Jacob, dr. Erdogan, fue, 2825 grafts

Harris_G

Well-Known Member
Καλησπέρα σε όλους. Θα αναλάβω την παρουσίαση ενός αδελφικού μου φίλου που σήμερα έκανε την επέμβασή του στην ASMED. Για την επιλογή αυτή, εμπιστεύτηκε τις δικές μου γνώσεις και το άφησε πάνω μου. Τον ενημέρωσα για τις κατά γενική ομολογία κορυφαίες κλινικές (Lorenzo, Erdogan κλπ). Επέμεινα να διερευνήσει και την Κύπρο ως πολύ καλή value for money επιλογή αλλά έκλινε ξεκάθαρα προς Τουρκία λόγω και της φήμης που έχει αποκτήσει ως "Μέκκα των μεταμοσχεύσεων μαλλιών". Ως εκ τούτου, δε θα τον άφηνα να εμπιστευτεί άλλη κλινική από την ASMED δεδομένου ότι δραστηριοποιούνται εκατοντάδες κατσαπλιάδες στη γείτονα χώρα. Περιμένω τις αυριανές φωτογραφίες για να αρχίσω την παρουσίαση. Γενικά δεν είναι πολύ ζεστός για την παρουσίαση (λόγω της δικής μου πίεσης θα γίνει ότι γίνει), για αυτό παρακαλώ να μη ζητείται κάτι πέρα από αυτά που θα μου στέλνει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Harris_G

Well-Known Member
Παίδες τώρα μιλάμε, έχει πρηστεί απίστευτα.
Τα μάτια του είναι σχεδόν κλειστά. Νιώθει επίσης νιώθει έντονο αίσθημα καψίματος στη δότρια. Σε λίγες μέρες θα ξεκινήσει να μου στέλνει. Αν θέλετε να ρωτήσετε κάτι περί διαδικαστικών ή κάτι άλλο γενικά, be my guest.
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Κλειστα ματια;
Εχει πρηστει;
Εδω αυτα τα επαθα εγω στον Γκουρα που μου βιασε το κεφαλι και μου εβαλε 1000grafts σε 1,5 ώρα
Στον Σουλτανο τα ιδια;
Δλδ να πω ευχαριστω στον Αναστασακη που δεν πρηστηκα καθολου;
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Παντού τα παθαίνεις, άλλοι σε μεγαλύτερο βαθμό άλλοι σε λιγότερο.
Εγω την πρώτη φορά ήταν λες και έφαγα ξύλο,χθες που έκανα στο crown επειδή είναι πίσω δεν πρήστηκα καθόλου στο πρόσωπο.
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Εβαλα 1600 grafts σε hairline και πύκνωση α’ ζώνης στον Αναστασάκη και δεν πρήστηκα ποτε όμως και ηταν απο τα πολυ θετικα γατι μετα τη μμ στον Γκουρα ειχα τρομοκρατηθει!
 

Harris_G

Well-Known Member
Παιδια ειναι αγνωριστος. Χωρις να θελω να δικαιολογησω τον Ερντο και το επιτελειο του, ok πιστευω ειναι θεμα οργανισμου το συγκεκριμενο ζητημα.
 

