Larioso,fue, 3910 grafts, 14-15/01/2016

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Larioso φιλε οτι καλυτερο ευχομαι ,περαστικο θα ειναι το καθε επαγγελματικο θεμα,μην αγχωνεσαι ,χαλαρα και ολα καλα θα πανε..για το μαλλι μην το σκεφτεσαι καν,συμφωνω μεμτα παιδια σε οτι ειπαν..θα επανελθει το πιστευω και εγω..καλη συνεχεια να εχεις
 

nine

Active Member
Larioso με την αραιωση που βλεπεις εχεις και παραπανω εμφανη τριχοπτωση απο τα συνηθισμενα;
 

sadel

Active Member
Αυτο που σε ρωταει καποιος κατι και τον γραφεις στα τετοια σου ισως ειναι και το μεγαλυτερο προβλημα σου. Ελπιζω να μην το εκανες και στους πελατες της επιχειρισης σου.
 

piros75

Well-Known Member
Εντάξει φίλε αυτό που λες είναι πολύ χοντρό. Εδώ ο άνθρωπος σου λέει είναι χάλια μαύρα και εσύ περιμένεις να απαντήσει σε τι;
 

MariosOik

Active Member
Όσο καμμένοι και αν είμαστε με τις τρίχες κάποια πράγματα στη ζωή είναι σημαντικότερα από την τριχόπτωση και πολλά άτομα εδώ με βοήθησαν πολύ. Ο άνθρωπος παρουσιάζει ένα μεγάλο επιχειρηματικό πρόβλημα και ταυτόχρονα πρόβλημα και στην επένδυση που έκανε στο κεφάλι του. Ποιός λοιπόν από μας που θα το αντιμετώπιζε αυτό θα καθόνταν να απαντάει στην κάθε ερώτηση που κάνει ο καθένας. Ήμαρτον και λίγος σεβασμός σε έναν άνθρωπο που δεν τον γνωρίζουμε και προσωπικά. Καλή δύναμη Larioso...!
 

Adriano

Well-Known Member
Αυτο που σε ρωταει καποιος κατι και τον γραφεις στα τετοια σου ισως ειναι και το μεγαλυτερο προβλημα σου. Ελπιζω να μην το εκανες και στους πελατες της επιχειρισης σου.

Αυτό που θα πω είναι βαρύ και CVIAL αυτομπανάρομαι για σήμερα. Φίλε με όλη την καλή διάθεση και με την μεγαλύτερη επιείκεια σου λέω ότι είσαι απαράδεκτος και ότι τα λόγια σου είναι σαν να έχουν βγει από μη ανθρώπινη οντότητα. Ντρέπομαι πραγματικά για σένα. Κρίμα για τους γονείς σου που μπορεί να έκαναν όντως καλή δουλειά για να σε μεγαλώσουν αλλά μάλλον τα διδάγματά τους πήγαν χαμένα.

Θα έπρεπε να ντρέπεσαι.

Κρίμα για τους μαιντανούς που ξεφύτρωσαν τα 2 τελευταία χρόνια σε αυτό το forum. Λησμονώ πραγματικά μέλη σαν τον Panos1982, Flosk , giannis1991, Anar. Είχαν επίπεδο ακόμα και στην αντιπαράθεση.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

crossfire

Well-Known Member
Αυτο που σε ρωταει καποιος κατι και τον γραφεις στα τετοια σου ισως ειναι και το μεγαλυτερο προβλημα σου. Ελπιζω να μην το εκανες και στους πελατες της επιχειρισης σου.

Ισως το πιο άκυρο post σε όλα τα φόρουμ του πλανήτη γη
 

tasos33

Well-Known Member
ηταν αστοχο εντελως αλλα ο γραπτος λογος παρερμηνευται πολυ ευκολα, ενα και να γραφτει παραπανω αλλαζει ολο το νοημα. Ασ παρει θεση ο sadel πριν τον ριξουμε στην πυρα.



