Mic6, fue, 5036 grafts, 4-5/7/2018

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Καλά αυτό εννοείται. Αν μου έλεγαν ότι θα δώσω 4500 για να πεταχτώ δύο μέρες στα δέκα λεπτά από το σπίτι μου με τα πόδια και θα γίνω όπως είμαι σήμερα θα πέταγα τη σκούφια μου. Αν και νομίζω θα πυκνώσει κι άλλο, το βλέπω και το νιώθω κάθε μέρα.
Δεν υπαρχει φιλε η περιπτωση σου μην το συζηταμε ....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mic6

Well-Known Member
Την hairline θα την ηθελα πιο γλυκια

Έφτασεεεεε!
14f265648ebe2a4a3a771988a48bc670.jpg
 
Συγχαρητήρια για την μεταμόσχευση σου, χαίρομαι για το αποτέλεσμα και για την χαρά που σίγουρα νιώθεις. ήθελα να σε ρωτήσω τελικά με την φιναστεριδη τι έκανες? Ξεκίνησες?
 

mic6

Well-Known Member
Συγχαρητήρια για την μεταμόσχευση σου, χαίρομαι για το αποτέλεσμα και για την χαρά που σίγουρα νιώθεις. ήθελα να σε ρωτήσω τελικά με την φιναστεριδη τι έκανες? Ξεκίνησες?
Ευχαριστώ φίλε. Όχι και ούτε πρόκειται
 

Akis-multi

Well-Known Member
Μπράβο ρε φιλε mic6 εισαι ήδη άλλος άνθρωπος, θα τρελαθείς με το αποτέλεσμα σε χαιρομαι μπράβο..
 

mic6

Well-Known Member
Μπράβο ρε φιλε mic6 εισαι ήδη άλλος άνθρωπος, θα τρελαθείς με το αποτέλεσμα σε χαιρομαι μπράβο..
Ευχαριστώ φιλάρα. Να σε ρωτήσω μιας και έκανες μμ με την ίδια ακριβώς νοσοκόμα, θα δώσει κι άλλο από τον τέταρτο στον έκτο μήνα; Εννοώ πρόκειται να δω εμφανή διάφορα από δώ και πέρα;
 

renos espresso

Active Member
Μπραβο σου για το αποτελεσμα.
Πιστευω βασικος λογος της επιτυχιας σου ειναι οτι εισαι ενα κλασικο nw5 και σε ηλικια 45 ετων ειναι πολυ πιθανον να μην παει στο nw 6.
Απεδειξες οτι με nw5 υπαρχουν πολλες ελπιδες ομοιομορφη καλυψη.

Να το χαρεις φιλε!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Harris_G

Well-Known Member
Η τρίχα σου είναι λεπτή και δε βοηθάει. Με αυτό το κόντρα δεδομένο έχεις πολύ καλή κάλυψη, μπράβο πάρα πολύ καλός!
 

mic6

Well-Known Member
Η τρίχα σου είναι λεπτή και δε βοηθάει. Με αυτό το κόντρα δεδομένο έχεις πολύ καλή κάλυψη, μπράβο πάρα πολύ καλός!
Και τρίχα λεπτή και λόγος χάλια 1.74. Απ' ότι φαίνεται μόνο το χέρι της νοσοκόμας μετράει όμως χαχα
 

Harris_G

Well-Known Member
Και τρίχα λεπτή και λόγος χάλια 1.74. Απ' ότι φαίνεται μόνο το χέρι της νοσοκόμας μετράει όμως χαχα
Επαιξες και κερδισες φιλε απλα ειναι τα πραγματα. Καποιοι δε θελουν να τζογαρουν ομως γιαυτο κραζουν για νοσοκομες κλπ κλπ
 

mic6

Well-Known Member
Επαιξες και κερδισες φιλε απλα ειναι τα πραγματα. Καποιοι δε θελουν να τζογαρουν ομως γιαυτο κραζουν για νοσοκομες κλπ κλπ
Καθόλου δεν το βλέπω έτσι. Η συγκεκριμένη κοπέλα έχει στο φόρουμ τέσσερις παρουσιάσεις όλες πολύ καλές και καμιά κακή. Πήγα πολύ συνειδητά εκεί που πήγα δεδομένου ότι η τιμή ήταν κάτω από το μισό από όπου αλλού ρώτησα.
 

Akis-multi

Well-Known Member
Ευχαριστώ φιλάρα. Να σε ρωτήσω μιας και έκανες μμ με την ίδια ακριβώς νοσοκόμα, θα δώσει κι άλλο από τον τέταρτο στον έκτο μήνα; Εννοώ πρόκειται να δω εμφανή διάφορα από δώ και πέρα;
Στο τέταρτο μήνα σκέψου ότι είσαι μόλις στην αρχή όχι θεωρητικά αλλά στην πράξη. 4 σε 5 και 5 σε 6 θα τρελαθείς με το πόσες αλλαγές συμβαινουν. Κάθε βδομάδα θα λες καλά είμαι να μεινω και έτσι και όλο θα φουντώνει...τα καλύτερα τώρα είναι Μιχαλη..άντε με το καλό..
 

mic6

Well-Known Member
Στο τέταρτο μήνα σκέψου ότι είσαι μόλις στην αρχή όχι θεωρητικά αλλά στην πράξη. 4 σε 5 και 5 σε 6 θα τρελαθείς με το πόσες αλλαγές συμβαινουν. Κάθε βδομάδα θα λες καλά είμαι να μεινω και έτσι και όλο θα φουντώνει...τα καλύτερα τώρα είναι Μιχαλη..άντε με το καλό..
Τώρα με τρελαίνεις γιατί όντως καθε μέρα λέω πως αν μείνω έτσι είμαι τέλεια!!
 

mic6

Well-Known Member
Παίδες έχω ερώτηση. Ζελέ ή Πύλο γλυπτικής μπορώ να χρησιμοποιήσω τώρα που έκλεισα 4μηνο; Αν ναι, πότε σε σχέση με το regain? Βάζω πρωί βράδυ
 

Harris_G

Well-Known Member
Πηλό ή Πάστα εννοείται (πάστα matte ακόμα καλύτερη) είναι πολυ πιο φιλικα προϊοντα για το κεφαλι. Ζελε τα πιο πολλα εχουν οινοπνευμα.Επισης της μοδας ειναι το ματ αποτελεσμα από το γυαλιστερό πλεον οποτε το gel ειναι μα...ια απο καθε αποψη. Βράδυ θα λούζεσαι, regaine και μετα ύπνο, οπότε λύθηκε το της βραδινής δόσης. Καλο ειναι το regaine να εφαρμοζεται σε στεγνο καθαρο κεφαλι οποτε εγω δε θα εβαζα τπτ στη θεση σου (εστι κ αλλιως μονο πριν κοιμηθω βαζω). Οποτε σου προτείνω δύο λύσεις: 1) Αφρό regaine που πραγματικά είναι τόσο γαμάτος που μπορείς να κάνει και styling 2) Ξυπνάς/λίγο νερό/στεγνωμα/regaine/ μετά απο καμια ωρα πηλό/πάστα.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Και μονο με το regain αφρο μπορεις να κανεις styling. Αν δεν σου φτανει ειδα καποια παιδια χρησιμοποιουν πομαδα και δειχνει ωραια. Δοκιμασε το. Λογικα θα ειναι πιο φιλικο με το δερμα απο τα αλλα δυο.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα