HDC Hair Clinic Cyprus - John_John1 - 3338 Grafts Strip 16/7/2012.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
RE: Μεταμοσχευση 3400 Grafts(STRIP) HDC 16-7-2012

124 μερες μετα η 4 μηνες ακριβως μετα την μεταμοσχευση..
Οι φωτο τραβηχτηκαν σημερα και οι τεσσερις και ειναι μετα απο μπανιο με στεγνο μαλλι.
Και οι πρωτες τρεις φωτο ειναι με φλας,η τεταρτη ειναι χωρις φλας.
Υποψιν στο Grown δεν ειχα βαλει τριχοθηλακια.
 

Adriano

Well-Known Member
RE: Μεταμοσχευση 3400 Grafts(STRIP) HDC 16-7-2012

Η hairline σου φαίνεται ότι θα γίνει τούμπανο...Εμένα πιο πίσω με ενδιαφέρει τι πυκνότητα θα έχεις.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
RE: Μεταμοσχευση 3400 Grafts(STRIP) HDC 16-7-2012

Adriano είπε:
Η hairline σου φαίνεται ότι θα γίνει τούμπανο...Εμένα πιο πίσω με ενδιαφέρει τι πυκνότητα θα έχεις.

Πιο πισω θα το δουμε σε κανα 4μηνο ακομη μεχρι να ολοκληροθει το αποτελεσμα.
Αφησα το Toppik στην ακρη πλεον δεν μου χρειαζεται,μονο στο crown βαζω.

Επισης διεκοψα το rogain 5%,μετα 2 μηνες που εβαζα τωρα αρχισε να με φερει φαγουρα,υποφερτη βεβαια αλλα υπαρχει.
θα αρχισω το 2%
 

alekontas

Member
RE: Μεταμοσχευση 3400 Grafts(STRIP) HDC 16-7-2012

Μπράβο φιλαράκι...παρακολουθώ με ενδιαφέρον την εξελιξή σου...νομιζω πας πολύ καλά...εσύ πως νιώθεις????Στα μάτια σου φαίνεται απόλυτα φυσικο το αποτέλεσμα μέχρι στιγμής???Συν του οτι εχει ακόμα να δώσει...
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
RE: Μεταμοσχευση 3400 Grafts(STRIP) HDC 16-7-2012

alekontas είπε:
Μπράβο φιλαράκι...παρακολουθώ με ενδιαφέρον την εξελιξή σου...νομιζω πας πολύ καλά...εσύ πως νιώθεις????Στα μάτια σου φαίνεται απόλυτα φυσικο το αποτέλεσμα μέχρι στιγμής???Συν του οτι εχει ακόμα να δώσει...

Ευχαριστω Φιλε,
Το Αποτελεσμα ειναι φυσικοτατο ετσι πως το βλεπω εγω ,ουτε ενας που εκανε μεταμοσχευση δεν μπορει να το καταλαβει.
Αυτο το λεω με βαση που εχω δει καποια αποτελεσματα απο καποια παιδια που ειδα εδω Ελλαδα οπου εγω καταλαβαινα εαν εβαλαν μαλλια.
Αυτην την Στιγμη βγαινω εξω αλλος ανθρωπος,αρχιζω να φλερταρω χωρις φοβιες πλεον,ειχα ξεχασει το αθλημα χαχαχαχαχχ..
Περιμενω το τελικο αποτελεσμα βεβαια για να κρινω πιο ασφαλες και δεν βλεπω την ωρα...
 

Leonidas

New Member
RE: Μεταμοσχευση 3400 Grafts(STRIP) HDC 16-7-2012

Μπράβο σου John. Σ'ευχαριστούμε που δεν μας ξεχνάς και ανεβάζεις φωτο. Ο Θεός να σου δώσει κι άλλες τρίχες!!!χαχαχα!!!Καλή συνέχεια.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

MANKAR

Active Member
RE: Μεταμοσχευση 3400 Grafts(STRIP) HDC 16-7-2012

μπραβο φιλε συγχαρητηρια , αξιοπρεπες αποτελεσμα !!!σκεφτεσαι να κανεις και στο crown?
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
RE: Μεταμοσχευση 3400 Grafts(STRIP) HDC 16-7-2012

Thanks Billy,
MANKAR Φιλε μου αν ειχα τα λεφτα δεν θα το σκεφτομουν καν,εδω και την hairline θα κατεβαζα οχι μονο το crown.
Αργοτερα παντως οταν μπορω να μαζεψω λεφτα ναι σιγουρα θα το κανω..
 

cinder

New Member
RE: Μεταμοσχευση 3400 Grafts(STRIP) HDC 16-7-2012

φιλε περνεις φινα μαζι με το ΗΤ.φοβερη δουλεια αλλα και καλη τριχα για μεταμοσχευση σου ευχομαι να φουντωσεις φιλε,


φιλε περνεις φινα μαζι με το ΗΤ.φοβερη δουλεια αλλα και καλη τριχα για μεταμοσχευση σου ευχομαι να φουντωσεις φιλε,
 

sofo

New Member
RE: Μεταμοσχευση 3400 Grafts(STRIP) HDC 16-7-2012

John_John1 είπε:
124 μερες μετα η 4 μηνες ακριβως μετα την μεταμοσχευση..
Οι φωτο τραβηχτηκαν σημερα και οι τεσσερις και ειναι μετα απο μπανιο με στεγνο μαλλι.
Και οι πρωτες τρεις φωτο ειναι με φλας,η τεταρτη ειναι χωρις φλας.
Υποψιν στο Grown δεν ειχα βαλει τριχοθηλακια.


Μπράβο φίλε πολύ καλή πύκνωση στο hairline.
Θα είναι και το πίσω μέρος έτσι όταν θα έχεις τελικό αποτέλεσμα? στους 12 μήνες δηλαδη
 

abc

New Member
RE: Μεταμοσχευση 3400 Grafts(STRIP) HDC 16-7-2012

John_John1 συγχαρητήρια και από μένα,ωραίος!Θέλω να σε ρωτήσω για το Toppik που λες ότι βάζεις,πόσο καιρο μετά την επέμβαση άρχισες για να είσαι σίγουρος ότι δεν θα χαλάσουν τα grafts και τώρα που λες ότι βάζεις μόνο στο crown πως το σταθεροποιείς τώρα που δεν έχει μαλλιά?δεν φαίνεται μόνο σκόνη?
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
RE: Μεταμοσχευση 3400 Grafts(STRIP) HDC 16-7-2012

abc είπε:
John_John1 συγχαρητήρια και από μένα,ωραίος!Θέλω να σε ρωτήσω για το Toppik που λες ότι βάζεις,πόσο καιρο μετά την επέμβαση άρχισες για να είσαι σίγουρος ότι δεν θα χαλάσουν τα grafts και τώρα που λες ότι βάζεις μόνο στο crown πως το σταθεροποιείς τώρα που δεν έχει μαλλιά?δεν φαίνεται μόνο σκόνη?

Φιλε μου γεια σου,
toppik μετα την μεταμοσχευση δεν εβαλα καθολου,Μονο ενα σαββατο εβαλα για κανα 2 ωρες που βγηκα αλλα στο τριμηνο πανω και μετα το ξεβγαλα με λουσιμο.
Και στο crown τωρα αρχισα παλι να βαζω αυτες τις μερες που αρχισα να βγαινω πιο πολυ εξω...
Στα ηδη μεταμοσχευμενα μαλλια δεν βαζω καθολου γιατι πλεον βλεπω οτι δεν χρειαζεται...
Βεβαια το εχω δοκιμασει και δειχνω τουμπανο με το toppik αλλα υποτιθεται εκανα την μεταμοσχευση για να απαλαχτω απο αυτο.
Οσο που λες για το crown που βαζω toppik το βραδυ δεν φενεται καθολου εαν ειναι σκονη η οχι,πιστευω πρεπει να εχει γνωσεις ο αλλος για να το καταλαβει.
Τωρα στον ηλιο ισως κανει πιο πολυ μπαμ αλλα το προτιμω απτο να φενεται το ροξακι.
Επισης το crown μου εχει ψιλλοτριχακια για να το κρατησουν δεν ειναι και τελειος λειο..


sofo είπε:
John_John1 είπε:
124 μερες μετα η 4 μηνες ακριβως μετα την μεταμοσχευση..
Οι φωτο τραβηχτηκαν σημερα και οι τεσσερις και ειναι μετα απο μπανιο με στεγνο μαλλι.
Και οι πρωτες τρεις φωτο ειναι με φλας,η τεταρτη ειναι χωρις φλας.
Υποψιν στο Grown δεν ειχα βαλει τριχοθηλακια.


Μπράβο φίλε πολύ καλή πύκνωση στο hairline.
Θα είναι και το πίσω μέρος έτσι όταν θα έχεις τελικό αποτέλεσμα? στους 12 μήνες δηλαδη
Τωρα τι να σου πω,ειμαι στον 4 μηνα ακομη,υπομονη αλλους τεσσερις μηνες και στο οχταμηνο θα ξεκαθαριση το τοπιο.
Αν ολα ειναι οπως τα λενε τα παιδια και η κλινικη δηλαδη πανω στο 9μηνο οτι θα δω πολλα περισσοτερα αποτελεσματα τοτε ειμαι σε καλο δρομο...
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
RE: Μεταμοσχευση 3400 Grafts(STRIP) HDC 16-7-2012

θα βαλω16 του μηνα που κλεινω 5 μηνες και θα κουρευτω επισης, φωτογραφιες..
Εν το μεταξυ δεν μπορουσα να μπω στο σαιτ κανα 10 ημερο τι εγινε?
Billy πως τα πας?
 
Μπλουζα