Mic6, fue, 5036 grafts, 4-5/7/2018

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

minoxidilis

Active Member
Εχεις ανοιξει νημα να δουμε πως εισαι; για να θες τοσα μοσχευματα θα εισαι σαν τον mic6 η και περισσότερο.

Mic6 καλη ιδεα με τις φωτο στο 12 μηνο θα εχεις την προοδο ανα μηνα.
Οπως το ειπες.περιπου σαν τον mic6
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mic6

Well-Known Member
Quick teaser μια βδομάδα πριν το τετράμηνο. Αυτό που έγινε στο κεφάλι μου τις τελευταίες δύο εβδομάδες είναι εντυπωσιακό. Πλέον δεν μπορώ να κρυφτώ από κανέναν γνωστό μου, όλοι συζητάνε για τα καινούρια μου μαλλιά. Η φώτο είναι μπροστά στο παράθυρο με ήλιο έξω.

Αναλυτικές φωτό στο τετράμηνο!
5ab86730edd73f24a84101e44b20d4b6.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

kardinalios

Well-Known Member
Είναι εκπληκτικό το αποτέλεσμα . Μπορώ να πω ότι είναι ότι πιο εντυπωσιακό έχουμε δει από την κλινική . Και ειδικά αν αναλογιστούμε και την σχέση ποιότητας - τιμής μιλάμε συνολικά για μια επιλογή που σε έχει δικαιώσει 100% .
Να χαίρεσαι τα καινούργια σου μαλλιά . Καλή συνέχεια έχει σίγουρα ακόμα πολλά να σου δώσει η μμ .
 

felaini

Active Member
Mic πολυ καλος φιλε μου λογω του μεγαλου nw που ησουν .εχεις πιασει υψηλη φυτρωση..
βγαλε κ μια φωτο κοντινη την hairline σε εξωτερικο χωρο μη το φοβασαι να δουμε αν υπαρχει κ φυσικοτητα που ειναι πολυ σημαντικο φιλε μου. Καλη συνεχεια.
 

mic6

Well-Known Member
Mic πολυ καλος φιλε μου λογω του μεγαλου nw που ησουν .εχεις πιασει υψηλη φυτρωση..
βγαλε κ μια φωτο κοντινη την hairline σε εξωτερικο χωρο μη το φοβασαι να δουμε αν υπαρχει κ φυσικοτητα που ειναι πολυ σημαντικο φιλε μου. Καλη συνεχεια.
Εννοείται θα βάλω αποκαλυπτικές στο 4μηνο όπως κάνω κάθε μήνα
 

mic6

Well-Known Member
Παίδες πιο αποκαλυπτικές φώτο από τις δικές μου δεν υπάρχουν σε παρουσίαση του φόρουμ. Γυρίστε λίγο πίσω και δείτε τι ανέβασα στο τρίμηνο. Υπομονή μια βδομάδα η φωτό ήταν της στιγμής με χαρά και όχι για κρίση
 

mic6

Well-Known Member
Κουμπάρε τα λέω επειδή μου ήρθε στο εμαιλ τι είχες γράψει πριν το διορθώσεις σε τελιτσες...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mic6

Well-Known Member
Παιδιά εδώ και ένα μήνα άρχισα να παίρνω αυτή τη βιταμίνη. Αυτό που πρόσεξα είναι ότι κοιμάμαι πολύ λιγότερες ώρες, δηλαδή το πρωί ξυπνάω μόνος πολύ νωρίς. Γενικά με κάνει τούρμπο. Έχετε άποψη; Να συνεχίσω και σε δεύτερο κουτί; Μπαίνω στον τέταρτο μήνα όπου ναναι.
622f1c1b24a18126577c9b6378f77b28.jpg
04ccd6fefd7dc33b57db206446da5b65.jpg
 

mic6

Well-Known Member
Πέραν των λεπτομερειών που θα δουν οι πιο ειδικοί, η αλήθεια είναι πως πλέον οποίος γνωστός είχε να με δει από το καλοκαίρι παθαίνει σοκ. Νομίζω δεν συνάντησα κανέναν τις τελευταίες δυο βδομάδες και να μην σχολίασε ή κοίταξε επίμονα το κεφάλι μου.
 

karampalikis

Active Member
Πέραν των λεπτομερειών που θα δουν οι πιο ειδικοί, η αλήθεια είναι πως πλέον οποίος γνωστός είχε να με δει από το καλοκαίρι παθαίνει σοκ. Νομίζω δεν συνάντησα κανέναν τις τελευταίες δυο βδομάδες και να μην σχολίασε ή κοίταξε επίμονα το κεφάλι μου.
Εσύ κάνε πως δεν καταλαβαίνεις γιατί σε κοιτάνε..... χαχα
Δεν ξέρω αν οι πιο ειδικοί εδώ μέσα εντοπίσουνν κάτι αρνητικό να πουν, αλλά κάποιος "απλός" ανθρώπος που θα σε δει έξω θα τρίβει τα μάτια του. Ακόμα και έτσι να μείνεις, να μην προχωρησει η φυτρωση, εισαι σούπερ
 

mic6

Well-Known Member
Καλά αυτό εννοείται. Αν μου έλεγαν ότι θα δώσω 4500 για να πεταχτώ δύο μέρες στα δέκα λεπτά από το σπίτι μου με τα πόδια και θα γίνω όπως είμαι σήμερα θα πέταγα τη σκούφια μου. Αν και νομίζω θα πυκνώσει κι άλλο, το βλέπω και το νιώθω κάθε μέρα.
 

Veron

Well-Known Member
Καλά αυτό εννοείται. Αν μου έλεγαν ότι θα δώσω 4500 για να πεταχτώ δύο μέρες στα δέκα λεπτά από το σπίτι μου με τα πόδια και θα γίνω όπως είμαι σήμερα θα πέταγα τη σκούφια μου. Αν και νομίζω θα πυκνώσει κι άλλο, το βλέπω και το νιώθω κάθε μέρα.

Πραγματικα αλλος ανθρωπος!!!
Την hairline θα την ηθελα πιο γλυκια αλλαη μεταμορφωση ειναι τεραστια.Θα χτυπας το κεφαλι σου και θα λες γιατι δεν το χα κανει νωριτερα!
Οσο για την φυτρωση,η ψυχολογια παιζει ρολο θα boostαρει κιαλλο
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα