Mic6, fue, 5036 grafts, 4-5/7/2018

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

makis25

Well-Known Member
μαλλον θα παρουν 5κ απο δοτρια κεφαλι τισ 2 πρωτες μερες, και τριτη μερα τοπικη αναισθησια σε σαγονι μαγουλα κτλ για να παρουν μονο γενια . Οποτε το κεφαλι πισω θα το επιβαρυνουν οσο επιβαρυνουν συνηθως με τη 2ημερη
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Ναι αλλά επιβάρυνουνετην την Ληπτρια με τρεις μέρες αναισθησια και οπες


μαλλον θα παρουν 5κ απο δοτρια κεφαλι τισ 2 πρωτες μερες, και τριτη μερα τοπικη αναισθησια σε σαγονι μαγουλα κτλ για να παρουν μονο γενια . Οποτε το κεφαλι πισω θα το επιβαρυνουν οσο επιβαρυνουν συνηθως με τη 2ημερη
 

Chefart

New Member
Παίδες ειρήνη!
Χαρείτε μαζί μου την μέχρι τώρα εξέλιξη και αφήστε τους τσακωμούς, δεν χρειάζονται [emoji846]
Συγχαρητήρια καταρχην για το αποτέλεσμα.
Θα ήθελα παρακαλώ να μάθω λεπτομέρειες Αν γίνεται η να επικοινωνήσω μαζί σου καθώς έχω ραντεβού την άλλη εβδομάδα σ αυτή τη κλινική.
Επίσης εγω με 2000 Ευρώ ταβάνι που έχω είναι αρκετά για 1000 τριχοθυλακια που θελω;;;
Ευχαριστω!
 

Chefart

New Member
Για να μη τα μπλέξω έχω ξεχωριστό νήμα με φωτογραφίες εκει που γράφει για βοήθεια και μερικές πληροφοριες!
 

minoxidilis

Active Member
Με 3 συνεδριες παει για 5500-6000 μοσχευματα αφου θα υπαρχουν και απο γενια. Με φυτρωση αναλογη του mic6 ξεμπερδεψε μια και καλη.
Φανταζομαι οτι θα παιξει και τιμη σαν πακετο οπως ειδαμε και σε αλλους.
Για μπαζωμα με πολλα μοσχευματα αυτη τη στιγμη ειναι value for money η ahc για τις τιμες που δινει και τη φυτρωση που πετυχαινει.
Τα εχω τα λεφτα και ειμαι ετοιμος,απλα περιμενω να παρω αδεια απο την δουλεια για να μπω χειρουργειο.και εγω ετσι το βλεπω.
 

minoxidilis

Active Member
Εμένα η κοπέλα που μου έκανε τη μμ τρεις μήνες πριν μου είπε ότι δεν κάνουν ποτέ τρεις συνεδρίες ούτε βγάζουν πάνω από 5000 μοσχεύματα με μια επέμβαση. Ο λόγος μεταξύ άλλων ότι δεν κάνει καλό τρεις μέρες αναισθησία. Το θυμάμαι πολύ καλά αυτό που λέω. Τι να πω ..
Γιαυτο ζητησα αλλο ενα consultation για λεπτομερειες
 

mic6

Well-Known Member
Τρεις φωτό κάτω από τη ίδια λάμπα με άπλετο φως και με την ίδια κάμερα (με φλας) που δείχνουν την εξέλιξη της φύτρωσης μου:
1. Στον 1 μήνα
2. Στους 3 μήνες
3. Στους 3μιση μήνες (σήμερα)
aa4d83223c2c5410359925c4dd8e875b.jpg
e0a6b167ee6ddb13de025cf6b0c18720.jpg
dbdcc4fe9180fbb90b0c0225c1d54793.jpg
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Τα εχω τα λεφτα και ειμαι ετοιμος,απλα περιμενω να παρω αδεια απο την δουλεια για να μπω χειρουργειο.και εγω ετσι το βλεπω.

Εχεις ανοιξει νημα να δουμε πως εισαι; για να θες τοσα μοσχευματα θα εισαι σαν τον mic6 η και περισσότερο.

Mic6 καλη ιδεα με τις φωτο στο 12 μηνο θα εχεις την προοδο ανα μηνα.
 

Panos1982

Well-Known Member
Mic, τα πας καλα φιλε.
Η φωτο βεβαια αυτη που τραβας μπορει ναι μεν να ειναι πολυ ειλικρινης αλλα δεν αντικατοπτριζει το πραγματικο αποτελεσμα.
Στην πραγματικοτητα το μαλλι σου ειναι πιο πυκνο απ οτι το παρουσιαζει αυτη η φωτο.
Αυτο το αναφερω κυριως για τους αρχαριους στον τομεα των μεταμοσχευσεων κ γι αυτους που εχουν απεδευτο ματι ακομα,
για να μην θεωρησουν οτι φαινεται ετσι το κεφαλι σου και εξω στην καθημερινοτητα.
Εκτος απ αυτες τις φωτο τις κοντινες να τραβας και φωτο απο αποσταση 1 μετρου γιατι αυτες απο αποσταση απεικονιζουν πως πραγματικα δειχνει το κεφαλι εξω στη καθημερινοτητα και οχι οι κοντινες γιατι παραμορφωνουν.

Καλως τις ανεβαζεις για να φαινονται οι λεπτομεριες, αλλα πακετο μαζι με αυτες στα update σου να ανεβαζεις και απο αποσταση 1 μετρου ειτε σε εσωτεριεκς ειτε σε εξωτερικες συνθηκες.
Καλη συνεχεια φιλε ^^
 

mic6

Well-Known Member
Σε ευχαριστώ Πάνο. Ναι εννοείται πως σε κανονικό φως ημέρας φαίνομαι γεμάτος μαλλιά δεν το συζητώ. Αλλά ο σκοπός μου δεν είναι να μου πείτε μπράβο αλλά να δείξω με τον πιο αποκαλυπτικό τροπο τι γίνεται εκεί απάνω. Τα μπράβο τα ακούω κάθε μέρα από τους γύρω μου που έχουν πάθει στην κυριολεξία σοκ.

Πάρτε λοιπόν μια χωρίς φλας από απόσταση
 

Panos1982

Well-Known Member
Τα μπραβο ειναι παντα ευχαριστα κ καλοπροαιρετα ωστοσο δεν το ανεφερα για τα μπραβο,
αλλα για να καταλαβαινουν και οι υπολοιποι που ενδιαφερονται για μμ,
το πως δειχνει το κεφαλι στην εξω καθημερινη ζωη.
γιατι αν ανεβαζεις μονο κοντινες φωτο ο αναγνωστης μπορει να ξεγελαστει και να νομισει οτι αυτη ειναι η πραγματικη εικονα σου.
Ενω δεν ισχυει κατι τετοιο γιατι οι πολυ κοντινες φωτο παραμορφωνουν κ αρα παραπλανουν, ειδικα ειδικα καποιον που δεν εχει μαθει ακομα να κρινει σωστα αυτα που βλεπει.
 

mic6

Well-Known Member
Ναι είναι ακριβώς όπως τα λες...
Εγώ με κοιτάω σε καθρέφτες στο δρόμο με λιακάδα και σταματάω και με χαζεύω γιατί εχώ να δω το κεφάλι μου έτσι από πριν τα 30 (και είμαι 45).
Και όλα αυτά στους 3μιση μήνες!

Όλα καλά
 

Panos1982

Well-Known Member
εισαι fast grower σαν εμενα,
θα δεις μεγαλες διαφορες του επομενους 2 μηνες....
μετα λιγα πραγματα, αλλα θα εχεις ηδη γεμισει πολυ ^^
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Φιλε μου τα λογια ειναι περιττά!!! Η εικονα μιλαει μονη της... έκλεισες στόματα να ξερεις ....καλυτερο αποτελεσμα αναλογικά με χρηματα-ποσότητα μοσχευμάτων-αποτελεσμα δεν υπαρχει στο φόρουμ! Ανατριχιάζω στην ιδεα μονο πως θα σαι στο 12μηνο!!! Με μια μμ ... με 4500€! Ειναι απιστευτο πραγματικα !
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα