Konakihotel, injertocapilar (ferreira/lorenzo), fue, 1901 grafts, 26/9/2018

Harris_G

Well-Known Member
Η φυσικότητα προσδιορίζετα από αυτήν την ανεπιτήδευτη ασυμμετρία ακριβώς και του κονάκι έτσ είναι . Όπως και στο βιντεακι του Ferreira.
Στον ερντογάν όμως έχω δει πολλά αποτελέσματα που κάνει καραμπάμ η μεταμοσχευση καθως προδιδεται από τη χερλάιν.
Τα δύο παραδείγματα εδώ από Πάνο και Paulo το αποδεικνύουν αυτό.
Επετρεψε μου να διαφωνησω τοσο μονοτριχο που τιγκαρει ειναι μαλωμενος με την αφυσικότητα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Μιλάω καθαρά για την οριοθέτηση της χερλάιν όχι από κει και πίσω.Αν εσένα σου φαίνεται φυσικό οκ εμένα καθόλου.
 
Τελευταία επεξεργασία:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Να ρωτήσω κάτι; Αυτή η hairline δηλαδή δε θυμίζει κούκλας; Δεν είναι σκληρή και αφύσικη;

Είναι hairline στα twenty’s akis όταν το μαλλί είναι «τοίχος» σαν του γιου μου. Αφύσικη θα ήταν για ένα 45αρι αν και υπάρχουν μερικοί τυχεροί τέτοιοι. Το «κούκλας» είναι κάτι άλλο και δεν έχει σχέση με αυτό αλλά με το να βλέπεις 3τριχα και 4τριχα plugs στη μπροστινή γραμμή.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

Akis-multi

Well-Known Member
Είναι hairline στα twenty’s akis όταν το μαλλί είναι «τοίχος» σαν του γιου μου. Αφύσικη θα ήταν για ένα 45αρι αν και υπάρχουν μερικοί τυχεροί τέτοιοι. Το «κούκλας» είναι κάτι άλλο και δεν έχει σχέση με αυτό αλλά με το να βλέπεις 3τριχα και 4τριχα plugs στη μπροστινή γραμμή.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Screenshot_2018-10-06-16-42-50-783_com.android.chrome.png
Σου δειχνει φυσικό;
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού

Akis-multi

Well-Known Member
Απόλυτα στο πνεύμα του προηγούμενου μου ποστ, αλλά επειδή αντιλαμβάνομαι το πνεύμα σου θα αντιστρέψω την ερώτηση σου και θα σε ρωτήσω, το δικό σου δείχνει;


Sent from my iPhone using Tapatalk
Γιατί το προσωποποιείς και δεν απαντάς. Ποσταρες κάτι και ευχεσαι να έχει ο konaki παρομοιο αποτελεσμα. Αυτό του ευχεσαι το θεωρείς τοσο καλό;;
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Καταρχήν απάντησα. Με ρωτησες και είπα «απόλυτα». Ο τύπος έχει φτιάξει ακριβώς ίδιο μαλλί «βούρτσα» με τον μεγάλο γιό μου που είναι 20 και δεν έχει χάσει ούτε τρίχα. Τα λόγια για αυτό το αποτέλεσμα είναι περιττά. Πυκνότητα και φυσικότητα απίστευτη ακόμα και για υψηλά στάνταρντ, για Ελληνικά δεδομένα ανέφικτη. Απορώ και που το συζητάμε.

Επειδή λοιπόν τα λόγια είναι περιττά και το πρώτο σχόλιο που ακούω από σένα είναι να μιλάς για «κούκλα» και αφύσικο αποτέλεσμα, αντιλαμβάνομαι ότι απλά γίνεται εξόφληση «χρωστουμένων» από άλλα νήματα οπότε απαντάω αναλόγως.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Harris_G

Well-Known Member
Επίσης να λάβουμε υπόψιν ότι αυτή είναι σόλο δουλειά του Ferreira (η εκει που δουλευε πριν) και του Konaki εγινε υπο τη αιγιδα του Lorenzo αρα ολο και κατι θα αλλαξε προς το καλυτερο στην τεχνικη του ο Ferreira.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Akis-multi

Well-Known Member
Καταρχήν απάντησα. Με ρωτησες και είπα «απόλυτα». Ο τύπος έχει φτιάξει ακριβώς ίδιο μαλλί «βούρτσα» με τον μεγάλο γιό μου που είναι 20 και δεν έχει χάσει ούτε τρίχα. Τα λόγια για αυτό το αποτέλεσμα είναι περιττά. Πυκνότητα και φυσικότητα απίστευτη ακόμα και για υψηλά στάνταρντ, για Ελληνικά δεδομένα ανέφικτη. Απορώ και που το συζητάμε.

Επειδή λοιπόν τα λόγια είναι περιττά και το πρώτο σχόλιο που ακούω από σένα είναι να μιλάς για «κούκλα» και αφύσικο αποτέλεσμα, αντιλαμβάνομαι ότι απλά γίνεται εξόφληση «χρωστουμένων» από άλλα νήματα οπότε απαντάω αναλόγως.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Δεν το βλέπεις τώρα μιλάς σοβαρα; Είναι ατυχές το δείγμα σου. Κάνει μπαμ υπάρχουν ένα σωρό καλύτερα εδώ μέσα από όλες τις χώρες του πλανήτη.. και το λέω αυτό γιατί φανερώνονται "χρωστούμενα" δικά σου ως προς τα αποτελέσματα της χώρα μας.
IMG_20181006_182251.jpg
 

Akis-multi

Well-Known Member
Καταρχήν απάντησα. Με ρωτησες και είπα «απόλυτα». Ο τύπος έχει φτιάξει ακριβώς ίδιο μαλλί «βούρτσα» με τον μεγάλο γιό μου που είναι 20 και δεν έχει χάσει ούτε τρίχα. Τα λόγια για αυτό το αποτέλεσμα είναι περιττά. Πυκνότητα και φυσικότητα απίστευτη ακόμα και για υψηλά στάνταρντ, για Ελληνικά δεδομένα ανέφικτη. Απορώ και που το συζητάμε.

Επειδή λοιπόν τα λόγια είναι περιττά και το πρώτο σχόλιο που ακούω από σένα είναι να μιλάς για «κούκλα» και αφύσικο αποτέλεσμα, αντιλαμβάνομαι ότι απλά γίνεται εξόφληση «χρωστουμένων» από άλλα νήματα οπότε απαντάω αναλόγως.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Και να σου πω δεν είναι κακό να παραδέχεσαι καμια φορά. Δεν έχεις πάντα δίκιο δε γίνεται. Δεξιά άμα τα σηκώσει δεν είμαι φυσικό δες το αντικειμενικα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δεν το βλέπεις τώρα μιλάς σοβαρα; Είναι ατυχές το δείγμα σου. Κάνει μπαμ υπάρχουν ένα σωρό καλύτερα εδώ μέσα από όλες τις χώρες του πλανήτη.. και το λέω αυτό γιατί φανερώνονται "χρωστούμενα" δικά σου ως προς τα αποτελέσματα της χώρα μας.
Προβολή συνημμένου 19503

Αυτό που είναι αστείο σε αυτό που δείχνεις είναι ότι έχεις "φριζάρει" την εικόνα με σηκωμένο μαλλί στο βίντεο και δείχνεις τη ρίζα των τριχών (που σίγουρα δεν είναι λεπτές) και έχουν έντονη αντίθεση άσπρου-μαύρου για να μας πείσεις ότι αυτό είναι εφέ ¨κούκλας". Αν τις παρατηρήσεις προσεκτικά είναι όλες μονότριχες-δίτριχες άρα είναι αδύνατο να υπάρχει doll effect plugs. Το μόνο που κάνει μπαμ είναι αυτά που έγραφα στο προηγούμενο ποστ και που επιβεβαιώνονται πλέον και προηγούμενο σχολιό σου αφού "φανερώνονται χρωστούμενα ως προς τα αποτελέσματα της χώρας μας", καλύτερα να έλεγες του Β. θα ήταν πιο τίμιο.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Και να σου πω δεν είναι κακό να παραδέχεσαι καμια φορά. Δεν έχεις πάντα δίκιο δε γίνεται. Δεξιά άμα τα σηκώσει δεν είμαι φυσικό δες το αντικειμενικα.

