Krhtikos21, fue, 2900 grafts, 3-4/7/2013

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
elmajiko είπε:
Krhtikos21 εξετασε προσεκτικα το προβλημα του ανθρωπου αυτου που εκανε μμ και ο οργανισμος του λογω αλλων θεματων υγειας απεριψε τα μοσχευματα....

http://www.hairlosshelp.com/forums/messageview.cfm?catid=67&threadid=93441&STARTPAGE=1&FTVAR_FORUMVIEWTMP=Linear

Εγω αυτο δεν το πιστευω με τιποτα.Μετα απο 6 μηνες να αποριψει ο οργανισμος τα μοσχευματα.Προτεινω να βαλει ο φιλος Κρητικος οτι φωτογραφιες εχει απο τον 1-2 κτλ μεχρι τον 6ο και να βαλει κ μια τωρινη.Και ξαναλεω συμπτωση επαλαναμβανομενη παυει να ειναι συμπτωση απο οπου κ να γινεται.
 

gpeiraias

Member
elmajiko είπε:
gpeiraias είπε:
elmajiko είπε:
Τυπε, απλως ο συλλογισμός μου διαχωρίζεται σε 2 φάσεις....

Αναμεσα στο ταδε και το δεινα προτιμησε το ταδε ακολουθωντας τον ιδιωτικά. Δεκτο?

Αφετέρου και κάνοντας μια συνολική αποτίμηση και απο τους δυο και ισως περισσοτερο απο τον ταδε (1η και 3η μμ) δεν εμεινε ευχαριστημενος. Δεκτό?

Ιδου η Ρόδος, ιδού και το πηδημα....

Ας βγει να στηριξει τις θέσεις του με επιχειρήματα....

Εγω εμεινα full ικανοποιημένος απο τη πρωτη στην MH*C και το λεω ευθαρσώς, για τη 2η στην MH*C θα δειξει ο καιρος και θα τοποθετηθω εν ευθετω χρόνο.

Διαλυθηκαν οι οποιες αποριες σου?

Δεν έχω καμία απορία τύπε.Ο καθένας στιγματίζεται και χαρακτηρίζεται από τα γραφόμενα του στο site.Για μένα -παρόλο που έχεις πολύ καλό αποτέλεσμα και στο είχα πει και στην 1η σου Μ/Μ, παραμένεις ένας ακόμη πλασιέ κλινικών.Δεν αλλάζει αυτό.Απλά φιλικά στο λέω , κοίτα μην καταλήξεις να γίνεις ένας ακόμη Ν094 της κύπρου αυτή τη φορά.Κόλακας και γλύφτης αν με εννοείς..

Τυπε σε εννοώ αλλα δεν λες να καταλάβεις οτι δεν εχω ουτε το μηδαμινο οικονομικο οφελος απο τη φάση...

Δεν εχω και την αναγκη αλλωστε...Ισως εδω με εννοησεις...

Απλα ειμαι ευχαριστημενος με το αποτελεσμα μου και αν καποιος επωφεληθει και δε πεσει σε κρεοπωλες ειναι κερδος.

Ουτως η άλλως το αποτελεσμα ειναι που μετραει στο τελος και αν αυτο ειναι καλο αλλαζει η ζωη σου.

Τωρα αν εσυ νομιζεις οτι ειμαι πλασιε θα σε παρακαλουσα να το αποδείξεις.... Σου αναφερω παλι δεν εχω την οικονομικη αναγκη των ψιχουλων που θα μου πετουσε σαν πεινασμενο σκυλι η καθε κλινικη....

Μη βλεπεις παντου φαντάσματα τυπε....

Ας κανουμε το θυμο και την οργη δημιουργία και οχι αναρχία....

Ψαξου για πλασιε σε εκείνους που εχουν ανάγκη πραγματική


Φίλεν μου Κουμπάρε Σαλονικiέ , είμαι βέβαιος ότι δεν έχεις κανένα οικονομικό όφελος από την όλη φάση.
Για να αφήσεις την "χαλαρή¨θεσσαλονίκη και να πας στην επίσης "χαλαρη" κύπρο από επίπεδο ρυθμού ζωής , κάτι σημαίνει...
Προφανώς δε θα πήγαινες αν δεν είχες το οικονομικό θέμα εξασφαλισμένο.Εκτός αν παίζει γυναίκα --να τις φοβάσαι τις Κύπριες :)
Σε είπα πλασιέ και αυτό δεν αλλάζει.
Δεν είπα όμως ότι τα κονόμησες...Μπορεί ρε παιδί μου η 2η ΜΜ στο μπιφτέκι να σου έγινε δωρεάν ή ξέρω γώ.. η 3ή αν ακολουθήσει .
Δεν περιμένω φυσικά να παραδεχτείς κάτι τέτοιο.
Συγνώμη αν έθιξα τα οικονομικά σου...Ξέρω ότι υπάρχουν πολλοί καλοί Σαμαρίτες στο site με πραγματικά αισθήματα για τους συνανθρώπους τους οι οποίοι υπερασπίζονται μέχρι φανατισμού την κλινική που κάνανε Μ/Μ χωρίς φυσικά- όπως και εσύ- κανένα αντάλλαγμα.Όλα τά άλλα είναι εκ του πονηρού...
Δεν έχω να προσθέσω κάτι άλλο.
KEEP ADVERTISING :angel:
 

geroksouras

Active Member
οταν λες ομως οτι «σου εγινε δωρεαν η 2η μμ η η 3η»
σημαινει οτι υπαρχει οικονομικο οφελος η κανω λαθος;
εγω δεν ειμαι με κανεναν
ειμαι οπαδος του αποτελεσματος απο οπου και αν αυτο προερχεται
καλο θα ητανε να μην κατηγορουμε τον οποιονδηποτε οπως και να χει
οποιoσδηποτε ακομα και με χαμηλο iq(οπως εγω) μπορει να καταλαβει
ποτε προωθειτε και ποτε υπερασπιζεται αδικα η δικαια μια κλινικη

ΥΣ. για τις κυπριες συμφωνω!
 

krhtikos21

Member
tropheus είπε:
Δεν είναι θέμα (μόνο) γιατρού. Στον Γ**ργ*ου έκανα τις 2 μμ.

Θα ανοίξω θέμα (το έχω υπόψιν μου εδώ και καιρό) αλλά χρειάζομαι λίγο χρόνο να το ετοιμάσω.
Έχω σκοπό να γράψω "έκθεση" και είναι λίγο επικίνδυνο, αλλά θα πω τα πράγματα όπως είναι...

τροφέα ξέρεις πόσο σε εκτιμάω , αλλά το αποτέλεσμα σου είναι από άλλο πλανήτη.17 χρονών παίζει να είχα λιγότερα μαλλιά από σενα.απίστευτη πυκνότητα και φυσικότητα. εγώ όντως έχω θέμα και δεν μ αρέσει γτ κτ δεν πήγε καλά , αλλά εσενα είναι μοναδικό το αποτέλεσμα.εγώ πχ θα χα ανάψει λαμπάδα σε όποιον μ την είχε κάνει γτ έχει γίνει καταπληκτική δουλειά.και σκέψου άλλοι έχουνε πολύ λιγότερη πυκνότητα από σένα και είναι τουμπανοι πχ dance ,εσένα δε βλέπεις δέρμα ούτε με μικροσκόπιο.κανεις δε μπορει να καταλαβει οτί είχες ποτέ τριχόπτωση.τώρα το να λες δεν έχεις μείνει ικανοποιημένος είναι λέξη επικίνδυνη γιατί σε παρακολουθούν και νέα παιδιά και θα τους τρελάνεις με αυτά :p έκανες τ πιο ακραίο κατέβασμα σε hairline στα χρονικά των μμ έχεις πυκνότητα 18 αρη , δλδ τ δεν πήγε καλά? τι άλλο μπορεί να έλειπε? έβαλες τον πήχη στον θεό και τον άγγιξες.Νομίζω είναι ακραίο να λες πως δε σ αρέσει αυτό που έχεις.
 

Flosk

Well-Known Member
Μη βιαζεσαι, θα ετοιμασει την εκθεση του και θα γινει σιγουρα κατανοητος. Το αποτελεσμα παντα εχει να κανει με τις προσδοκιες μας Krhtikos21. Υποθετω οτι ειναι ευχαριστημενος απο το αποτελεσμα αλλα κατι αλλο τον τρωει.. Ελπιζω μονο να μην εμφανιστει σε καμια εβδομαδα γιατι μεχρι τοτε θα εχουμε βγαλει μαλλια..
 

krhtikos21

Member
μωρε ναι να ναι κτ άλλο οκ, αλλά εγώ δεν βλέπω ίχνος προβλήματος ούτε μπροστά ούτε πίσω.και ειδικά μπροστά πες που είχε το πρόβλημα.τώρα αν υπάρχουνε άλλα προβλήματα ναι να τα συζητήσουμε αλλά αυτό που έχει τωρα στο κεφάλι του είναι κτ παραπάνω από πολύ καλό.εκεινή την εποχή ΄σως να συντρέχαν άλλες συγκυρίες όσον αφορά τις κλινικές? δε ξέρω..
θα χει ενδιαφέρον όμως σίγουρα να δουμε τι έχει να πει :)
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
krhtikos21 είπε:
tropheus είπε:
Δεν είναι θέμα (μόνο) γιατρού. Στον Γ**ργ*ου έκανα τις 2 μμ.

