Matteo, fue, 2000 grafts,11/1/2016

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
σμηγματορροικη δερματιτιδα ειναι.. η λοσιον μινοξιδιλης το κανει πιο εντονο. παλια ειχα μεγαλο προβλημα και ειχα πιασει πλακες απο αυτο. φευγανε 10-10 ριζες μαζι. και μετα τη μεταμοσχευση εβγαλα λιγα και τρομαξα. πρεπει να αλλαξεις τη λοσιον με αφρο. δοκμασε να λουστεις με h&s και αν γινει χειροτερα να πας σε δερματολογο. μπορει να χασεις αρκετο μαλλι απο αυτο και οποιος το εχει πρεπει να λουζεται καθημερινα γιατι χειροτερευει.
 

Tasmania

Active Member
Matteo προσπαθησε να βγαλεις πιο καθαρες φωτογραφιες... δεν μπορουν να εξαχθουν σωστα συμπερασματα με αυτες.
 

aeratos28

Just aeratos
μπαααα.κανένα νεότερο..νομίζω ότι αυτό που κάνουν είναι ανεξηγητο.. από όπου και αν έχουν κάνει εμφυτευση..υπάρχουν πολλα παιδιά ,από όλες τις κλινικές και εδώ Ελλαδα και Κυπρο και εξωτερικό που ανοίγουν νήματα,ζητάνε συμβουλές,του τις δίνουν αυτές τις συμβουλές τα μέλη εδώ(τους ανοίγουν τα μάτια) και μετά κλασσικά εξαφανίζονται χωρίς καμία ενημέρωση..ή το κάνουν απλά για να πάρουν μία καλύτερη τιμή ,λέγοντας στον γιατρό ότι θα ανήξουν νήμα στο φορουμ.. καμία γνώμη ρε πάλι ,αχάριστοι στο 80% είναι όλοι..την παρτυ τους κοιτάνε μόνο.!πηγαίνετε όλοι και ότι σας πει ο γιατρός,οποιος και να ειναι..οτι σας πουν,ισχυει..ετσι οπως σας τα λενε ειναι..να την φατε να τελειωνουμε!ντενεκεδες όλοι!
 

spass

Active Member
μπαααα.κανένα νεότερο..νομίζω ότι αυτό που κάνουν είναι ανεξηγητο.. από όπου και αν έχουν κάνει εμφυτευση..υπάρχουν πολλα παιδιά ,από όλες τις κλινικές και εδώ Ελλαδα και Κυπρο και εξωτερικό που ανοίγουν νήματα,ζητάνε συμβουλές,του τις δίνουν αυτές τις συμβουλές τα μέλη εδώ(τους ανοίγουν τα μάτια) και μετά κλασσικά εξαφανίζονται χωρίς καμία ενημέρωση..ή το κάνουν απλά για να πάρουν μία καλύτερη τιμή ,λέγοντας στον γιατρό ότι θα ανήξουν νήμα στο φορουμ.. καμία γνώμη ρε πάλι ,αχάριστοι στο 80% είναι όλοι..την παρτυ τους κοιτάνε μόνο.!πηγαίνετε όλοι και ότι σας πει ο γιατρός,οποιος και να ειναι..οτι σας πουν,ισχυει..ετσι οπως σας τα λενε ειναι..να την φατε να τελειωνουμε!ντενεκεδες όλοι!
μπορει να υπαρχουν αρκετοι παραγοντες που να εξηγουν τετοιου ειδους αποχη-αδιαφορια.πιστευω ομως οτι η ενημερωση ειδικα απ τα παλια μελη πρεπει να υπαρχει,εστω και αν σε καποιες περιπτωσεις δεν αξιζει,εστω και γι αυτο το 20%-10% που το αξιζει νομιζω οτι πρεπει.
 

