Larioso,fue, 3910 grafts, 14-15/01/2016

LARIOSO

Active Member
Andy ειχα πολυ μεγαλο προβλημα και το αποτελεσμα ξεπερασε τις προσδοκιες μου γιατι οταν πηγα εγω και εσυ για μμ εδω στο φορουμ δεν υπηρχε δειγμα της δουλειας του β. εκτος του Δημητρη, και οπως καταλβαινεις ειμουν αρκετα συγκρατημενος,τωρα για δευτερη μμ δεν μου παιρνα καθολου απο το μυαλο γιατι δεν ειναι τελικα κατι τοσο απλο οσο μπορει να το σκεφτεσαι πριν το κανεις.
Λαζαρε πολυ καλη κ η πανοραμικη. Μια χαρα σε εφτιαξε φιλε. Ακομα και το crown υπο ευνοικη γωνια θεασης φαινεται αξιοπρεπες. ΟΚ στην πανοραμικη λογικο να φαινεται αραιο. Η δοτρια επισης σε πολυ καλη κατασταση παρολο που εχει φαει στη μαπα 3 συνεδριες(οκ το strip δε την αραιωνει βεβαια). Αλλα για 4000gts που σου πηρανε με fue, εχει αρκετα καλη εικονα(οπως το βλεπω εγω τουλαχιστον). Εκτιμω πως δε ξαναμπαινεις προσεχως για μμ, στο μελλον αν γουσταρεις μονο αν αδειασει τελειως το crown να το φτιαξεις με οτι δοτρια εχει απομεινει. Για την ωρα, θεωρω πως πρεπει να εισαι απολυτα ευχαριστημενος, με την καλυψη που πετυχες σε τοσο μεγαλη περιοχη. Σε εσωσε προφανως η πολυ υψηλη φυτρωση κ εσενα...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

koumparos

Well-Known Member
Η πυκνωση και ο σχεδιασμος της α ζωνης με τις καινουργιες φωτο και σε ποιο ηπιο φωτισμο ειναι υψηλου επιπεδου.Θυμιζει εντονα πυκνοτητες εξωτερικου.Τα σουπερ αποτελεσματα πρεπει να τα επιβραβευουμαι ανεξαρτητως κλινικης η εθνικοτητας γιατρου-προσωπικου.
 

andy.k

Active member
Φιλε νομιζω σχετικα απλο πραγμα ειναι η μμ δεν εχει ιδιαιτερη ταλαιπωρια σαν επεμβαση. Κ ακομα πιο απλο ειναι για τον υποβληθεντα να τηρησει τις οδηγιες κ να περιμενει το αποτελεσμα. Απλα γινεται περιπλοκο λογω κοστους(για οσους περιοριζονται απο το οικονομικο) κ ακομη πιο περιπλοκο λογω περιορισμενου αριθμου μοσχευματων της δοτριας(για ολους ανεξαρτητως οικονομικης επιφανειας). Φυσικα θα γινει πολυ πιο απλη διαδικασια, οταν κ αν γινει καμια κλωνοποιηση τρυχοθυλακιων. Τοτε θα γελανε με αυτα που κανουμε τωρα τα παιδια μας, αφου δε θα πειραζουν τριχα απο τη δοτρια και θα πιανουν 80gts/cm2 με κλωνοτριχες.Οπως γελουσαμε κ εμεις με τα χρυσα σφραγισματα των γονιων μας ενα πραγμα...
 

aeratos28

Just aeratos
πάντως φίλε larioso αν στο μέλλον σου κάτσει κάποια στιγμή και θέλεις να κάνεις άλλη μία μικρή επέμβαση και βάλεις γύρω στα 700 grafts μπροστά για την hairline και άλλα 500 περίπου στο crown θα έχεις και πολύ δυνατη πυκνότητα σε hairline και θα είσαι εντελώς full coverage..ίχνος φαλακρας.!σαν να μην τα εχασες ποτέ.βεβαια αυτό που σου λέω ειναι το τελειωτικό για κάθε ψιλολεπτομερια αλλά αφού το έκανες ,τελειοποίησε το..σε καμία περίπτωση δεν πάω να πω κάτι για το αποτέλεσμα..ειδικά με τα grafts που μπήκαν το θεωρώ τέλειο..καταλαβαίνεις τι εννοω
 

takishair

New Member
Larioso καλησπέρα !!!

