Larioso,fue, 3910 grafts, 14-15/01/2016

sadel

Active Member
@felaini αν διαβαζες αυτα που εγραψες σαν να μην τα ειχες γραψει εσυ, θα καταλαβαινες οτι και εσυ δεν εισαι καλυτερος. Οτι με κατηγορεις, εκανες μολις τωρα με αυτο το ποστ. Περαστικα μας λοιπον
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Flosk

Well-Known Member
Larioso υγεια και ψυχικη ηρεμια πανω απ´ολα φιλε μου. Ολα τα αλλα καποια στιγμη θα ειναι ιστοριες που θα λες σε απειρους ανθρωπους για να τους διδασκεις. Η ζωη ειναι απροβλεπτη..
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Κύριοι, επειδή έχουν γίνει αναφορές σχετικά με τον Sadel, να διευκρινήσω ότι έχουν απορριφθεί όλες. Δεν πρόκειται να λογοκρίνω απόψεις ακόμα και αν είναι σκληρές , "απάνθρωπες", και εριστικές. Αυτή εξάλλου είναι και η ουσία του διαλόγου. Η αντιπαράθεση (με κανόνες) απόψεων. Ακόμα και οι "ακραίες" έχουν αξία γιατί μέσω της αναπόφευκτης αντίδρασης μας παράγεται διδακτικό έργο.
 

vag25

Well-Known Member
like στον CVIAL αν και δεν ειναι κακο να παραδεχτει ο sadel οτι εκανε λαθος.
Ανθρωπινο ειναι να εχεις και μια ατυχη στιγμη.
 

sadel

Active Member
το παραδεχομαι οτι θα μπορουσα να εκφρασω το παραπονο μου στον λαριοσο με καλυτερο τροπο. ισως επειδη εχω ζησει πολυ χειροτερα απο ενα κλεισιμο μιας εταιριας, να εχω γινει τοσο σκληρος με τους ανθρωπους
 

Adriano

Well-Known Member
Κύριοι, επειδή έχουν γίνει αναφορές σχετικά με τον Sadel, να διευκρινήσω ότι έχουν απορριφθεί όλες. Δεν πρόκειται να λογοκρίνω απόψεις ακόμα και αν είναι σκληρές , "απάνθρωπες", και εριστικές. Αυτή εξάλλου είναι και η ουσία του διαλόγου. Η αντιπαράθεση (με κανόνες) απόψεων. Ακόμα και οι "ακραίες" έχουν αξία γιατί μέσω της αναπόφευκτης αντίδρασης μας παράγεται διδακτικό έργο.

Καλά κάνεις και δεν λογοκρίνεις κανένα mod. Καλά κάνει και το forum και έχει την πολιτική του. Βέβαια υπάρχει και ο αντίλογος. Τα διαρκή flame posts δεν νομίζω ότι προσφέρουν και τίποτα. Αυτούς τους banάρουμε ναι ή όχι; Άποψή μου είναι πως ναι. Αλλά δέχομαι και συμβιβάζομαι με την άποψη του forum. Σκέψου το σαν να έχεις ένα φασίστα. Του επιτρέπεις να λέει την άποψή του. Σπίτι σου όμως τον βάζεις;;;
 

koumparos

Well-Known Member
Αυτα που ειπες ηταν απαραδεκτα και απανθρωπα.Εγω θα σε ειχα πεταξει μονιμα εξω με τις κλωτσιες απο το φορουμ.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Adriano, σωστά το θέτεις. Η θέση μου λοιπόν είναι ότι δεν λογοκρίνουμε και δίνουμε χρόνο παρατηρώντας τις τοποθετήσεις του κάθε μέλους μέσα από το διάλογο. Μετά από κάποιο διάστημα γίνεται η "σούμα" και εκεί πλέον παίρνονται και οι αποφάσεις για το αν το μέλος αξίζει ή όχι να βρίσκεται στο φόρουμ.

Τις "φασιστικές" απόψεις, απ´ όπου και αν προέρχονται, προτιμώ να τις πολεμάω και να τις "ξεφτιλίζω" στο φως παρά να τις μπανάρω και να τις απομονώνω. Η απομόνωση οδηγεί στο αντίθετο αποτέλεσμα.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

tasos33

Well-Known Member
Μηπως υπερβαλλεις λιγο, συμφωνω υπαρχουν διαφωνιες και οχι μονο σε πολλα νηματα, αλλα μεσα απο αυτες κατι κερδιζουμε κατι μαθαινουμε, δεν χρειαζεται να εισαι μηδενιστης. Η τεχνογνωσια που αναφερεις αναδυεται και μεσα απο τις οποιες αντιπαραθεσεις.

Ασ μην τα ισοπεδωνουμε και ολα οτι ειναι προβληματικοι οσοι μπαινου , ο γραπτος λογος ειναι πολυ ευκολα παρεξηγησιμος , ενας τονος και μονο αρκει να γινει ενα νημα Ιρακ.

Ρε καμμενε sadel..ποιος σου δωσε το δικαιωμα να κρινεις τι κανει ο αλλος ρε;; λογαριασμο θα σου δωσει ποτε θα απαντησει σε προσωπικα του θεματα;;; ρε ανελ ψηφιζεις;;; καμμενος εισαι τερμα ετσι;;; κοιταξετο κ περαστικα σου...το φορουμ εχει πιασει πατο δυστυχως... ο καθενας οτι ωρα του καυλωσει την λεει στον αλλον για το μαλλι του την κλινικη του για την δουλεια του..κτλ... ο καθενας μπαινει μεσα κ ξεσπαει στον αλλον γιατι ειναι μιζερος κ προβληματικος...οση τεχνογνωσια εχει αγγιξει αυτο το φορουμ πολλα ατομα ειναι για βουρκο δυστηχως..λυπαμαι κ ντρεπομαι...φοβαμαι να παρουσιασω την μεταμοσχευση μου...
 

aeratos28

Just aeratos
Adriano μιλας για φασιστες κτλ,αλλα και εσυ προς τα εκει γερνεις..το τους μπαναρουμε,ναι αυτη ειναι η αποψη μου, ειναι περισσοτερο φασιστικο απο καθε τι αλλο..το οτι συμβιβαζεσαι οπως λες με το φορουμ ,ειναι επειδη δεν μπορεις να κανεις αλλιως..αν ειχες δυνατοτητα εσυ θα τον ειχες μπαναρει ηδη..τι πιο φασιστικο απο αυτο??δεν συμφωνω και σου παιρνω το κεφαλι δηλαδη..τα πιο φασιστικα πραγματα πλεον τα κανουν οι και καλα αντιφασιστες τετοιου τυπου..οπως καταλαβαινεις οχι απλα τους εχουμε στο σπιτι μας ,ακομα και κυβερνησεις τους κανουμε...
 

dimitris50423

Well-Known Member
Ολοι πρεπει να εχουν λογο οσο ακραια και να ειναι. Και επισης ολοι κρινονται. Εχουν ειπωθει και χειροτερα οσο ειμαι μελος στο φορουμ.
Τα ατομα στη διαχειρηση πρεπει να ειναι ψυχραιμα και να μην παρασυρονται ευκολα απο γνωμες αλλων. Σωστη η σταση του cvial. Το εχει δειξει και σε αλλες περιπτωσεις.
Το ban πρεπει να ειναι η τελευταια λυση σε ενα φορουμ οταν καποιος το συνεχιζει και δεν καταλαβαινει.
Και για να γυρισουμε στο θεμα
Larioso ολα φτιαχνουν φιλε. Να εισαι δυνατος και οποτε πεφτεις να ξανασηκωνεσαι. Και οπως ειπες μοιραζεσαι χαρα διπλη χαρα μοιραζεσαι λυπη μιση λυπη. ;)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

spass

Active Member
φίλε lariozo σου εύχομαι να ξεπεράσεις όσο πιο σύντομα και ανωδυνα το όποιο πρόβλημα έχεις.υπομονή!
 

LARIOSO

Active Member
Δυο χρονια και πεντε μηνες απο την μτχ.Επανηλθα σε πολυ καλο βαθμο μετα το σοκ του καλοκαιριου.Καλη συνεχεια σε ολους!
 

Συνημμένα

  • IMG_0110.JPG
    IMG_0110.JPG
    355.8 KB · Προβολές: 770
  • IMG_0112.JPG
    IMG_0112.JPG
    479.5 KB · Προβολές: 772
  • IMG_0255.JPG
    IMG_0255.JPG
    282.3 KB · Προβολές: 768
  • IMG_2652 (1) - Αντιγραφή.JPG
    IMG_2652 (1) - Αντιγραφή.JPG
    2.3 MB · Προβολές: 766
  • IMG_0249.JPG
    IMG_0249.JPG
    372 KB · Προβολές: 757

Adriano

Well-Known Member
Larioso καλησπέρα. Έχεις κνησμό; Μια χαρά είναι το αποτέλεσμα. Μπορείς να μας δείξεις λίγο τη δότρια;
 

koumparos

Well-Known Member
Μπραβο ρε συ larioso!!!Θα ηταν μεγαλη αμαρτια να μην επανερθεις.Τοσος κοπος ευτυχως δεν πηγε χαμενος!!!!
 

LARIOSO

Active Member
Σας ευχαριστω παιδια ευχομαι υγεια σε ολους σας.
 

Συνημμένα

  • IMG_0115.JPG
    IMG_0115.JPG
    992.2 KB · Προβολές: 744
  • IMG_0125.JPG
    IMG_0125.JPG
    766 KB · Προβολές: 761

dimitris50423

Well-Known Member
Σας ευχαριστω παιδια ευχομαι υγεια σε ολους σας.

Με αυτες τις φωτογραφιες για 3900 μοσχευματα που εβαλες επιασες υψηλοτατη φυτρωση. Θεωρω κορυφαιο το αποτελεσμα σου σε σχεση με το πως ησουν. Με αυτα τα μοσχευματα οπιυ και να γινοταν η μμ δεν θα επαιρνες κατι Καλύτερο. Να το χαιρεσαι. :)
 
Μπλουζα