HDC Hair Clinic Cyprus - John_John1 - 3338 Grafts Strip 16/7/2012.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Φιλε John, προσωπικα πιστευω οτι και με 2500 grafts θα εχεις ενα καλο αποτελεσμα. Αλλωστε στη πισω ζωνη δε χρειαζεται να εχεις μεγαλη πυκνοτητα, αν οι μπροστινες ζωνες ειναι σε καλη κατασταση.

Εξαλλου υπαρχει παντα η επιπλεον ενισχυση του αποτελεσματος.....το τοπικ. Φαντασου οτι ολα αυτα τα χρονια εβαζες τοπικ σε μια σχεδον αδεια περιοχη. Μετα τη δευτερη μμ το τοπικ πανω σε 2500 grafts θα εχει πολυ καλυτερη εφαρμογη και θα δειχνεις αψογος.

Σου ευχομαι τα καλυτερα, φιλαρακι.

Κάπως έτσι φίλε tol.
Ευχαριστώ για τις είχες να σε καλά!!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kwsTakis

Active Member
αν θες την γνωμη μου μην πειραξεις κροταφους.μια χαρα ειναι ...επικεντρωσου στο crown στην παρουσα φαση και ειδικα στην κορυφη...αυτος να ειναι ο ρεαλιστικος σου στοχος...καλη επιτυχια να χεις φιλε τζον
 
Τελευταία επεξεργασία:

Adriano

Well-Known Member
αν θες την γνωμη μου μην πειραξεις κροταφους.μια χαρα ειναι ...επικεντρωσου στο crown στην παρουσα φαση και ειδικα στην κορυφη...αυτος να ειναι ο ρεαλιστικος σου στοχος...καλη επιτυχια να χεις φιλε τζον

Και κούρεμα με κοντό μήκος από επαγγελματία. Καλή επιτυχία Γιάννη.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
αν θες την γνωμη μου μην πειραξεις κροταφους.μια χαρα ειναι ...επικεντρωσου στο crown στην παρουσα φαση και ειδικα στην κορυφη...αυτος να ειναι ο ρεαλιστικος σου στοχος...καλη επιτυχια να χεις φιλε τζον

Οι κρόταφοι με ενοχλούν σίγουρα αλλά στην παρούσα φάση χρειάζομαι κάβα μοσχεύματα για το υπόλοιπο κεφάλι.
Όταν με το κάλο ολοκληρωθεί το αποτέλεσμα μου από εκεί και πέρα τα ζυγίζω και βλέπω για μια ακόμη μικρή μελλοντική μεταμόσχευση σε σημεία που χρειάζομαι.
Ευχαριστώ φίλε Kwstaki.
 

Salvadore

Member
Γνώρισα από κοντά τον Γιάννη πριν μερες γιατί ήταν ένα απ τα αποτελέσματα που έβλεπα εδώ μέσα εδώ και καιρό και μου έκανε τρομερή εντύπωση η φυσικότητα η πυκνοτητα καθως ήταν αδειοσ Και μου κινούσε την περιέργεια να τον δω από κοντά μιας και μένουμε και κοντά (Βέροια -γιαννιτσα) οντως αυτό αντίκρισα κι από κοντα. Δε πίστευα σε αυτο που είδα. Μακάρι να έχουμε όλη τέτοια αποτελέσματα! Καλή επιτυχία λοιπόν αν και πιστεύω είναι δεδομένη με τόσα μοσχεύματα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Γνώρισα από κοντά τον Γιάννη πριν μερες γιατί ήταν ένα απ τα αποτελέσματα που έβλεπα εδώ μέσα εδώ και καιρό και μου έκανε τρομερή εντύπωση η φυσικότητα η πυκνοτητα καθως ήταν αδειοσ Και μου κινούσε την περιέργεια να τον δω από κοντά μιας και μένουμε και κοντά (Βέροια -γιαννιτσα) οντως αυτό αντίκρισα κι από κοντα. Δε πίστευα σε αυτο που είδα. Μακάρι να έχουμε όλη τέτοια αποτελέσματα! Καλή επιτυχία λοιπόν αν και πιστεύω είναι δεδομένη με τόσα μοσχεύματα.

Χάρηκα που σε γνώρισα φίλε Salvatore,
Ελπίζω κάποια στιγμή να αποκαταστήσεις και εσύ το πρόβλημα που σε απασχολεί.
Ευχαριστώ για τις ευχές!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
@John_John1 και για μενα δεν εχει νοημα να ακουμπησεις τους κροταφους ριξε περιπου 3000++ grafts se mid και crown και θα εισαι μια χαρα και ισως να μην ξαναχρειαστει να μπεις για επεμβαση.

Αυτό είναι το βασικότερο πλάνο!

Thanks όλους για τις σκέψεις σας,αύριο πετάω για Κύπρο και από την τρίτη μπαίνω για χειρουργείο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Με την ευκαιρία άλλαξα και τον τίτλο από 3400 Grafts στα 3338 για την ακρίβεια στην πρώτη μμ του 2012.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Τελευταία επεξεργασία:

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ξεκινάω κάποιες φωτογραφίες στα 8 χρόνια και 6 μήνες μετά την πρώτη μεταμόσχευση.

Πλέον είμαι 42 ετών και μόλις έκλεισα τα 10 χρονιά παρουσίας μέσα στο φόρουμ 03/01/2011 εγγραφή.

Γνωστές θεραπείες εδώ και 6 χρονιά δεν περνώ τίποτα εκτός καμιά φορά καμιά βιταμίνη C η βιοτινη όταν θυμηθώ & ένα κάλο σαμπουάν καθημερινής χρήσης τις Dercos Vichy.

Η Hairline μου βαστάει δυνατή όλα αυτά τα χρόνια.

PXL_20210104_175300766.jpg
PXL_20210104_210507441.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα