Links με αξιολογες μεταμοσχευσεις

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Aν υπαρχουν τα λεφτα ολα γινονται!
Μαλλον το ronaldo θελει να μοιασει στο μαλλι!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tropheus

Well-Known Member

Η απληστία χτυπάει κόκκινο

Μικρό κεφάλι και πολύ χοντρή τρίχα.
Το βίντεο ειδικά μετά τη δεύτερη μμ είναι παραπλανητικό καθώς όταν το χτενίζει είναι ελαφρώς βρεγμένο (στοιχείο πολύ παραπλανητικό) ενώ όταν το έχει στυλιζαρισμένο φέρνει όλο το μαλλί μπροστά είναι αρκετά σκοτεινό και δεν αποκλείω να παίζει και λίγο concealer.
Από το 1:03 μέχρι το 1:10 (1η επέμβαση) φαίνεται σε μεγάλο βαθμό η πραγματικότητα.

Σε κάθε περίπτωση είναι μια πολύ πετυχημένη μμ.
 

Δημητρης38

Active Member
Φοβερο αποτελεσμα... ενα απο τα καλυτερα που εχω δει !!!
Με 4.700 grafts σε ενα εντελως αδειο κεφαλι καταφερε και κερδισε ολα τα χρονια του πισω !!
Απορω πως με αυτον τον αριθμο καταφερε αυτο το αποτελεσμα.
Βεβαια ο τυπος πληρωσε τσουχτερη αμοιβη στον Γιατρο που προσωπικα μου ειναι αγνωστος αλλα εχει τα respect των χρηστων του Φορουμ. Μακαρι να ειναι αληθινο αν και λιγο δυσπιστος !

71306_image21.jpg


71306_image22.jpg


71306_image6.jpg


71306_image7.jpg


71306_image29.jpg



http://www.hairrestorationnetwork.c...703-grafts-fue-transplant-dr-raghu-reddy.html
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
χμμμμμ...Το πρωτο καλο ειναι οτι εχει ψηλες γεφυρες.
Αλλα θα θελα να δω και πανοραμικες φωτος με λεπτομερεια πραμα που δεν το δειχνουν μεσα στο φορουμ.
Ισως βοηθαει και το crown που δεν ειναι τοσο ψηλο αλλα πρπει να εχει και χοντρη τριχα και λιγο σπαστη.
Τι να πω δε ξερω.
 

sven

Active Member
Πολύ καλό το αποτέλεσμα με τόσα θυλάκια για τέτοια επιφάνεια Με μία πανοραμική θα βλέπαμε και πιο πίσω αλλά με τόσα θυλάκια μην περιμένετε και θάυματα. Τελικά αυτή η καράφλα πολυ ασχήμια ρε παιδί μου ,κάτι σαν κατάρα αυτο το πράγμα. Άλλος ανθρωπος έγινε.

Στην πρώτη φώτο η μύτη της χερλαιν έιναι λίγο στράβια σε σχέση με την μύτη του ή μου φαίνετε ;
 
Τελευταία επεξεργασία:

poseidonas77

Well-Known Member
Δεν μας δειχνει κοντινες και πανοραμικες φωτο..και εγω αμα ανεβασω μακρινες φωτο και με τετοιο φωτισμο μπορεις καλιστα να πεις..ρε συ γιατι βολοδερνεις εδω μεσα?
 

Δημητρης38

Active Member
Το θεμα με τις μεγαλες επεμβασεις σε αριθμο grafts ειναι το εξης.... οι θυλακες που μεταμοσχευουν εχουν διαρκεια ζωης ή σε καμια 10ετια θα γινει καραφλος παλι και δεν θα εχει δοτρια για να καλυψει το προβλημα του ?

Καποιος που σε μικρη ηλικια προχωρησει σε αναλογες επεμβασεις, θα λυσει το προβλημα του οριστικα ή σε 10-15 χρονια θα κλαιει? Το γραφω αυτο γιατι εγω πριν 15-17 χρονια ελαχιστο ποσοστο απο τα μαλλια που μου φυτεψανε βλεπω να εχει παραμεινει.

Κραταω επιφυλαξεις για το αν κατι αναλογο συμβαινει σε ολους λογω της τεχνικης και της απειριας των Γιατρων που με ειχανε αναλαβει τοτε. Πλεον ο συγκεκριμενος κλαδος εχει προοδευσει αρκετα...
anyway το αποτελεσμα του Ερντογαν δειχνει Real και δυνατο !!!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Υψηλες γεφυρες,καλη ποιοτητα τριχας και αρκετο μακρος μαλλιου δινουν την δυναμικη.
Κατά ταλλα πολύ καλά αποτελέσματα με φυσικότητα.
Για τους 2 πρώτους.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ο τέταρτος λογικό αποτέλεσμα με 4200 grafts ανάλογο με εμάς θα έλεγα με την έκταση που έκλεισε.
Καλή τρίχα και κάλο χρώμα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
οι δυο πρώτοι έχουν μακρόστενη αραίωση πολύ ψηλά πλαϊνά που πιστεύω ευνοεί πάρα πολύ με την τρίχα που έχουν και την οποία τα έχουν μεγαλώσει. Δένουν πολύ καλά μεταξύ τους όλα.
 

turnfiji123

Active Member


Το πρώτο σε μεγάλο nw χωρίς φίνα, το δεύτερο buzz cut approach και το επόμενο με φίνα all time favorite. Μακάρι κάποτε να γίνουμε όλοι έτσι.

 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα