Krhtikos21, fue, 2900 grafts, 3-4/7/2013

Flosk

Well-Known Member
Ποιες απαιτησεις Elmajiko;;;


Τροφεα σημερα θα κανεις καταθεση που εχει κ´ τον τελικο;;; Χαχαχα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

elmajiko

Member
Εννοω οτι ο Tropheus ειναι ηλικιας 40+ , μην εχει απαιτηση να γινει με μαλλι 18αρη... Γιατι απλα αυτο δε γινεται στο κοσμο των μμ
 

Flosk

Well-Known Member
Φανταζομαι πως αναφερεσαι σε παρελθοντα χρονο γιατι δεν εχει εκφρασει επιθυμια να κανει κ´ αλλη μμ. Αν ειχε τετοια απαιτηση θα την ειχε πριν μπει στον χoρο και χορεψει.. Παντως αν δεν εχει καποιος αυτην την τρελη απαιτηση η μεταμοσχα αξιζει.. Το λεω απο προσωπικη εμπειρια, το θεμα ειναι να πετυχει και να εχεις χρημα να την κανεις. Επισης να ακολουθησεις σωστη στρατηγικη για να μην εχεις νησακια μετα απο 15-20 χρονια στο κεφαλι σου ή ουλη..
 

gkast

Active Member
Flosk είπε:
Φανταζομαι πως αναφερεσαι σε παρελθοντα χρονο γιατι δεν εχει εκφρασει επιθυμια να κανει κ´ αλλη μμ. Αν ειχε τετοια απαιτηση θα την ειχε πριν μπει στον χωρο και χορεψει.. Παντως αν δεν εχει καποιος αυτην την τρελη απαιτηση η μεταμοσχα αξιζει.. Το λεω απο προσωπικη εμπειρια, το θεμα ειναι να πετυχει και να εχεις χρημα να την κανεις. Επισης να ακολουθησεις σωστη στρατηγικη για να μην εχεις νησακια μετα απο 15-20 χρονια στο κεφαλι σου ή ουλη..

Σωστος...ο παίχτης
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Αναμένω και εγώ την έκθεση του τροφέα, αν και αρκετά απο όσα θα πει μου τα εχει πει ήδη απο κοντά οπότε ξέρω όλη την ιστορία του ήδη. Ο τροφέας ειναι ένα άτομο με απίστευτα υψηλές απαιτήσεις και τον πήχη δεν τον έχει απλά στον θεό αλλά σε κάτι που δεν προφανώς δεν μπορώ να ορίσω και οι μεταμοσχέυσεις, όσες και να κάνει, όπου και να πάει, καμία δεν θα τον ικανοποιήσει. Το γιατί... αυτός μόνο το ξέρει!!! πχ εγώ που τον έχω δει τόσες φορές, το μαλλί του ειναι μπετόν αρμέ σε σημείο να λες ούτε 10 χρονος δεν ειναι έτσι.

Αλήθεια, τελικά οι εμπειρότεροι εδώ, κατέληξαν με το κεφάλαιο του κρητικού αναφορικά με τις πιθανές εκδοχές του προβλήματος του?
 

krhtikos21

Member
δεν ξέρω φίλε τ παίζει προς τ παρον βάζω μινοξ κ αγιος ο θεος. με έχουνε τρελάνει ρε. πάντως οι γιατροί που έχω μιλήσει ορκίζονται οτί φλεγμονή δεν έχω οτί θα χε δείγματα και εξωτερικά.εμένα με τρελαίνει που τα χάνω αργά, δλδ εκεί λέω δεν παίζει ο θεός μου κάνει πλάκα.γτ όσες περιπτώσεις φλεγμονής είναι καταγεγραμμένες λένε ή τα χάνεις στα μπαμ, ή τα χάνεις για ένα διάστημα και μετά τέλος. αυτό που γίνεται σε μένα να κοντεύω τον χρόνο και να χάνω λίγα λίγα ΑΚΟΜΑ, ιστορικά δεν έχει ξανα γινει ΠΟΤΕ.
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
danceworld_2001 είπε:
Αναμένω και εγώ την έκθεση του τροφέα, αν και αρκετά απο όσα θα πει μου τα εχει πει ήδη απο κοντά οπότε ξέρω όλη την ιστορία του ήδη. Ο τροφέας ειναι ένα άτομο με απίστευτα υψηλές απαιτήσεις και τον πήχη δεν τον έχει απλά στον θεό αλλά σε κάτι που δεν προφανώς δεν μπορώ να ορίσω και οι μεταμοσχέυσεις, όσες και να κάνει, όπου και να πάει, καμία δεν θα τον ικανοποιήσει. Το γιατί... αυτός μόνο το ξέρει!!! πχ εγώ που τον έχω δει τόσες φορές, το μαλλί του ειναι μπετόν αρμέ σε σημείο να λες ούτε 10 χρονος δεν ειναι έτσι.

Αλήθεια, τελικά οι εμπειρότεροι εδώ, κατέληξαν με το κεφάλαιο του κρητικού αναφορικά με τις πιθανές εκδοχές του προβλήματος του?

Και εγω βαση φωτογραφιων αυτο πιστευω.Μην ξεχναμε ολοι εδω μεσα οτι ο Τροφεας παιρνει ντουταστεριδη και ενας λογος που ειναι τοσο καλα ειναι κ αυτος.Αν κοψει τις θεραπειες παιζει να χασει τουλαχιστον ενα 20-30% σε πολυ συντομο διαστημα.Εχω ξαναπει οτι αν κ εγω συνεχιζα πριν 3 χρονια την φιναστεριδη δεν θα χρειαζομουν με τιποτα μεταμοσχευση.


krhtikos21 είπε:
δεν ξέρω φίλε τ παίζει προς τ παρον βάζω μινοξ κ αγιος ο θεος. με έχουνε τρελάνει ρε. πάντως οι γιατροί που έχω μιλήσει ορκίζονται οτί φλεγμονή δεν έχω οτί θα χε δείγματα και εξωτερικά.εμένα με τρελαίνει που τα χάνω αργά, δλδ εκεί λέω δεν παίζει ο θεός μου κάνει πλάκα.γτ όσες περιπτώσεις φλεγμονής είναι καταγεγραμμένες λένε ή τα χάνεις στα μπαμ, ή τα χάνεις για ένα διάστημα και μετά τέλος. αυτό που γίνεται σε μένα να κοντεύω τον χρόνο και να χάνω λίγα λίγα ΑΚΟΜΑ, ιστορικά δεν έχει ξανα γινει ΠΟΤΕ.

Φιλε Κρητικε τι να πω?Να εισαι τοσο ατυχος πια?Να μην παει η μεταμοσχευση ενα 20-30% καλα το καταλαβαινω.Απο εκει κ περα δεν μπορω κ εγω να δωσω εξηγηση αν κ φλεγμονη μου φαινεται απιθανο.Μηπως χανεις μαμα τριχες περισσοτερο?Το εχεις τσεκαρει?Στην dhi τι εξηγηση εδωσαν?Σε καταλαβαινω να ξερεις εν μερει γιατι κ εγω χρειαζομαι 2η μεταμοσχευση ενω την ειχα κανει μολις πριν 1 χρονο αν κ εγω πιστευω οτι δεν ειχα απωλειες παρα μονο μαμα τριχες λογω της διακοπης ολων των θεραπειων αλλα κ λογο του κακου υπολογισμου.
 

krhtikos21

Member
ρε φίλε μακάρι να ναι ιδέα μου, μακάρι να ναι μαμα τι να πω.έστω να δω οτί υπάρχει φως στο τουνελ, δλδ μια ελπίδα οτί δε θα χάσω άλλα.εγω ακόμα και με αυτά ικανοποιημενος είμαι, αλήθεια, η ιδέα να τα χάσω όλα με τρομάζει.σε ένα μηνα κλείνω χρόνο
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
φαινεται ρε φιλε τι χανεις.Κανονικα θα επρεπε να το εχεις δει.το λεω αυτο γιατι κ εγω στο πανω μερος που αραιωσα με βαση καποιες φωτογραφιες που ειχαν περισυ στην dhi ειχα μαλλια.Υπαρχει περιοχη που καλυψες μονο με μεταμοσχευμενες?Εκει θα δεις αν εχεις οντως αραιωση.
 

