Manos21, fue 3593 grafts, hdc 20 & 19/04/18

Manos21

Member
Χαίρετε παιδιά ! Ευχαριστώ για της ευχές και ανταποδίδω! Ένα update να κάνω. Είμαι στην 12η μέρα. Νιώθω λίγο τσούξιμο στην δότρια που σιγά σιγά υποχωρεί. Της προηγούμενες μέρες ήταν πολύ έντονο ένιωθα και πόνο και τσούξιμο και φαγούρα μαζί αλλά είναι συχνό φαινόμενο από ότι ξέρω μετά της μεταμοσχεύσεις. Χρησιμοποιώ τα δυο φαρμακευτικά σαμπουάν της κλινικής 2 φορές την ημέρα και ξεκίνησα 0,5 φίνα καθημερινά.

IMG_7739.JPG
IMG_7740.JPG
IMG_7741.JPG
IMG_7742.JPG
IMG_7744.JPG



Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Manos21

Member
Επίσης παιδιά έχουν μπει τα εξής grafts. 1η μέρα : Μονα : 600
Διπλα 785 , Τριπλά + 405.
Σύνολο :1790

2η μέρα :
Μονα 325 , Διπλα 994
Τριπλά+ 485 σύνολο :1803

Σε σύνολο : 3593 grafts



Sent from my iPhone using Tapatalk
 

dimitris50423

Well-Known Member
ωραια η τοποθετηση των μοσχευματων. εφοσον ξεκινησες και φινα θα βοηθηθουν και τα μαμα μαλλια που ειχες. μια χαρα θα πας αν παει καλα και η φυτρωση. καλη επιτυχια. ;)
 

Manos21

Member
ωραια η τοποθετηση των μοσχευματων. εφοσον ξεκινησες και φινα θα βοηθηθουν και τα μαμα μαλλια που ειχες. μια χαρα θα πας αν παει καλα και η φυτρωση. καλη επιτυχια. ;)

Μακάρι ρε Δημήτρη!!! Ότι το καλύτερο και σε σένα!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Manos21

Member
Παιδιά μια ερώτηση , υπάρχει έστω και ένα στο εκατομμύριο πιθανότητα τα grafts που μπήκαν να μην πέσουν και να μακρύνουν έτσι όπως είναι ; [emoji41][emoji41][emoji41][emoji16][emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
τα grafts που έβαλες να μείνουν ως έχουν και να μακρυνουν δεν ρώτησες?αν συμβεί σε εσένα τοτε θα είσαι ο πρώτος παγκοσμίως από τότε που ξεκίνησαν οι μεταμοσχεύσεις μαλλιων ..τι πιθανότητες λες να έχεις..πιστεύεις είναι μεγαλύτερες από αυτες που σου είπα.?το να μείνει ένα ποσοστό ναι,να μείνουν όλα και απλά να αρχίσουν να μεγαλώνουν όμως....μπαα.!!
 

Manos21

Member
τα grafts που έβαλες να μείνουν ως έχουν και να μακρυνουν δεν ρώτησες?αν συμβεί σε εσένα τοτε θα είσαι ο πρώτος παγκοσμίως από τότε που ξεκίνησαν οι μεταμοσχεύσεις μαλλιων ..τι πιθανότητες λες να έχεις..πιστεύεις είναι μεγαλύτερες από αυτες που σου είπα.?το να μείνει ένα ποσοστό ναι,να μείνουν όλα και απλά να αρχίσουν να μεγαλώνουν όμως....μπαα.!!


Χαβαλε κάνω [emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

aeratos28

Just aeratos
Το ξέρω ρε ,δεν το πήρα σοβαρά .και εγώ χαλαρά στα λέω..δυστυχώς δεν παίζει αυτό που ρωτάς.το τέλειο θα ήταν.ολοι αυτό θα ήθελαν να τους συμβαίνει..βλέπεις τώρα το κεφάλι με μαλλιά παντού και λες δεν γίνεται απλά να μακρύνουν όλα??έλα όμως που δεν...θα πέσουν σχεδόν όλα πρώτα και μετά αν θα ξαναβγούν ή όχι θα δείξει τι επιτυχία είχε η επέμβαση..μην αγχώνεσαι όμως καλά θα σε παει
Χαβαλε κάνω [emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Manos21

Member
Χαίρετε παιδιά,

Πρώτος μήνας μετά την μεταμόσχευση.

Δεν έχουν πέσει ακόμα όλα τα μοσχεύματα.

Στην μια φοτο έχω μαρκάρει κάποιες πολύ μικρές τριχουλες της μεταμόσχευσης που είχαν πέσει και τώρα άρχισαν να βγαίνουν. Αυτές οι τρίχες θα μακρύνουν κανονικά η θα ξαναπέσουν; Μου φαίνεται πολύ νωρίς ακόμα για να έχω ανάπτυξη... Τι πιστεύεται;

Ευχαριστώ

IMG_7862.JPG
IMG_7863.JPG
IMG_7864.JPG
IMG_7865.JPG
IMG_7866.JPG



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

athenian

Well-Known Member
Ωραίος . Ρίξε κι ένα κούρεμα στα πλαϊνά και στα πίσω μαλλιά για να συμβαδίζει η εικόνα με τα πάνω και είσαι πρώτος.
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
Ξεκινησε η κοινη σε ολους αχαρη περιοδο Μανο, υπομονη μεχρι τον τεταρτο μηνα οπου θα αρχισει να μαυριζει η ληπτρια.
 
Μπλουζα