Konakihotel, injertocapilar (ferreira/lorenzo), fue, 1901 grafts, 26/9/2018

le2der

Active Member
Όποιος έχει κάνει advance Και τολμήσει να πει κάτι υπερ της advance τον βαπτίζεις με έμμεσα σχόλια πληρωμένο εσύ και με άμεσα σχόλια διάφοροι καφενέδες του φόρουμ. Σαν αντμιν θα έπρεπε να μην αφήσεις να γίνεται αυτό.
Δεν μπορείς να καταλάβεις πως είμαστε απλά μέλη?
Η προσφορά του καθενός φαίνεται στην διάρκεια φίλε μου..... και κατα πόσο είναι βαλτός ο καθένας κτλ κτλ κτλ. Χωρίς να έχω κάτι προσωπικό μαζι σου, αν ο αντμιν έκανε τη δουλειά του, εσύ προσωπικά δεν θα έπρεπε να συμμετέχεις στο φορουμ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Δεξιά άμα τα σηκώσει δεν είμαι φυσικό δες το αντικειμενικα.

Να σου πω εγω αντικειμενικα Ακη οτι δεν εισαι τρελος , οντως υπαρχει κατι το "αφυσικο" εκει.
Στον συγκεκριμενο κανει πιο ευκολα μπαμ διοτι εχει πολυ χοντρη τριχα και μαυρη η οποια ερχεται σε αντιθεση με το λευκο δερμα και η διαφορα σου χτυπαει πολυ στο ματι. Αν ηταν ξανθος δεν θα ηταν τοσο προβλημα. Μην κατηγορεις τον γιατρο γι αυτο...
ο γιατρος εχει τοποθετησει με μεγαλη πυκνοτητα ως οφειλε....απο κει κ περα δεν μπορει να ευθυνεται για τα χαρακτηριστικα του καθε ενος.

Βεβαια καποιοι γιατροι, επιλεγουν στρατηγικα συγκεκριμενους θυλακες που βρισκοντε χαμηλα κατω στον σβερκο ο οποιος περιεχει πιο fine τριχες κ οχι τοσο τραχιες. Με αποτελεσμα νσ ξεκιναει πιο soft η hairline ( οπως ειναι οι μαμισιες ) και να δειχνει πιο φυσικη ειδικα σε τετοια ατομα με αυτα τα χαρακτηριστηκα. Ενας τετοιος γιατρος ειναι ο muresanu ( hattingen) και ειναι κ ο μονος γιατρος που ειδε το παχος κ της δικης μου τριχας κ μου ειπε οτι θα πρεπει να σου βγαλω τριχες απο χαμηλα στο σβερκο και να στις βαλω στρατηγικα στη χερλαιν να δειχνει πιο φυσικη...κανεις αλλος δε το προτεινε αυτο ουτε χασσον ( δε θα μπορουσε τοτε που πηγα δεν εκανε φυε ) αλλα ουτε ερντο.
Ενας αλλος γιατρος που διορθωνει αυτου του ειδους τις τραχιες hairline ειναι ο umar. Υπαρχουν πολλα περιστατικα στο site του...
Τουλαχιστον παλια υπηρχαν ισως υπαρχουν ακομα γτ εχω χροναι να μπω !!

Αν ψαχνεις να βρεις αν η επεμβαση αυτη ηταν καλη , ναι ηταν καλη
αλλα εχθρος του καλου ειναι το καλυτερο,
ναι θα μπορουσε να ηταν καλυτερη αν ηταν πιο fine οι τριχες αλλα να ξερεις οτι πολλες φορες οι γιατροι περιμενουν να ολοκληρωθει η φυτρωση και να δουν το τελικο αποτελεσμα και μετα τοποθετουν τις fine τριχες για να δουν πως εχει εξελιχθει το πρωτο outcome , γιατι πολλες φορες οι τριχες παρ ολο που ειναι χοντρες οταν μετεμφυτευονται αλλαζει η υφη τους και μπορει μετα εκει που θα μπουν να ειναι πιο μαλακες ειτε πιο λεπτες ειτε πιο σγουρες κ.ο.κ ειναι πραγματα που συμβαινουν αυτα οποτε ο umar ας πουμε περιμενε να τελειωσει η πρωτη επεμβαση κ μετα εκανε το φινιρισμα με τις λεπτες .
 

Panos1982

Well-Known Member
Χωρίς να έχω κάτι προσωπικό μαζι σου, αν ο αντμιν έκανε τη δουλειά του, εσύ προσωπικά δεν θα έπρεπε να συμμετέχεις στο φορουμ

Ενταξει δημοκρατικο φορουμ εχουμε και ο Cvial κανει τελεια την δουλεια του !!!
Καλο ειναι να ακουγονται ολες οι γνωμες ακομα και οι λανθασμενες ή επιτιδευμενες, εχουν κ αυτες το σκοπο τους.
Γενικα οταν καποιος κανει μια μμ τεινει να υπερασπιζεται τον γιατρο του, για τον απλο λογο του οτι αν ολοι κραζουν τον γιατρο που εσυ επελεξες ειναι σαν να κραζουν κ εσενα για την επιλογη σου και εμμεσα θες να υπερασπιστεις την επιλογη σου αρα υπερασπιζεσαι κ τον γιατρο σου γιατι δεν θελεις υποσυνειδητα να φαινεσαι "ηλιθιος" επειδη εκανες ηλιθια επιλογη, ειδικα αν κατι δε παει καλα.

Αυτο κανει την πλειοψηφια των μεταμοσχευμενων να μην ειναι αντικειμενικοι αλλοι αθελα τους κ αλλοι εσκεμμενα.

Ευτυχως οσοι εχουμε κανει μμ ανεβαζουμε φωτογραφιες οποτε ειτε λεω εγω, ειτε ο cvial ειτε εσυ ειτε ο τσεκ το μακρυ του κ το κοντο του, οι φωτο ειναι 1000 λεξεις κ μιλανε απο μονες τους και ειναι παντα εκει για να σου δωσουν να καταλαβεις απο πρωτο χερι τι σε περιμενει με τον εκαστοτε γιατρο που θα επιλεξεις....

Επισης καθως τα ματια σου αναλυουν τις φωτο κ τα διαφορα περιστατικα,
παρατηρεις με ποιους "βλεπεις τα ιδια" και αρχιζεις να καταλαβαινεις με ποιους πρεπει να συμβαδιζεις κ να ανταλλαζεις γνωμες
και με ποιους οχι....
 
Τελευταία επεξεργασία:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Να σου πω εγω αντικειμενικα Ακη οτι δεν εισαι τρελος , οντως υπαρχει κατι το "αφυσικο" εκει.
Στον συγκεκριμενο κανει πιο ευκολα μπαμ διοτι εχει πολυ χοντρη τριχα και μαυρη η οποια ερχεται σε αντιθεση με το λευκο δερμα και η διαφορα σου χτυπαει πολυ στο ματι. Αν ηταν ξανθος δεν θα ηταν τοσο προβλημα. Μην κατηγορεις τον γιατρο γι αυτο...
ο γιατρος εχει τοποθετησει με μεγαλη πυκνοτητα ως οφειλε....απο κει κ περα δεν μπορει να ευθυνεται για τα χαρακτηριστικα του καθε ενος.

Βεβαια καποιοι γιατροι, επιλεγουν στρατηγικα συγκεκριμενους θυλακες που βρισκοντε χαμηλα κατω στον σβερκο ο οποιος περιεχει πιο fine τριχες κ οχι τοσο τραχιες. Με αποτελεσμα νσ ξεκιναει πιο soft η hairline ( οπως ειναι οι μαμισιες ) και να δειχνει πιο φυσικη ειδικα σε τετοια ατομα με αυτα τα χαρακτηριστηκα. Ενας τετοιος γιατρος ειναι ο muresanu ( hattingen) και ειναι κ ο μονος γιατρος που ειδε το παχος κ της δικης μου τριχας κ μου ειπε οτι θα πρεπει να σου βγαλω τριχες απο χαμηλα στο σβερκο και να στις βαλω στρατηγικα στη χερλαιν να δειχνει πιο φυσικη...κανεις αλλος δε το προτεινε αυτο ουτε χασσον ( δε θα μπορουσε τοτε που πηγα δεν εκανε φυε ) αλλα ουτε ερντο.
Ενας αλλος γιατρος που διορθωνει αυτου του ειδους τις τραχιες hairline ειναι ο umar. Υπαρχουν πολλα περιστατικα στο site του...
Τουλαχιστον παλια υπηρχαν ισως υπαρχουν ακομα γτ εχω χροναι να μπω !!

