Jacob, dr. Erdogan, fue, 2825 grafts

Harris_G

Well-Known Member
Παραθέτω μια παλιά φώτο του Jacob και μια που μου έστειλε τώρα στους 4,5 μήνες. Σας έχω πει φτύνω αίμα για να πάρω υλικό. Λογικά όταν με το καλό "τουμπανιάσει", από τον ενθουσιασμό του θα στέλνει πιο απλόχερα. Το σημαντικό είναι ότι η φύτρωση εξελίσσεται κανονικότατα.
 

Συνημμένα

  • jac5.jpg
    jac5.jpg
    16.7 KB · Προβολές: 869
  • rdo2.jpg
    rdo2.jpg
    72.8 KB · Προβολές: 904

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Spotlight

Member
Παραθέτω μια παλιά φώτο του Jacob και μια που μου έστειλε τώρα στους 4,5 μήνες. Σας έχω πει φτύνω αίμα για να πάρω υλικό. Λογικά όταν με το καλό "τουμπανιάσει", από τον ενθουσιασμό του θα στέλνει πιο απλόχερα. Το σημαντικό είναι ότι η φύτρωση εξελίσσεται κανονικότατα.
Καλησπέρα Harris πως πάει η φύτρωση του φίλου τώρα που είναι στο 7μηνο? Έχουμε καμία φωτό?
 

Harris_G

Well-Known Member
Θα ανεβασω συντομα παιδες. Οταν τον επισκεφτω και στην Ολλανδια θα τον ξετιναξω με βιντεο με τσατσαρες και δε συμμαζευεται.
 

Harris_G

Well-Known Member
@Spotlight Πολυ καλα τον βλεπω με υψηλη φυτρωση και του κανουν θετικα σχολια. H hairline αψογη με τελεια φυτρωση Απλα μου γκρινιαζει οτι λιγο πιο πισω απο την hairline απο την αριστερη μερια εχει κατι κενακια. Προσθετω φωτο που ανεβασε στα social πριν κανα μηνα. Η ποιοτητα δεν ειναι πολυ καλη λογω και του ζουμ που εκανα αλλα εχει το φως του ηλίου κοντρα
.
jacob2.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

Spotlight

Member
Φαίνεται να έχει γεμίσει καλά σε όλο το μπροστά μέρος.Σιγουρα έχει ακόμη για να ολοκληρωθεί η φυτρωση.Παντως από αυτές τις μικρές σε ανάλυση εικόνες δείχνει να έχει αλλάξει πολύ η όψη του,πιθανότατα και η ψυχολογία του! Από θεραπεία κάνει τίποτα ?Αναμένουμε νεότερα με το καλό .
 

Harris_G

Well-Known Member
Μήνας υπ'αριθμόν #10
 

Συνημμένα

  • Jacob101.jpg
    Jacob101.jpg
    180.3 KB · Προβολές: 640
  • Jacob102.jpg
    Jacob102.jpg
    165.6 KB · Προβολές: 600
  • JACOB103.jpg
    JACOB103.jpg
    125.2 KB · Προβολές: 574

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα