John_john1,fue hdc 2841 grafts crown 12-13/03/2019

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ναι, εκεί στα πλαϊνά είναι ακριβώς πάνω στο strip και τονίζεται λίγο πιο έντονα.
Επίσης οι κοκκινίλες είναι σπυράκια που εμφανίζονται και συνήθως έχω στα πλαϊνά με λίγη φαγούρα ακόμη όπως και στην περιοχή του σβέρκου.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
καλη φυτρωση Γιαννη.. μακαρι να ξεμπλεξεις απο το τοπικ στο crown πλεον. Πρεπει να ειναι μεγαλος καημος και το μπιφτεκι πισω. Ελπιζω να μην το ζησω.. ;)
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αντε κουράγιο τώρα....
Σε δύο μήνες θα γεμίσεις!!!

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μακάρι να είναι σε δυο μήνες άλλα στο Crown υπολόγιζε στο εξάμηνο και μετά.
 
Τελευταία επεξεργασία:

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
καλη φυτρωση Γιαννη.. μακαρι να ξεμπλεξεις απο το τοπικ στο crown πλεον. Πρεπει να ειναι μεγαλος καημος και το μπιφτεκι πισω. Ελπιζω να μην το ζησω.. ;)

Ευχαριστώ!!! Εύχομαι να μην το ζήσεις,πίσω είσαι καλά απ'οτι θυμάμαι και αν αδειάσεις θα είναι μετά από πολλά χρόνια.
 

alexXXX

Active Member
1 Μήνας μετά την μεταμόσχευση στο Crown.
Πολλά τριχάκια ήδη έχουν φύγει.

Προβολή συνημμένου 21354

Προβολή συνημμένου 21353

Προβολή συνημμένου 21355
δηλαδη τωρα εδω εχουν μπει 3400 γκραφτς απο την πρωτη μτχση??
ελπιζω η δευτερη να παει καλυτερα κ να κανει κατι η κλινικη να σε αποκαταστησει ,τοσα λεφτα εδωσες !
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Τι να απο καταστήσει ακριβώς.?

Με προλαβες Tasos33 .Η πρώτη μου μεταμόσχευση ήταν απολυτά επιτυχημένη ,τα μοσχευματα ολα στην θεση τους, έγινε πριν 7 χρόνια , την παλεύω χωρίς θεραπεία, όμως σίγουρα μετά τόσα χρονιά κάποια μαμά μαλλιά με αποχαιρέτησαν.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ανεβάσω φωτογραφίες 2 μήνες μετά την μεταμόσχευση στο Crown.
Είναι η δύσκολη περίοδος αναμονής της φύτρωσης.
Οι φωτογραφίες είναι σε εξωτερικό χώρο και είναι από την φωτογραφική μου η οποία είχε χαλάσει η μπαταριά και την αντικατέστησα. Αυτή η φωτογραφική έχει καλύτερη ανάλυση από το κινητό μου πριν.
Την δότρια μου την κούρεψα πριν 6 μέρες με δικιά μου κουρευτική στα 6 χιλιοστά,τώρα ίσως είναι γύρω στα 9.
Το παλιό μου strip αχνό φαίνεται και σιγά σιγά η δότρια επουλώνετε.

P5176293.JPG
P5186297.JPG
P5186298.JPG
P5186326.JPG
P5186334.JPG
P5186327.JPG
P5186301.JPG
P5186329.JPG
 

paulakos266

Active Member
John Μου αρέσει πολύ το αποτέλεσμα μπροστά φαίνεται πολύ φυσικό μπραβο σου.Γιατί δεν πας να κάνεις ένα tattoo πίσω στο strip να κάνεις κοντά κουρέματα ή λες να μην φαίνεται καλό, το έχεις σκεφτεί ποτέ??
 

paulakos266

Active Member
και κάτι άλλο john σε αυτό το μήκος που έχεις το μαλλί φαίνεται πολύ ωραίο το κεφάλι σου παει ετσι το μαλλι να το κρατησεις ετσι λεω εγω και να μην το σηκώνεις σαν φράχτη;):p
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
John Μου αρέσει πολύ το αποτέλεσμα μπροστά φαίνεται πολύ φυσικό μπραβο σου.Γιατί δεν πας να κάνεις ένα tattoo πίσω στο strip να κάνεις κοντά κουρέματα ή λες να μην φαίνεται καλό, το έχεις σκεφτεί ποτέ??

Στα 9-10 χιλιοστά η τομή αχνό φαίνεται άλλα μετά καμιά βδομάδα καλύπτεται. Δεν με ενοχλεί και τόσο,δεν το έχω σκεφτεί για tattoo.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
και κάτι άλλο john σε αυτό το μήκος που έχεις το μαλλί φαίνεται πολύ ωραίο το κεφάλι σου παει ετσι το μαλλι να το κρατησεις ετσι λεω εγω και να μην το σηκώνεις σαν φράχτη;):p

Πολλοί και πολλές με είπαν το ίδιο ακόμη και με το crown άδειο...Θα αποφασίσω όμως στο τελικό αποτέλεσμα τι θα κάνω γιατί οκ πριν υπήρχε και ανομοιομορφία. Υπομονή στον χρόνο.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Βρίσκομαι στους 2 μίση μήνες από την μεταμόσχευση στο Crown μου μόλις έβγαλα μια φωτογραφία.
Διακρίνω τρίχες που δεν έπεσαν άλλα και τριχάκια να σκάνε μύτη σαν να έχω πρόωρη φυτρώση εκτός αν συνεχίσουν κύκλο και ξανά πέσουν...

P5276359 - Αντίγραφο.JPG
 
john john εχεις κανει και περα απο τα ορια του crown

οποτε στα περιφερειακα μακαρι να δεις εμφυτευση πιο νωρις

αν και απο τη φωτο και στο κεντρο του crown εχεις βγαλει τριχες ηδη
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
john john εχεις κανει και περα απο τα ορια του crown

οποτε στα περιφερειακα μακαρι να δεις εμφυτευση πιο νωρις

αν και απο τη φωτο και στο κεντρο του crown εχεις βγαλει τριχες ηδη

Σε 2 μέρες κλείνω 3 μήνες θα βάλω νέες φώτο και φαίνεται να πηγαίνω καλά από νωρίς..
 
Μπλουζα