Konakihotel, injertocapilar (ferreira/lorenzo), fue, 1901 grafts, 26/9/2018

Akis-multi

Well-Known Member
Akis έχω απαντήσει αναλυτικότατα πολλές φορές. Ναι έκανα like στον Πανο γιατί ο Πάνος το έθεσε σωστά το θέμα σαν ανάλυση και δεν έχω και κανένα πρόβλημα να την δεχτώ. Θα μπορούσα να μην κάνω like και να πω ότι διαφωνώ. Όμως δέχομαι την άποψη του άλλου όταν είναι τεκμηριωμένη.

Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι η hairline είναι αφύσικη. Απλά τώρα προσπαθείτε να κάνετε την τρίχα τριχιά.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Μάλλον εσύ έκανες τη τρίχα τριχια. Εγώ μια άποψη είπα ότι δείχνει αφυσικη και επειδη διαφωνουσα μαζι σου με έβγαλες βαλτο του βεκρη. Τόσο απλά μη λέμε πολλά πολλά.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

athenian

Well-Known Member
Οοοοοολο αυτο που γινεται απο μερικους στο συγκεκριμενο νημα ειτε σκοπιμως ειτε γιατι...ετσι, ειναι λογος για να μην παρουσιαζονται μεταμοσχευσεις στο φορουμ.Οποιος δεν το καταλαβαινει εχει προβλημα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Μάλλον εσύ έκανες τη τρίχα τριχια. Εγώ μια άποψη είπα ότι δείχνει αφυσικη και επειδη διαφωνουσα μαζι σου με έβγαλες βαλτο του βεκρη. Τόσο απλά μη λέμε πολλά πολλά.

Είπα χρωστούμενα από αλλά νήματα, όχι βαλτό του Β. Έχει διαφορά.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Harris_G

Well-Known Member
Αυτό είναι από De Freitas, σχολή Lorenzo δηλαδή. Το pattern της ασυμμετριας της hairline είναι ολόιδιο με αυτό του Ferreira, αλλά φαίνεται πιο φυσικό λόγω πιο καστανής και λεπτής τρίχας.
 

Συνημμένα

  • Freitas.png
    Freitas.png
    826.6 KB · Προβολές: 288
  • Screen Shot 2018-10-07 at 2.46.33 PM.png
    Screen Shot 2018-10-07 at 2.46.33 PM.png
    420.4 KB · Προβολές: 307

Akis-multi

Well-Known Member
Είπα χρωστούμενα από αλλά νήματα, όχι βαλτό του Β. Έχει διαφορά.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Παίξε με τις λεξεις. Κατά τα άλλα πάντα μιλάς εμπεριστατωμενα. Ωραία η αλλαγή άποψης σου από μελος σε μέλος παντως, το έχεις καθιερώσει.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αυτό είναι από De Freitas, σχολή Lorenzo δηλαδή. Το pattern της ασυμμετριας της hairline είναι ολόιδιο με αυτό του Ferreira, αλλά φαίνεται πιο φυσικό λόγω πιο καστανής και λεπτής τρίχας.

Περίπου μοιάζει με την δικιά μου.
 

vag25

Well-Known Member
Παίξε με τις λεξεις. Κατά τα άλλα πάντα μιλάς εμπεριστατωμενα. Ωραία η αλλαγή άποψης σου από μελος σε μέλος παντως, το έχεις καθιερώσει.

Τι καθομαστε και συζηταμε;. Το αποτελεσμα σου ειναι καλο αλλα φαινεται οτι ειναι μμ.
Το αποτελεσμα της προηγουμενης σελιδας ειναι πραγματικα μαλλι 15χρονου.

Δεν υπαρχει η τελεια μεταμοσχευση. Υπαρχει το κοντα στο τελεια. Απο το οποιο απεχουν δεκαετιες οι Ελληνικες κλινικες.

Εσεις για καποιο λογο δεν θελετε κριτικη. Θελετε να μεινουν στον μεσαιωνα οι Ελληνικες κλινικες.
Αυτοι που κανουν κριτικη σκληρη θα επιθυμουσαν φυσικα οι καλυτερες κλινικες στον κοσμο να βρισκονται στην Ελλαδα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Άδικα μιλάμε. Όταν κάποιος δεν θέλει να καταλάβει, δεν θα καταλάβει, ότι και να του εξηγήσεις.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Εντάξει, κανένα πρόβλημα, ας το σταματήσουμε εδώ