Παρακολουθώ το φορουμ αρκετα χρονια, εχω προχωρησει και εγω σε 2 επεμβάσεις σε top γιατρο του εξωτερικου και θεωρω πως εχω την εμπειρια να διακρινω και να αντιλαμβάνομαι από τις φωτογραφιες που δημοσιευουν τα παιδια εδώ μεσα, την δουλεια του καθε γιατρου και το κατά ποσο τα αποτελέσματα αποτυπωνουν πλήρως την πραγματικη εικονα (και ο νωον νοειτο).

Ειμαστε παρομοια περιστατικα, με εμενα να εχω λιγες περισσοτερες τριχες στην αρχη των επεμβάσεων σε σχεση με εσενα.

Μου εκανε πραγματικα εντυπωση το αποτέλεσμα σου !!!
Δεν κανω συγκριση το χρηματικο ποσο που πληρωσες σε σχεση με αυτό που πληρωσα εγω.
Ουτε τον αριθμο των μοσχευμάτων που εσενα είναι κατά 1.000 grafts λιγοτερα.

Όμως ρε φιλε το αποτέλεσμα σου, σε σχεση με το δικο μου είναι εξωπραγμτικο και απειρως καλυτερο.
Και εχω μπει στην διαδικασια να προσπαθω να καταλαβω τι είναι αυτό που πηγε στραβα σε εμενα.

Θα σε παρακαλουσα να δημοσιεύσεις περισσοτερες φωτογραφιες, λιγο ποιο μακρινες για να εχουμε καλυτερη εικονα οσον αφορα την δουλεια του Γιατρου και την δουλεια που σου εκανε.

Σου ευχομαι να χαρεις το αποτέλεσμα σου.
 

mikegad

Well-Known Member
Παρακολουθώ το φορουμ αρκετα χρονια
Παρακολουθείς χρόνια και έκανες εγγραφή σήμερα;
εχω προχωρησει και εγω σε 2 επεμβάσεις σε top Γιατρο του εξωτερικου
Ποιον δηλαδή;
Δεν κανω συγκριση το χρηματικο ποσο που πληρωσες σε σχεση με αυτό που πληρωσα εγω.
Πόσα πλήρωσες;
Θα σε παρακαλουσα να δημοσιεύσεις περισσοτερες φωτογραφιες,
Δεν βάζεις και εσύ να σε δούμε
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Larioso καλησπέρα !!!

Παρακολουθώ το φορουμ αρκετα χρονια, εχω προχωρησει και εγω σε 2 επεμβάσεις σε top γιατρο του εξωτερικου και θεωρω πως εχω την εμπειρια να διακρινω και να αντιλαμβάνομαι από τις φωτογραφιες που δημοσιευουν τα παιδια εδώ μεσα, την δουλεια του καθε γιατρου και το κατά ποσο τα αποτελέσματα αποτυπωνουν πλήρως την πραγματικη εικονα (και ο νωον νοειτο).

Ειμαστε παρομοια περιστατικα, με εμενα να εχω λιγες περισσοτερες τριχες στην αρχη των επεμβάσεων σε σχεση με εσενα.

Μου εκανε πραγματικα εντυπωση το αποτέλεσμα σου !!!
Δεν κανω συγκριση το χρηματικο ποσο που πληρωσες σε σχεση με αυτό που πληρωσα εγω.
Ουτε τον αριθμο των μοσχευμάτων που εσενα είναι κατά 1.000 grafts λιγοτερα.

Όμως ρε φιλε το αποτέλεσμα σου, σε σχεση με το δικο μου είναι εξωπραγμτικο και απειρως καλυτερο.
Και εχω μπει στην διαδικασια να προσπαθω να καταλαβω τι είναι αυτό που πηγε στραβα σε εμενα.

Θα σε παρακαλουσα να δημοσιεύσεις περισσοτερες φωτογραφιες, λιγο ποιο μακρινες για να εχουμε καλυτερη εικονα οσον αφορα την δουλεια του Γιατρου και την δουλεια που σου εκανε.

