Manos21, fue 3593 grafts, hdc 20 & 19/04/18

Manos21

Member
Καλησπέρα παιδιά,

Πριν 3 βδομάδες ήρθα σε επαφή με την κλινική και κλείσαμε να γίνει η μεταμόσχευση μου με αρχικό υπολογισμό στα 3000 grafts. Τελικά καταφέραμε και βγάλαμε 3593 μοσχεύματα και σύμφωνα με τον ιατρό η δότρια μου έχει άλλες 3000 να διαθέσει.

Σήμερα επιτέλους ολοκληρώθηκε και η δεύτερη μέρα της μεταμοσχευσης μου εδώ στην Λευκωσία και θα ήθελα και εγω με την σειρά μου να μοιραστώ την εξέλιξη με το φόρουμ που τόσα χρόνια ( απο τα 21 μου, εξου και το nickname) μου δινει τα φώτα του.

Ειμαι 31, δεν παίρνω καμιά φαρμακευτική αγωγή την οποία όμως και θα ξεκινήσω (Μινοξ και Φινα) και παρακάτω σας παραθέτω της φώτος (πριν και μετά) που τράβηξα απο μόνος μου. Μόλις λάβω της κλινικής θα της ανεβάσω.

Έχω μαρκάρει με κόκκινο χρώμα ενα εξόγκωμα που εχω στους κροτάφους στης πριν και μετά την επέμβαση φώτος για να μπορέσετε να καταλάβετε τον όγκο και το ύψος καλύψεις.

Ευχαριστώ
 

Συνημμένα

  • IMG_7636.jpg
    IMG_7636.jpg
    239.8 KB · Προβολές: 1,243
  • IMG_7637.jpg
    IMG_7637.jpg
    294.2 KB · Προβολές: 1,277
  • IMG_7638.jpg
    IMG_7638.jpg
    326.4 KB · Προβολές: 1,211
  • IMG_7641.jpg
    IMG_7641.jpg
    295 KB · Προβολές: 1,308
  • IMG_7633.jpg
    IMG_7633.jpg
    1.3 MB · Προβολές: 1,260
  • IMG_7635.jpg
    IMG_7635.jpg
    1.5 MB · Προβολές: 1,339
  • MID.jpg
    MID.jpg
    1.4 MB · Προβολές: 1,310
  • NEWIMG_7629.jpg
    NEWIMG_7629.jpg
    2 MB · Προβολές: 1,253
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Akis-multi

Well-Known Member
Καλή επιτυχία υπομονή και μην αγχωνεσαι το δύσκολο το πέρασες, τώρα μόνο υπομονή και ηρεμία χρειάζεται θα περάσουν οι μήνες και δε θα θυμάσαι πως έφτασες εκεί που ήθελες..
 

Manos21

Member
Καλή επιτυχία υπομονή και μην αγχωνεσαι το δύσκολο το πέρασες, τώρα μόνο υπομονή και ηρεμία χρειάζεται θα περάσουν οι μήνες και δε θα θυμάσαι πως έφτασες εκεί που ήθελες..

Ευχαριστώ Ακή , από το στόμα σου και στου θεού τα αυτιά! Ότι το καλύτερο και για σένα φίλε!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

makis25

Well-Known Member
λοιπον μανο με 3700 και με το μαλλι που ειχες ηδη στη περιοχη , μαζι με τις θεραπειες , νομιζω ερχεται πολυ τρανταχτη μεταμορφωση. το 2018 θα ειναι πολυ καλο για σενα . Θα κανεις χριστουγεννα αλλος ανθρωπος ( ασε που θα βγουν και νωριτερα)
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
Μανος καλη επιτυχια! Δε θυμαμαι να εχουμε παρουσιαση επεμβασης σε ομοιο με το δικο σου pattern αραιωσης. Σωστη η επιλογη θεραπειας που θα δυναμωσει τα υπαρχοντα μαλλια, ενδιαφερουσα περιπτωση, ποιος σου την εκανε Μαρρας, Βριονιδου;
 

Manos21

Member
λοιπον μανο με 3700 και με το μαλλι που ειχες ηδη στη περιοχη , μαζι με τις θεραπειες , νομιζω ερχεται πολυ τρανταχτη μεταμορφωση. το 2018 θα ειναι πολυ καλο για σενα . Θα κανεις χριστουγεννα αλλος ανθρωπος ( ασε που θα βγουν και νωριτερα)

Μάκη , μακάρι φίλε μου! Για να δούμε.... Σου εύχομαι τα καλύτερα!
 

Manos21

Member
Μανος καλη επιτυχια! Δε θυμαμαι να εχουμε παρουσιαση επεμβασης σε ομοιο με το δικο σου pattern αραιωσης. Σωστη η επιλογη θεραπειας που θα δυναμωσει τα υπαρχοντα μαλλια, ενδιαφερουσα περιπτωση, ποιος σου την εκανε Μαρρας, Βριονιδου;

Ευχαριστώ Νικόλα! Οτι το καλύτερο και σε σένα! Ο Μαρρας.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Manos21

Member
Μανος καλη επιτυχια! Δε θυμαμαι να εχουμε παρουσιαση επεμβασης σε ομοιο με το δικο σου pattern αραιωσης. Σωστη η επιλογη θεραπειας που θα δυναμωσει τα υπαρχοντα μαλλια, ενδιαφερουσα περιπτωση, ποιος σου την εκανε Μαρρας, Βριονιδου;

Η αλήθεια Νικολα ειναι οτι ουτε και εγω εχω δει στο φορουμ μας παρόμοια αραίωση. Για να δούμε...
 

naruto

Well-Known Member
sensei καλη επιτυχια σου ευχομαι.Ολα καλα θα πανε
Σε λιγους μηνες θα τα εχεις αφησει και πιο μακρια,θα μπορεις να τα φτιαχνεις σαν το κωλοπαιδο τον Sasuke
 

Manos21

Member
sensei καλη επιτυχια σου ευχομαι.Ολα καλα θα πανε
Σε λιγους μηνες θα τα εχεις αφησει και πιο μακρια,θα μπορεις να τα φτιαχνεις σαν το κωλοπαιδο τον Sasuke

χαχαχαχα Ευχαριστω Naruto san. Μπα θα τα ξανασηκώσω όλα πάνω με την κλασική μάσκα να πέφτει πλαγιαστά. Κρύβει και το Hairline. Τώρα βέβαια μόνο για Styling αφού παει το Sharingan... Οτι καλύτερο και σε σένα εύχομαι!! :D
 
Μπλουζα