Konakihotel, dream team (lorenzo&feriduni), fue, 1260 grafts, 23&24/6/2017

koumparos

Well-Known Member
Oλα φυσιολογικα μεχρι στιγμης και νομιζω ξεκινησε καλα η φυτρωση.Στο 6μηνο πλεον ενημερωση που θα φανει η διαφορα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Μια χαρά τα βλέπω, επίσης διακρίνω μεγάλη ερυθρότητα που σημαίνει ότι υπάρχει κινητικότητα. Όπως φαίνεται, στα μαμά δεν υπάρχει δείγμα σοκλος (να υπενθυμίσω ότι είχαν μπει και στα μαμά).

Πάντως πολύ κατσαρό το νέο μαλλι φίλε konaki, θα σε ταλαιπωρήσει!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

konakihotel

Member
Να πω ότι εκτός από την ερυθρότητα έχω και αρκετά τσιμπήματα καθημερινά... εκανα σήμερα ένα κούρεμα και νομίζω ότι έχουν ισιώσει λιγάκι δεν είναι πολύ κατσαρά... έχουν δέσει πολύ όμορφα με τα μαμά και δεν φαίνεται τιποτα! Όλοι οι φίλοι μου μου λένε ότι έχουν δει μεγάλη διαφορά πάνω μου! Αυτο που περιμένω τους επόμενους μήνες είναι να φανούν περισσότερο τα μονοτριχα. Βάζω καθημερινά μινοξ και παίρνω και βιταμίνες ...
 
Τελευταία επεξεργασία:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Η αποψή μου είναι ότι η φυτρωσή σου πάει πολύ καλά, δεν υπάρχει σοκλος (και μπήκαν σε μαμα με πολύ καλή πυκνότητα), και το δέσιμο είναι άριστο. Κρατάω μια επιφύλαξη για το αν θα χρειαζόσουν μερικά ακόμα (πράγμα που ήταν αδύνατο δεδομένου ότι δεν υπήρχε χρόνος και υπερβήκαμε κατά 250g το πλάνο) δεδομένης της πολύ καλής πυκνότητας των πίσω μαλλιών. Αυτό όμως θα απαντηθεί μετά τον 8-9 μήνα.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Μια χαρα πας konaki. Ολα φυσιολογικα φαινονται. Η καλυτερη περιοδος ειναι μπροστα σου. Καλη συνεχεια και περιμενουμε την εξελιξη. ;)
 

ItsAllGone

Active Member
Ωραιος, φαινεται να πηγαινει πολυ καλα, πολυ καλο στην ψυχολογια σου που ειχες γρηγορη φυτρωση σου φευγει το οποιο ανχος.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Μου έχει στείλει φωτό ο konakihotel προ 1 εβδομάδας αλλά δεν έχω προλάβει να ποστάρω. Θα το κάνω σήμερα.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Και εγω περιμενα να δω αναλυτικη παρουσιαση ειδικα σε περιπτωσεις που συμμετεχουν αυτα τα ονοματα.
Δεν γινεται να το ζηταμε συνεχεια ομως. Το εχουμε ξαναπει.
Στους 7,5 μηνες πλεον εχει ολοκληρωθει η φυτρωση σε μεγαλο βαθμο.
 

Zob

Active Member
Κατι ψιλοασχετο...Υπηρχε ενα νημα ενος φιλου που εκανε στον Feriduni.
Για καποιο λογο δεν μπορω να το βρω.
Ξερει κανεις τι εγινε?
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ζητώ συγνώμμη από τον Konaki. Μου έχει στείλει τις φώτο από τέλος Γενάρη. Λόγω τρεξιμάτων τις βάζω τώρα. Είναι στους 7 μήνες.

IMG_3217.jpg

IMG_3219.jpg
IMG_3216.jpg
IMG_3210.jpg
IMG_3209.jpg
IMG_3208.jpg
IMG_3207.jpg
 

felaini

Active Member
Νομιζω ειναι κομπλε cvial.. τι παραπανω;; Δεν υπαρχει το αποτελεσμα! Το δεσιμο χερλαιν με κροταφους ουτε 18χρονου!
 

tasos33

Well-Known Member
Πολυ καλος ειναι,θα υπαρξει και στους επομενος μηνες καποια βελτιωση,πολλες τριχες δεν εχουν αποκτησει ακομα το το παχος που πρεπει.

Με 500 ακομα θα γινοταν τσιμεντο.Βεβαια το γεγονος οτι ηταν δωρεαν το κανει υπερτελειο ακομα και ετσι
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Πάντα υπάρχει παραπάνω, ειδικά όταν επιζητείς το τέλειο και έχεις τη δυνατότητα να το πετύχεις. Καταρχήν πρέπει να περιμένουμε μέχρι τον 12ο να δούμε πόσο ακόμα θα δώσει (σε κάλυψη) και μετά να τοποθετηθούμε. Δεν το συζητάω ότι η φυτρωσή του έχει πιάσει ταβάνι και το δέσιμο με πλάγια και πίσω άψογο, χωρίς ίχνος shock loss. Απλά και κατά την διάρκεια της επέμβασης και ο Lorenzo και η Villa μου είχαν πει ότι για τα δικά τους στανταρτ θα ήθελε παραπάνω (ειδικά με το κατέβασμα της hairline του Erdo) και αν θελήσει ο Konaki μπορούν να του τα βάλουν στην Ισπανία (απ' ότι κατάλαβα με μικρό κόστος) αν και όποτε το θελήσει. Δεν του το έχω πει τόσο καιρό για να τον αφήσω απερίσπαστο και επειδή δεν τον είδα και τόσο τολμηρό με τις μμ.
 
Μπλουζα