισμα»


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

vag25

Well-Known Member
Νόμιζα ότι γι'αυτό βάζουμε μαλλιά για να τα βλέπουμε. Δεν ήξερα ότι πρέπει να έχουμε φιλοσοφικές αναζητήσεις και να κάνουμε διαδακτορικά για αυτά.

Toτε κανε στα μεντιτσενες και ριξε ολο το μπουκαλακι τοπικ. Μια χαρα θα ειναι το φαίνεσθαι. Δεν υπαρχει λογος για το αναλυσουμε περισσοτερο μετα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

koumparos

Well-Known Member
Μιχάλη βλέπεται παντού εχθρούς.
Τσεκ τα 2 τελευταία αποτελέσματα της dhi μαλον ρίχνουν στα αυτιά τα αποτελέσματα του βεκρή συνολικά.Και σε διαχείριση δοτριας και σε φυσικότητα hairline.Ηθελες να τα ακουσεις πάλι δεν σου φταίω εγώ .
 

mic6

Well-Known Member
Μιχάλη βλέπεται παντού εχθρούς.
Τσεκ τα 2 τελευταία αποτελέσματα της dhi μαλον ρίχνουν στα αυτιά τα αποτελέσματα του βεκρή συνολικά.Και σε διαχείριση δοτριας και σε φυσικότητα hairline.Ηθελες να τα ακουσεις πάλι δεν σου φταίω εγώ .
Για μένα προσωπικά αυτό είναι ευχάριστο γιατί δεν ανήκω σε κάποια κλινική. Μακάρι να ανεβαίνει το επίπεδο και να πάω εκεί για τη δεύτερη αν χρειαστεί
 

Akis-multi

Well-Known Member
Το φόρουμ ξεστραβωθηκε με την επίσκεψη του Λορέντζο στην Ελλάδα κι από τις γνώσεις 2-3 ατόμων που ασχολούνται σοβαρά με το θέμα.
Δηλαδή το φόρουμ ξεστραβωθηκε από τα 32 παιδιά που είδε ο Λορέντζο για το πώς ΘΑ τους χειρουργήσει ΟΤΑΝ τους χειρουργήσει ΑΝ τους χειρουργήσει και όχι από τις δεκαδες αναλυτικότατες παρουσιάσεις μελών πετυχημένες ή αποτυχημένες;
 
Μιχάλη βλέπεται παντού εχθρούς.
Τσεκ τα 2 τελευταία αποτελέσματα της dhi μαλον ρίχνουν στα αυτιά τα αποτελέσματα του βεκρή συνολικά.Και σε διαχείριση δοτριας και σε φυσικότητα hairline.Ηθελες να τα ακουσεις πάλι δεν σου φταίω εγώ .

Καλησπέρα σε ποια αποτελέσματα αναφέρεσαι φίλε μου?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα