Konakihotel, dream team (lorenzo&feriduni), fue, 1260 grafts, 23&24/6/2017

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

konakihotel

Member
Ουδείς προφήτης. Από την τριχομέτρηση φάνηκε ότι δεν έχει ιδιαίτερο θέμα thinning, παρά μόνο χαμηλά πλάγια, κάτι που δεν επηρεάζει τις ζώνες που φυτεύτηκαν. Μια πολύ αργά εξελισσσόμενη ΑΑ. Η λογική λέει ότι θα κρατήσει μια πολύ καλή εικόνα για αρκετά χρόνια. Μακάρι να μπορούσαν να του βάλουν άλλα 250g, εκεί θα σου έλεγα ότι έχει θωρακιστεί πλήρως μπροστά.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Μακάρι να μην προχωρήσει η τριχόπτωση και μπορέσω να χαρώ το αποτέλεσμα για πολλά χρόνια. Γενικά δε το έχω καθόλου με τους γιατρούς και τις επεμβάσεις.
 

Eltherion

Member
Μακάρι να μην προχωρήσει η τριχόπτωση και μπορέσω να χαρώ το αποτέλεσμα για πολλά χρόνια. Γενικά δε το έχω καθόλου με τους γιατρούς και τις επεμβάσεις.
Λογικα με βαση την εξελιξη σου θα κανει πολλα χρονια να φανει καποιο κενο και θα τ χαρεις πολλα χρονια!εκτος κ αν γινει ενα μπαμ κ φυγουν ολα μεσα σ ενα χρονο...δυστυχως δεν μπορεις να ξερεις πως θα παει...μια εικονα εχεις,αλλα στην καραφλα ολα ειναι υποθετικα!
 

Stripar

Established Member
@aeratos28
Για ξύπνα και τους υπόλοιπους!
Κάτι corfurider και άλλους πολλούς που ενώ μας είχαν πρίξει πριν την μτχ τους στις ερωτήσεις , εξαφανίστηκαν μετά!!!
 

aeratos28

Just aeratos
Φίλε σε μένα το λες??για ρίξε μια ματιά στο νήμα του και στους άλλους που έχουν χαθεί και δεν ανέβασαν φωτό τους να δούμε τι έγινε.ειδικα από dhi..τσεκαρε στο νήμα dim74 και γενικά παντού. Απλά σταμάτησα να ρωτάω γιατί τσακώνομαι συνέχεια..και αν τύχει να τσακωθω με παιδί που έκανε στη dhi,έχω ακούσει μέχρι και το :: μπα πως και τσακωνεσαι με dhi??σου έκοψαν το μεροκάματο??τι να πεις από εκεί και πέρα..anyway,cvial μικρό το κακό οι 15-20 μέρες που είπα παραπάνω.χονδρικα κοντευει τους 4 μήνες..μόνο την ημέρα τοποθέτησης είδαμε και μετά από ένα δεκαήμερο..μετά τίποτα .κρίμα είναι.
@aeratos28
Για ξύπνα και τους υπόλοιπους!
Κάτι corfurider και άλλους πολλούς που ενώ μας είχαν πρίξει πριν την μτχ τους στις ερωτήσεις , εξαφανίστηκαν μετά!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

konakihotel

Member
εδώ είμαι παιδιά δε χάθηκα...υπάρχει αρκετή κινητικότητα στην hairline μου και ιδικά στα πολύτριχα...τα μονοτριχα ελάχιστα έχουν φανεί...
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Τι να δεις μετά το δεκαήμερο, από τους 3,5-4 αρχίζει το παιχνίδι, μην το κάνεις και εσύ σαν τους άλλους που τις μετράνε μια μια. Ο Konaki είναι γνωστός στις "αρχές" δεν χάνεται με τίποτα...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

aeratos28

Just aeratos
Γι αυτό δεν είχα πει τπτ μέχρι τώρα ρε φίλε..λογικο είναι ότι δεν είχε να δείξει κατι..απλά τώρα που πάει σιγα σιγά για 4μηνο λέω όλο και κάτι θα έχει αρχίσει να γινεται..ευκαιρία να δούμε ;)
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Οπωσδήποτε θα δούμε εξάλλου αυτός ήταν και ο σκοπός της μμ για να την δείξουμε στο φόρουμ.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Θα ειχε ενδιαφερον να δουμε αν στο διμηνο κρατησε μοσχευματα η επεσαν οσα μπηκαν οπως επισης και την εκκινηση της φυτρωσης στο 3μηνο. Επισης το πως παει απο ερυθροτητα στη ληπτρια και αν επηρρεαστηκαν καθολου τα μαμα μαλλια απο την τοποθετηση. Περιμενουμε υλικο. Καλη συνεχεια στη φυτρωση konaki
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Όσο αφορα εμενα που ετυχε να κανω στην dhi ρίξτε το παρασύνθημα κ οποτε θελετε δημοσιεύω φωτος ....
 

dimitris50423

Well-Known Member
Εκλεισες 4 μηνες konaki. θα δουμε τιποτα απο αυτη την επεμβαση? περιμεναμε να δουμε την εξελιξη. ποσα μοσχευματα θα μεινουν και ποτε θα ξεκινησει η φυτρωση. δωστε λιγο υλικο να δουμε την εξελιξη. ;)
 
  • Like
Reactions: Zob

alexandros _athens

Active Member
Φίλε σε λίγο κλείνεις πέντε μήνες και δυστυχώς δεν έχουμε δει τίποτα από την πορεία της επέμβασης. Αν συνεχίζεις να μπαίνεις στο forum ανέβασε καμιά φωτογραφία να δούμε τι έχει γίνει. Ελπίζω να είναι όλα καλά και να μην έχει παρουσιαστεί κάποιο πρόβλημα.
 

konakihotel

Member
μια χαρά είμαι και σας διαβάζω καθημερινά...δεν έχω κανένα πρόβλημα και όλα πάνε πολύ καλά νομίζω...η όψη μου έχει αλλάξει εντελώς...σύντομα θα βάλω και φωτογραφίες.
 

alexandros _athens

Active Member
μια χαρά είμαι και σας διαβάζω καθημερινά...δεν έχω κανένα πρόβλημα και όλα πάνε πολύ καλά νομίζω...η όψη μου έχει αλλάξει εντελώς...σύντομα θα βάλω και φωτογραφίες.

Μπράβο φίλε. Είσαι μια από τις περιπτώσεις που παρακολουθώ (αν και δε γράφω καθόλου συχνά γιατί τα περισσότερα thread έχουν πλέον μετατραπεί σε ring όπου οι μεν κατηγορούν τους δε, Έλληνες εναντίων ξένων και πάει λέγοντας). Πιστεύω πως θα πας καλά αφού είχες την τύχη να σε αναλάβει δυνατό team γιατρών που σίγουρα θα έβαλαν τα "δυνατά" τους αφού σε ανέλαβαν γνωρίζοντας πως θα παρουσιάσεις στο φόρουμ τη μεταμόσχευση με κάθε λεπτομέρεια και επιπλέον, έκανες τη μεταμόσχευση κατά τη διάρκεια του συνεδρίου και μάλιστα σε δυο μέρες που σημαίνει ότι λογικά θα έκαναν και καλή δουλειά για να βγει καλό το αποτέλεσμα. Αυτό το "η όψη μου έχει αλλάξει εντελώς" μου θυμίζει την περίπτωση μου και το πως ένιωσα κ εγώ όταν επιτέλους άρχισαν να βγαίνουν. Χαίρομαι. Καλή συνέχεια και αναμένουμε φωτογραφίες γιατί έχει περάσει καιρός.
 
Μπλουζα