Leone, fue, 2000 grafts, 20-21/02/18

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Harris_G

Well-Known Member
Καλη φυτρωση φιλε @Leone , ο Μιχαλης ειναι απο τους τοπ στη λιστα μου εχει καμποσα καλα αποτελεσματα θεωρω οτι ειναι πολυ καλη και συμφερουσα επιλογη αρκετα πανω απο το μ.ο. Εβαλε πολυ πραμα. Pray, relax and let it roll!!!
 

Leone

Active Member
Με αυτό σκεπτικό και εγώ φίλοι μου την έκανα στο Μιχάλη ο οποίος μαζι με όλο το team μου άφησε εξαιρετικές εντυπώσεις τόσο σαν γιατρός όσο και σαν άνθρωπος.Τώρα είμαι ακόμα στη φάση που καθαρίζω απο κακαδάκια. Θέλω να ελπίζω σε ένα δυνατό και φυσικό αποτέλεσμα καθώς μπήκε μεγάλος αριθμός σε μικρή περιοχή.
 

nickname

New Member
Καλή φυτρωση και από εμένα. Ετσι όπως τα βλέπω τα πράγματα μου φαίνεται αδύνατον να μην έχεις πολυ καλό αποτέλεσμα !
 

Leone

Active Member
Αγαπητοί φιλοι βρίσκομαι ακριβως 17 μερες μετα την επεμβαση και σας δινω ακριβη αριθμο μοσχευμάτων που τοποθετηθηκαν.Συνολικα μπηκαν 2314 μοσχεύματα εκ των οποιων 920 μονοτριχα, 1057 διτριχα και 337 τριτριχα.Επίσης σας ανεβάζω και τις φωτογραφιες που μου εστειλαν από τη κλινικη.Να σημειωσω ότι ολες αυτές τις μερες εχω τηρησει με θρησκευτικη ευλαβεια τις μετεγχερητικες οδηγιες που εχω παρει.Ειμαι σε μια φαση που ναι μεν είμαι με μαλλια στις περιοχες που ημουν αραιος αλλα μερα με τη μερα αραιωνω.
 

Leone

Active Member
Πριν την επεμβαση την ημερα της επέμβασης!
 

Συνημμένα

  • mcrc24.jpg
    mcrc24.jpg
    595.4 KB · Προβολές: 576
  • mcrc1.jpg
    mcrc1.jpg
    2.7 MB · Προβολές: 569
  • mcrc2.jpg
    mcrc2.jpg
    2.7 MB · Προβολές: 537
  • mcrc3.jpg
    mcrc3.jpg
    2.7 MB · Προβολές: 534
  • mcrc4.jpg
    mcrc4.jpg
    2.7 MB · Προβολές: 536
  • mcrc5.jpg
    mcrc5.jpg
    2.9 MB · Προβολές: 573
  • mcrc6.jpg
    mcrc6.jpg
    2.5 MB · Προβολές: 553
  • mcrc9.jpg
    mcrc9.jpg
    2.8 MB · Προβολές: 583
  • mcrc11 (2).jpg
    mcrc11 (2).jpg
    792.4 KB · Προβολές: 512
  • mcrc12.jpg
    mcrc12.jpg
    2.7 MB · Προβολές: 562

Leone

Active Member
Πρώτη ημέρα της επέμβασης
 

Συνημμένα

  • mcrc14.jpg
    mcrc14.jpg
    2.7 MB · Προβολές: 535
  • mcrc14.jpg
    mcrc14.jpg
    2.7 MB · Προβολές: 510
  • mcrc16.jpg
    mcrc16.jpg
    2.9 MB · Προβολές: 512
  • mcrc18.jpg
    mcrc18.jpg
    2.8 MB · Προβολές: 533

Leone

Active Member
Δεύτερη ημέρα της επέμβασης.Το επόμενο βήμα μου είναι να κανω micro tattoo στην ουλη.Ελπίζω να πάνε όλα καλά.
 

Συνημμένα

  • mcrc20.jpg
    mcrc20.jpg
    2.9 MB · Προβολές: 526
  • mcrc21 (2).jpg
    mcrc21 (2).jpg
    1 MB · Προβολές: 510
  • mcrc22.jpg
    mcrc22.jpg
    1.1 MB · Προβολές: 503
  • mcrc23.jpg
    mcrc23.jpg
    2.8 MB · Προβολές: 523

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

danceworld_2001

Well-Known Member
Καλη επιτυχια παιχτη. Νομιζω εριξες αναλογικα περισσοτερα απο εμενα στην περιοχη αυτη. Πας για πολυ δυνατο αποτελεσμα πρωτα ο θεος!!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καλή φυτρωση φίλε μου! Είσαι από τους τυχερούς που έχεις και αρκετό μαλλάκι από πίσω.
Πιστεύω θα δέσει όμορφα το γλυκό.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Όλα πάνε όπως πρέπει, θα είσαι άλλος άνθρωπος, μου θυμίζεις το κεφάλι του ελ μάτζικο, πας για μπόμπα πυκνότητα.
 

Leone

Active Member
George gio 3900 Ευρω δλδ 1.95 το μοσχευμα.Αυριο θα ανεβασω και φωτο απο το πρωτο μηνα.Πραγματικα μια αχαρη περιοδος που φαινομαι πιο αραιος απο ποτε...
 

stelgeo134

New Member
Kαλά αποτελέσματα. Απο όσα μπορώ να κρίνω , θα έχεις πολύ καλό αποτέλεσμα. Σχετικά με την micropigmentation , έκανα κ εγώ πρόσφατα ΄(έχω κανει 2 επεμβάσεις , μία με στριπ--το μεγαλύτερο μου λάθος** και μία fue), έχει καλά αποτελέσματα από μακρυά , αλλά από κοντά φαίνεται η διαφορά. Πως κ δεν σου πέρασε η ιδέα να την καλύψεις με μερικά μοσχεύματα? Σου ανέφεραν κάτι οι γιατροί για διαφορά σε ποσοστό επιτυχία εξαιτίας της παλαιότερης επέμβασης?
 

Leone

Active Member
Φιλε θα με ενδιεφερε να μου στειλεις inbox που το εκανες καθως και εντυπωσεις κοστος.Οσον αφορα το αποτελεσμα ελπιζω σε κατι καλο αν και δεν ειναι το ιδιο να επεμβαινεις σε παρθενα περιοχη με μια περιοχη δουλεμενη.Παρ ολα αυτα ο Μιχαλης ηταν αισιοδοξος και μου ειπε οτι θα παω πολυ καλα.
 
Μπλουζα