Mic6, fue, 5036 grafts, 4-5/7/2018

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

mic6

Well-Known Member
Δότρια και crown σε φουλ φως, με φλας και ελαφρώς βρεγμένα. Στο crown δεν ξέρω γιατί αλλά είμαι γεμάτος σε σχέση με πριν, ίσως πέφτουν τελευταία;
c02c03d3df7a3238450e60fc51b3789f.jpg
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Veron

Well-Known Member
Επίσης το regain έχει κάνει τη δότρια και τα ελάχιστα δικά μου μαλλιά βούρτσα. Ποτέ δεν είχε τέτοια υφή το μαλλί μου, ποτέ των ποτών. Ίσως επειδή δεν είχα ξανακάνει τέτοιου είδους θεραπεία ποτέ.

Ψεκαζεις την δοτρια με regaine?
 

mic6

Well-Known Member
Αυτό που μου είχαν πει στην κλινική είναι ότι μπορεί να βοηθήσει σε ενδεχόμενη αραίωση της δότριας από τα 5000 μοσχεύματα που αφαιρέθηκαν.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Η δοτρια θα επουλωθει μονη της. η μινοξιδιλη στη ληπτρια και καμια βιταμινη αρκουν.. οτι βγηκε απο τη ληπτρια βγηκε και τα διπλανα και να σοκαριστουν στην αρχη θα ξαναφυτρωσουν.
 

Tsek

Well-Known Member
Ποτέ δεν ξέρεις πόσο χαμηλά μπορεί να κατέβει η δότρια και ο φίλος εδώ είναι μεγαλο nw.
 

mic6

Well-Known Member
Παίδες ήθελα να ενημερώσω πως ακριβώς 2 μήνες μετά το χειρουργείο οποίος με βλέπει με ρωτάει αν έβαλα μαλλιά. Το ξέρω ότι η φυτρωση δεν έχει καν αρχίσει, αλλά υποψιάζομαι πως το regain στο 45 ετών παρθένο από φάρμακα κεφάλι μου έχει κάνει θαύματα. Τόσο μαλλί εγώ είχα να δω στο κεφάλι μου περίπου μια δεκαετία. Φωτό σήμερα στο παράθυρο δίπλα. Η πρώτη είναι δύο χρόνια πριν το χειρουργείο, ακριβώς πριν το χειρουργείο ήταν ακόμα χειρότερα.

Η ορχιδέα είναι για ντεκόρ [emoji16]
dc0c6decf3e51c832a6df9b8466fd5da.jpg
d937bd7eafdd19afac97f7ce161e2394.jpg
 

Συνημμένα

  • IMG_20180903_180246.jpg
    IMG_20180903_180246.jpg
    710.5 KB · Προβολές: 311
Τελευταία επεξεργασία:

dimitris50423

Well-Known Member
Παίδες ήθελα να ενημερώσω πως ακριβώς 2 μήνες μετά το χειρουργείο οποίος με βλέπει με ρωτάει αν έβαλα μαλλιά. Το ξέρω ότι η φυτρωση δεν έχει καν αρχίσει, αλλά υποψιάζομαι πως το regain στο 45 ετών παρθένο από φάρμακα κεφάλι μου έχει κάνει θαύματα. Τόσο μαλλί εγώ είχα να δω στο κεφάλι μου περίπου μια δεκαετία. Φωτό σήμερα στο παράθυρο δίπλα. Η πρώτη είναι δύο χρόνια πριν το χειρουργείο, ακριβώς πριν το χειρουργείο ήταν ακόμα χειρότερα.

Η ορχιδέα είναι για ντεκόρ [emoji16]
dc0c6decf3e51c832a6df9b8466fd5da.jpg
d937bd7eafdd19afac97f7ce161e2394.jpg

Αυτη τη στιγμη εισαι στο χειροτερο σημειο. Αν εισαι χαρουμενος τωρα με 5000 graft που σου εβαλαν θα εκπλαγεις τον 5ο με 6ο μηνα.
Καλη συνεχεια.
 

mic6

Well-Known Member
Είμαι χαρούμενος γιατί με έχουν ρωτήσει 4 άνθρωποι αν έβαλα μαλλιά. Και γιατί χαϊδεύω το κεφάλι μου και πιάνω μαλλια εκεί που δεν είχα από τα 35.

Φαντάζομαι τι θα γίνει τα Χριστούγεννα
 

mic6

Well-Known Member
Το σκέφτηκα αλλά πριν δυο τρεις βδομάδες ήμουν γλομπος είχαν πέσει όλα. Ακριβώς όπως πριν το χειρουργείο
Ειναι πολυ νωρις για να χει κανει κατι το regaine,το πιθανοτερο ειναι να μην εχει πεσει ενα 15-20% των grafts που εβαλες
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα