Ibarumah, fue, 1787g, 15-16/10/2018, μμ στην κλινικη lp (λευτερης παπανικολαου)

Ibarumah

Active Member
Ένα update... Από τις αρχές του 7ου μήνα μέχρι τώρα στα.μεσα του 7ου μηνα υπάρχει σημαντική εξέλιξη στο μπροστά μέρος στη μέση (ανάμεσα δηλαδή στο crown με τους κροτάφους,στο ενδιάμεσο τους) στο πάχος της τρίχας.βασικα είτε παχύνε πολύ η τρίχα είτε βγήκαν κι άλλες τρίχες απτά πολυτριχα γιατί πύκνωσε πολύ το σημείο και πλέον δεν είναι καν see through ούτε κάτω Άπτον ήλιο.
Σε 2-3 βδομάδες που πάμε στον 8ο μήνα θα επανέλθω με update και ειδικά κ για το crown.
Βλέποντας φωτός μου προ 6ετιας είχα πολύ λιγότερα μαλλιά από τώρα η διαφορά είναι χαοτική.
Σίγουρα έχουμε πολύ εξέλιξη ακόμα ειδικά για το crown που άργησε πολύ να πάρει μπρος αλλά και τώρα έτσι όπως είμαι έχω πάει σχεδόν δέκα χρόνια πίσω εμφανισιακά όσον αφορά το μαλλί .
Είμαι ήδη ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ικανοποιημενος.

Αν σκεφτω πόσες χιλιάδες ευρω, δεκάδες χιλιάδες βασικά,έχω χαλάσει σε βλακείες στην τελευταία δέκαετια, τότε 2.5 χιλιάρικα για να πάει το μαλλί πίσω δέκα χρόνια στο χρόνο πιστεύω ηταν καλή αγορά. Και ειδικά αν αυτές οι νέες τρίχες όντος δεν πέφτουν ποτέ .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ibarumah

Active Member
Φιλε μου oi trixes sto crown ξεκινησαν να βγανουν πριν δυο μηνες (στο 6 μηνο) οποτε εχω ακομα μεγαλο περιθωριο βελτιωσης.
εδω οι μπροστινες βγηκαν στο 3 μηνο και ακομα βελτιονονται.
ηδη εχω π[ολυ σημαντικη βελτιωση και στο crown αλλα ειναι πολυ νωρις ακομα για το τελικο αποτελεσμα θαρρω.
αργοτερα θα ανεβασω φωτος μιας και μολις εκλεισα 8 μηνο,.
 

Ibarumah

Active Member
σας παραθετω τις φωτος εχοντας κλεισει 8μηνο...
δεν εχω καλη καμερα στο κινητο μημου αρχισετε οτι ειναι θολες και ειναι μουφα και τετοια,οποιος εχει θεμα να μην ασχολειται.
να πω επισης οτι στο crown πιανω τριχες σαν γενια ημερων οποτε λογικα συνεχιζεταιη φυτρωση

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
 

Ibarumah

Active Member
παρολο που στο κεντρο του κεφαλιου καθως και στους κροταφους βαλαμε λιγα και ελεγα θαναι μετρια τα πραΓΜΑΤΑ Εγ ειμαι ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ευχαριστημενος και επιτελους μπορω και κανω χωριστρα η τα μαλλια προς τα πισω μετα απο 7 ολοκληρα χρονια!!!!
περιμενω να τελειωσει και η φυτρωση στο crown για να σας πω και για εκει, βεβαια ηδη εχω τεραστια βελτιωση και εκει
 

Ibarumah

Active Member
Καλά με πολύ λίγο τοπικ δεντο συζητάω φαίνομαι τέλειος.
Απλά αν το τελικό αποτέλεσμα με κάνει να μη χρειάζομαι ούτε αυτό το λίγο τοπικ τότε θα φτιάξω αγαλμα στον γιατρό.
 

paulakos266

Active Member
όλη σου τη λέγανε στην αρχή αλλά φαίνεται να πηγαίνεις καλά μπράβο σου.Το μόνο που δεν μου αρέσει είναι η τιμή πολύ ακριβός ο γιατρός για τα μοσχεύματα που σου εβαλε
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ibarumah

Active Member
Η τιμή ήταν ανά συνεδρία .όσα μοσχεύματα και να βγάζαμε δηλαδή σε τόσες ώρες αυτά τα λεφτά θαπερνε.
Πάντως 2.500 γοαννανγινουν τα μαλλιά μου οπωςνηταν πριν 7-8 χρόνια δεν είναι και τόσο τρελό πόσο πιστεύω
 

paulakos266

Active Member
και σε αυτές τις ώρες που λες ποσά μοσχεύματα μπορεί να βγάλει μάξιμουμ ο γιατρός.μπορεί δηλαδή να βγάλει και 3.500
 

Georgie

Well-Known Member
@paulakos266 δε βγαίνουν τόσα πολλα μοσχευματα σε μια συνέδρια σε καμμία κλινική , ίσως μονο στην advance hair clinic και αυτο γιατι εκει χρησιμοποιούν motorised,αλλα παλι με επιφύλαξη .
Στην LP το πολυ να σου εμφυτεύσουν 1500 max σε μια συνέδρια και αυτο μονο αν εχεις εύκολη εξαγωγή !
 

paulakos266

Active Member
@paulakos266 δε βγαίνουν τόσα πολλα μοσχευματα σε μια συνέδρια σε καμμία κλινική , ίσως μονο στην advance hair clinic και αυτο γιατι εκει χρησιμοποιούν motorised,αλλα παλι με επιφύλαξη .
Στην LP το πολυ να σου εμφυτεύσουν 1500 max σε μια συνέδρια και αυτο μονο αν εχεις εύκολη εξαγωγή !
Μα και η κλινική LP motorized χρησιμοποιεί
 

Georgie

Well-Known Member
Δε χάνεις τιποτα να κανεις ενα online consultation με τη κλινική στέλνοντας φωτογραφίες ,αν σου ειναι δύσκολο να κατέβεις Γλυφάδα .
Πανω απο 1500 μοσχευματα σε μια συνέδρια δε βγάζει , θα στο πει και μονος του .
Ειναι όμως εξαιρετικός γιατρός με πολυ εμπειρία και θαυμάσιος χαρακτήρας .
 

Ibarumah

Active Member
Ρε παιδιά αφού γράφω στην αρχή πόσα μοσχεύματα βγάλαμε.
1870 περίπου .
Manual μου τα έβγαλε ,στο τέλος μόνο χρησιμοποίησε λίγο motorised για.να.βγαλουμε.τα μεγιστα
 
Μπλουζα