Αν ψαχνεις να βρεις αν η επεμβαση αυτη ηταν καλη , ναι ηταν καλη
αλλα εχθρος του καλου ειναι το καλυτερο,
ναι θα μπορουσε να ηταν καλυτερη αν ηταν πιο fine οι τριχες αλλα να ξερεις οτι πολλες φορες οι γιατροι περιμενουν να ολοκληρωθει η φυτρωση και να δουν το τελικο αποτελεσμα και μετα τοποθετουν τις fine τριχες για να δουν πως εχει εξελιχθει το πρωτο outcome , γιατι πολλες φορες οι τριχες παρ ολο που ειναι χοντρες οταν μετεμφυτευονται αλλαζει η υφη τους και μπορει μετα εκει που θα μπουν να ειναι πιο μαλακες ειτε πιο λεπτες ειτε πιο σγουρες κ.ο.κ ειναι πραγματα που συμβαινουν αυτα οποτε ο umar ας πουμε περιμενε να τελειωσει η πρωτη επεμβαση κ μετα εκανε το φινιρισμα με τις λεπτες .

Σωστές οι παρατηρησεις. Βέβαια να πω ότι οι λεπτές τρίχες χαμηλά από τον σβέρκο δεν είναι safe επιλογή πάντα, ειδικά για αυτούς που αναπτύσσουν retro οι οποίοι είναι ουκ ολίγοι (μεταξύ αυτών και εγώ).


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Panos1982

Well-Known Member
Σωστές οι παρατηρησεις. Βέβαια να πω ότι οι λεπτές τρίχες χαμηλά από τον σβέρκο δεν είναι safe επιλογή πάντα, ειδικά για αυτούς που αναπτύσσουν retro οι οποίοι είναι ουκ ολίγοι (μεταξύ αυτών και εγώ).
Sent from my iPhone using Tapatalk

Οκ υπαρχει το ενδεχομενο,
αλλα σκεψου οτι οι τριχες αυτες δε θα ερθουν να αλλαξουν την επεμβαση δινοντας πυκνοτητα ,
ο μονος λογος παρουσιας τους ειναι να γλυκανουν την hairline,
ακομα κι αν καποιες χαθουν λογο retro δεν εχεις να χασεις κατι παρα να γυρισεις στο κανονικο αποτελεσμα που ηδη ειχες πριν, ειδικα αν τις εχεις βαλει μετα το περας της μμ.
 

Panos1982

Well-Known Member
Στα γρηγορα ενα βιντεο που βρηκα πρωτο πρωτο με μια διορθωση του umar να γλυκανει μια hairline , Οχι απο σβερκο αλλα απο ποδια ;/
αλλα το γενικο νοημα φαινεται...

 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Στα γρηγορα ενα βιντεο που βρηκα πρωτο πρωτο με μια διορθωση του umar να γλυκανει μια hairline , Οχι απο σβερκο αλλα απο ποδια ;/
αλλα το γενικο νοημα φαινεται...


Ωραιο το βιντεάκι! Βέβαια εξαρτάται και από το χτένισμα. Αν τα πας όλα πίσω όπως εδώ και εκθέσεις έτσι τις ρίζες (αλογοουρες χαρακτηριστικό παράδειγμα) θες πολλές λεπτές τρίχες δεν σώνεσαι με μερικές εδώ και εκεί. Αν το χτένισμα είναι διαφορετικό και δεν εκτεθεί η ρίζα τόσο πολύ το πάχος παίζει πολύ μικρότερο ρόλο και φαίνεται μόνο αν το ανασηκώσεις όπως στα στοπ καρέ που μπήκαν πιο πάνω.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Η προσφορά του καθενός φαίνεται στην διάρκεια φίλε μου..... και κατα πόσο είναι βαλτός ο καθένας κτλ κτλ κτλ. Χωρίς να έχω κάτι προσωπικό μαζι σου, αν ο αντμιν έκανε τη δουλειά του, εσύ προσωπικά δεν θα έπρεπε να συμμετέχεις στο φορουμ

Το έχω δηλώσει πολλές φορές. Το φόρουμ είναι ανοικτό. Ακόμα και αν διαφωνούμε, ακόμα και αν ακούμε πολλές φορές γνώμες που μας «τρελαίνουν» αυτό δεν σημαίνει ότι πρέπει να σωπάσουν, ο καθένας είναι ελεύθερος να εκφραστεί.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
@Akis-multi




Εκτός από την τιμη λοιπον μπορείς να παραθέσεις αρνητικά στοιχεία της εν λογω κλινικης? Εδώ ειμαστε, να παραθέσεις όμως στοιχεία όχι λόγια και απόψεις. Ότι ο Mod έχει πάθει '' ψυχωση'' με την Ferrari και εσυ του την λες γιατι υποστηριζεις πως το Hundai πάει καλύτερα αυτό πραγματικά ξεπερνάει κάθε έννοια λογικής.