aeratos28

Just aeratos
ας ανεβάσουν τις φωτό πρώτα μέχρι το τελικό αποτελεσμα και ας αποχωρήσουν μετά..όταν γράφεται κάποιος και ζητά πληροφορίες και τις παίρνει,του λυνεται η κάθε απορία κτλ τοτε οφείλει και ο ίδιος καποια πράγματα..τουλάχιστον την ενημέρωση της πορείας του μέχρι και το τελικο αποτέλεσμα..από εκεί και περα ας κάνει ότι θέλει..για άλλους λόγους αποχης-αδιαφοριας που λες ,δεν υπάρχει τέτοιο πράγμα..όπως λες και εσύ,ένα 10-20% που αξίζει να ενημερωνονται για να βοηθηθούν,έτσι έπρεπε να σκέφτονται και αυτοί που βοηθήθηκαν από το φορουμ
μπορει να υπαρχουν αρκετοι παραγοντες που να εξηγουν τετοιου ειδους αποχη-αδιαφορια.πιστευω ομως οτι η ενημερωση ειδικα απ τα παλια μελη πρεπει να υπαρχει,εστω και αν σε καποιες περιπτωσεις δεν αξιζει,εστω και γι αυτο το 20%-10% που το αξιζει νομιζω οτι πρεπει.
..ότι υπάρχει ένα ποσοστό στο φόρουμ που περιμένουν να βοηθηθούν από τις φωτό που θα βάλουν αυτοί οι τυποι..ούτε αυτούς σκέφτονται.βασικά δεν υπάρχει καμία δικαιολογία σε αυτό που κάνουν..δεν καίγομαι και δεν περιμένω εγώ προσωπικά τις φωτό τους..ας μην βάλουν ποτέ.το ηθικό ποιο είναι λεω
 

spass

Active Member
ναι το ηθικο αυτο ειναι,να βοηθησουν και αυτοι και γενικοτερα να να υπαρχει αλληλοβοηθεια να μην υπαρχουν σκοπιμοτητες,γενικοτερα να υπαρχει αρτια ενημερωση οσο ειναι αυτο δυνατον αλλα δεν γινεται προφανως αυτο απο πολλους δεν πειραζει παμε παρακατω.μια μικρη κοινωνια ειναι και αυτο το φορουμ και σε μια κοινωνια λιγο-πολυ ολοι ξερουμε τι συμβαινει.(χωρις να θελω να παιξω τον ρολο του ηθικου και σωστου)
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Τι να πω και εγω που ενημερωνω 4 χρονια,ψιλοβαρεθηκα η αληθεια αλλα και ξενερωσα με καποιες καταστασεις.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
john εσύ από όλες τις πλευρές έχεις βοηθήσει πιστεύω όσο δεν πάει..με φωτό σου όλων των μηνών κατά τη διάρκεια και έως το τελικό αποτέλεσμα..ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΕΣ ΦΩΤΟ,ακόμα και μετά από χρόνια έχεις βάλει φωτό να δει κάποιος πως δείχνεις ακόμα και σήμερα.λες τις συμβουλές σου σε νέα μέλη για το πώς πρέπει να κινηθούν,πόσα τριχοθυλακια και που και γενικά βοηθάς στο οτιδήποτε..ίσως το πιο αξιόλογο μέλος του φόρουμ,για εμένα πάντα..άσχετα με κάποιες διαφωνίες που έχω σε κάποια θέματα μαζί σου οι οποίες είναι πολύ μικρής σημασίας..καταλαβαίνω ότι έχεις βαρεθεί..εγώ εδώ που είμαι το μισό διάστημα από εσένα και έχω βαρεθεί και εχω ξενερωσει..anyway έχεις προσφέρει τα μέγιστα φίλε.!;)
Τι να πω και εγω που ενημερωνω 4 χρονια,ψιλοβαρεθηκα η αληθεια αλλα και ξενερωσα με καποιες καταστασεις.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εχω βγαλει και στα 4 χρονια τωρα που εκλεισα φωτος.θα τις ποσταρω καποια στιγμη.
Καλα οκ διαφωνιες παντα υπαρχουν απλα λεω να ειμαι πιο cool στους τροπους να μην ξεφευγω σε συμπεριφορα και να μην πορωνομαι τοσο.
 

