Ibarumah, fue, 1787g, 15-16/10/2018, μμ στην κλινικη lp (λευτερης παπανικολαου)

Ibarumah

Active Member
Βέβαια καλό είναι να μην κοιτάμε τον αριθμό των grafts καθαρά γιατί εγώ πχ με λόγο 3 σχεδόν 5000 grafts είναι 15.000τριχες ενώ ένας μέσος άλλος με λόγο κοντά στο 2 με τον ίδιο αριθμό grafts μιλάμε για 10.000 περίπου τριχες.
Σοβαρή διαφορα!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Οπως και να χει δεν υπάρχει πρόθεση, απλα βγαζουμε κάποια συμπεράσματα βάση αριθμών και δεδομένων.

ναι , εγω ειμαι ενας απο αυτους που σε σκασαν , με συγχωρεις . Ειναι απρεπες και ασχημο να αγχώνεις καποιον που μολις εκανε επεμβαση . Δε νομιζω πως θα ξανασχολιασω νηματα στο μελλον απο παιδια που μολις καναν μεταμοσχευση για να το αποφυγω.
 

Ibarumah

Active Member
Σύγκριση στο crown...
Να τονίσω βέβαια ότι η φύτρωση συνεχίζεται αφού πιάνω τρίχες σαν γενια λίγων ημερων. Είμαι στο 5.5 μήνα τώρα.

Μέρα 1:
προ2.jpg


5.5 μήνας και η φύτρωση συνεχίζεται:
Screenshot_2019-04-01-00-58-40-627_com.miui.gallery.png
 

kardinalios

Well-Known Member
Φίλε τα πηγαίνεις καλά . Όπως είχα γράψει και στην αρχή δεν ήσουν δύσκολο περιστατικό . Το crown έχει πολλά ακόμα να δώσει . Οταν μαυρίσει λίγο θα είναι εντελώς καινούργιο το μαλλάκι σου . Να το χαίρεσαι και καλή συνέχεια .
 
ξανά διάβασα το νήμα από την αρχή και είδα ότι πόλοι κραζανε όμως από ότι φαίνεται τα πηγαίνει αρκετά καλά και είναι πολυ φυσικό το αποτέλεσμα.μακαρι να βλέπουμε καλές δουλειες εδώ και να μην σκεφτόμαστε να πάμε στο εξωτερικό
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ibarumah

Active Member
Δοκίμασα.να βγάλω σε ήλιο είχε κόσμο και ντράπηκα.την επόμενη φορά.
Κουρεφτηκα με πρώτη σκάλα τα κάτω να δω και την δοτρια καλά.
Είμαστε στον 6ο μήνα και δέκα μερες.
Επόμενο update στο 8μηνο

IMG_20190424_124745.jpg
IMG_20190424_125540.jpg
IMG_20190424_125528.jpg
IMG_20190424_125502.jpg
IMG_20190424_125445.jpg
IMG_20190424_125514.jpg
 

Συνημμένα

  • IMG_20190424_124745.jpg
    IMG_20190424_124745.jpg
    1.8 MB · Προβολές: 352

Ibarumah

Active Member
Μόλις μπήκαμε στους 7 μήνες...
Μπροστά είμαι αρκετά ικανοποιημενος ,δεν το περίμενα δεδομένου ότι βάλαμε λιγα εκεί,
Και πίσω στο crown έχω ήδη ενα 40% βελτίωση αλλά έχει ακόμα πολύ εξέλιξη δεδομένου ότι σε σχέση με τα μπροστά ξεκίνησε 2-3 μήνες μετά η φύτρωση και συνεχίζεται ακόμα.

Μιας κ είμαι στη δουλειά και δεν έχω τώρα δουλειά πάρτε ένα πριν και ένα τώρα :

αφτερ2.jpg
IMG_20190516_141848.jpg
 

vag25

Well-Known Member
Δεν ειναι καλη η δευτερη φωτο. Οταν ειναι το φως απο πισω δεν μπορεις να βγαλεις συμπερασματα.

Ενταξει την εβγαλες προχειρα απλα το λεω.
 
  • Like
Reactions: tol

Ibarumah

Active Member
Πάνω απτό κεφάλι μου ειναι το φως και λιιιγο πιο μπροστά. Απλά έσκυψα λίγο.
Καλά πρόχειρα την έβγαλα όχι για λεπτομέρειες.

Η διαφορά είναι τεράστια στα ματια μου,δε ξέρω σε άλλους πως φαίνεται .

Θα επανέλθω στο 8μηνο όπως είχα πει με καθαρές φωτό μπρος-πισω
 

vag25

Well-Known Member
Ναι αυτο λεω. Οτι οταν ειναι πισω η λαμπα, ειτε επειδη εσκυψες, ειτε επειδη ειναι οντως πισω σου, ειναι ο καλυτερος τροπος για να ξεγελα ενα αποτελεσμα.

απλα πληροφοριακα το ειπα, αν και νομιζω οτι το καταλαβαινεις και μονος σου οταν βλεπεις την φωτο.
 
  • Like
Reactions: tol

Ibarumah

Active Member
Μα δεν έχω ανάγκη να ξεγελάσω κάποιον,οποίος δεν με πιστευει περνει τα κουβαδάκια του και πάει σε άλλο thread :-D .
Στο απο πάνω ποστ μου αλλωστε έχω φωτό μου για μπροστά με φως μεστή μουρη μου .
Όπως είπα άλλωστε θα επανέλθω στο 8μηνο αναλυτικά ,τώρα.απλα σκοτωνα την ώρα μου.
 

vag25

Well-Known Member
δεν εγραψα καπου οτι θες να ξεγελασεις καποιον.
''ξεγελα η φωτο'' εγραψα. Δεν ειπα ουτε υπονοησα οτι το εκανες επιτηδες.
 
Μπλουζα