Imouthis, fue 3530 grafts, hdc 14-15/01/19

Veron

Well-Known Member
3-.3,5 μηνες κρατησα το κεφαλι μου κοντοκουρεμενο και μετα αφησα να μεγαλωσουν ολα ομοιομορφα.Δεν καταλαβε κανεις σχεδον τιποτα για το τι ειχα κανει!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Akis-multi

Well-Known Member
3-.3,5 μηνες κρατησα το κεφαλι μου κοντοκουρεμενο και μετα αφησα να μεγαλωσουν ολα ομοιομορφα.Δεν καταλαβε κανεις σχεδον τιποτα για το τι ειχα κανει!
Την ίδια τακτική ακολούθησα και γω ήταν ότι έπρεπε νομίζω..
 

imouthis

Active Member
Την ίδια τακτική ακολούθησα και γω ήταν ότι έπρεπε νομίζω..

Άκη βλέπω την περίπτωση σου και πραγματικά φίλε μπορώ να φανταστώ το πόσο ευτυχισμένος πρέπει να είσαι, το αποτέλεσμα σου είναι υπέροχο!! Έγινες παίδαρος!!!
Άντε και στα δικά μου.....
 

Akis-multi

Well-Known Member
Άκη βλέπω την περίπτωση σου και πραγματικά φίλε μπορώ να φανταστώ το πόσο ευτυχισμένος πρέπει να είσαι, το αποτέλεσμα σου είναι υπέροχο!! Έγινες παίδαρος!!!
Άντε και στα δικά μου.....
Να σαι καλά...τις ευχές μου εχεις για το καλύτερο αποτέλεσμα..θα το χαρείς με τη ψυχή σου να το θυμάσαι.. υπομονή τώρα μονο ξέρω πως είναι αλλά θα περάσει ο καιρός γρήγορα..
 

koumparos

Well-Known Member
Τα μπροστινά μαλακια που είχες πρέπει να κάνεις ότι μπορείς να τα κρατήσεις ώστε να μην ασχοληθείς σύντομα με τις μπροστινές ζώνες πάλι.Εστω μινοξ.
 

imouthis

Active Member
Τα μπροστινά μαλακια που είχες πρέπει να κάνεις ότι μπορείς να τα κρατήσεις ώστε να μην ασχοληθείς σύντομα με τις μπροστινές ζώνες πάλι.Εστω μινοξ.
Έχεις απόλυτο δίκιο. Είναι κάτι που με προβληματίζει και εμένα.
Αυτό που θα κάνω είναι να πάρω από τωρα βιταμίνες και minox μόλις μου που από κλινική, καθώς ακόμα ειναι λίγο κόκκινο το κεφάλι, μάλλον μετά τον μήνα. Θα την βάζω σίγουρα για ένα χρόνο και μετά ίσως την μειώσω... Θα δούμε.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ωραίες με καλή ανάλυση φωτογραφίες.
H δότρια σου έχει διαχειριστεί σωστά.
Σου πάει και το ξυρισμένο στυλ!
Καλή συνέχεια Imouthis.
 

imouthis

Active Member
Καλησπέρα
Επιστρέφω μετά από 6 μήνες περίπου και σας παρουσιάζω ενδεικτικές φωτογραφίες από την πορεία μου. Γενικά είμαι ευχαριστημένος και η διάθεση μου έχει εκτοξευτεί !!! Η hairline μου έχει πολύ καλή πυκνότητα και αναμένω τους επόμενους μήνες να πυκνώσει και λίγο πιο μέσα.

ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ



ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ



ΠΡΩΤΟΣ ΜΗΝΑΣ (κατάθλιψη)


ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΜΗΝΑΣ (κατάθλιψη Χ2)


ΤΡΙΤΟΣ ΜΗΝΑΣ (Μα τι πήγα και έκανα....)



ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΜΗΝΑΣ (Κάτι πάει να γίνει)



ΠΕΜΤΟΣ ΜΗΝΑΣ (επιτέλους....)


ΕΚΤΟΣ ΜΗΝΑΣ (Άνθρωπος)




Λίγο παραπλανητική…
 
Τελευταία επεξεργασία:

dimitris50423

Well-Known Member
Πολυ ωραία. Εχεις ακομη δρομο για το τελικο αποτελεσμα. Να το χαιρεσαι και καλη συνεχεια.
 

Andrew81

New Member
Πάρα πολύ καλό αποτέλεσμα! Η κοκκινίλα είναι φυσιολογικό να υπάρχει ακόμα και μετά τον πρώτο μήνα;
 

imouthis

Active Member
Να φανταστείς ελαφριά κοκκινίλα έχω ακόμα και σήμερα ! Πιστεύω είναι φυσιολογικό αλλά έχει να κάνει με το δέρμα του κάθε ανθρώπου. Σε άλλους έχω παρατηρήσει οτι από τον δεύτερο μήνα εξαφανίζεται.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καλήμερα φίλε imouthis , Τα πήγες πολύ καλά και χαίρομαι για την εξέλιξη σου!!!
Την κοκκινίλα την έχω και εγώ στο τετράμηνο τώρα που βρίσκομαι.

Τέλος θέλω να πω ότι όπως και εσύ και εγώ κάναμε στην ίδια γιατρό η οποία όσα αποτελέσματα έχω δει ως τώρα και στην κλινική είναι εξαιρετικά και κρίμα που δεν μπορούμε να τα παρουσιάσουμε όλα.
Καλή συνεχεία τις πορείας σου!!!
 
Μπλουζα