Konakihotel, dream team (lorenzo&feriduni), fue, 1260 grafts, 23&24/6/2017

koumparos

Well-Known Member
Φιλε konaki μια χαρα εισαι.Γιατι να μπλεξεις με πυκνωσεις.Γνωμη μου κρατα τα πολυτιμα μοσχευματα για το μελον γιατι ποτε δεν ξερεις τι σου ξημερωνει.Εγω θα ημουν ευχαριστημενος και θα συνεχιζα τη ζωουλα μου.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

MariosOik

Active Member
Σε ποιόν έχεις δει τοπικ φίλε μου?
Δεν έχω δει, λέω ότι σε τέτοιες συνθήκες και με ήλιο κόντρα χωρίς τοπίκ και στον Ρουβά βλέπεις δέρμα. Εγώ σε τέτοιες συνθήκες είμαι χειρότερα. Ο Ερντογάν δεν με είδε σε τέτοιες συνθήκες, έβγαλε πόρισμα με βάση πανοραμική φώτο(βρεγμένη και μη) και εμπρόσθια από φωτογράφο στα 3-4 μέτρα. Με ρώτησε αν θέλω να κάνω κατέβασμα(να φτιάξω ουσιαστικά νέα χερλάιν) του είπα όχι μου είπε ότι πράττω σωστά και συνεχίσαμε. Συμπερασματικά αυτή η φώτο δεν ανταποκρίνεται ρεαλιστικά στην πραγματικότητα. Κανείς δεν σε βλέπει έτσι όταν δεν μπορεί καλά καλά να ανοίξει το μάτι με τόσο ήλιο.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Να ενημερώσω ότι ο konakihotel κάνει σήμερα (αυτή την ώρα) την 2η μμ στην Ισπανία για πύκνωση στην περιοχή της 1ης μμ. Όπως του είχα υποσχεθεί στο νήμα του, ήρθα σε επαφή με Lorenzo για να μπουν εκείνα τα graft που έπρεπε να μπουν για να είναι πλήρης η 1η μμ. Αποφάσισε να κάνει μια μέρα (θα μπορούσε και παραπάνω αλλά δεν τα πάει καλά με τις μμ και τις αναισθησίες) και να μπουν τα περισσότερα που μπορούν. Του μίλησα χθες βράδυ όταν τελείωσε το consultation (απ' ότι μου είπε ήταν παρoύσα και η Δάρεια) και αποφασίστηκε μαζί με τον γιατρό να μπουν 1500-1700 χωρίς κατέβασμα της hairline. Του εύχομαι καλή επιτυχία!
 

ItsAllGone

Active Member
Τι εννοεις για δευτερη μερα cvial να εβαζε σε 2 μερες 1500 η μπορουσαν να μπουν κιαλλα?Σαν πολλα δεν ειναι 3000 για τοσο μικρη περιοχη?Καλη επιτυχια στον κονακι, μπαβο σου που ακομα τον προσεχεις.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Τι εννοεις για δευτερη μερα cvial να εβαζε σε 2 μερες 1500 η μπορουσαν να μπουν κιαλλα?Σαν πολλα δεν ειναι 3000 για τοσο μικρη περιοχη?Καλη επιτυχια στον κονακι, μπαβο σου που ακομα τον προσεχεις.

Ναι να έβαζε 1700-1800 απλά να κάνει και μια πυκνωση λίγο πιο μέσα αν χρειαζόταν.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Panos1982

Well-Known Member
Καλη φυτρωση, αν και νομιζω οτι ο συγκεκριμενος στεκεται ηδη πολυ καλα με το θεμα μαλλι,
Εχθρος του καλου βεβαια , το καλυτερο !!!
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Μόλις μίλησα με τον Μανώλη. Για 1500g πήγε τελικά έβαλε 1800g! Πολύ άγχος, όπως και πέρυσι στο workshop, αλλά τελικά τα κατάφερε.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Ευτυχώς είχα τοπ γιατρούς από πάνω μου και όλα πήγαν καλά...Στο μέλλον δεν έχω αποφασίσει τι θα κάνω καθώς φοβάμαι πολύ τις επεμβάσεις (Ευχαριστώ πάντως τον CVIAL και όλα τα παιδιά του φόρουμ για ότι έχουν κάνει για μένα)...
Πές με μάντη, αλλά πιστεύω θα ξανακάνεις επέμβαση τον Σεπτέμβρη του 2018 με 1901 grafts και θα πάρεις άριστο αποτέλεσμα.
 
Μπλουζα