Σου ευχομαι να χαρεις το αποτέλεσμα σου.


δεν πιστευω σε τιποτε αποσα λες παληκαρι μου....
Πολυ καλο το αποτελεσμα του larosio κατα ταλλα αλλα εσυ μπαινεις να κανεις το κομματι σου τωρα και να δειξεις οτι οι εξω κλινικες ειναι ακριβες και δεν εχουν και καλα αποτελεσματα για καποιους σκοπους ολα....Αστοοοοο πανε παιξε αλλου μπαλα,ολοι χαμπαρι σε πηρανε.
 

aeratos28

Just aeratos
ή αυτό που λες είναι ή ότι δεν πιστεύει ότι έγινε τέτοια δουλειά με αυτά τα grafts..μην το έχεις και σίγουρο αυτό που λες..θα δείξει τι εννοεί και τι θέλει σιγά σιγά ο takishair..takishair δεν ξεκινησες nice...
 

spyk122

New Member
Παιδιά θελω να ανοίξω δικό μου νήμα επειδή ειμαι νέος στο φόρουμ Δν ξέρω οπιος μπορεί ν με βοηθήση καλοδεχούμενος ;)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Πηγαινεις στο θεμα που σε ενδιαφερει και πατας νεο θεμα. Γραψε τιτλο και πες αυτο που θες.

Laroisio και οι τελευταιες φωτο δειχνουν οτι τα 3900 μοσχευματα επιασαν τοπο. Να το χαιρεσαι. Τα μοσχευματα που σου εμειναν στη δοτρια κρατα τα καβατζα. Να μας ενημερωνεις μεχρι το 12μηνο.
 

takishair

New Member
δεν πιστευω σε τιποτε αποσα λες παληκαρι μου....
Πολυ καλο το αποτελεσμα του larosio κατα ταλλα αλλα εσυ μπαινεις να κανεις το κομματι σου τωρα και να δειξεις οτι οι εξω κλινικες ειναι ακριβες και δεν εχουν και καλα αποτελεσματα για καποιους σκοπους ολα....Αστοοοοο πανε παιξε αλλου μπαλα,ολοι χαμπαρι σε πηρανε.

John_John1 αυτά που προσαπτεις σε εμενα, τα εχεις αναφερει ακριβως ιδια εσυ στο παρων θρεντ, 2 σελιδες πισω.
Δεν σου κρυβω ότι διαβάζοντας να θετεις ζητημα κοροιδιας της κλινικης που ανελαβε την επεμβαση σου, προβληματισες και εμενα. Εχεις αποριες και εσυ για το αποτέλεσμα του Λαριοσο όπως και εγω αλλωστε, οποτε δεν διακρινω τον λογο της επίθεσης σου.

Η φωτο σε κυκλο που εχεις ειναι πολυ σκουρη.Βαλε και μια στο ηλιο.
Κατα ταλλα ρε παιδια πως γεμιζεται ολοκληρο κεφαλι απο μπρος εως πισω και κροουν με 3900 grafts Μονο?
Και το λεω ΕΓΩ που εχω κανει μεταμοσχευση πετυχημενη και σχετικα εχω μικρο κεφαλι και παλι υπαρχει αραιωση και ξερω ποσα Grafts θελει να γεμισει ενα κεφαλι.
Οι εμας μας δουλευουν ψιλογαζι οι κλινικες που καναμε η ο Βεκρης ειναι Μαγος,τι να πω...
Συγκρινω με μενα παντα που και εγω σχεδον ετσι ημουν.Εβαλα 3400 grafts hairline Α'Β' ζωνη και παλι κεντρο δειχνω αραιος και θελω αλλα 2000grafts το ΛΙΓΟΤΕΡΟΟΟ για crown για να πουμε κατι κανουμε ολικα στο κεφαλι που ειναι και μικρο.Δηλαδη συνολο θελω 5500-6000 grafts συνολο.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
John_John1 αυτά που προσαπτεις σε εμενα, τα εχεις αναφερει ακριβως ιδια εσυ στο παρων θρεντ, 2 σελιδες πισω.
Δεν σου κρυβω ότι διαβάζοντας να θετεις ζητημα κοροιδιας της κλινικης που ανελαβε την επεμβαση σου, προβληματισες και εμενα. Εχεις αποριες και εσυ για το αποτέλεσμα του Λαριοσο όπως και εγω αλλωστε, οποτε δεν διακρινω τον λογο της επίθεσης σου.

