Leone, fue, 2000 grafts, 20-21/02/18

Leone

Active Member
Το μαλλι μου δεν εχει βαφτει ποτε φιλος.Αν δεις στη πρωτη φωτο στα πλαινα αχνοφαινονται καποιες λευκες.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

danceworld_2001

Well-Known Member
Μπαρούτι και αναμενόμενο, επειδή σε είδα και σε videocall, και έχεις και άλλο να δώσεις!! Πρίμα!! Βάλε της προκοπης φωτο αδικείς το αποτέλεσμα!!
 

Pes

Active Member
Μπαρούτι και αναμενόμενο, επειδή σε είδα και σε videocall, και έχεις και άλλο να δώσεις!! Πρίμα!! Βάλε της προκοπης φωτο αδικείς το αποτέλεσμα!!
Το αδικεί έτσι και αλλιώς επειδή το κουρεύει και παρά πολύ κοντό ...πιο μακρύ θα είναι τέζα...
 

Leone

Active Member
Ενημερωνω το νημα μου 4 μερες πριν το 8μηνο.Ελπιζω με το καινουργιο μου κινητο να ειναι πιο καθαρες οι φωτο.Τα μαλλια λουσμενα ελαφρως βρεγμενα κατω απο δυνατο φως και φυσικα χωρις τοπικ.
 

Συνημμένα

  • 20181017_191847.jpg
    20181017_191847.jpg
    2.1 MB · Προβολές: 897
  • 20181017_191932.jpg
    20181017_191932.jpg
    726.8 KB · Προβολές: 862
  • 20181017_192011.jpg
    20181017_192011.jpg
    968.7 KB · Προβολές: 922
  • 20181017_192050.jpg
    20181017_192050.jpg
    781.7 KB · Προβολές: 933
Τελευταία επεξεργασία:

Leone

Active Member
Felaini σε ευχαριστω πολυ φιλε.Θεματακι ειχα κροταφους κ hairline εκαναν μπαμ οι προηγουμενες επεμβασεις συν οτι ηταν αρκετα αραια εκει.Ο φοβος μου πριν την επεμβαση ηταν οτι μπηκαμε σε ηδη ταλαιπωρημενη περιοχη απο προηγουμενες επεμβασεις.Ευτυχως ομως πηγαν ολα καλα πιστευω.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Leone

Active Member
Ανεβάζω μια που εβγαλα σημερα το πρωι πριν τη δουλεια και δεσμευομαι να ενημερωσω λεπτομερως τις επομενες ημερες.Καθυστερησα λογω καποιων προσωπικων προβληματων και παντελης ελλειψης χρονου απο επαγγελματικες υποχρεωσεις.
 

Συνημμένα

  • 20190110_233450.jpg
    20190110_233450.jpg
    1.4 MB · Προβολές: 796

Pes

Active Member
Πως σε έκανε έτσι ο Γεωργίου;;;;αρμέ μπετόν ⚒.Επειδη σε έχω δει και από κοντά είσαι μπομπα και βεβαια το μαύρο μαλλί υστερεί έναντι του ανοιχτοχρωμου και πάλι είσαι μπομπαααααα.Δικαιωθηκες αγόρι μου με την επιλογή σου και εύχομαι να ηρεμήσεις πια....είναι σταθερά τα καλά αποτέλεσματα του γιατρού εύχομαι σε όλα τα παιδιά όλων των γιατρών να δικαιώνονται και να ηρεμούν ...
 

Leone

Active Member
Σε ευχαριστώ αδερφέ μου για τα καλά σου λόγια.Και εσυ πήγες πολύ καλά στη πρώτη κ πιστεύω θα πας καλά και στη δεύτερη.Μη ξεχνας δεν ημουν και η πιο ευκολη περιπτωση.Μικρο μεν σχετικα προβλημα αλλα δουλεμενη περιοχη με ουλωδη ιστο.Θεωρω ομως οτι πηγαμε καλα.
 
  • Like
Reactions: Pes

Pes

Active Member
Σε ευχαριστώ αδερφέ μου για τα καλά σου λόγια.Και εσυ πήγες πολύ καλά στη πρώτη κ πιστεύω θα πας καλά και στη δεύτερη.Μη ξεχνας δεν ημουν και η πιο ευκολη περιπτωση.Μικρο μεν σχετικα προβλημα αλλα δουλεμενη περιοχη με ουλωδη ιστο.Θεωρω ομως οτι πηγαμε καλα.
Όχι μόνο ουλωδη καρούμπαλα σου είχαν κανει φιλε
 

Harris_G

Well-Known Member
Μπραβο Leone και μπραβο στο Dr.Μιχαλη. Στειλε και απο μια φωτο σε αυτους που ανεφερες οτι "ζωγραφισαν" στο κεφαλι σου στο παρελθον. Να δουν πως γινεται, οχι τιποτα.
 

Leone

Active Member
Σας ευχαριστώ φίλοι μου για τα καλα σας λόγια.Η αλήθεια είναι οτι επειδη είμαι παθών η Ελλάδα απέχει πολύ απο τις κλινικές του εξωτερικού.Τόσο απο πλευράς πυκνότητας όσο και φυσικότητας.Ευτυχώς ο Μιχάλης τα κατάφερε γιατι δε το κρύβω φοβόμουν όσον αφορούσε τη φύτρωση που θα είχα λόγω ουλώδη ιστου.Κάποια παιδια που με είδαν είχα καρούμπαλα σε κάποια σημεία απο τους κομπογιαννίτες.Αυτά τα έχω ξανααναφέρει καιρό πριν την επέμβαση.Ο Μιχάλης εκτός απο εξαιρετικός γιατρός (κάποια αποτελέσματα αυτό δείχνουν) για εμένα είναι και καλός άνθρωπος.Με βοήθησε αρκετά όταν πήγα εκεί και έτυχα άριστης φιλοξενίας.
 

Leone

Active Member
Καλησπερα σε ολους.Επειδη εφτασαν στα αυτια μου οτι γινεται λογος για κακο αποτελεσμα στη περιπτωση μου,θα ηθελα να πω οτι θα βρισκομαι στην Αθηνα για δυο ημερες απο σημερα.Ως εκ τουτου οποιος επιθυμει να μου στειλει inbox να με δει απο κοντα.Αναγνωριζω οτι δεν εχω κανει σωστη παρουσιαση αλλα επαψε και να με ενδιαφερει το θεμα μετα το απολυτως επιτυχες αποτελεσμα.Επισης και αλλοι σοβαροι προσωπικοι λογοι δε μου επετρεπαν να ασχοληθω με το φορουμ στο οποιο αλλωστε δε συμμετεχω ενεργα απο το 2009 που ειμαι μελος.Επειδη ομως θα ηταν αδικο για το γιατρο να αιωρειται μια κατασταση οτι δε πηγα καλα και αλλα τετοια ειμαι στη διαθεση οποιου επιθυμει να με δει.Οποιος λοιπον θελει να μου στειλει inbox.
 

Pes

Active Member
Ρε Μητσαρα μου πλάκα μας κανεις φήμες απλα...βούρτσα σε έκανε ο γιατρός...να χαίρεσαι το μαλλακι σου
 
Μπλουζα