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

ItsAllGone

Active Member
Αυτα που γραφουν ειναι τρελλα πραγματα, απορω πως καθεται και ο cvial και τους απανταει σοβαρα.Σαφεστατα δεν τα πιστευουν αυτα που λενε, δεν εχουν επιχειρηματα και σε ολα τα νηματα καταληγουν να λενε οτι εμεις ειμαστε πολεμιοι του Β αλλα εμεις δεν πρεπει να τους λεμε υποστηριχτες(λολ).
Δεν ειναι θεμα δημοκρατιας του φορουμ, αν ηταν για πολιτικα θα δεχομουν οποιαδηποτε αποψη, αλλα εδω ειναι επιστημονικα δεδομενα δεν μπορει να κανει ο αλλος τετοιο αριστουργημα και να λες δεν ειναι φυσικη η hairline.
Μιλαμε για πολυ εξωφθαλμα πραγματα, ειναι προσβολη στη νοημοσυνη μας να αποδεχομαστε τετοιου ειδους συζητηση, και κακως τα συγκεκριμενα μελη αντιμετωπιζονται σαν να εχουν διαφορετικη αποψη αυτα που λενε ειναι καθαρα για λογους σκοπιμοτητας , οποιος δεν το εχει καταλαβει μετα απο τοσα ποστς τι να πω πραγματικα,με στοχο τη δυσφημηση αλλων κλινικων για να γινει ενος ειδος συμψηφισμου να μην λετε τα κακα του βεκρη γιατι δηθεν υπαρχουν και αλλου τετοια.
Κατα τη γνωμη μου πρεπει να μπαναριστουν ολοι αυτοι, οχι ομως επειδη υποστηριζουν μια συγκεκριμενη κλινικη, αλλα επειδη εχουν δημιουργησει ομαδα για να δυσφημουν αλλες (μεχρι και στον Λορεντζο εφτασαν λολ).
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Akis-multi

Well-Known Member
Τι καθομαστε και συζηταμε;. Το αποτελεσμα σου ειναι καλο αλλα φαινεται οτι ειναι μμ.
Το αποτελεσμα της προηγουμενης σελιδας ειναι πραγματικα μαλλι 15χρονου.

Δεν υπαρχει η τελεια μεταμοσχευση. Υπαρχει το κοντα στο τελεια. Απο το οποιο απεχουν δεκαετιες οι Ελληνικες κλινικες.

Εσεις για καποιο λογο δεν θελετε κριτικη. Θελετε να μεινουν στον μεσαιωνα οι Ελληνικες κλινικες.
Αυτοι που κανουν κριτικη σκληρη θα επιθυμουσαν φυσικα οι καλυτερες κλινικες στον κοσμο να βρισκονται στην Ελλαδα.
Ποιος έθεσε θέμα σύγκρισης φίλε μου και ποτε; Μη γράφεις ότι θες. Ο cvial σε ερώτηση μου αν φαίνεται η hairline μεταμόσχευμενη αντί να απαντήσει με ρώτησε, "η δική σου είναι;". Παιδική προσέγγιση.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αυτα που γραφουν ειναι τρελλα πραγματα, απορω πως καθεται και ο cvial και τους απανταει σοβαρα.Σαφεστατα δεν τα πιστευουν αυτα που λενε, δεν εχουν επιχειρηματα και σε ολα τα νηματα καταληγουν να λενε οτι εμεις ειμαστε πολεμιοι του Β αλλα εμεις δεν πρεπει να τους λεμε υποστηριχτες(λολ).
Δεν ειναι θεμα δημοκρατιας του φορουμ, αν ηταν για πολιτικα θα δεχομουν οποιαδηποτε αποψη, αλλα εδω ειναι επιστημονικα δεδομενα δεν μπορει να κανει ο αλλος τετοιο αριστουργημα και να λες δεν ειναι φυσικη η hairline.
Μιλαμε για πολυ εξωφθαλμα πραγματα, ειναι προσβολη στη νοημοσυνη μας να αποδεχομαστε τετοιου ειδους συζητηση, και κακως τα συγκεκριμενα μελη αντιμετωπιζονται σαν να εχουν διαφορετικη αποψη αυτα που λενε ειναι καθαρα για λογους σκοπιμοτητας , οποιος δεν το εχει καταλαβει μετα απο τοσα ποστς τι να πω πραγματικα,με στοχο τη δυσφημηση αλλων κλινικων για να γινει ενος ειδος συμψηφισμου να μην λετε τα κακα του βεκρη γιατι δηθεν υπαρχουν και αλλου τετοια.
Κατα τη γνωμη μου πρεπει να μπαναριστουν ολοι αυτοι, οχι ομως επειδη υποστηριζουν μια συγκεκριμενη κλινικη, αλλα επειδη εχουν δημιουργησει ομαδα για να δυσφημουν αλλες (μεχρι και στον Λορεντζο εφτασαν λολ).