Harris_G

Well-Known Member
Επίσης πίεσε με το δάχτυλο του το μέτωπο και η "τρύπα" απο την περιμετρο του δαχτύλου παρεμενε αμετάβλητη για λιγα δευτερόλεπτα, ένα effect πλαστελίνης ας πούμε.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Πρέπει να βάζεις πάγο και να κάνεις μασάζ το μέτωπο σου για να το περιορίσεις άλλα παίζει και ο οργανισμός.
Είναι από το αναισθητικό που σου ρίχνουν.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Παιδιά εγω απο προσωπική πείρα πιστευω οτι ειναι κ θεμα γιατρού ...θυμαμαι στην πρωτη μου μμ που μου εκαναν Α ζώνη παρ οτι επαιρνα φάρμακα αντιφλεγμονώδη επαθα αυτο που επαθε ο φιλος κ χειρότερα ...για ενα 24ωρο ημουν τυφλός (τα χω ανέφερει κ στο νημα μου) τωρα που εκανα παλι κ εκανα κ χερλαιν κ Α ζώνη κ με πυροβολούσε τρεις μερες γενικα αν πρήστηκα θα ταν τοσο λιγο που δεν φαινοταν με γυμνό ματι ...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Ελα παιδια μην τρελαθουμε το πρηξιμο ειναι "φυσιολογικο" για αλλους λιγοτερο για αλλους περισσοτερο.
Ναι κ σου λεω οτι σε μενα στην μια περιπτωση ειχα πρήξιμο απιστευτο κ στην αλλη περιπτωση που ηταν κ πιο επίπονη κ πραγματικα την άκουσα 3 μερες σερι απο πρήξιμο τπτ... ο ίδιος ανθρωπος ειμαι στο ιδιο κεφαλι ...πως το εξηγεις ;
 

Veron

Well-Known Member
Ναι κ σου λεω οτι σε μενα στην μια περιπτωση ειχα πρήξιμο απιστευτο κ στην αλλη περιπτωση που ηταν κ πιο επίπονη κ πραγματικα την άκουσα 3 μερες σερι απο πρήξιμο τπτ... ο ίδιος ανθρωπος ειμαι στο ιδιο κεφαλι ...πως το εξηγεις ;

@Giorgos-3 Δικια μου αποψη χωρις επιστημονικο υποβαθρο ,πιστευω οτι ο οργανισμος αντιδρα πολυ διαφορετικα οταν για αυτον ειναι κατι πρωτόγνωρο και διαφορετικα οταν το χει ξαναζήσει
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Τώρα που έκανα στο Crown επέμβαση πρήστηκα στον σβέρκο πίσω.
Δεν γνωρίζω κάποιον που να μην έχει πρηστεί.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
@Giorgos-3 Δικια μου αποψη χωρις επιστημονικο υποβαθρο ,πιστευω οτι ο οργανισμος αντιδρα πολυ διαφορετικα οταν για αυτον ειναι κατι πρωτόγνωρο και διαφορετικα οταν το χει ξαναζήσει
Η αυτο η ισως στην πρωτη ππυ πρήστηκα έειδη ηταν στριπ να ταν αναποφεκτο με καποιον τροπο το πρήξιμο ... αλλα μιλαμε για παραμόρφωση τερατώδης οχι απλα ενα πρήξιμο....
 

Harris_G

Well-Known Member
2 μέρες μετά είναι ήδη πολύ καλύτερα. Η δότρια όμως λέει τον ενοχλεί πολύ ακόμα. Και φυσικά είμαστε εν αναμονή των πρώτων φωτό.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Μόλις φύγει το αναισθητικό από την δότρια αρχίζουν ψιλό πονάκια σε ανεχτικό σημείο αλλά ενοχλητικό.
 

giannis1991

Well-Known Member
Τώρα που έκανα στο Crown επέμβαση πρήστηκα στον σβέρκο πίσω.
Δεν γνωρίζω κάποιον που να μην έχει πρηστεί.

Γιαννη και λοιποι και εγω πιστευω οτι οταν κανεις κροουν δεν πρηζεσαι τοσο οσο στο μπροστα κεφαλι και ισως ειναι λογικο!!!!
Αλλα αυτο διαφερει απο ατομο σε ατομο...εγω ας πουμε δεν πρηστηκα ποτε και σε κανενα σημειο τωρα που εκανα κροουν!!!!Μαλλον ημουν απο τους τυχερους...τωρα αν κανω μπροστα θα δειξει κατα ποσο θα πρηστω!
 

Harris_G

Well-Known Member
Το γνωστό χαρτί με τα στατιστικά των grafts που δίνει η κλινική.
 

Συνημμένα

  • statisticsJacob.jpg
    statisticsJacob.jpg
    198.2 KB · Προβολές: 524
Μπλουζα