Jimgodfather, fue, 1900 grafts, 27/11/2013

εκανα στις 27 νοεμβριου.....ειχα κανει πιο παλια strip 2φορες....μια μπροστα και μια στο πισω μερος....επειδη μου επεσαν τα κανονικα μου μαλλια ειχανε μεινει μονο τα μεταμοσχευμενα με αρκετες ουλες τοσο ωστε να φανετε ασχημα....ετσι ρωτησα και εμαθα για το ποσο καλος ειναι ο μιχ@@@...θα ηθελανα με βοηθησετε με της γνωσεις σας απο εδω και περα και ναα αναφερω οτι εχω και σμηγματοειδη δερματιτιδα πραγμα που το νανει πολυ δυσκολο ωστε να χρησιμοποιησω regaine....


και επειδη εχω ξεχασει πωσ να ανεβασω φωτο...βοηθηστε με σας παρακαλω...ευχαριστω..


οι πρωτες φωτο ειναι πριν οι αλλες μετα την επεμβαση...θα σας ανεβασω και μετα απο λιγες ημερες και μετα απο 2 βδομαδες


η τεταρτη φοτω και η 5η ειναι μετα απο 2 ημερες


αυτες ειναι μετα απο 2 βδομαδες...τορα λογικα μου εχουν πεσει πιο πολλα...θα αναρτησω απο βδομαδα...θα ηθελα συμβουλες και εντυπωσεις...ευχαριστω.
 

Συνημμένα

  • DSC_0005.JPG
    DSC_0005.JPG
    2 MB · Προβολές: 777
  • DSC_0006.JPG
    DSC_0006.JPG
    2.1 MB · Προβολές: 707
  • DSC_0008.JPG
    DSC_0008.JPG
    2.2 MB · Προβολές: 651
  • DSC_0017.JPG
    DSC_0017.JPG
    2.5 MB · Προβολές: 619
  • DSC_0018.JPG
    DSC_0018.JPG
    2.6 MB · Προβολές: 570
  • DSC_0012.JPG
    DSC_0012.JPG
    2.4 MB · Προβολές: 494
  • DSC_0013.JPG
    DSC_0013.JPG
    2.5 MB · Προβολές: 393
  • DSC_0016.JPG
    DSC_0016.JPG
    2.6 MB · Προβολές: 404
  • DSC_0023.JPG
    DSC_0023.JPG
    2.4 MB · Προβολές: 411
  • DSC_0028.JPG
    DSC_0028.JPG
    2.6 MB · Προβολές: 393
  • DSC_0069.JPG
    DSC_0069.JPG
    2.2 MB · Προβολές: 394
  • DSC_0070.JPG
    DSC_0070.JPG
    2.5 MB · Προβολές: 408
  • DSC_0071.JPG
    DSC_0071.JPG
    2.6 MB · Προβολές: 387
  • DSC_0074.JPG
    DSC_0074.JPG
    2.5 MB · Προβολές: 420
  • DSC_0076.JPG
    DSC_0076.JPG
    2.5 MB · Προβολές: 434

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giwrgos athina

Active Member
φιλε καλη φυτρωση να εχεις...γραψε μας αν θες την ηλικια σου και ποσα grafts εβαλες....και ποσο σου κοστισε η διαδικασια....θεραπεια να φανταστω δεν κανεις αφου λες οτι σου μειναν μονο τα μεταμοσχευμενα...και παλι καλη επιτυχια ευχομαι να λυσεις οριστικα το προβλημα σου.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Τις δυο φορες πριν που εκανες strip που τις εκανες & κοστος? ποσα τριχοθηλακια εβαλες ξερεις?
Πριν Ποσα χρονια εχει?
Εχει καμια παλια φωτο και πριν τις 2 μεταμοσχευσεις?
Καλη επιτυχια κατα ταλλα φιλε.
 
οι τιμες ειναι στα κανονικα επιπεδα ακομη.....εβαλα 1900 ειμαι 38 και οι προηγουμενεσ ηταν μια στα 25 πυκνωση και η αλλη στα 32 πισω...ποτε πιστευεις να εχω πιο πυκνη φυτρωση....
 

Bouklas

Well-Known Member
Υπομονή και καλά αποτελέσματα φιλε! :)
Όπως λέει και ο Γιώργος πες μας περισσότερες πληροφορίες για σένα και την μεταμόσχευση.
Όταν λες για regaine εννοείς μονο την υγρή? Αφρο έχεις δοκιμάσει?
 
εκανα στιν ελλαδα κοστισανε η μια 3000 γιατι εγινε σε κλινικη και η αλλη σε ιατρειο 1500...φωτο εχω αλλα δεν θα καταλαβεις κατι γιατι ηταν πυκνωση...δεν ντην καταλαβε κανενας.και μπορω να σου πω με τα τοτε δεδομενα ημουν ευχαριστημενοσ...ειδες?2 strip και ειναι μια χαρα πισω οπως μου ειπε και ο μιχαλης.....


αφρο δεν εχω δοκμασει...λετε να μην εχω τρελη φαγουρα?


απλως πειτε μου σας παρακαλω πως να συνεχισω τωρα....τι σαμποαν και γενικως τι σειρα να βαλω
 

Bouklas

Well-Known Member
Με τον αφρο δεν θα έχεις καθόλου φαγούρα φιλε, άσε που στεγνώνει και αμέσως.
Βεβαια αν πας να πάρεις στα φαρμακεία το έχουν ακριβό το μπουκάλι γύρο στα 40. Δες εδώ αν ενδιαφέρεσαι: http://www.minoxidil-direct.co.uk/kirkand_minoxidil_5_foam.htm
Το σημαντικότερο είναι να ξεκινήσεις μια θεραπεία, μπορείς να πάρεις μινοξιδίλη σε αφρο ρίξε και μια ματια στο forum τι άλλο μπορείς να προσθέσεις εχει πολλα.
 
εκανα στις 27 νοεμβριου.....ειχα κανει πιο παλια strip 2φορες....μια μπροστα και μια στο πισω μερος....επειδη μου επεσαν τα κανονικα μου μαλλια ειχανε μεινει μονο τα μεταμοσχευμενα με αρκετες ουλες τοσο ωστε να φανετε ασχημα....ετσι ρωτησα και εμαθα για το ποσο καλος ειναι ο μιχ@@@...θα ηθελανα με βοηθησετε με της γνωσεις σας απο εδω και περα και ναα αναφερω οτι εχω και σμηγματοειδη δερματιτιδα πραγμα που το νανει πολυ δυσκολο ωστε να χρησιμοποιησω regaine....
 

weznem

Well-Known Member
καλη επιτυχια φιλε μου!! τσεκαρε το νημα του danceworld για πληροφοριες για το τι γινετε μετα την μ/μ, υπαρχουν σε ποστ αναλυτικα.. http://www.hairlossgr.com/forum/thread-8697-page-46.html
 
γιατι με το τσιγκελι.....εγω και αν θελω να μαθω.....αλλα δεν ημουν και καλος ποτε στην εκθεση....οτι θελεις ρωτησε με για να μαθω και εγω....θα το εκτιμησω..ευχαριστω
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

danceworld_2001

Well-Known Member
Πες μας οτι θες για την εμπειρία σου, τις προηγούμενες μμ, ώρες κόστος πόνος, οτι εσύ θες να μοιραστείς μαζί μας.
 
Μπλουζα