Jimgodfather, fue, 2100 grafts, 28/11/2015

νεα μεταμοσχευση στον Γ******υ Μ*****η τελη νοεμβριου......αυριο θα ανεβασω και φωτο...ειναι η δευτερη στο μιχαλη ενω εχω κανει αλλες 2..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

danceworld_2001

Well-Known Member
Καλή επιτυχία φίλε μου. Για πες μας περισσότερα για την επέμβαση σου, πόσα θα βάλεις, που κτλ. Την έχεις βάλει σε λάθος ενότητα την παρουσίαση σου. Η πρώτη επέμβαση πως πήγε είσαι ευχαριστημένος?
 

gkast

Active Member
Μάλλον για να ξαναπηγαίνει ......τι θα ήταν ρε συ dance ...
Καλή ΕΠΙΤΥΧΙΑ φίλε jimgodfather ...στείλε και καμία φώτο απο την πρώτη προσπάθεια μεταμόσχευσης
 
Χωρίς τίτλο.png
Χωρίς τίτλο1.png
καλημερα...η πρωτη μεταμοσχευση εγινε στην ελλαδα...κατα καποιο τροπο μπορω να πω πως ηταν καλη..βεβαια μετα εχασα τα δικα μου και μεινανε τα μεταμοσχευμενα και φανηκε οτι τελικα δεν εγινε και παραπολυ καλη δουλεια...να πω πως εγινε περιπου το 2000...ποσα εβαλα...δεν γνωριζα..ειχακανει πυκνωση....μετα απο δυο χρονια εκανα και στην πισω πλευρα δηλαδη γυρω στο 2002..αλλα δεν εγινε κατι καλο...μετα απο χρονια λοιπον και αφου μου εμειναν οπως ειπα μονο τα μεταμοσχευμενα (και φαινοταν πολυ ασχημα οπως θα δειτε)...επρεπε να τα φτιαξω....εμαθα για το site...που μεχρι τοτε δεν το γνωρισα...εκανα ερευνα και εμαθα πολυ καλα λογια για τον..μ. γ*****υ...και εκανα την επεμβαση πριν απο 2 χρονια γυρω στα 1200grafts..an uymamai kala...kai tvra πηγαινω για αλλη μια...να καλυψω οτι υπολοιπο εμεινε γιατι...το ΚΟΜΠΛΕΞ ΜΟΥ...δεν αντεχετε,,,θελω να πιστευω πως ολα θα πανε καλα....(τον μιχαλη δεν τον φοβαμαι...τ αεροπλανα φοβαμαι...χαχαχ)
 

Συνημμένα

  • DSC_0005.JPG
    DSC_0005.JPG
    2 MB · Προβολές: 791
  • DSC_0006.JPG
    DSC_0006.JPG
    2.1 MB · Προβολές: 733
  • DSC_0008.JPG
    DSC_0008.JPG
    2.2 MB · Προβολές: 759
  • DSC_0014.JPG
    DSC_0014.JPG
    2.4 MB · Προβολές: 786
θα ηθελα σχολια και εκτιμησεις παρακαλω...
 

Συνημμένα

  • DSC_0018.JPG
    DSC_0018.JPG
    2.5 MB · Προβολές: 757
  • DSC_0072.JPG
    DSC_0072.JPG
    2.6 MB · Προβολές: 781
  • httpuploaded.netfile6jqon7keVideo_Enhancer_1.9.9.rar.JPG
    httpuploaded.netfile6jqon7keVideo_Enhancer_1.9.9.rar.JPG
    2.6 MB · Προβολές: 737
  • Χωρίς τίτλο3.png
    Χωρίς τίτλο3.png
    655 KB · Προβολές: 712

aeratos28

Just aeratos
μια χαρά είσαι.λογικά πας για να βάλεις αλλά τόσα περίπου??ίσως και παραπάνω λόγο του crown??βασικά αν θες βάλε καμία φωτό τωρινή πως είσαι..όχι αυτές από την πρώτη εμφύτευση σου..
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Οποτε απο οσα διαβαζω εμεινες ευχαριστημενος και πας για νεα μερεμετια σε αλλα σημεια και πυκνωσεις, σωστα; Αντε καλη επιτυχια ευχομαι!! Δωσε περισσοτερα details!!
 
η τελευταια ειναι οπως ειμαι τωρα.....φαινινται ακομη τα μεταμοσχευμενα πανω πανω και ε
Μάλλον για να ξαναπηγαίνει ......τι θα ήταν ρε συ dance ...
Καλή ΕΠΙΤΥΧΙΑ φίλε jimgodfather ...στείλε και καμία φώτο απο την πρώτη προσπάθεια μεταμόσχευσης
το αποτελεσμα τις επεμβασης με αφησε απολυτα ικανοποιημενο...γι αυτο ξαναπαω παλι στον ιδιο για την περισσοτερη πυκνωση..νομιζω οτι μου χρειαζετε...στην πρωτη επισκεψη μου εκανε την hairline ...εσας πως σας φανηκε...εγω την βρισκω μια χαρα..
 

Συνημμένα

  • Χωρίς τίτλο3.png
    Χωρίς τίτλο3.png
    655 KB · Προβολές: 667
Οποτε απο οσα διαβαζω εμεινες ευχαριστημενος και πας για νεα μερεμετια σε αλλα σημεια και πυκνωσεις, σωστα; Αντε καλη επιτυχια ευχομαι!! Δωσε περισσοτερα details!!
παω για πυκνωση ναι...γιατι απο την πρωτη επεμβαση φαινοντε οι μεταμοσχευμενες....και θελω πολυ να μην φαινονται...γι αυτο και το μερεμετακι οπως λες....εσυ πως το βλεπεις?θα καλυφθει?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
με το μαλλι μπροστα hairline δεν φαινεται. την πρωτη φορα γιατι σου εβαλε μονο 1200 γκραφτς? δε θα μπορουσε να βγαλει παραπανω και να τελειωνεις με τη μια?
 

Bouklas

Well-Known Member
Καλή επιτυχία jimgodfather, εύχομαι να σου πάνε όλα όπως επιθυμείς.

Έχω να πω ότι όλο σου το νήμα είναι λίγο αχταρμάς μαζί με τις φωτογραφίες. Δεν βγάζω άκρη σε ποια χρονική περίοδος είσαι που, ποτε είσαι πριν τις μεταμοσχεύσεις ποτε μετά, που τα έβαλες, τι έβαλες, και πως ήταν το αποτέλεσμα για την κάθε μια.
 
με το μαλλι μπροστα hairline δεν φαινεται. την πρωτη φορα γιατι σου εβαλε μονο 1200 γκραφτς? δε θα μπορουσε να βγαλει παραπανω και να τελειωνεις με τη μια?
το χρηματικο ηταν στην μεση φιλε μου...τωρα που μπορεσα να κανω νεο κομποδεμα ξαναπαω..
 
Καλή επιτυχία jimgodfather, εύχομαι να σου πάνε όλα όπως επιθυμείς.

Έχω να πω ότι όλο σου το νήμα είναι λίγο αχταρμάς μαζί με τις φωτογραφίες. Δεν βγάζω άκρη σε ποια χρονική περίοδος είσαι που, ποτε είσαι πριν τις μεταμοσχεύσεις ποτε μετά, που τα έβαλες, τι έβαλες, και πως ήταν το αποτέλεσμα για την κάθε μια.
χαχαχχαχ....συγνωμη..πιστευω να σε κατατοπισω τωρα...εκανα την πρωτη μου επεμβαση γυρω στο 2000...(φωτο δεν εχω απο τοτε...ειχα και πολλα μαλλια(διοτι εκανα μια πυκνωση..μολις αρχιζα να αραιωνω...και την εκανα στα medi)μετα την δευτερη την εκανα στο ιατρειο του γιατρου που μου ειχε κανει την επεμβαση στα medi και την εκανα στην πισω πλυρα του κεφαλιου(με ορολογιες δεν μπορω να σε βοηθησω).
Οι φωτογραφιες οι πρωτες ειναι πριν παω κυπρο..αμα δεις εχουν μεινει μονο οι μεταμοσχευμενες και μαλιστα με σημαδια...ετσι εμαθα .γνωρισα και εκανα την επεμβαση στο μηχαλη...και οι τελευταιες φωτο ειναι ετσι οπως ειμαι τωρα...θα βγαλω και αυριο καποιες για να φαινονται καλυτερα.....ελπιζω να σε βοηθησα...ευχαριστω
 
με το μαλλι μπροστα hairline δεν φαινεται. την πρωτη φορα γιατι σου εβαλε μονο 1200 γκραφτς? δε θα μπορουσε να βγαλει παραπανω και να τελειωνεις με τη μια?
επισης φιλε μου δεν αναφερα ποτε τον αριθμο που μου εβαλε.....εσυ απο που το καταλαβες?
 
Μπλουζα