Τι παθαίνετε όλοι με το αμάξι μου.Σε πληροφορώ έχω Hundai Coupe φτάνει τα 400.000 χιλιόμετρα μέσα είναι σαν καινούργιο και η μονή φθορά λάστιχα κάνα δίσκο πλατό. Θηρίο έχει βγει.:D:D:D
 
  • Like
Reactions: tol

vagosx

Well-Known Member
Παιδιά εχω δυο παρατηρησεις:
1. Καταρχάς το να συγκρίνουμε το Lorenzo με το Β είναι απλά αστείο.

2. Από την άλλη το να λεμε ότι ενας νεος γιατρος ( ο οποιος πραγματικά μπορεί να είναι πολυ καλος) για τον οποίο εχουμε ελάχιστα στοιχεία και για τον οποίο υπάρχουν και ελάχιστα στοιχεία στο διαδίκτυο ότι είναι σαν να πηγαινεις στο Lorenzo, επίσης είναι αστείο. Μάλιστα με εντυπωσιάζει το γεγονός ότι στην περίπτωση της HLC και του Kaan που μας είχε πει ο PROF, τους είχαμε πάρει στο χαβαλέ και μονο με τις πετρες δεν τον είχαμε πάρει τον PROF, που αν ψαξεις λίγο στο διαδίκτυο θα βρεις εκατονταδες αποτελέσματα τους ίσα και ανώτερα του Lorenzo (και κάτι πρωτόκολλα που σου φεύγει η μαγκιά και με πολλα περιστατικά βαρειά από NW5 και πάνω, εκεί που φαίνεται στους καλους γιατρους τι πραγματικά φυτρώνει, τι transection πραγματικά εχεις, κλπ γιατί με τα μικρότερα punch που υπάρχουν hairline πια φτιάχνουν σχεδον όλοι στο εξωτερικό εδώ και χρονια) και εδώ σπατουλαρουμε χωρίς κανένα στοιχείο ένα νέο γιατρό!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Παιδιά εχω δυο παρατηρησεις:
1. Καταρχάς το να συγκρίνουμε το Lorenzo με το Β είναι απλά αστείο.

2. Από την άλλη το να λεμε ότι ενας νεος γιατρος ( ο οποιος πραγματικά μπορεί να είναι πολυ καλος) για τον οποίο εχουμε ελάχιστα στοιχεία και για τον οποίο υπάρχουν και ελάχιστα στοιχεία στο διαδίκτυο ότι είναι σαν να πηγαινεις στο Lorenzo, επίσης είναι αστείο. Μάλιστα με εντυπωσιάζει το γεγονός ότι στην περίπτωση της HLC και του Kaan που μας είχε πει ο PROF, τους είχαμε πάρει στο χαβαλέ και μονο με τις πετρες δεν τον είχαμε πάρει τον PROF, που αν ψαξεις λίγο στο διαδίκτυο θα βρεις εκατονταδες αποτελέσματα τους ίσα και ανώτερα του Lorenzo (και κάτι πρωτόκολλα που σου φεύγει η μαγκιά και με πολλα περιστατικά βαρειά από NW5 και πάνω, εκεί που φαίνεται στους καλους γιατρους τι πραγματικά φυτρώνει, τι transection πραγματικά εχεις, κλπ γιατί με τα μικρότερα punch που υπάρχουν hairline πια φτιάχνουν σχεδον όλοι στο εξωτερικό εδώ και χρονια) και εδώ σπατουλαρουμε χωρίς κανένα στοιχείο ένα νέο γιατρό!

Περίεργα πράγματα!

Vagosx, δεν έχουμε κανένα στοιχείο για τον νέο γιατρό πέρα από το ένα και μοναδικό βίντεο που βρήκα στο YouTube και στο οποίο η δουλειά που έχει κάνει είναι εξαιρετική. Φυσικά έχουμε και το περιστατικό του Konaki που είναι πραγματικό και εν εξελίξει. Ποιος είπε ότι είναι σαν να πηγαίνεις στον Λορενζο; Δεν νομίζω να το ισχυρίστηκε κάνεις.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Tsek

Well-Known Member
Civial στην προηγούμενη σελίδα ήσουν απόλυτος, μολις όμως σου ξαναέγραψε Πάνος αυτό που έλεγε σε τόσα ποστ ο Άκης αμεσως συμφώνησες.Δεν το έβλεπες πριν και το βλέπεις τώρα?
Απλά ρωτάω.
 