elmajiko

Member
http://www.hairlosshelp.com/forums/messageview.cfm?catid=67&threadid=93441&STARTPAGE=1&FTVAR_FORUMVIEWTMP=Linear

Ριξε μια ματιά εδω προσεκτικη
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

elmajiko

Member
Πουθενα δε καταλήγω...
Απλα ειναι πιο συνθετα τα πράματα μερικες φορες απο οσο φανταζομαστε.

Ισως να μην είναι τίποτα, ισως κατι να φταίει που δε γνωρίζουμε, απλα περιμενε το χρονο και ψαξε το ενδελεχώς αν δεν ικανοποιηθεις με το αποτελεσμα.
 

krhtikos21

Member
εγω αδερφέ μου το μόνο που ζητάω είνια να μείνει τπτ εκει πάνω και να μπει ένα φρένο.δεν θέλω να γίνει ούτε 18 αρης ουτε βέγγος.πιστευω υπάρχει λογική εξήγηση για όλο αυτό και θα την βρω.επιστημονες είμαστε δεν πιστευω ούτε σε τύχη ούτε σε θαύματα.θα βρεθεί απάντηση άμεσα.
 

Δημητρης38

Active Member
πρωτη φορα μπηκα στην συγκεκριμενη ενοτητα του Φορουμ και πρεπει να εχω κλεισει ενα 3ωρο μελετης των φωτογραφιων.
Ειμαι πραγματικα εντυπωσιασμενος απο τα αποτελεσματα της κλινικης στην Κυπρο
Πως την ανακαλυψατε βρε παιδια και εγω ουτε καν ηξερα οτι υπαρχει ?
Θα ερθω σε επικοινωνια συντομα μαζι τους

Λοιπον ...
Κρητικε, φλεγμονη διαβασα μεχρι την 36 σελιδα και ηρθα να σου γραψω 2 3 πραγματα που σκεφτηκα βλεποντας τις φωτογραφιες σου και διαβαζοντας το προβλημα που εχεις. Φαινεσαι και καλο παιδι εισαι και Κρητικατσι.

Φλεγμονη εσυ δεν ειχες !!
Εαν ειχες θα ειχε αφησει σημαδια στην επιφανεια του δερματος σου.
Οταν εκανες την Μ/Μ θα το βλεπανε και δεν θα ρισκαρανε να σου κανουν την επεμβαση με κινδυνο να χασεις τα μοσχευματα σου.

Απο τα αποτελεσματα των φωτογραφιων που ειδα, φιλε σου κανανε πολυ καλη δουλεια!!!
Εαν εβλεπες εμενα πως ειμαι με τα 2.000 μοσχευματα και τα συγκρινεις με την δικη σου περιπτωση θα εκανες τον σταυρο σου.
Εμενα προσωπικα μου αρεσε πολυ το αποτελεσμα που εχεις αν και ειμαι σιγουρος οτι εσυ ξερεις κατι παραπανω.

Μηπως το προβλημα που σου παρουσιαστηκε οφειλετε στο γεγονος οτι εχασες πολλα δικα σου μαλλακια (που προυπηρχαν πριν την Μ/Μ) και νομιζεις οτι δεν φυτρωσανε τα μοσχευματα ?

Πραγματικα πολυ ενδιαφερον ποστ και σου ευχομαι να εισαι εσυ ικανοποιημενος πανω απο ολα με τα αποτελεσματα των επεμβασεων που κανεις και ολα να πανε καλα... γιατι ξοδεψες λεφτα αρκετα και ταλαιπωρηθηκες για να εχεις ενα αποτελεσμα που θα δωσει χαρα σε εσενα πανω απο ολα !!!

Θα μπαινω να σε διαβαζω !!!
 
Μπλουζα