Takishair, επειδή τον τελευταίο καιρό βλέπουμε τοποθετήσεις από νέα μέλη οι οποίες δεν είναι τόσο "αθώες" όσο θα ήθελαν να πιστέψουμε, θα σε παρακαλέσω να μας πεις συνοπτικά 2 λόγια για τις επεμβάσεις σου (γιατρός, graft, πιθανώς και 1-2 φώτο) έτσι ώστε να σε πάρουμε πιο σοβαρά.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
John_John1 αυτά που προσαπτεις σε εμενα, τα εχεις αναφερει ακριβως ιδια εσυ στο παρων θρεντ, 2 σελιδες πισω.
Δεν σου κρυβω ότι διαβάζοντας να θετεις ζητημα κοροιδιας της κλινικης που ανελαβε την επεμβαση σου, προβληματισες και εμενα. Εχεις αποριες και εσυ για το αποτέλεσμα του Λαριοσο όπως και εγω αλλωστε, οποτε δεν διακρινω τον λογο της επίθεσης σου.

Aν και οι δυο μας ειμαστε ανθρωποι με ισα δικαιωματα εδω στο φορουμ δεν ειμαστε και το ιδιο....
Μπορει να εγραφα ακριβως τα ιδια με εσενα αλλα υπαρχει μια αξιοπιστια στο προσωπο μου εδω και 5 χρονια περιπου στο HairlossGr. Mακαρι να αποδειξης τα παραπανω που σε ρωτησαν...
 

LARIOSO

Active Member
Larioso καλησπέρα !!!

Παρακολουθώ το φορουμ αρκετα χρονια, εχω προχωρησει και εγω σε 2 επεμβάσεις σε top γιατρο του εξωτερικου και θεωρω πως εχω την εμπειρια να διακρινω και να αντιλαμβάνομαι από τις φωτογραφιες που δημοσιευουν τα παιδια εδώ μεσα, την δουλεια του καθε γιατρου και το κατά ποσο τα αποτελέσματα αποτυπωνουν πλήρως την πραγματικη εικονα (και ο νωον νοειτο).

Ειμαστε παρομοια περιστατικα, με εμενα να εχω λιγες περισσοτερες τριχες στην αρχη των επεμβάσεων σε σχεση με εσενα.

Μου εκανε πραγματικα εντυπωση το αποτέλεσμα σου !!!
Δεν κανω συγκριση το χρηματικο ποσο που πληρωσες σε σχεση με αυτό που πληρωσα εγω.
Ουτε τον αριθμο των μοσχευμάτων που εσενα είναι κατά 1.000 grafts λιγοτερα.

Όμως ρε φιλε το αποτέλεσμα σου, σε σχεση με το δικο μου είναι εξωπραγμτικο και απειρως καλυτερο.
Και εχω μπει στην διαδικασια να προσπαθω να καταλαβω τι είναι αυτό που πηγε στραβα σε εμενα.

Θα σε παρακαλουσα να δημοσιεύσεις περισσοτερες φωτογραφιες, λιγο ποιο μακρινες για να εχουμε καλυτερη εικονα οσον αφορα την δουλεια του Γιατρου και την δουλεια που σου εκανε.

Σου ευχομαι να χαρεις το αποτέλεσμα σου.
Δεν μπορω να σε βοηθησω γιατι δεν εχεις φωτο καλο ειναι να ανοιξεις δικο σου νημα να βαλεις φωτο και να τοποθετηθεις στο φορουμ με στοιχεια και πιστευω οτι θα εχεις τις απαντησεις που χρειαζεσαι γιατι υπαρχουν μελη που ειναι πολυ καλιτεροι γνωστες απο μενα ,τωρα να βαλω εγω φωτο απο πιο μακρια που μου ζητας, αλλα δεν νομιζω οτι θα λυσεις το προβλημα σου μ αυτο τον τροπο.Εγω εδω στο φορουμ ελυσα τις αποριες μου και βρηκα τη λυση .
 
Μπλουζα