Τελευταία επεξεργασία:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Civial στην προηγούμενη σελίδα ήσουν απόλυτος, μολις όμως σου ξαναέγραψε Πάνος αυτό που έλεγε σε τόσα ποστ ο Άκης αμεσως συμφώνησες.Δεν το έβλεπες πριν και το βλέπεις τώρα?

Διάβασε προσεκτικά τι έγραφα τι έγραψε ο Πάνος και θα δεις γιατί συμφώνησα


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Tsek

Well-Known Member
Διάβασε προσεκτικά τι έγραφα τι έγραψε ο Πάνος και θα δεις γιατί συμφώνησα


Sent from my iPhone using Tapatalk
Κατά βάση ξέρεις τι εννοεί ο Άκης απλά στο έγραψε λάθος, σου είπε doll effect το οποίο είναι κάτι αλλο, έβαλε φωτογραφία όμως που δείχνει τι εννοεί.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Tsek, όλοι εσείς του Β. πρέπει να μάθετε να συζητάτε πολιτισμένα. Ο τρόπος είναι που ενοχλεί. Το ξανά έγραψα. O Akis αντί να πει πολύ καλή hairline, τρομερή πυκνότητα αλλά με ενοχλεί που είναι λίγο ή πολύ σκληρή όταν σηκώνει το μαλλί, τι έκανε; Στοπ καρέ στο βίντεο όταν ο άλλος είχε σηκώσει το μαλλί για να μας πει ότι είναι αφύσικη, doll και τέτοιες hairline εύχομαι στον Konaki?

Τα ίδια που έγραψα για χοντρή τρίχα και κόντραστ, τα ίδια επανέλαβε ο Panos, ο οποίος ανέλυσε μια λεπτομέρεια που είναι “ψιλά” γράμματα και προσπαθεί να αγγίξει την τελείοτητα όταν το χτένισμα είναι τέτοιο που να εκθέτει τις ρίζες στην υποπερίπτωση που η τρίχα είναι χοντρή και έχει μεγάλο κόντραστ.

Και για να καταλήξω. Η μμ είναι άριστη, η hairline παρόλα τα δυσμενή χαρακτηριστικά φυσικότατη με το χτένισμα που κάνει κάτι που φαίνεται εξάλλου και στο βίντεο.

Μακάρι τέτοιες hairline να βλέπαμε κάθε μέρα και το πρόβλημά μας να ήταν να τις κάνουμε πιο «γλυκές» όταν θέλουμε να κάνουμε τα μαλλία μας πίσω.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

mic6

Well-Known Member
Tsek, όλοι εσείς του Β. πρέπει να μάθετε να συζητάτε πολιτισμένα. Ο τρόπος είναι που ενοχλεί. Το ξανά έγραψα. O Akis αντί να πει πολύ καλή hairline, τρομερή πυκνότητα αλλά με ενοχλεί που είναι λίγο ή πολύ σκληρή όταν σηκώνει το μαλλί, τι έκανε; Στοπ καρέ στο βίντεο όταν ο άλλος είχε σηκώσει το μαλλί για να μας πει ότι είναι αφύσικη, doll και τέτοιες hairline εύχομαι στον Konaki?

Τα ίδια που έγραψα για χοντρή τρίχα και κόντραστ, τα ίδια επανέλαβε ο Panos, ο οποίος ανέλυσε μια λεπτομέρεια που είναι “ψιλά” γράμματα και προσπαθεί να αγγίξει την τελείοτητα όταν το χτένισμα είναι τέτοιο που να εκθέτει τις ρίζες στην υποπερίπτωση που η τρίχα είναι χοντρή και έχει μεγάλο κόντραστ.

Και για να καταλήξω. Η μμ είναι άριστη, η hairline παρόλα τα δυσμενή χαρακτηριστικά φυσικότατη με το χτένισμα που κάνει κάτι που φαίνεται εξάλλου και στο βίντεο.