Θα ανοίξω θέμα (το έχω υπόψιν μου εδώ και καιρό) αλλά χρειάζομαι λίγο χρόνο να το ετοιμάσω.
Έχω σκοπό να γράψω "έκθεση" και είναι λίγο επικίνδυνο, αλλά θα πω τα πράγματα όπως είναι...

τροφέα ξέρεις πόσο σε εκτιμάω , αλλά το αποτέλεσμα σου είναι από άλλο πλανήτη.17 χρονών παίζει να είχα λιγότερα μαλλιά από σενα.απίστευτη πυκνότητα και φυσικότητα. εγώ όντως έχω θέμα και δεν μ αρέσει γτ κτ δεν πήγε καλά , αλλά εσενα είναι μοναδικό το αποτέλεσμα.εγώ πχ θα χα ανάψει λαμπάδα σε όποιον μ την είχε κάνει γτ έχει γίνει καταπληκτική δουλειά.και σκέψου άλλοι έχουνε πολύ λιγότερη πυκνότητα από σένα και είναι τουμπανοι πχ dance ,εσένα δε βλέπεις δέρμα ούτε με μικροσκόπιο.κανεις δε μπορει να καταλαβει οτί είχες ποτέ τριχόπτωση.τώρα το να λες δεν έχεις μείνει ικανοποιημένος είναι λέξη επικίνδυνη γιατί σε παρακολουθούν και νέα παιδιά και θα τους τρελάνεις με αυτά :p έκανες τ πιο ακραίο κατέβασμα σε hairline στα χρονικά των μμ έχεις πυκνότητα 18 αρη , δλδ τ δεν πήγε καλά? τι άλλο μπορεί να έλειπε? έβαλες τον πήχη στον θεό και τον άγγιξες.Νομίζω είναι ακραίο να λες πως δε σ αρέσει αυτό που έχεις.
φιλε Κρητικε μην ξεχνας οτι ο καθενας μας εχει αλλες προσδοκιες.Ο Τροφεας βαση φωτογραφιων πιο παλια ηταν τουμπανο αλλα επαιρνε Ντουστεριδη.Σκεψου οτι κ εγω αν συνεχιζα πριν 3 χρονια την Φινα δεν θα εκανα μεταμοσχευση γιατι ημουν τουμπανο παντου.Οταν την εκοψα αρχισαν τα οργανα...........Μεγαλο πραγμα αυτο κ το ιδιο ισχυει και για Dance αλλα κ για αλλους εδω μεσα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
εγω που περνω φινα παντως εδω και 1 χρονο και 8 μηνες δε βλεπω διαφορα.Και το crown μου ιδιο ειναι πιστευω.
Τι να πω αν δεν επερνα θα αδειαζε τελειως?
Σκεφτομαι να την κοψω στα 2 χρονια η να το ελλατωσω μερα παρα μερα απο τον δευτερο χρονο με τριτο.
Δεν θελω να περνω για μια ζωη δε γινεται.
Η να κοψω φινα και να αρχισω μινοξ αφρο γιατι το σπρει με φαγουριζει.
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
πολυ πιθανον να αδιασεις αν την κοψεις.Και εγω δεν ειδα την διαφορα που ειχε δει ο fenimore με την μινοξ αλλα κατι εκανε.Μολις την εκοψα εχασα αμεσα μαμα τριχες σε κροταφους κ πανω μερος.
 

giwrgos athina

Active Member
Μπορει jonn να μην αδειασεις και καθολου...Η φινα βοηθαει περισσοτερο οσους εχουν μαμα μαλλια στο να μην τα χασουν εσυ οπως και εγω βεβαια ειχαμε φτασει σε προχωρημενο σημειο αρα δεν μας κραταει και πολλα μαλλακια...Βεβαια αν δεν σ βγαζει παρενεργειες δεν προτεινω να την κοψεις..
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
απο proscar το γυρισα σε finar εδω και αρκετο καιρο.Το proscar με ειχε ξετιναξει.
Αυτο ειναι καλυτερο αλλα θα ελεγα οτι και παλι εχω ενα τσικ παρενεργειες.
Θα δω μετα το δευτερο χρονο τι θα κανω.
Μακαρι να μεινω εδω που ειμαι γιατι παλευεται ετσι η κατασταση ακομη.
 

krhtikos21

Member
ΜΙΚΕΣ είπε:
krhtikos21 είπε:
tropheus είπε:
Δεν είναι θέμα (μόνο) γιατρού. Στον Γ**ργ*ου έκανα τις 2 μμ.

Θα ανοίξω θέμα (το έχω υπόψιν μου εδώ και καιρό) αλλά χρειάζομαι λίγο χρόνο να το ετοιμάσω.
Έχω σκοπό να γράψω "έκθεση" και είναι λίγο επικίνδυνο, αλλά θα πω τα πράγματα όπως είναι...

τροφέα ξέρεις πόσο σε εκτιμάω , αλλά το αποτέλεσμα σου είναι από άλλο πλανήτη.17 χρονών παίζει να είχα λιγότερα μαλλιά από σενα.απίστευτη πυκνότητα και φυσικότητα. εγώ όντως έχω θέμα και δεν μ αρέσει γτ κτ δεν πήγε καλά , αλλά εσενα είναι μοναδικό το αποτέλεσμα.εγώ πχ θα χα ανάψει λαμπάδα σε όποιον μ την είχε κάνει γτ έχει γίνει καταπληκτική δουλειά.και σκέψου άλλοι έχουνε πολύ λιγότερη πυκνότητα από σένα και είναι τουμπανοι πχ dance ,εσένα δε βλέπεις δέρμα ούτε με μικροσκόπιο.κανεις δε μπορει να καταλαβει οτί είχες ποτέ τριχόπτωση.τώρα το να λες δεν έχεις μείνει ικανοποιημένος είναι λέξη επικίνδυνη γιατί σε παρακολουθούν και νέα παιδιά και θα τους τρελάνεις με αυτά :p έκανες τ πιο ακραίο κατέβασμα σε hairline στα χρονικά των μμ έχεις πυκνότητα 18 αρη , δλδ τ δεν πήγε καλά? τι άλλο μπορεί να έλειπε? έβαλες τον πήχη στον θεό και τον άγγιξες.Νομίζω είναι ακραίο να λες πως δε σ αρέσει αυτό που έχεις.
φιλε Κρητικε μην ξεχνας οτι ο καθενας μας εχει αλλες προσδοκιες.Ο Τροφεας βαση φωτογραφιων πιο παλια ηταν τουμπανο αλλα επαιρνε Ντουστεριδη.Σκεψου οτι κ εγω αν συνεχιζα πριν 3 χρονια την Φινα δεν θα εκανα μεταμοσχευση γιατι ημουν τουμπανο παντου.Οταν την εκοψα αρχισαν τα οργανα...........Μεγαλο πραγμα αυτο κ το ιδιο ισχυει και για Dance αλλα κ για αλλους εδω μεσα.



φιλε μ δες τον από κοντα τον φίλο τροφέα και θα δεις πως δεν είναι πλεον υποκειμενικό το θέμα αλλά αντικειμενικό ο ανθρωπος είναι σαν 18 χρονος στα μαλλια και γενικά.τι άλλο δλδ να να θέλει για μπροστά κανείς?δεν πάει παραπάνω αλήθεια αν μπορεί να ανεβάσει και φωτος και θα καταλάβετε τι εννοώ έχει fullιαρει από μαλλιά.εγώ τρελάθηκα όταν τον είδα πήγα να χάσω και τα δίκα μ που μου μείνανε :p
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
εγω ξαναλεω παντος κ αναμενω με αγωνια να δω την απαντηση του Τροφεα.Μακαρι να ανεβασει κ φωτογραφιες ωστε να εξηγει τι δεν του αρεσε,λογικα στην τελευταια μεταμοσχευση.
 

tropheus

Well-Known Member
ΜΙΚΕΣ είπε:
εγω ξαναλεω παντος κ αναμενω με αγωνια να δω την απαντηση του Τροφεα.Μακαρι να ανεβασει κ φωτογραφιες ωστε να εξηγει τι δεν του αρεσε,λογικα στην τελευταια μεταμοσχευση.

Έρχεται σύντομα (γράφω από χθες) ... αλλά θα μιλήσω για όλες τις μεταμοσχεύσεις που έχω κάνει αλλά και για πολλά άλλα.
Το θέμα μου είναι πόσο "στρογγυλά" θα τα πω...
Θα ανοίξω ειδικό νήμα...
 

elmajiko

Member
Δωσε πονο.... Μη στρογγυλεψεις καθολου αλλα να εισαι και λογικος στις απαιτησεις σου για να βγαλουμε ακρη....
 
Μπλουζα