billaros

Active Member
παιδια πριν ανακαλυψω το φορουμ δεν ειχα ποτε στο μυαλο μου οτι θα εφτανα τοσο κοντα στο να προχωρησω σε μ.μ.ηταν κατι τελειως ξενο για μενα και πολυ μακρινο.και απο τα λιγα που ειχα ακουσει θεωρουσα οτι για ελλαδα ηταν τελειως για τον ........δεν θελω να λεω μεγαλες κουβεντες απλα υπαρχουν εδω μεσα περιπτωσεις απο ελλαδα αρκετα ικανοποιητικες.ελπιζω να μου βγει σε καλο..τεσπα εκει που θελω να καταληξω ειναι οτι θαμαι και πολυ μαλακας να κανω μ.μ και να μην ξανασχοληθω με το φορουμ και να μην την παρουσιασω καν την μ.μ. μου.δεν λεω μεγαλες κουβενετς οτι θα μπαινω για χρονια εδω αλλα πιστευω οτι οφειλουμε να κανουμε μια καλη παρουσιαση οσοι κανουμε μ.μ και να βοηθαμε τουσ οποιυς ενδιαφερομενους οπως ακριβως βοηθηθηκαμε και εμεις
 

aeratos28

Just aeratos
το ότι έχει πολύ καλά αποτελέσματα και εδώ στην Ελλαδα εγώ το πιστεύω και το λέω καιρό..δεν ξερω ποσο καιρο εισαι μελος αλλα αν ψαξεις λιγο το φορουμ θα δεις οτι τα λεω συνεχεια αυτα..το θέμα είναι να ξέρεις τι ακριβώς πρόβλημα έχεις,πόσα τριχοθυλακια χρειάζεται πραγματικά,πόσο θα στοιχίσει και μετά να συζητήσεις με το γιατρό,να κάνετε ένα σωστό πλάνο..να έχεις κάποιες γνώσεις και εσύ ώστε να ξέρεις τι πρέπει να ζητήσεις και τι πραγματικά μπορείς να παρεις ,γι αυτό και είσαι μέλος λογικά,θα μάθεις πολλά και τότε μπορείς να έχεις ένα δυνατό αποτέλεσμα και εδώ..αρκεί βέβαια να πάνε όλα καλά γιατί πάντα υπάρχει και η αποτυχία,όπου και αν πας..πλέον εδώ Ελλαδα ο βεκρης δουλεύει μεγαλύτερες πυκνοτητες από dhi αλλά το θέμα δοτριας ,το πως την δουλεύει,εμένα με απασχολεί,όπως και πολλούς άλλους..επίσης το ότι δεν αναφέρεται καν στην περίπτωση για shock loss το οποίο το θεωρώ παραπλάνηση..αυτο ειναι γνωση που θα την παρεις απο εδω,το τι συμβαινει αν μπεις να κανεις πυκνωση,ποιους κινδυνους εχει αυτο...και απο δοτρια,παλι το ιδιο,τους κινδυνους της συγκεκριμενης τεχνικης με το over harvetsting που κανει απο τα τετραγωνα που χρησιμοποιει.αν διορθώσει αυτά νομίζω θα είναι μονόδρομος στην ελλαδα και θα αρχίσει να (βλέπει)στα ίσια κλινικές εξωτερικού..
 

andy.k

Active member
αν διορθώσει αυτά νομίζω θα είναι μονόδρομος στην ελλαδα και θα αρχίσει να (βλέπει)στα ίσια κλινικές εξωτερικού..

Φιλε συμφωνω σε αυτα που λες οτι πρεπει να διορθωσει, αλλα ο Β δε μπορει να κοιταξει τις καλες κλινικες του εξωτερικου. Γιατι απλα στις καλες κλινικες του εξωτερικου το ονομα της κλινικης ειναι αρηκτα δεμενο με το ονομα του γιατρου...γι αυτο κ ειναι κ πιο ακριβες φυσικα...δε λεω οτι δε κανουν καλη δουλεια οι χειριστες του Βεκρη. Σκεψου να πηγαινες στην injerto capilar και να ΜΗ σε αναλαμβανε ο lorenzo... Θα ειχε σβηστει απο το χαρτη η κλινικη κ το κυρος της...το ιδιο κ για asmed και koray, ακομα και για τις Κυπριακες...ενω ο Βεκρης το παει σα τις πολυαριθμες χυμα τουρκικες με το super market
style, οπου ο ΓΙΑΤΡΟΣ απλα επιβλεπει(και ουτε καν) και δινουν καλα(οχι τελεια) αποτελεσματα σε χαμηλη τιμη...χωρις πολλα consultions, χωρις πολλα πλανα, χωρις πολλα πολλα γενικα...Γνωμη μου ειναι οτι αφου το εχει παρει ετσι το θεμα κ ο ιδιος ειναι ΑΦΕΝΤΙΚΟ, οι μονες κλινικες εξωτερικου που μπορει να χτυπησει κ ισως χτυπαει και ξεπερναει κ τωρα, ειναι αυτες(super market) που προανεφερα...Δε προκειται να χτυπησει τις διασημες κλινικες του εξωτερικου γτ απλα δεν υπαρχει γιατρος με κυρος, οργανωση, μεθοδο και πλανο...
 