Αυτό που θα πω είναι βαρύ και CVIAL αυτομπανάρομαι για σήμερα. Φίλε με όλη την καλή διάθεση και με την μεγαλύτερη επιείκεια σου λέω ότι είσαι απαράδεκτος και ότι τα λόγια σου είναι σαν να έχουν βγει από μη ανθρώπινη οντότητα. Ντρέπομαι πραγματικά για σένα. Κρίμα για τους γονείς σου που μπορεί να έκαναν όντως καλή δουλειά για να σε μεγαλώσουν αλλά μάλλον τα διδάγματά τους πήγαν χαμένα.

Θα έπρεπε να ντρέπεσαι.

Κρίμα για τους μαιντανούς που ξεφύτρωσαν τα 2 τελευταία χρόνια σε αυτό το forum. Λησμονώ πραγματικά μέλη σαν τον Panos1982, Flosk , giannis1991, Anar. Είχαν επίπεδο ακόμα και στην αντιπαράθεση.
 

P70

Active Member
Τι θεση να παρουμε ρε παιδια; Ο ανθρωπος εχει προβληματα σοβαρα και μπηκε να ρωτησει τι παιζει απλα, οχι να δωσει λογαριασμο ή να κανει update το νημα του. Με τον Λαζαρο εχω μιλησει τηλεφωνικα και ειναι πολυ οκ ανθρωπος, ευγενεστατος και με επιπεδο. Ημαρτον με τα ποστ καποιων εδω μεσα.
Ολα περαστικα να ειναι φιλε...
 

sadel

Active Member
Δεν εχει κανενα ιχνος κακιας αυτο που εγραψα. Θα το ελεγα ακομα και στον καλυτερο μου φιλο. Αφηνω τους υπολοιπους να μοιρολογουν. Γιατι για εμενα ολα αυτα ειναι πιο πολυ μοιρολογια παρα συμπαρασταση. Για μενα η κριτικη ειναι παντα feedback. Οποιος δεν αντεχει την κριτικη ειναι καταδικασμενος να αποτυγχανει ξανα και ξανα. Συστημα (οπως μια εταιρια ή ακομα και ενας ανθρωπος) χωρις feedback δεν μπορει να γινεται καλυτερο. Δεν μπορει ουτε καν να προσαρμοζεται στην εποχη. Και η εποχη ειναι ζουγκλα. Ιδιως στις επιχειρησεις. Αυτο που εγραψα πιο πανω ειναι κριτικη στον ανθρωπο συμφωνα με το πως φαινεται η συμπεριφορα του στο φορουμ.
 

Adriano

Well-Known Member
Δεν εχει κανενα ιχνος κακιας αυτο που εγραψα. Θα το ελεγα ακομα και στον καλυτερο μου φιλο. Αφηνω τους υπολοιπους να μοιρολογουν. Γιατι για εμενα ολα αυτα ειναι πιο πολυ μοιρολογια παρα συμπαρασταση. Για μενα η κριτικη ειναι παντα feedback. Οποιος δεν αντεχει την κριτικη ειναι καταδικασμενος να αποτυγχανει ξανα και ξανα. Συστημα (οπως μια εταιρια ή ακομα και ενας ανθρωπος) χωρις feedback δεν μπορει να γινεται καλυτερο. Δεν μπορει ουτε καν να προσαρμοζεται στην εποχη. Και η εποχη ειναι ζουγκλα. Ιδιως στις επιχειρησεις. Αυτο που εγραψα πιο πανω ειναι κριτικη στον ανθρωπο συμφωνα με το πως φαινεται η συμπεριφορα του στο φορουμ.

Μακάριοι οι πτωχοί τω πνεύματι. Λυπάμαι για σένα.

Υ.Γ. Σου συστήνω να διαβάσεις ξανά τον ορισμό την κριτικής.
 

LARIOSO

Active Member
Δεν εχει κανενα ιχνος κακιας αυτο που εγραψα. Θα το ελεγα ακομα και στον καλυτερο μου φιλο. Αφηνω τους υπολοιπους να μοιρολογουν. Γιατι για εμενα ολα αυτα ειναι πιο πολυ μοιρολογια παρα συμπαρασταση. Για μενα η κριτικη ειναι παντα feedback. Οποιος δεν αντεχει την κριτικη ειναι καταδικασμενος να αποτυγχανει ξανα και ξανα. Συστημα (οπως μια εταιρια ή ακομα και ενας ανθρωπος) χωρις feedback δεν μπορει να γινεται καλυτερο. Δεν μπορει ουτε καν να προσαρμοζεται στην εποχη. Και η εποχη ειναι ζουγκλα. Ιδιως στις επιχειρησεις. Αυτο που εγραψα πιο πανω ειναι κριτικη στον ανθρωπο συμφωνα με το πως φαινεται η συμπεριφορα του στο φορουμ.
Το ξερω οτι στο forum δεν ειμαι και το καλιτερο μελος σε θεματα επικοινωνιας για λογους που εχω επαναλαβει και συγνωμη αν σε εκανα να νιωσεις ασχημα σε κατι που δεν σου απαντησα αλλα εδω στο φορουμ απ οταν εγινα μελος απο τα παιδια που ασχολουνται περισσοτερο οπως και απο τον διαχειρηστη με βοηθησαν σε πολλα θεματα και πηρα πολλες απαντησεις αλλα και αυτη τη δυσκολη στιγμη ενιωσα ανθρωπια απο ανθρωπους που δεν ξερω και οχι μοιρολογια που νομιζεις.Για να μην κουραζω πιστευω οτι εδω μεσα γινεται πολυ μεγαλη και καλη δουλεια και οι απαντησεις βρισκονται εδω ,εγω ισως ημουν κακο παραδειγμα συμμετοχης μα δεν χρειαζεται να κατηγορεις εμενα αλλα να ενθαρυνεις οσους εργαζονται εδω μεσα αν πραγματικα σε ενδιαφερερει το φορουμ.Και κατι τελευταιο στην επιχειρηση μου δεν εβλεπα κανεναν σαν πελατη μα τον εβλεπα σαν ανθρωπο οπως βλεπω και εσενα φιλε μου .
 

sadel

Active Member
@Adriano ευχαριστω για το feedback. Εγω δεν λυπαμαι για σενα. Ειμαι συγουρος οτι ο καθενας (εγω επισης) παιρνει οτι του αξιζει σε αυτον τον κοσμο.

@LARIOSO ωραια απαντηση. Το σεβομαι.
 

athenian

Well-Known Member
@Adriano ευχαριστω για το feedback. Εγω δεν λυπαμαι για σενα. Ειμαι συγουρος οτι ο καθενας (εγω επισης) παιρνει οτι του αξιζει σε αυτον τον κοσμο.

@LARIOSO ωραια απαντηση. Το σεβομαι.
Σεβασου οτι ο ανθρωπος ειναι σε δυσκολη φαση και δεν μπορουν ολοι να εχουν καθαρο μυαλο σε τετοιες περιπτωσεις.Αν εσυ το καταφερνεις μπραβο αλλα μην το περιμενεις απο ολους και κυριως μην εισαι τοσο κυνικος!!
 

felaini

Active Member
Ρε καμμενε sadel..ποιος σου δωσε το δικαιωμα να κρινεις τι κανει ο αλλος ρε;; λογαριασμο θα σου δωσει ποτε θα απαντησει σε προσωπικα του θεματα;;; ρε ανελ ψηφιζεις;;; καμμενος εισαι τερμα ετσι;;; κοιταξετο κ περαστικα σου...το φορουμ εχει πιασει πατο δυστυχως... ο καθενας οτι ωρα του καυλωσει την λεει στον αλλον για το μαλλι του την κλινικη του για την δουλεια του..κτλ... ο καθενας μπαινει μεσα κ ξεσπαει στον αλλον γιατι ειναι μιζερος κ προβληματικος...οση τεχνογνωσια εχει αγγιξει αυτο το φορουμ πολλα ατομα ειναι για βουρκο δυστηχως..λυπαμαι κ ντρεπομαι...φοβαμαι να παρουσιασω την μεταμοσχευση μου...
 
Μπλουζα