Larioso,fue, 3910 grafts, 14-15/01/2016

ripper2.1

Member
Παιδιά , νομίζω το πρόβλημα έχει να κάνει software , ίσως από τότε που έγινε μπέρδεμα με το Εταιρικο email , δεν βάζει τις φωτό κ μετά τις βγάζει , κάτι άλλο συμβαίνει , ίσως οι mod να επικοινωνήσουν με τον τεχνικό του φόρουμ κ να ζητήσουν μια λύση .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Αν τις ανεβασει στο postimage.org και αντιγραψει τον συνδεσμο δεν χανονται. Τωρα με ποιο τροπο τις ανεβαζει δεν ξερω
 

tenten1908

Member
Καλησπέρα και από μένα. Ναι όντως ανέβασε το ιστορικο με τις φωτογραφίες ξανά για να βοηθήσεις και εμάς

Ευχαριστώ
 

LARIOSO

Active Member
Ρε παιδια που ειναι οι φωτος μου μηπως ξερει καποιος απο τη διαχειρηση ναμε βοηθησει...ουτε το χριστουγενιατικο δεντρακι δε βλεπω
 

P70

Active Member
Δεν ειναι μονο σε εσενα. Προσπαθουσα να δω και στο νημα του john αλλα ουτε εκει ειναι.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Δεν ειναι μονο σε εσενα. Προσπαθουσα να δω και στο νημα του john αλλα ουτε εκει ειναι.

Εμενα υπαρχουν οι φωτος απο την 7 σελιδα και μετα ολες.
Στην αρχη ειχαν χακαριστει. οποτε απο 7 σελιδα και μετα.
 
  • Like
Reactions: P70

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Αψογος. οτι εκανα εγω στο μισο κεφαλι το εκανες με διπλη συνεδρια σε ολοκληρο. φουλ φυτρωση για να πετυχες τετοια καλυψη. μου αρεσει και η φυσικοτητα.
ανεβασε τα ρε σε κανενα site παλι θα χαθουν. δεν βλεπω να μενουν πολυ.
και αν θες βαλε και μια τη δοτρια. κοντα στα 4000 μοσχευματα βγηκαν να δουμε πως ειναι.
πως νιωθεις με αυτη την αλλαγη βλεποντας παλιες φωτογραφιες και τι σου λενε οσοι ειχαν καιρο να σε δουν.
 

LARIOSO

Active Member
Αψογος. οτι εκανα εγω στο μισο κεφαλι το εκανες με διπλη συνεδρια σε ολοκληρο. φουλ φυτρωση για να πετυχες τετοια καλυψη. μου αρεσει και η φυσικοτητα.
ανεβασε τα ρε σε κανενα site παλι θα χαθουν. δεν βλεπω να μενουν πολυ.
και αν θες βαλε και μια τη δοτρια. κοντα στα 4000 μοσχευματα βγηκαν να δουμε πως ειναι.
πως νιωθεις με αυτη την αλλαγη βλεποντας παλιες φωτογραφιες και τι σου λενε οσοι ειχαν καιρο να σε δουν.
Τελος καλο ολα καλα ευχομαι στον καθενα να νιωσει την ομορφια και την ηρεμια της ψυχης που προσφερει αυτη η αλλαγη στα μαλλια.
 

calchas

Member
H μέση πυκνότητα μιας αντίστοιχης έκτασης με την δική σου σε ένα υγιές κεφάλι,είναι 30-40Κ.Το πως κατάφερες τέτοια κάλυψη με μόνο 4Κ είναι αξιοπερίεργο.Εκτός άν είχες θεαματική(σχεδόν θαυματουργική)επανέκφυση λόγω μινοξιδίλης,κάτι το οποίο είναι μάλλον απίθανο για μια τέτοια ηλικία.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
H μέση πυκνότητα μιας αντίστοιχης έκτασης με την δική σου σε ένα υγιές κεφάλι,είναι 30-40Κ.Το πως κατάφερες τέτοια κάλυψη με μόνο 4Κ είναι αξιοπερίεργο.Εκτός άν είχες θεαματική(σχεδόν θαυματουργική)επανέκφυση λόγω μινοξιδίλης,κάτι το οποίο είναι μάλλον απίθανο για μια τέτοια ηλικία.

30-40Κ grafts? Προφανώς αυτό εννοείς. Είναι πολύ υπερεκτιμημένο. Η έκταση είναι περίπου 150-160cm2. Με μια μέση πυκνότητα 80g δεν είναι πάνω από 12-13Κ. Ακόμα και 100g να θεωρήσεις δεν είναι πάνω από 15-16Κ


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Μπλουζα