aeratos28

Just aeratos
κλινικές εξωτερικού είπα..περισσότερο στο θέμα πυκνότητας αναφερθηκα...δεν είπα ότι θα κοιτάει στα μάτια τις κορυφαίες κλινικές του εξωτερικού..μην μπερδευεσαι.
Φιλε συμφωνω σε αυτα που λες οτι πρεπει να διορθωσει, αλλα ο Β δε μπορει να κοιταξει τις καλες κλινικες του εξωτερικου. Γιατι απλα στις καλες κλινικες του εξωτερικου το ονομα της κλινικης ειναι αρηκτα δεμενο με το ονομα του γιατρου...γι αυτο κ ειναι κ πιο ακριβες φυσικα...δε λεω οτι δε κανουν καλη δουλεια οι χειριστες του Βεκρη. Σκεψου να πηγαινες στην injerto capilar και να ΜΗ σε αναλαμβανε ο lorenzo... Θα ειχε σβηστει απο το χαρτη η κλινικη κ το κυρος της...το ιδιο κ για asmed και koray, ακομα και για τις Κυπριακες...ενω ο Βεκρης το παει σα τις πολυαριθμες χυμα τουρκικες με το super market
style, οπου ο ΓΙΑΤΡΟΣ απλα επιβλεπει(και ουτε καν) και δινουν καλα(οχι τελεια) αποτελεσματα σε χαμηλη τιμη...χωρις πολλα consultions, χωρις πολλα πλανα, χωρις πολλα πολλα γενικα...Γνωμη μου ειναι οτι αφου το εχει παρει ετσι το θεμα κ ο ιδιος ειναι ΑΦΕΝΤΙΚΟ, οι μονες κλινικες εξωτερικου που μπορει να χτυπησει κ ισως χτυπαει και ξεπερναει κ τωρα, ειναι αυτες(super market) που προανεφερα...Δε προκειται να χτυπησει τις διασημες κλινικες του εξωτερικου γτ απλα δεν υπαρχει γιατρος με κυρος, οργανωση, μεθοδο και πλανο...
 

andy.k

Active member
Δλδ σε ποιες κλινικες αναφερεσαι? Ok εγω νομισα οτι εννοεις τις καλες κλινικες εξωτερικου. Αν δεν μιλαμε για τις καλες τοτε τι νοημα εχει να τις κοιταει κανεις στα ισια? Μπορεις να αναφερεις καποια κλινικη απο αυτες που εννοεις για να καταλαβω για τι επιπεδο μιλαμε?
 

andy.k

Active member
Καλα πηδαμε το νημα λιγο τωρα με το offtopic, αλλα δε βλεπω να εχoυμε update, οποτε μικρο το κακο μαλλον...
 

aeratos28

Just aeratos
αν μπορεσει και πιασει τις πυκνοτητες που δουλευονται στην κυπρο σε μια συνεδρια,τοτε θα μιλαμε για ενα αρκετα μεγαλο αλμα και για μενα θα τις κοιταει στα ισια..ειδικα και με τις τιμες που εχει,θα τις σβησει απο το χαρτη..δεν μπορεις να πεις andy.k οτι οι κυπριακες δεν ειναι αρκετα σκαλια πανω ειδικα στη διαχειρηση δοτριας αλλα και στις πυκνοτητες ανα συνεδρια σε σχσεση με μας μεχρι τωρα..ξερεις τι υποστηριζω εγω,αλλα πρεπει να μιλαμε αντικειμενικα σε καποια πραγματα.ας τελειώσει εδώ η κουβεντα όμως δίκιο έχεις,χαλάνε το μη ενεργό νήμα πλεον
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα