John_john & danceworld_2001

aeratos28

Just aeratos
Η τιμή είναι 3.20 όπως λες στο site,εδώ στο φόρουμ ήταν 2.50 και λέγατε πως είναι πολύ λογικές οι τιμές και δεν βρίσκατε και λόγο να είναι πιο κάτω..δεν τους ενδιέφερε με λίγα λόγια η Ελλάδα και για αυτό δεν έπαιζε να κατεβάσουν τις τιμές τους λόγο και των υπηρεσιών που προσφέρουν..δικά σας λόγια είναι αυτά..και τελικά παίζει με 2.30 Μάρρας, 2€ η κοπελίτσα η καινούρια..η τελικά τους νοιάζει φουλ η Ελλάδα και οι πελάτες από εδώ,η οι υπηρεσίες τους τελικά δεν είναι για τα 2.5 που ζητουσαν,μπήκε και ο Τούρκος δυναμικά στο παιχνίδι και σου λένε ο Τούρκος κάνει παπάδες στα ίδια λεφτά με εμάς,η έριξαν τις υπηρεσίες που είχαν και σουπερμαρκετοποιουν τις διαδικασίες..ένα από όλα αυτά ισχύει..ποιο είναι τώρα αυτό,άντε βρες το..δικές τους σκέψεις..θα κριθούν και αυτοί όπως όλοι..αλλά η συζήτηση αυτή τώρα γίνεται,λόγο ότι είσαστε απόλυτοι για τις τιμές..δεν δεχόσασταν κουβέντα κιόλας ..λόγο αποτελεσμάτων βεκρη και χαμηλής τιμής που προσέφερε ,ενεργοποιήθηκαν και αυτοί στην Κύπρο και σου λέει ας κάνουμε κάτι γιατί θα έχουμε θέμα μακροπρόθεσμα...κάνει χοντρές μ@λ@κιες και ο βεκρής αλλά σε αυτό τον τομέα έχει ταρακουνήσει νερά..στον οικονομικό εννοώ ..έχει δώσε και μερικά καλά αποτελεσματα και να τα αποτελέσματα..;)του το αναγνωριζω
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tsek

Well-Known Member
Καλα δεν δωσαμε και αφμ. Την σκοπιμοτητα της ερωτησης θα ηθελα να ηξερα βεβαια.
Επειδή λες ότι πας σε ραντεβού και δίνεις συμβουλές έλεγα μήπως είσαι δερματολόγος ή γενικά γιατρός. Δεν υπάρχει σκοπιμότητα. Απλή περιέργεια
 

geeorgee

Active Member
Αερατε, η τιμη της hdc ανα γκραφτ ειναι 3,20 ευρω οπως. αναφερουν στο site της και απο οσο γνωριζω τα 2.50 ευρω ανα γκραφτ ειναι μονο για τα μελη του ελληνικου φορουμ, τωρα αν κατι εχει αλλαξει κ δεν το γνωριζω πιθανον εχω κανει λαθος.

Δεν ισχυει αυτο για τις τιμες,το 3.20 ειναι τελειως εικονικο ,ξερω πολυ κοσμο που τους εδωσε το 2,5 χωρις να ειναι μελη εδω και αλλοι που πηγαν αδιαβαστοι απλα και τους ζητησε πιο πολλα.Οσο για τον Γιαννη οτι εχει πιεσει να πεσουν οι τιμες sorry φιλε αλλα απλα γελαω,πιο πιθανο ειναι να τους ειπε να τις ανεβασουν
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
Η τιμή είναι 3.20 όπως λες στο site,εδώ στο φόρουμ ήταν 2.50 και λέγατε πως είναι πολύ λογικές οι τιμές και δεν βρίσκατε και λόγο να είναι πιο κάτω..δεν τους ενδιέφερε με λίγα λόγια η Ελλάδα και για αυτό δεν έπαιζε να κατεβάσουν τις τιμές τους λόγο και των υπηρεσιών που προσφέρουν..δικά σας λόγια είναι αυτά..και τελικά παίζει με 2.30 Μάρρας, 2€ η κοπελίτσα η καινούρια..η τελικά τους νοιάζει φουλ η Ελλάδα και οι πελάτες από εδώ,η οι υπηρεσίες τους τελικά δεν είναι για τα 2.5 που ζητουσαν,μπήκε και ο Τούρκος δυναμικά στο παιχνίδι και σου λένε ο Τούρκος κάνει παπάδες στα ίδια λεφτά με εμάς,η έριξαν τις υπηρεσίες που είχαν και σουπερμαρκετοποιουν τις διαδικασίες..ένα από όλα αυτά ισχύει..ποιο είναι τώρα αυτό,άντε βρες το..δικές τους σκέψεις..θα κριθούν και αυτοί όπως όλοι..αλλά η συζήτηση αυτή τώρα γίνεται,λόγο ότι είσαστε απόλυτοι για τις τιμές..δεν δεχόσασταν κουβέντα κιόλας ..λόγο αποτελεσμάτων βεκρη και χαμηλής τιμής που προσέφερε ,ενεργοποιήθηκαν και αυτοί στην Κύπρο και σου λέει ας κάνουμε κάτι γιατί θα έχουμε θέμα μακροπρόθεσμα...κάνει χοντρές μ@λ@κιες και ο βεκρής αλλά σε αυτό τον τομέα έχει ταρακουνήσει νερά..στον οικονομικό εννοώ ..έχει δώσε και μερικά καλά αποτελεσματα και να τα αποτελέσματα..;)του το αναγνωριζω
Αερατε, ποτε δεν ειπα οτι ο Βεκρης δεν εχει καλα αποτελεσματα ουτε εχω στραφει ποτε καποιας κλινικης, ολες εχουν το κοινο τους κ ευχαριστημενους πελατες. Οσον αφορα την τιμη των 2,50 ευρω, το ποστ ηταν δικο μου για το Μαρρα και το υποστηριζω ως μια τιμη value for money για τον συγκεκριμενο γιατρο, συγκρινοντας παντα με την κανονικη τιμη του site τους
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
Δεν ισχυει αυτο για τις τιμες,το 3.20 ειναι τελειως εικονικο ,ξερω πολυ κοσμο που τους εδωσε το 2,5 χωρις να ειναι μελη εδω και αλλοι που πηγαν αδιαβαστοι απλα και τους ζητησε πιο πολλα.Οσο για τον Γιαννη οτι εχει πιεσει να πεσουν οι τιμες sorry φιλε αλλα απλα γελαω,πιο πιθανο ειναι να τους ειπε να τις ανεβασουν
geeorge, εννοω οτι ο τζον ενημερωσε για την προσφορα των 2 ευρω, οσο για την χρεωση τωρα εχω φιλο κυπριο ο οποιος εκανε αρχες της χρονιας με 3 ευρω το γκραφτ...
 

aeratos28

Just aeratos
Είναι καλός ο Μάρας ,δεν λέω όχι.ομως επειδή πάντα μπαίνουν οι τιμές σε σύγκριση με άλλους που έχουν ίδιες τότε αναπόφευκτα το vfm δεν είναι σε καμία περίπτωση ο Μάρας.ειναι ο Τούρκος..δυστυχώς..ο Μάρας αν πέσει εκεί στο 2€ τότε θα μπορείς να τον πεις vfm..στις τιμές Γεωργίου δηλαδή..και αν κάνει και σπασει το 2€ με πχ 1.90 νομίζω θα είναι εντελώς vfm και δεν θα προλαβαίνει..τώρα όμως απλά έρχεται 2-3 επιλογή..γνώμες είναι αυτές.δεν είπα ότι είπες ότι δεν έχει αποτελεσματα ο βεκρής..ούτε εγώ συμφωνώ με τις πρακτικές του,απλά αναγνωρίζω πως έδωσε καλά αποτελέσματα ,όχι σε όλους αλλά σε αρκετούς,με καλή σχετικά πυκνότητα με λίγα λεφτά..με αυτά ταρακούνησε αρκετούς γιατρούς και κλινικές..κακά τα ψεμματα
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
Συμφωνω μαζι σου και ελπιζω κ εγω σε μια μελλοντικη προσφορα διαρκειας ακομη καλυτερη προς το φορουμ οχι μονο απο hdc που θα ηταν για μενα το ιδανικο, αλλα και απο αλλες ελληνικες κλινικες, ωστε να μην καταφευγουμε σε δανειο για τα μαλλια μας
 

maimou

Member
Μια ερώτηση προς τους mods: Οι κλινικές έχουν επιβεβαιώσει τις συνεργασίες με τα δύο παιδιά;
 
Τελευταία επεξεργασία:

danceworld_2001

Well-Known Member
Επικοινωνησες με την κλινικη του Γεωργιου; Αν ναι τι ερωτηθηκαν και τι απαντησαν; Γιατι για την συμμετοχη στα ραντεβου δεν νομιζω οτι υπαρχει κατι προς επιβεβαιωση μιας και ειναι αυτοεπιβεβαιουμενο γεγονος απο την παρουσια μου σε αυτα σχεδον 3 χρονια και τα δεκαδες μελη που με ειδαν επισης. Απο απλη περιεργεια ερωτω γιατι οσον αφορα στην ευρυτερη προταςη συνεργασιας αυτη ρητα απορριφθηκε απο εμενα.

Ναι


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Dance, στη δική σου περίπτωση ισχύει αυτό που ακριβώς δηλώνεις σε όλα σου τα ποστ.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Δεν ξερω που να το πω αυτο ...αλλα το γραφω εδω να δει Τουλάχιστον ο @CVIAL .... οσο αφορα την goldhair που προσφατα μπλοκαρατε σημερα ετυχε κ εκανα παραγγελία μινοξ απ αυτους κ πιάσαμε την κουβεντα μεσω μαιλ κ μου πε οτι παρόλο που τους πέταξατε εξω οι προσφορές για τα μελη του φόρουμ ισχύουν ακομα αλλα φυσικα οχι ο διαγωνισμός εκτος αν τους επιτρέπει να ξανα μπουν (μεταξυ μας λογικο)... αυτα...
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Φίλε Γιώργο, δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω. Ο Ακης μπάναρε την goldhair. Όπως ξέρεις δεν ασχολούμαι με τους άλλους τομείς παρά μόνον με μμ.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Εμενα προσωπικα δεν μου κόφτει .... πιο πολυ απο εξυπερητηση απλα το αναφερω επειδη μου το ζήτησαν ... οπως κ να χει κ αυτοι τίμια κανουν την δουλεια τους ... απο κει κ περα καντε οτι νομιζετε ....
 
Μπλουζα