Δεν υπάρχει θέμα μπαναρισματος. Όλες οι απόψεις, ακόμα και αυτές που αναφέρεις, θα ακούγονται.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

vag25

Well-Known Member
Ποιος έθεσε θέμα σύγκρισης φίλε μου και ποτε; Μη γράφεις ότι θες. Ο cvial σε ερώτηση μου αν φαίνεται η hairline μεταμόσχευμενη αντί να απαντήσει με ρώτησε, "η δική σου είναι;". Παιδική προσέγγιση.
Ναι αλλα σταματηστε να στηριζετε τη συντηρηση της μετριοτητας στην Ελλαδα.
Γιατι αν και δεν το καταλαβαίνετε αυτο κανετε.

Δεν ειναι μονο το κεφαλι σας...και αλλοι θελουν να κανουν μεταμοσχευση στην Ελλαδα και οταν θα κανουν θελουν καλυτερες κλινικες. Σταματηστε να τις κρατατε στασιμες.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ποιος έθεσε θέμα σύγκρισης φίλε μου και ποτε; Μη γράφεις ότι θες. Ο cvial σε ερώτηση μου αν φαίνεται η hairline μεταμόσχευμενη αντί να απαντήσει με ρώτησε, "η δική σου είναι;". Παιδική προσέγγιση.

Μην λες μισές αλήθειες, σου απάντησα «απόλυτα» (φυσική) και σε ρώτησα η δική σου είναι; Απόλυτα φυσιολογική ερώτηση για κάποιον που θέτει τόσο υψηλά στανταρτ και δεν κρίνει τον εαυτό του. Αν αυτό εσύ το λες παιδικό, μάλλον εσύ παίζεις με τις λέξεις.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

ItsAllGone

Active Member
Δεν υπάρχει θέμα μπαναρισματος. Όλες οι απόψεις, ακόμα και αυτές που αναφέρεις, θα ακούγονται.

Δηλαδη αν εγω πηγαινα σε ενα φορουμ αστρονομιας και ελεγα η γη ειναι επιπεδη και τους κοροιδευα και απο πανω αυτο θα ηταν αποψη?
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δηλαδη αν εγω πηγαινα σε ενα φορουμ αστρονομιας και ελεγα η γη ειναι επιπεδη και τους κοροιδευα και απο πανω αυτο θα ηταν αποψη?

Απλά θα σε θεωρούσαν γραφικό και απλά δεν θα σε άκουγαν.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Akis-multi

Well-Known Member
Αυτα που γραφουν ειναι τρελλα πραγματα, απορω πως καθεται και ο cvial και τους απανταει σοβαρα.Σαφεστατα δεν τα πιστευουν αυτα που λενε, δεν εχουν επιχειρηματα και σε ολα τα νηματα καταληγουν να λενε οτι εμεις ειμαστε πολεμιοι του Β αλλα εμεις δεν πρεπει να τους λεμε υποστηριχτες(λολ).
Δεν ειναι θεμα δημοκρατιας του φορουμ, αν ηταν για πολιτικα θα δεχομουν οποιαδηποτε αποψη, αλλα εδω ειναι επιστημονικα δεδομενα δεν μπορει να κανει ο αλλος τετοιο αριστουργημα και να λες δε
Δηλαδη αν εγω πηγαινα σε ενα φορουμ αστρονομιας και ελεγα η γη ειναι επιπεδη και τους κοροιδευα και απο πανω αυτο θα ηταν αποψη?
Εσύ λες ότι θες φίλε μου. Πώς μπήκες στη κουβέντα ουρανοκατέβατος ηρθες; Εσύ να μη τη βλέπεις κάπως τη hairline του βίντεο, ούτε ο cvial. Την είδε ο Panos και φαντάζομαι και άλλοι, και μετά την είδε και ο cvial. Είδες τελικα που άμα κοιτάς καλύτερα βλέπεις; Κοίτα και εσύ καλυτερα μπορεί να αλλάξεις γνώμη.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Akis μιλά για τον εαυτό σου και τους άλλους. Εγώ είπα τι είδα κατ’επαναληψη. Αν δεν θες να το καταλάβεις δικαίωμα σου. Άλλα το τι είδα θα το λέω εγώ και μόνο.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Μπλουζα