Αντικειμενικά το βλέπω για αυτό και το πόσταρα. Αν δεν το πίστευα και δεν ήταν καλό δεν θα ευχόμουν ο konaki να έχει τέτοιο. Απλά πρέπει να καταλαβαίνεις και τι βλέπεις και υπό ποιές συνθήκες το βλέπεις.
 

vlafo

Well-Known Member
Δεν υπάρχει μεταμόσχευση που να έχεις σηκωμένο το μαλλί και να μην φαίνεται.Τουλάχιστον από ένα έμπειρο μάτι-αυτό ακριβώς.Γιατί δεν είναι το μαμίσιο.
Αλλά τέτοια πυκνότητα που αλλού την έχουμε δει σε ελληνικές κλινικές;
 

Akis-multi

Well-Known Member
Αυτό που είναι αστείο σε αυτό που δείχνεις είναι ότι έχεις "φριζάρει" την εικόνα με σηκωμένο μαλλί στο βίντεο και δείχνεις τη ρίζα των τριχών (που σίγουρα δεν είναι λεπτές) και έχουν έντονη αντίθεση άσπρου-μαύρου για να μας πείσεις ότι αυτό είναι εφέ ¨κούκλας". Αν τις παρατηρήσεις προσεκτικά είναι όλες μονότριχες-δίτριχες άρα είναι αδύνατο να υπάρχει doll effect plugs. Το μόνο που κάνει μπαμ είναι αυτά που έγραφα στο προηγούμενο ποστ και που επιβεβαιώνονται πλέον και προηγούμενο σχολιό σου αφού "φανερώνονται χρωστούμενα ως προς τα αποτελέσματα της χώρας μας", καλύτερα να έλεγες του Β. θα ήταν πιο τίμιο.
Γιατί όλα να κρύβουν κάτι από πίσω και να μην είναι απλά μια άποψη από κάποιον. Γιατί σου αρέσει να κυνηγάς φαντάσματα σε τι σε οφελεί;
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
kon1.jpg

Που το είδες το doll? Ακόμα και τα στιγματάκια στο δέρμα είναι graft που σκάνε. Να μου πεις ότι ο τύπος έχει χοντρή τρίχα και μαύρη και δείχνει σε αντίθεση με το άσπρο δέρμα και το φως ακόμα πιο χοντρή να το καταλάβω. Αλλά το να λες doll είναι ιεροσυλία.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Γιατί όλα να κρύβουν κάτι από πίσω και να μην είναι απλά μια άποψη από κάποιον. Γιατί σου αρέσει να κυνηγάς φαντάσματα σε τι σε οφελεί;

Δέχομαι τις απόψεις όταν είναι αναλυτικές και τεκμηριωμένες. Η δικιά σου (στη συγκεκριμένη περίπτωση) δεν έχει τέτοια χαρακτηριστικά.
 

Akis-multi

Well-Known Member
Δέχομαι τις απόψεις όταν είναι αναλυτικές και τεκμηριωμένες. Η δικιά σου (στη συγκεκριμένη περίπτωση) δεν έχει τέτοια χαρακτηριστικά.
Ούτε και η δική σου απλα ένα βίντεο ανέβασες. Αλλά παρόλα αυτά ήξερες ότι μαλλον εξυπηρετώ συμφέροντα το υπονοείς σε πολλά post σου. Μη στιγματιζεις ανθρώπους που γράφουν απλά την άποψη τους, εσύ μπορείς να στιγματιστείς πολύ πιο εύκολα είσαι ο μεγαλυτερος και πιο φανατικός υποστηρικτής της κλινικής σου. Δεν έχεις γράψει 1 αρνητικό.
 
Μπλουζα