Keratene alphactive - DHT blocker

prowler3

Member
Ειμαι κοντά στον τρίτο μήνα λήψης (με ένα κενό ενδιάμεσα γιατί άργησε να έρθει).
Δεν έχω δει κάτι το αξιοπρόσεχτο ακόμα...Τι να πω, το σκέφτομαι πολύ σοβαρά αν θα πάρω κι άλλο, δεδομένου οτι θέλει καιρό για να δείξει αλλά η τιμή του είναι τουλάχιστον τσουχτερή!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

prowler3

Member
Οχι δε μπορώ να πω οτι έχω παρενέργειες, σε σχέση πάντα με τη φιναστερίδη.Το θέμα είναι οτι έχω και ΣΔ τώρα που δυσχαιρένει το όποιο αποτέλεσμα (αν αυτό υπάρχει).
Κάπου εδώ να τονίσω οτι οι παρενέργειες είναι και κατα ένα ποσοστό ψυχολογικός παράγοντας.Το πιστεύω αυτό πολύ!
 

FightForHair

New Member
Παιδια εσεις που συνεχιζετε με keratene πως παει? η αποδοση εχει πεσει καθολου ή εμφανιστηκαν καποιες παρενεργειες?
 

otherdude

Member
εκανα και εγω παραγγελια πριν λιγο

αντε να δουμε πως θα δουλεψει σε εμενα....

να σημειωσω οτι και εγω ειμαι ευαισθητος σαν τον kap ειμαι σφουγγαρι ,παρενεργειες τιγκα οταν παρω κατι,
θες μινοξ?θες φινα?μεχρι και το ρεβιβογκεν μου βγαζει μικροπαρενεργειες

τεσπα θα δουμε τι θα γινει .εδω και 1 βδομαδα βαζω ρεβιβοκεν σκετο μου εχει μεινει ενα τελευταιο μπουκαλι και μολις τελειωσει αυτο θα παιρνω μονο την keratene σκετη ,παροτι το ρεβιβογκεν δουλευει καλα σε εμενα το αφαιρω γιατι θελω το κεφαλι μου καθαρο και το προσωπο μου αδυνατο λεπτο χωρις μαγουλα και χωρις μαυρο κυκλο
γιαυτο το παω στην keratene μπας και δουλεψει πανω μου και την σκαπουλαρω και καταφερω και κραταω αυτα τα λιγα μαλλια που μου εχουν μεινει χωρις παρενεργειες και αν ολα πανε καλα την καινουρια χρονια(πρωτα ο θεος) παω και βαραω την πρωτη μου μεταμοσχευση,
ειμαι 25 χρονων diffuse thinner NW5
 

giwrgos athina

Active Member
Otherdute αν εισαι τοσο μεγαλο norwood δεν νομιζω να εχει νοημα να ασχολεισαι με αυτα..Στην θεση σου θα κοιταγα να κανω μεταμοσχευση.
 

otherdude

Member
giwrgos athina είπε:
Otherdute αν εισαι τοσο μεγαλο norwood δεν νομιζω να εχει νοημα να ασχολεισαι με αυτα..Στην θεση σου θα κοιταγα να κανω μεταμοσχευση.




χαιρω πολυ...
και πως θα κρατησω αυτα που μου μειναν και να σταματησω την τριχοπτωση
ετσι ωστε να μην παει η αραιωση μου σε norwood 6?
με αυτα τα μαλλια που εχω τωρα ειμαι candidate για μεταμοσχευση
αν ομως το αφησω το θεμα και δεν παιρνω τιποτα στο τελος
θα αδειασει ολο το κεφαλι μου θα μεινω τελειως φαλακρος θα κατεβουν τα πλαινα+πισω θα κατεβει θα κανω ομικρον
και μετα μαμησετα θα χρειαζεσαι τουλαχιστον 10000 μοσχευματα για να καλυψεις αραιωση norwood 6 κοινως παρα πολλα λεφτα και το αποτελεσμα δεν θα ειναι φυσικο ασε που εγω θελω να κανω FUE γιατι δεν θελω να εχω σημαδια στο κεφαλι μου

με την αραιωση που εχω τωρα με 6000 fue grafts εχω γινει τουμπανο 2000 μοσχευματα για την hairline zone 2 και τα αλλα 4000 μοσχευματα ζονες 3 4 και 5 ..
και εχω και καλη πυκνη χοντρη αρκουδοτριχα,και δοτρια καλη
 

giwrgos athina

Active Member
Aπλα δεν νομιζω οτι κρατας μαλλια με αυτα τα σκευασματα...Η μονη θεραπεια δυστηχως ειναι η φινα αλλα εχει αλλα κακα...Τι να σου πω και εγω στην ιδια κατασταση ειμαι με σενα και αυτο εχω καταλαβει..Απλα απο το βα μην βαζεις τιποτα κατι κανουν τα τοπικα...Μην περιμενεις ομως πολλα
 

otherdude

Member
giwrgos athina είπε:
Aπλα δεν νομιζω οτι κρατας μαλλια με αυτα τα σκευασματα...Η μονη θεραπεια δυστηχως ειναι η φινα αλλα εχει αλλα κακα...Τι να σου πω και εγω στην ιδια κατασταση ειμαι με σενα και αυτο εχω καταλαβει..Απλα απο το βα μην βαζεις τιποτα κατι κανουν τα τοπικα...Μην περιμενεις ομως πολλα



ολα κανουν αρκει να συνεχισεις να τα παιρνεις για παντα!γιατι αλλιως αν σταματησεις αντε γεια εχεις καραφλιασει και αμα κατεβεις norwood και πας 6 αντε γεια μετα καλυτερα να πιασεις τη bic..

και το ξυρισμενο κεφαλι η καραφλα δεν την γουσταρω παροτι μου παει ,τα μαλλια ειναι υγεια και ειναι λαλακια να κανεις καραφλα αμα εχεις ωραιο προσωπο ειναι σαν καταρα τι να το κανεις το ωραιο προσωπο αν εισαι φαλακρος?
και οκ παω και κανω γαματο σωμα στο γυμναστηριο και εχω και την καραφλα και δηθεν ειμαι πιο αντρας απ τους αλλους και κατι εκανα...
καταντας να βαζεις ως ειδωλο σου τον Vin diesel και τον Statham για να παρηγορηθεις...ειναι αυτο λυση?
απ την στιγμη που καραφλιασεις φιλε η ξενερα που εχεις να φας στα γκομενικα δεν περιγραφεται ...

ποσο μαλλον αν πριν που ειχες μαλλια ειχες συνυθησει να εισαι περιτρυγιρισμενος απο γκομεναρες και μετα καραφλιαζεις και συνυδητοποιεις οτι απο brad pitt καταντας mpagkour pitt
θα εισαι αναγκασμενος να αλλαξεις τα γουστα σου και θα πηγαινεις μονο σε αυτες που σε θελουν και οχι σε αυτες που θελεις
αν καραφλιασεις περαση στις πιτσιρικες καμια εν τω μεταξυ...
θα καταντας στο κρεβατι με τιποτα σαπιες milf-αρες απ τα 25 σου, και οι 20 αρες δεν θα σε θελουν και θα σου μιλανε και στον πληθυντικο

αστο φιλε ..καραφλα = καταθλιψη

οποιος ειναι γυναικας δυσκολα αποδεχεται την καραφλα
 

tropheus

Well-Known Member
otherdude είπε:
ολα κανουν αρκει να συνεχισεις να τα παιρνεις για παντα!γιατι αλλιως αν σταματησεις αντε γεια εχεις καραφλιασει και αμα κατεβεις norwood και πας 6 αντε γεια μετα καλυτερα να πιασεις τη bic..

και το ξυρισμενο κεφαλι η καραφλα δεν την γουσταρω παροτι μου παει ,τα μαλλια ειναι υγεια και ειναι λαλακια να κανεις καραφλα αμα εχεις ωραιο προσωπο ειναι σαν καταρα τι να το κανεις το ωραιο προσωπο αν εισαι φαλακρος?
και οκ παω και κανω γαματο σωμα στο γυμναστηριο και εχω και την καραφλα και δηθεν ειμαι πιο αντρας απ τους αλλους και κατι εκανα...
καταντας να βαζεις ως ειδωλο σου τον Vin diesel και τον Statham για να παρηγορηθεις...ειναι αυτο λυση?
απ την στιγμη που καραφλιασεις φιλε η ξενερα που εχεις να φας στα γκομενικα δεν περιγραφεται ...

ποσο μαλλον αν πριν που ειχες μαλλια ειχες συνυθησει να εισαι περιτρυγιρισμενος απο γκομεναρες και μετα καραφλιαζεις και συνυδητοποιεις οτι απο brad pitt καταντας mpagkour pitt
θα εισαι αναγκασμενος να αλλαξεις τα γουστα σου και θα πηγαινεις μονο σε αυτες που σε θελουν και οχι σε αυτες που θελεις
αν καραφλιασεις περαση στις πιτσιρικες καμια εν τω μεταξυ...
θα καταντας στο κρεβατι με τιποτα σαπιες milf-αρες απ τα 25 σου, και οι 20 αρες δεν θα σε θελουν και θα σου μιλανε και στον πληθυντικο

αστο φιλε ..καραφλα = καταθλιψη

οποιος ειναι γυναικας δυσκολα αποδεχεται την καραφλα

Φίλε otherdude αν και κατ'εμέ είσαι λίγο υπερβολικός η ειλικρίνεια σου είναι αφοπλιστική.
 

otherdude

Member
tropheus είπε:
otherdude είπε:
ολα κανουν αρκει να συνεχισεις να τα παιρνεις για παντα!γιατι αλλιως αν σταματησεις αντε γεια εχεις καραφλιασει και αμα κατεβεις norwood και πας 6 αντε γεια μετα καλυτερα να πιασεις τη bic..

και το ξυρισμενο κεφαλι η καραφλα δεν την γουσταρω παροτι μου παει ,τα μαλλια ειναι υγεια και ειναι λαλακια να κανεις καραφλα αμα εχεις ωραιο προσωπο ειναι σαν καταρα τι να το κανεις το ωραιο προσωπο αν εισαι φαλακρος?
και οκ παω και κανω γαματο σωμα στο γυμναστηριο και εχω και την καραφλα και δηθεν ειμαι πιο αντρας απ τους αλλους και κατι εκανα...
καταντας να βαζεις ως ειδωλο σου τον Vin diesel και τον Statham για να παρηγορηθεις...ειναι αυτο λυση?
απ την στιγμη που καραφλιασεις φιλε η ξενερα που εχεις να φας στα γκομενικα δεν περιγραφεται ...

ποσο μαλλον αν πριν που ειχες μαλλια ειχες συνυθησει να εισαι περιτρυγιρισμενος απο γκομεναρες και μετα καραφλιαζεις και συνυδητοποιεις οτι απο brad pitt καταντας mpagkour pitt
θα εισαι αναγκασμενος να αλλαξεις τα γουστα σου και θα πηγαινεις μονο σε αυτες που σε θελουν και οχι σε αυτες που θελεις
αν καραφλιασεις περαση στις πιτσιρικες καμια εν τω μεταξυ...
θα καταντας στο κρεβατι με τιποτα σαπιες milf-αρες απ τα 25 σου, και οι 20 αρες δεν θα σε θελουν και θα σου μιλανε και στον πληθυντικο

αστο φιλε ..καραφλα = καταθλιψη

οποιος ειναι γυναικας δυσκολα αποδεχεται την καραφλα

Φίλε otherdude αν και κατ'εμέ είσαι λίγο υπερβολικός η ειλικρίνεια σου είναι αφοπλιστική.






ε τι πισω απ το δαχτυλο μας να κρυβομαστε?
εννοειτε οτι υπαρχουν πολλα χειροτερα απο τη φαλακρα και δεν σημαινει
οτι οποιος εχει φαλακρα οτι θα πρεπει να νιωθει ντροπη αντιθετως, απλα
μην μου πει κανεις οτι σε οποιονδηποτε φαλακρο του δωσουν πισω τα μαλλια του δεν θα ανεβαινε η αυτοπεποιθηση του και δεν θα αλλαζε η ζωη του..
σωστα?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

otherdude

Member
Τελικα ρε παιδια κραταει τα μαλλια αυτη η keratene Retard ?
οι ειμαστε τελειως retards
αν παραγγειλουμε αυτο το προιον?
 

otherdude

Member
UPDATE!!

το κωλοχαπι μαλλον δουλευει τελικα...
ειναι 1 βδομαδα που το παιρνω απο στυσεις και libido ολα κομπλε

απλα παρατηρησα 1 και μονο 1 παρενεργεια=Λιγοτερο σπερμα


ειμαι συνηθισμενος οταν εκσπερματιζω να εκσπερματιζω πολυ παρα πολυ ομως....