Μακάρι τέτοιες hairline να βλέπαμε κάθε μέρα και το πρόβλημά μας να ήταν να τις κάνουμε πιο «γλυκές» όταν θέλουμε να κάνουμε τα μαλλία μας πίσω.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ο Άκης έκανε την καλύτερη μέχρι τώρα μμ που έχω δει σε φόρουμ σαν σχέση τιμής/αποτελέσματος. Βρείτε μου μια καλύτερη με βάση αυτή τη συνάρτηση και θα υποκλιθω.

Παρόλα αυτά με το που άνοιξε το ποστ του τα πρώτα πράγματα που άκουσε είναι ότι έχει στραβή hairline, ότι δεν είναι φυσιολογικό να είναι μουδιασμένος ένα μήνα και ότι δεν έπρεπε να πάει στον Β. αφού είχε διαβάσει το φόρουμ και είχε δει όλα τα αρνητικά. Και ακόμα μετά το τέλος συνεχίζει να ακούει ότι είναι αφύσικη η hairline και άλλα πολλά. Και μιλάμε για έναν άνθρωπο που με 3000 ευρώ και χωρίς να χρειαστεί να μπει σε αεροπλάνο έγινε θάμνος.

Δηλαδή αν δεν έκανε καρέ στο βίντεο να δείξει τι κρύβεται από κάτω, πως αλλιώς θα μπορούσε να το κάνει για να πει τη γνώμη του;;;;

Και γιατί όλοι εμείς οι απλοί ευχαριστημένοι πελάτες μιας πάμφθηνης κλινικής πρέπει να απολογούμαστε κάθε μέρα που τη στηρίζουμε;

Άνοιξα το πρώτο μου ποστ το 2016 και ζητούσα γνώμες και μόλις είπε ότι σκέφτομαι να πάω στον Β. έπεσαν όλοι να πουν ότι είμαι βαλτός και ότι μας έμαθαν τι ρόλο βαράμε!!

Παιδιά λίγο σοβαρότητα χρειαζόμαστε. Να που δύο χρόνια μετά δε νομίζω να δείχνω βαλτός. Τις προάλλες αμφισβητούσα ότι όντως μου έβαλαν 5000 μοσχεύματα και ρώταγα γνώμες περί αυτού αφήνοντας υπόνοιες ότι με εξαπάτησαν. Και την ίδια μέρα κάποιος είπε ότι ανήκω στην ομάδα Β.

Έλεος
 

Akis-multi

Well-Known Member
Σωστές οι παρατηρησεις. Βέβαια να πω ότι οι λεπτές τρίχες χαμηλά από τον σβέρκο δεν είναι safe επιλογή πάντα, ειδικά για αυτούς που αναπτύσσουν retro οι οποίοι είναι ουκ ολίγοι (μεταξύ αυτών και εγώ).


Sent from my iPhone using Tapatalk
Cvial έχεις κάνει like στον Πάνο και συμφωνείς μαζί του. Τελικά δείχνει λίγο αφύσικη ή όχι. Γιατί το να ισχυρίζεται σε μένα άλλα και μετά αλλά δε σε καθιστά αξιόπιστο. Δες καθαρά και απαντά καθαρά, μη περιμένεις σούπερ τεκμηριωμένες απόψεις από ολους, δεν είμαστε όλοι εξειδικευμένοι. Στο γράφω απλά, το κατάλαβες αλλά έκανες πως δε καταλαβαίνεις.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Akis έχω απαντήσει αναλυτικότατα πολλές φορές. Ναι έκανα like στον Πανο γιατί ο Πάνος το έθεσε σωστά το θέμα σαν ανάλυση και δεν έχω και κανένα πρόβλημα να την δεχτώ. Θα μπορούσα να μην κάνω like και να πω ότι διαφωνώ. Όμως δέχομαι την άποψη του άλλου όταν είναι τεκμηριωμένη.

Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι η hairline είναι αφύσικη. Απλά τώρα προσπαθείτε να κάνετε την τρίχα τριχιά.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Akis έχω απαντήσει αναλυτικότατα πολλές φορές. Ναι έκανα like στον Πανο γιατί ο Πάνος το έθεσε σωστά το θέμα σαν ανάλυση και δεν έχω και κανένα πρόβλημα να την δεχτώ. Θα μπορούσα να μην κάνω like και να πω ότι διαφωνώ. Όμως δέχομαι την άποψη του άλλου όταν είναι τεκμηριωμένη.

Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι η hairline είναι αφύσικη. Απλά τώρα προσπαθείτε να κάνετε την τρίχα τριχιά.


Sent from my iPhone using Tapatalk





Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Μπλουζα