απο την μερα που ξεκινησα την keratene παρατηρησα οτι χυνω πολυ λιγοτερο σπερμα απο οσο εβγαζα συνυθως...

να σημειωσω οτι το σπερμα μου ειναι φυσιολογικο ειναι ασπρο και σταθερο
οχι νερουλο..

τι γνωμη εχετε γιαυτο?
ειναι επικινδυνο που βγαζω λιγοτερο σπερμα απο πριν?

Kapamarou?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
otherdude είπε:

δεν ξερω τι να πω για το keratene.
εχω αλεργια στα αντιανδρογονα και η παραμικρη μεταβαση στην dht μου φερνει καραμπινατες παρενεργειες.
με το συγκεκριμενο ειχα πονο στους ορχεις και κουραση στην αρχη του.
καθολου αυθηποβολες.
και τα 2 ηταν αρκετα εντονα.
αλλα καμια μεταβαση στην πυχτοτητα του σπερματος και στην λιμπιντο
 

otherdude

Member
kapa είπε:
otherdude είπε:


και τα 2 ηταν αρκετα εντονα.
αλλα καμια μεταβαση στην πυχτοτητα του σπερματος και στην λιμπιντο


εγω δεν εχω θεμα στην πυχτοτητα η στην λιμπιντο
μονο στην ποσοτητα.
πριν ξεκινησω την keratene οταν εκσπερματιζα η κοπελα εβαζε
καπελο για να προστατευτει απ τα cumshots:21m:
τωρα βγαζω μικροτερη ποσοτητα
παντως τους εστειλα μυνημα και μου ειπαν συνεχισε το και σε 2 βδομαδες που θα το συνυθισει ο οργανισμος σου θα σταματησει αυτη η παρενεργεια
και στην χειροτερη αμα δεν σταματησει μου λενε το κοβεις τελειως και επανερχεσαι δεν ειναι φιναστεριδη μου ειπανε που ειναι ικανη να σε αφησει
zombie για ολη σου την ζωη.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
otherdude είπε:
kapa είπε:
otherdude είπε:


και τα 2 ηταν αρκετα εντονα.
αλλα καμια μεταβαση στην πυχτοτητα του σπερματος και στην λιμπιντο


εγω δεν εχω θεμα στην πυχτοτητα η στην λιμπιντο
μονο στην ποσοτητα.
πριν ξεκινησω την keratene οταν εκσπερματιζα η κοπελα εβαζε
καπελο για να προστατευτει απ τα cumshots:21m:
τωρα βγαζω μικροτερη ποσοτητα
παντως τους εστειλα μυνημα και μου ειπαν συνεχισε το και σε 2 βδομαδες που θα το συνυθισει ο οργανισμος σου θα σταματησει αυτη η παρενεργεια
και στην χειροτερη αμα δεν σταματησει μου λενε το κοβεις τελειως και επανερχεσαι δεν ειναι φιναστεριδη μου ειπανε που ειναι ικανη να σε αφησει
zombie για ολη σου την ζωη.

:p
http://www.youtube.com/watch?v=T7mUUjjXHus
 

otherdude

Member
kapa είπε:
otherdude είπε:
kapa είπε:
otherdude είπε:


και τα 2 ηταν αρκετα εντονα.
αλλα καμια μεταβαση στην πυχτοτητα του σπερματος και στην λιμπιντο


εγω δεν εχω θεμα στην πυχτοτητα η στην λιμπιντο
μονο στην ποσοτητα.
πριν ξεκινησω την keratene οταν εκσπερματιζα η κοπελα εβαζε
καπελο για να προστατευτει απ τα cumshots:21m:
τωρα βγαζω μικροτερη ποσοτητα
παντως τους εστειλα μυνημα και μου ειπαν συνεχισε το και σε 2 βδομαδες που θα το συνυθισει ο οργανισμος σου θα σταματησει αυτη η παρενεργεια
και στην χειροτερη αμα δεν σταματησει μου λενε το κοβεις τελειως και επανερχεσαι δεν ειναι φιναστεριδη μου ειπανε που ειναι ικανη να σε αφησει
zombie για ολη σου την ζωη.

:p
http://www.youtube.com/watch?v=T7mUUjjXHus




χαχχα ακριβως ετσι
:21m::21m:
 
Μπλουζα